5 Ekim 2018 Cuma Reyting AB TOTAL Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi

5 Ekim 2018 Reyting AB TOTAL Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Aşk ve Mavi İstanbullu Gelin… 5 Ekim 2018 reytingleri paylaşmak için sizlere bu konumuzda açıyoruz. Cuma akşamı reyting yarışına dahil olacak programlar şu şekilde; Kanal D’de Arka Sokaklar, Star TV’de İstanbullu gelin, Atv’de Aşk ve Mavi, TV8 de Kızım,  Show tv Gülperi TRT 1’de Payitaht Abdülhamid.

5 Ekim 2018 Cuma Reyting TOTAL Sonuçları

5 Ekim reyting sonuçları Total

5 Ekim 2018 Cuma Reyting AB Sonuçları

5 Ekim reyting sonuçları Ab

5 Ekim 2018 reytinglerini yorumlayarak bugünkü reytingleri tahmin edebiliriz. 5 ekim 2018 cuma akşamı yayınlanacak olan Arka Sokaklar dizisi geçen hafta total reytinglerde 1. sırada yer aldı. Arka Sokaklar her zaman 1. sırada yer almayı başarabiliyor.  Yıllardır ekranda yer alan Arka Sokaklar başarısından hiç ödün vermeden yeni sezonda da reyting başarısını koruyor. Arka Sokaklar dizisi Total de 1. sırada yer aldı ancak AB reytinglerinde 1. sırayı Kızım dizisine verdi.

Cuma gününün diğer bir reyting alan dizisi de Tv8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisi. Yeni sezonda yayınlanmaya başlamış olmasına rağmen Kızım dizisi reytinglerde ilk sıraya almayı başarıyor.  Geçen hafta AB reytinglerinde birinci olan Kızım dizisi Total reytinglerinde ise 2. sırada yer almıştı. TV8 ilk kez bir dizi ile reytinglerde ilk sıralara oturdu. Acun Ilıcalı’nın dizi hamlesi çok başarılı oldu.  Kızım dizisi bu hafta da reytinglerde başarılı olabilecek mi göreceğiz.

Show TV’de yeni sezonda yayınlanmaya başlayan Nurgül Yeşilçay’ın başrolünü oynadığı Gülperi dizisi de reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Geçen hafta Total reyting sıralamasında 3. olan Gülperi dizisi bu hafta da başarılı bir oran alacaktır diye tahmin ediyoruz. Çocuklarından ayrı kalmak zorunda olan bir anne, onları kazanmak için elinden geleni yapıyor. Bir annenin dramını konu alan Gülperi dizisi yeni bölümleri cuma akşamı Show TV’de yayınlanmaya devam edecek reytinglerde kaçıncı olacak?

Atv’de yeni sezona başlayan Aşk ve Mavi dizisi önceki sezondaki gibi başarılı olamayacak gibi görünüyor. Bize göre Aşk ve Mavi ilk bölümlerdeki saflığını kaybetti.  Yeni sezonunda artık sadece kötü insanlar var. Göreçki ailesi yıkmaya çalışan kötü insanlar dizinin tamamını ele geçirmiş halde. Aşk ve mavi dizisi ilk bölümlerinde Ali ve Mavi aşkı, Hasibe ve Göreçkiler arasındaki tatlı atışma, Safiye’nin Cemal’le olan tatlı sert halleri dikkat çekiyordu ancak dizi o sevimliliğini kaybetti. Şimdi sadece kötü oyunlar kötü planlar yer alıyor. Bu yüzden de dizilerin reytingleri 6. sıraya kadar geriledi. Bakalım yeni haftada reytinlerinde düzelme olacak mı?  Yoksa reytingleri daha da mı düşecek?

TRT 1 de yeni sezonuna bu hafta başlayacak olan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon ilk bölümü ile reytinglerde kaçıncı olacak? Diğer kanallarda iddialı yapımların bulunmasına rağmen Payitaht Abdülhamid ilk sıralarda yer alabilecek mi? Önceki sezon bunu başarabilen Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonunda da bu başarısını devam ettirecek mi göreceğiz.

Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi reytinglerde 8 oldu.  Geçen hafta İstanbullu gelin reytinglerinde düşüş vardı ve 8. oldu. İstanbullu Gelin dizisi reytingleri yeni sezonda artış gösterecek mi yoksa dahada mı düşecek bunun yeni bölümler de göreceğiz.

5 Ekim 2018 Cuma Reyting TOTAL Sonuçları

5 Ekim reyting sonuçları Total

5 Ekim 2018 Cuma Reyting AB Sonuçları

5 Ekim reyting sonuçları Ab

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018