5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Ne Zaman?

5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman?Yayınlanacak diye merak edenler için bilgiler vermek istiyorum. salı akşamlarının Fenomen dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 şubat 2019 Salı akşamı ekrana gelmeyecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 Şubat Salı günü neden yok Niçin yayınlanmıyor yerine neden başka filmi yayınlandı gibi merak edilen soruları yanıtlamak istiyoruz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 şubat 2019 salı akşamı dizinin yeni bölümü yetişmediği için Atv de ekrana gelmeyecek, 5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi yerine yabancı film Can feda ekrana gelecek ATVde.

5 Şubat Salı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi neden yok niçin yayınlanmadı5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman? yayınlanacak sorusuna cevap verdik.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 şubat 2019 salı akşamı dizinin yeni bölümü yetişmediği için ekrana gelmeyecek, 5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi yerine yabancı film Can feda ekrana gelecek ATVde. “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” BU HAFTA YAYINLANMAYACAK! “Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz” dizisinin yayınlanmama sebebi ise bu hafta salı günü Ziraat Türkiye maçı yayınlanacak olması. “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMÜYLE 12 ŞUBAT SALI AKŞAMI 20.00’DE ATV’DE!”

1 Ocak 2019 Salı EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman yayınlanacak? 1 Ocak 2019 Salı EDHO olacak mı olmayacak mı yeni bölüm ne zmana yyaına verilecek Atv de? (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman yayınlanacak? Salı günleri ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen dizilerden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1 Ocak 2019 Salı günü ekrana gelecek mi yayınlanacak mı yeni yılın ilk gününde edho ekrana gelecek izleyiciyle buluşacak mı bu konu hakkında izleyiciler oldukça meraklı sorular soruyorlar. Biz de bu konuda herkese cevap vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

1 Ocak 2019 Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yani dizimiz Edho yılın ilk gününde Atv’de yayınlanmayacak. Öncelikle kısa bir bilgilendirmeyi sizinle paylaşmak istiyoruz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve diğer bütün diziler yılın ilk haftalarında reklam anlaşmalarının kanallar ile reklam şirketleri arasındaki sözleşmelerin yenilenmesi sebebiyle yılın ilk haftalarında diziler ekrana gelmiyor. Bu nedenle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve diğer birçok ise TRT haricindeki Tüm özel kanalların dizileri 2019 yılının ilk haftalarında ilk 3 hafta yayınlanmayacak.

Edho 1 ocak 2019 salı günü olacak mı yayınlanacak mı

Merak eden ve soran oldukça fazla izleyicimiz oluyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 1 Ocak 2019 Salı günü yayınlanacak mı 1 Ocak 2019 Salı EDHO var mı yok mu neden yok Niçin fragmanı çıkmadı gibi meraklı soruları soran izleyicilerimiz için yeniden yanıtlamak istiyoruz; bu hafta Yani 1 Ocak 2019 Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak, Hatta Sizler için kötü bir haberimiz daha var 1 Ocak 2019 Salı günü ekrana gelmeyecek olan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir sonraki hafta 8 Ocak 2019 Salı günü de yayınlanmayacak, büyük ihtimalle 15 Ocak 2019 Salı günü de ekrana gelmeyecek olan Edho 22 Ocak 2019 Salı günü kaldığı yerden devam edecek.

1 Ocak 2019 Salı EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) Dizisi yeni bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda 2019 da Ne Zaman yayınlanacak?

Bu soru Elbette bütün izleyicilerin Merak ettiği sorulardan birisi olmak da beraber oldukça seveni olan ve salı günleri çok ciddi oranda reyting kazanan EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) Dizisi 1 Ocak salı ve 8 Ocak 2019 salı günleri Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman yayınlanacak? 15 Ocak 2019 Salı günü de ekrana gelmeyecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 22 ocak 2019 Salı günü Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Reklam düzenlemelerindeki yenilikler sebebiyle kanallar ve yapımcılar arasındaki sözleşme gereği yılın ilk haftalarında diziler yayınlanmıyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de ilk 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek 2019 Yeni yılda yılbaşı gününde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmayacak. Lütfen boş yere beklemeyin..

