5 Aralık EDHO (Eşkiya)da çalan Şarkı Ayla Çelik Dikensiz Gül sözleri videosu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 5 aralık salı akşamı Atv ekranlarında yayınlanan yeni bölümünde çok güzel bir şarkı çalacak. 5 Aralık 2017 salı EDHO (Eşkiya)da çalan Şarkı Ayla Çelik Dikensiz Gül isimli şarkısının sözleri videosu dizihaberi.tv sitemizde sizler için özenle hazırlandı. Salı akşamlarına damga vuran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda Ayla Çelik ve Kemal Sahir düeti 5 aralık salı gününe adeta damga vuracak.

5 Aralık EDHO (Eşkiya)da ilk kez sözleri ile seslendirilecek olan daha önce fon müziği jenerik müziği olarak kullanılan şarkı dinleyenleri mest edecek. Edhoda çalan şarkının sözleri Ayla Çelik’e ait olan müziği Ayla Çelik ve Kemal Sahir Gürler‘in üstleniyor. Bu güzel şarkıyı müzik olarak ensrüman olarak gerçekten son dönemde yapılmış en güzel şarkılardan biri olarak dizide dinleyeceğiz.

5 Aralık EDHO (Eşkiya)da Dikensiz Gül şarkısı diziye damga vururken uzun süredir sessiz olan Ayla Çelik de kendisini Dikensiz Gül isimli parçasını Edho’ya özel olarak hazırlayarak yeniden göstermiş olacak. Hatırlanacağı üzere Ayla Çelik Bağdat isimli şarkısıyla çok konuşulmuş ve tüm Türkiyenin tanıdığı sevdiği bir isim haline gelmişti. 5 Aralık EDHO (Eşkiya)da Ayla Çelik, Dikensiz Gül şarkısını söyleyince sitemizde sözlü ve video klipli olarak izleyebilirsiniz.

5 Aralık salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 83. bölümü için seslendirilen şarkıyı kim söylüyor, düet kimin gibi sorular da gelebilir. 5 Aralık salı günü EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda çalan dizi müziği Dikensiz Gül’ü seslendiren söyleyen sanatçı Ayla Çelik’tir. Ayla Çelik’in seslendirdiği ve 5 aralık akşamı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın jenerik müziği sözleri ile dinleyeceksiniz. Dikensiz Gül isimli şarkının sözlerini aşağı ekleyeceğiz.

Ayla Çelik Dikensiz Gül şarkı sözleri

Ah Gönlüm Benim Gönlüm
Günde Geçti Demde Ömrüm
Yarım Kalmış Sevda Gibi
Canım Benden Ötede

Dikensiz Gülüm Peşinde Ölüm
Neylesin Gönlüm
Yedi Yabancı Eller Gibi
Eşin Dostun Nerede

Yanıp Aşkına Sebep Bahtıma
Harcansın Ömrüm…

Dikensiz Gülüm, Peşimde Ölüm
Neylesin Gönlüm?
Yanıp Aşkına, Sebep Bahtıma
Harcansın Ömrüm…

5 Aralık EDHO (Eşkiya)da çalan Şarkı Ayla Çelik Dikensiz Gül sözleri videosu

Şarkının tamam ve orjinal müziği için Tıklayın >> Edho 5 Aralık Salı Ayla Çelik Şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017