5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz ve Survivor Reytingleri

5 Mart pazartesi günü yayınlanacak olan dizi ve programların reyting sonuçları oldukça merak edilecek diziler ve kanalları şu şekilde sıralayabiliriz. Star TV’de söz dizisi, Show TV’de çukur dizisi, Kanal D ekranlarında Siyah Beyaz Aşk dizisi, Atv ekranlarında kırgın çiçekler dizisi, TV8 ekranlarında Survivor 2018 ve Fox TV ekranlarında Kalbimdeki Deniz dizisi ekrana gelecek. 5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları detaylı Ab ve Total sonuçları sitemizde sizlere sunulacak.

1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Siyah Beyaz Aşk / Kanal D 
4. Survivor / TV 8
5. Kırgın Çiçekler / ATV
6. Kalbimdeki Deniz / Fox TV
Elif / Kanal 7
Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde / TRT 1

5 Mart 2018 Pazartesi günü yayınlanacak olan dizi ve programların reyting sıralamasında ki yerini önemini ve kısa bir analizini öncelikle sizlere yapmak istiyorum. Önceki haftaya bakacak olursak ilk sırada yer alan söz dizisi bu haftanın da favorisi olarak görülüyor. Söz dizisi 5 Mart 2018 Pazartesi günü nasıl bir reyting alacak Reyting sonuçlarını nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz. Diziye son olarak giren Ruhi sarı Ortadoğu baronlarının temsilcisi olarak söz dizisine yeni bir renk katacak. bu yeni oyuncu transferleri ile bakalım söz dizisi 5 Mart’ta nasıl bir reytinge ulaşacak yine günün birincisi mi olacak izleyip göreceğiz.

Show tv de yayınlanan Çukur dizisi 2 hafta önce söz dizisini geçmiş ve liderliğe yükselmişti. Ancak iki haftadır vartolunun dizide olmamasından dolayı izleyici sanki biraz diziden soğudu ve liderliği çabucak söz dizisine kaptırdı geçen hafta. 5 Mart pazartesi günü çukur dizisinin alacağı reyting çok önemli çünkü eğer dizi toparlanır ve yeniden liderliğe yükselirse kalıcı bir reyting almış demektir. Ama eğer dizide Vartolu yine pasif durumda kalır de izleyici diğer program ve dizilere giderse çukur dizisinin reytingleri daha da düşebilir.

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz
5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz

5 Mart 2018 Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi de oldukça merak ediliyor. önceki haftalarda ki başarılı sonuçlar da bakalım bu hafta da devam ettirebilecek mi Pazartesi günü Kanal D’nin yüzünü güldürmeye devam edecek mi izleyip göreceğiz bu hafta dizide oldukça hareketli sahneler var ve silahlar patlayacak bakalım ölen kim olacak. Bu heyecan fırtınası Siyah Beyaz Aşk reytinglerini nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz.

ATV ekranlarında ise kırgın çiçekler oldukça hareketli bir bölümle geliyor. Fragman da izlediğimiz üzere Kızların hepsi arabayla uçurumdan aşağı yuvarlanıyor acaba hepsi birden ölecek mi dizi finale doğru giderken bütün oyuncuları öldürecek mi Yoksa bunlar bir rüyadan ibaret mi olacak, Biz de sizler gibi merak ediyoruz. 5 Mart 2018 Pazartesi günü kırgın çiçekler reytingleri bakalım nasıl çıkacak artacak mı azalacak mı izleyip göreceğiz.

Geçen hafta aldığı düşük reytingler sonrasında 5 Mart 2018 Pazartesi reytinglerinde Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi nasıl bir sonuç alacak düşmeye devam edecek mi ilk 20 ye girmek Bakalım final öncesinde reytingleri daha da düşecek mi yoksa bir miktar toparlanacak mı bizlerden merak ediyoruz. Yalnız bir gerçek var ki Kalbimdeki Deniz dizisi cumartesi gününden Pazartesi günü alınarak zaten erken finale doğru zorunlu bir gidiş yapmıştır.

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz
5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz

TV8 ekranlarında Survivor 2018 5 Mart pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Daha  önce pazartesi günleri yayınlanmayan Survivor 2018 bundan sonra pazartesi günleri de ekrana gelecek. Bakalım 5 Mart pazartesi günü Survivor 2018 izlenecek mi Nasıl bir reyting alacak eleme heyecanı ile reytingleri alabilecek mi yoksa söz ve çukur dizisinin gerisinde kaybolup gidecek mi oldukça merak ediliyor.

5 Mart 2018 pazartesi gününün reyting sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Tüm dizi ve programlar için oldukça önemli bir gün olan Pazartesi reytinglerinde bakalım gülen kim olacak 5 mart pazartesi söz mü çukur mu birinci olacak diğer dizi ve programlar istediği reytingi alabilecek mi ertesi gün resmini sonuçlar açıklandığında göreceğiz. Sizlerde yorum görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

Not: Resmi sonuçlar açıklandığında 5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarını buraya ekleyeceğiz. Yeni sonuçlar gelinceye kadar geçen haftanın reyting sonuçlarını sizlere sunuyoruz.

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları TOTAL

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları total
5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları total

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları AB

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları AB


5 MART PAZARTESİ REYTİNG ANALİZİ:
Çukur yaptı yine yapacağını, bir haftalık aradan sonra yeniden liderliğe yükseldi, hemde aradaki farkı biraz daha açarak. Görülen o ki burada kalıcı olacak. Heleki haftaya Vartolu serbest kalınca siz ozaman bakın.. Survivorun pazartesiye gelmesi dizilerin genel reytingini düşürdü. Çünkü Survivor 6 oranına yakın net total reyting aldı. Kalbimdeki Deniz biraz daha düşerken Kırgın çiçekler biraz yükseldi bu hafta..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz ve Survivor Reytingleri (16 Yorum)

  1. SÖZ olsun SÖZ en sevdiğim dizidir. Sizde SÖZÜN bittiği yer bizde SÖZÜN başladığı yerdir.

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2018