1 Ocak 2019 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz var mı yok muBURADAN AŞAĞISI EDHONUN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMÜNÜN NEDEN YAYINLANMADIĞI KONUSUYLA İLGİLİDİR.. Atv ekranlarında salı günleri merak edilen ve reytingleri ile oldukça iyi oranlar elde eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 şubat 2018 salı günü olacak mı olmayacak mı fragmanı henüz ekrana gelmeyen dizi merak konusu oldu. Bizde meraklı olan izleyicilerimiz için kısaca tanıtmak ve bu konu hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

6 Şubat Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Bitecek mi? konusunda merak edenler için öncelikle söylemek gerekir ki dizimiz bu hafta da ekrana gelmeyecek maalesef. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6 Ocak Salı günü Atv de yayınlanacak olan Beşiktaşın Türkiye kupası Çeyrek final maçından dolayı ekrana gelmeyeceği duyuruldu.

Elbette kanal için de dizi için de oldukça olumsuz bir durum bu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldukça iyi izlenmesine rağmen 2 hafta yılbaşı sebebi ile yayınlanmamıştı, sonra da yeni bölüm yetişmediği için bir hafta ara verildi, sonra Türkiye kupası maçları derken 10 oranında reyting alan ve oldukça başarılı olan bir dizi Atv tarafından resmen çöpe atıldı.

Bir hafta yayınlanıp diğer hafta ara vermesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sonunu getirebilir. Çünkü o dizinin hayranları dizi olmayınca başka dizilere gidiyor ve o dizilerin izleyicisi oluyor. Hem rakiplerini güçlendirirken hemde kendisi ekrana gelmeyerek sevenlerini üzüyor. En büyük rakibi olan Kadın dizisi aldı başını gitti reytinglerde.

6 Şubat 2018 Salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Bitecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6 Şubat Salı günü yayınlanmayacak. Rakiplerinin atağa kalkmasıyla zirveden kopan dizi önümüzde ki hafta 6 şubat salı akşamı Gençlerbirliği – Beşiktaş çeyrek final rövanş maçı nedeniyle yayınlanmayarak meydanı yine rakiplerine bırakacak. Bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak 6 Şubat Salı EDHO (Eşkiya) dizisinin olmaması hakkındaki fikrinizi bizimle paylaşın lütfen..Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13 Şubat Salı günü 89. Bölümü ile kaldığı yerden devam edecek..

1 Ocak 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok?

EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) Dizisi 1 Ocak salı ve 8 Ocak 2019 salı günleri Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman yayınlanacak? 15 Ocak 2019 Salı günü de ekrana gelmeyecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 22 ocak 2019 Salı günü Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Reklam düzenlemelerindeki yenilikler sebebiyle kanallar ve yapımcılar arasındaki sözleşme gereği yılın ilk haftalarında diziler yayınlanmıyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de ilk 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek 2019 Yeni yılda yılbaşı gününde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmayacak. Lütfen boş yere beklemeyin.. 8-15 Ocak 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı sorusuna hayır yok yeni bölüm 22 ocak salı günü diyoruz..

5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Yılda Ne Zaman? yayınlanacak sorusuna cevap verdik.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 şubat 2019 salı akşamı dizinin yeni bölümü yetişmediği için ekrana gelmeyecek, 5 Şubat 2019 Salı EDHO (Eşkiya) Dizisi yerine yabancı film Can feda ekrana gelecek ATVde. “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” BU HAFTA YAYINLANMAYACAK! “Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz” dizisinin yayınlanmama sebebi ise bu hafta salı günü Ziraat Türkiye maçı yayınlanacak olması. “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMÜYLE 12 ŞUBAT SALI AKŞAMI 20.00’DE ATV’DE!”

YORUMLAR

 1. Gerek kalmadı artık

 2. Dizilerin devam edebilmesi için izlenmesi gerekiyor.bu diziyi başka gūne cuma izleyelim yayıncılık diziyi o hafta iptal etmek değil başka gūne aktarmalıdır. izleyiciyi kaybetmemek için çaba gõstermelidir.atv kanalï artïk bu dizinin gününü cuma yapmalidir

 3. bende birdaha bu diziyi izlemiyorum hadi 1 hafta anladık da 3 hafta ney

 4. Vallahi çok ayip sabirsizlikla dizi saatini beklerken. Insanlara kötü supriz yapiliyor. Bence bu dizi başka kanalda yayinlansin.

