5 Temmuz 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Meleklerin Aşkı Geleceğin Starı

Yeni yaz dizileri ile birlikte tv ekranları da canlanmaya başladı. Bir süredir sessiz olan tv kanalları yeni dizilerin başlaması ve yaz ekranına renk katması ile reyting heyecanları da yaşanmaya başladı yeniden. 5 Temmuz 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Meleklerin Aşkı Kocaman Ailem gibi dizilerin yarışına sahne olacak.

Çok dizi olmadığı için çok çekişmeli bir perşembe reyting mücadelesi izlemeyeceğiz elbette ama özellikle Meleklerin aşkı dizisi alacağı reytingler ile merak konusu olmaya devam ediyor. 5 Temmuz 2018 Perşembe Reytinglerinde yeteri kadar dizi olmasa da her kanalda yeni içerik ve programlar da başlamış olacak. Star tv de Geleceğiz Starı da bu akşam başlıyor.

Kendini star yapabilmek için mücadele edecek gençler Meleklerin aşkı dizisini gölgede bırakır mı bilemiyoruz ama bizde bu akşamın en çok izlenen dizisi yeni dizi olan Meleklerin Aşkı olacak. 5 Temmuz 2018 Perşembe Reytinglerinde Kocaman Ailem ile yarışacak olan Meleklerin Aşkına en büyük darbe ise Yeni program star tv de yayınlanan Geleceğiz Starı olacak gibi..

5 Temmuz 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

5 Temmuz 2018 Perşembe Reyting gününü dair resmi reyting sonuçlarını Ab ve total sıralı listeyi cuma günü resmi sonuçların açıklanması ile sizlere buradan aktaracağız. 5 Temmuz 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Meleklerin Aşkı Geleceğin Starı kocaman ailem gibi dizilerden hangileri ilk sırada yer bulacak kendine izleyip göreceğiz.

1. Meleklerin Aşkı / Show TV
2. Kotaman Ailem / ATV
3. Geleceğin Starı/ Star TV
4. Çarkıfelek / Kanal D
5. Virüs / TRT 1
6. Buyur Bi De Burdan Bak Özel / TV 8

Diğer Programlar
Koca Bulma Sanatı / Fox TV
Sev Yeter / Kanal 7

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018