5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi Adaya Kim Veda Etti? İpek Emre Melih

Survivor 2018 nefesleri kesmeye devam ediyor. Artık pazartesi günleri de yayınlanacak olan Survivor da eleme heyecanı başlıyor. Sms oylamasının yapılacağı ve 5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi Adaya Kim Veda Etti? sorusuna yanıt bulacağımız yeni gününde Survivor izlenir mi Söz ve Çukur gibi dizilerin olduğu gün merak konusu oldu.

18. Bölümü ile 5 Mart Pazartesi günü tv8 de kaldığı yerden devam edecek olan Survivor 2018 de eleme heyecanı yaşanacak. Sms oylarının verileceği ve oldukça heyecanlı olan oylama sonrasında kimin eleneceği belli olacak. Pazar günü yapılan dokunulmazlık oylamasından sonra kimleri dokunulamayacağı belli olmuştu. Peki adaylar kim, kimler elenebilir 5 mart pazartesi günü?

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi Adaya Kim Veda Etti? Cevap: Emre

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi ipek melih emre
5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi ipek melih emre

Bu sezon elemelerde Gönüllüler takımından iki adayın adaya veda etmiş olduğunu biliyoruz.. Bunlar Marcus ve Gizem idi. Peki 5 Mart Pazartesi günkü oylamada Survivor 2018 den Kim Elenecek belli oldu mu? All Star takımının üstün oynadığını zaten izleyenler biliyordur. Dokunulmazlığı All Star kazanınca Gönüllülerden en yakın isim olan İpek ilk eleme adayı oldu. 2. eleme adayı Emre ve 3.eleme adayı Melih de elenebilir ama bizim görüşümüz İpek bu hafta elenen isim olacak gibi görünüyor. NOT: Bizce elenmeyi İpek hakediyordu ama elenen EMRE OLDU..

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi sorusunun ilk tüyosu bizden olsun. Aldığımız duyumlara göre İpek kesin eleniyormuş. İpek gidince bakalım dengeler nasıl olacak iyice bozulacak mı, görülen o ki All Star kadrosu ile Gönüllüler çok dengesiz bu sezonda, bakalım ileriki haftalarda Acun olaya bir el atar mı izleyip göreceğiz.

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi ipek melih emre
5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi ipek melih emre

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi ipek mi melih mi emre mi elenir sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

NOT: Bizce elenmeyi İpek hakediyordu ama elenen EMRE OLDU..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5 Mart Pazartesi Survivor 2018 Kim Elendi Adaya Kim Veda Etti? İpek Emre Melih (1 Yorum)

  1. Ipegin elenecegini sanıyordum ama elenmedi valla emreye yazık oldu kendini gosteremeden gitti yazık oldu valla

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2018