 5. Vallahi çok ayip sabirsizlikla dizi saatini beklerken. Insanlara kötü supriz yapiliyor. Bence bu dizi başka kanalda yayinlansin.

 6. BÖYLE BİŞEY OLAMAZ YA YETER KAC HAFTADIR AYNI ŞEYİ YASIYORUZ YAZIKLAR OLSUN LANET OLSUN ARTIK IZLEMICEZ..

 7. Bu maç kanımca EDHO yu yayınlamayı ötelemeye kesinlikle değmez.Yanlış bir karar olduğunu düşünüyor ve kırgın olduğumu iletmek isterim.

 8. Lanet olsun size. 1 haftayı sabırsızlıkla beklerken son dakika öğreniyoruz dizi yok maç var.A Spor ne boka yariyorda ATV de yayinlayip hem diziyi harcıyor hemde insanları diziden soğutuyorsunuz. Çocuk oyuncağımı bu canım istedi var canım istemedi maç var. Hayır bu yapımcıya kanal mı yok anlamadım.

 9. ATV b o k u nü çıkardı başka da bişey demiyorum çok önemli sanki maç ! Izlemiyorum lan artık

 10. En çok sevdigim atv deki eskiya dunyaya hukumdar olmaz filmiydi merakla bekledigim filmden simdi ise nefret ediyorum . Yayinlanmasin artik lanet olsun filme birak filmi atv ye bile daha bakmam

 11. Bu Filimi Heç Xoşdameram Çünkü Filim Ortaya Cexan kimi En Cox Sevdiyim Dizi Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi yeğeşelde Filimde Senaryo Düz yapelmeyeb

 12. Sacmalik bu kadar merakla beklenen dizi nasil yayinlanmaz en sonunda vazgecegiz bundan sonra seyredecegim dizi kadinnnnn olacak bu ne boyle bu kadar seyredilen dizi iki haftada bir yayini yokkkk

 13. Dizinin Mezununu Xoşdameram Aden Yaxşe Qoymuyublar Oyunçular tanenan Oyunçular

 14. Lan arkadas deli oluyom bu iki oldu amacsiz bir mac yerine reytingleri tavan yapan diziye degisiyorsunuz a haber var. Neden baska dizilerde bir aksama olmuyorda hep bu diziye denk geliyor.

 15. Aspor varken atvde yayınlamak ne demek isteyen istediğini izlesin. Bu kafayla gitmez..

 16. Zaten bir diziye bu kadar değer verirsen adamlarda gayet rahat kullanır bizi hem maçı hemde diziyi izletecek kanalınız yoksa almayın maç ihalesini yada diziyle olan sözlesmenizi feshedin biz mecburmuyuz Beşiktaş maçını izlemeye

 17. Mactan sonra yayınla nolucak izleriz bole olmaz haftayı iple cekerken bu haber herkezi üzdü bole olmaz

 18. Gerçekten yazdıklarınız çok doğru bu gidişle diziyi izlemeyi çoğu kişi bırakacağından emin olabilirsiniz.Resmen rezalet.

 19. Böyle birşey olur mu yaa bi hafta var bi hafta yook..Bırakın atv kanalını başka kanala geçin Raci beyy..ben dortgozle sali günü beklerken malesef gene yayınlanmiyor..izleyiciyi kaybediyorsunuz yapimcilar duyun bunları. ..

 20. Bu nedir ya.zaten son zamanlarda baya bi vasat geciyodu…bi hafta var bi hafta yok bitirecekseniz düzgün bitirin yoksa guzelim diziyi harcamayin…izleyici de öbür dizilere zorla yonlerdirmeyin….

  1. Edhoyu cok seviyorum.ozelliklede İlyasi

   1. BOK var parayı buldunuz bi dizi var onuda maymun ettiniz inş bi biter sora maçıda diziyide görürsünüz ibneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.