5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yeni Bir Ben Var mı Yok mu sorusu hakkında sizlere bilgilendirme yapmak istiyoruz. Sorumuz: 5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok? Kanal D ekranlarında hafta içi ekrana gelen sevilen yarışma programı yeni bir ben oldukça renkli bir yarışma olmasına rağmen almış olduğu düşük reyting sonuçları ile Kanal D’ye tarafından uzun süredir takip edilmekte ve reytinglerin gidişatı hakkında değerlendirme yapılmaktaydı.

5 Kasım 2018 Pazartesi Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? 5 Kasım Kanal D

Yeni Bir Ben 5 Kasım Var mı Yok mu neden yayınlanmıyor bitti mi erken final yapıp yayından mı kaldırıldı? Uzun süreli reyting takibi sonrasında programın reytingleri yeterli bulunmadı ve yayından kaldırılmasına karar verildi. Çünkü Yeni Bir Ben 2 Kasım 2018 Cuma Reytinglerinde almış olduğu 0.73 total reyting oranı ile ancak 69. sırada yer alabildi. Hafta içi sonuçlar daha da kötü olduğu için programın kötü reytingler almasından dolayı sona ermesine karar verildi. İşte son 10 program ve reytingleri:

69. Yeni Bir Ben 2 Kasım Reyting  0.73  3.47
74. Yeni Bir Ben 1 Kasım 0.66 3.24
59. Yeni Bir Ben 31 Ekim 0.81 3.87
65. Yeni Bir Ben 30 Ekim 0.75 3.77
53. Yeni Bir Ben 29 Ekim 0.97 4.31
61. Yeni Bir Ben 26 Ekim 0.96 4.40
59. Yeni Bir Ben 25 Ekim 0.92 3.81
61. Yeni Bir Ben 24 Ekim 0.78 3.66
67. Yeni Bir Ben 23 Ekim 0.73 3.47
68. Yeni Bir Ben 22 Ekim 0.71 3.49

Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok bitti mi yayından mı kaldırıldı

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in Sunuculuğunu yapmış olduğu yenilikler yarışması birçok yarışmacıyı programa taşıyarak onların görünümlerini iyileştirmeyi ve farklı bir kişiliğe görünüme kavuşmalarını sağlıyordu. ancak yeni bir Ben programa yeterli reytingleri alamadığı gerekçesiyle Kanal D tarafından rafa kaldırıldı. en son 2 Kasım Cuma günü ekrana gelen programda izleyenlerin takip ettiği ve haftanın finalinde yarışmacılardan birinin elenmediği yarışma programında ilk defa hafta finalinde bir yarışmacı elenmedi.

Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok niçin yayından kaldırıldı?

Belki de programın erken final kararı almasından dolayı bir yarışmacı hafta finalinde bu yüzden dolayı elenmemiş olabilir. Yeni bir ben yarışması 5 Kasım 2018 Pazartesi günü var mı yok mu yayınlanacak mı Kanal D yayın akışına baktığımızda programın saatinde farklı bir yayını görüyoruz ve yeni bir ben yarışmasının yayınlanmayacağını düşünüyoruz. ancak Kanal D programdaki yayın akışını değiştirir ve yeniden yeni bir ben yarışmasını ekrana koyarsa birkaç hafta daha devam edeceğini düşünüyoruz.

Yeni Bir Ben yarışması erken final yaptı yayından kaldırıldı

Ancak görünen o ki Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez sunumu ile gerçekleşen yeni bir ben yarışması reytinglerde Umduğunu bulamadığı ve izlenme oranları düşük çıktığı için Kanal D tarafından erken final yapması isteniyor. çünkü hem yarışma formatı gereği hem de jüri üyelerinin ünlülerden oluşması program maliyetini oldukça artırıyor. diğer kanallara göre yeni bir ben yarışmasının Kanal D’ye fazla bir artısının olmaması yani yeterli reytingi alamaması yarışmanın yayından kaldırılması için yeterli görünüyor.

5 Kasım 2018 Kanal D Yeni Bir Ben Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu?

Görünen köy kılavuz istemez sözü gereği reytingleri yukarıda açıkladık. Ama son karar kanal D de.. 5 Kasım Pazartesi günü Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Öncelikle Kanal D yayın akışına bakarak burada sizlere bilgilendirme yapacağız. Eğer gerçekten de yeni bir ben yarışması yok ise Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? sorusuna detaylı bir cevap yazacağız bu konuda bilgilendireceğiz.

5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok

Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok bitti mi yayından mı kaldırıldı?

Kanal D de hafta içi her gün ekrana gelen Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok reytinglerden dolayı bitti mi yayından mı kaldırıldı erken final mi yaptı konusunda sizlere bilgilendirmeler yaptık. Sizce yeni bir ben yarışması bitmeli mi final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli bu konuda Sizlerin de yorum ve görüşleri çok önemsiyoruz lütfen yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kimler Yeni Gelen Yarışmacılar Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D (7 Yorum)

  1. Yeni bir ben programını severek izliyordum kalkarsa çok üzülürüm bence devam etmeli..

  2. Moda konusunda bizlere yol gösteren harika bir program. Yayın saati olarak geç, okulların dağılma saatine denk geliyor. Çocukları okuldan almaya anneneler gidiyor, programı yarım bırakmak zorunda kalıyorlar.Daha öğle saatlerinde olmalı benim kanaatimce.Jüri üyelerine gelince, gayet saygılı ve kibarlar. Seviyeli bir moda programı içerik bir parça değiştirilerek devam etmeli bence.Başka moda programı olmaması sizin için avantaj olarak düşünülmeli.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018