6-7 Mart Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve 6-7 Mart salı çarşamba yayınlanacak olan Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyolarını dizihaberi.tv sitemizden takip edebilirsiniz. 6 Mart salı günü ekrana gelecek olan Beni Affet 1334. Bölüm Özeti ile tüyolarından sonra 7 Mart çarşamba yayınlanacak olan Beni Affet 1335. Bölüm Özeti ile kaldığı yerden devam edecek.

7 Mart Beni Affet 1335. Bölüm Özeti: Yaman Güzel’le ilgili konuşmaları duyunca annesinin karşısına dikilir. Asiye’nin söyleyecekleri adeta Yaman’ı beyninden vurulmuşa çevirir. Cansu’ya o evi aldırmamakta kararlı olan Feride, onunla çok ağır konuşur. Zühre ise Nazire’den öğrendiği şeyler karşısında Mükellef’e iyice cephe alır. Annesine söylediği sözlerden pişmanlık duyan Ateş, panikle Sevgi’ye ulaşmaya çalışır.

Fevziye’ye içirmek istedikleri ilacı Sevgi’nin içtiğini anlayan Adnan ve Nazan panikler. Annesinin başına gelenleri öğrenen Ateş ortalığı ayağa kaldırır. Nazan ve Adnan’ın kendilerini bu işten nasıl sıyıracakları merak konusudur. Murat, Güzel’i bulmak için elinden geleni yapar. Ona yaklaştığı anda öğrendikleri ise onu zor bir kararın eşiğine getirir.

​Yaman, Asiye ve Orhan arasında ne geçtiğini anlayabilmek için harekete geçer. Asiye ve Cansu’nun konuşmasına tanık olan Feride, ortada büyük bir sırrın olduğunu öğrenir. Feride’nin bunu Yaman’la paylaşması üzerine ikili, sırrı çözmeye karar verir. Güzel’i kurtarabilmek için Orhan’ı bulmak isteyen Murat, soluğu Mükellef’in yanında alır. Bunun üzerine tüm dengeleri yerinden oynatacak cinsten bir olay yaşanır.

​Nazan’ın Adnan’a gittiğini anlayan Sevgi, bu işe bir son vermek ister ancak burada Ateş ve Zeynep’le karşılaşması, Sevgi’yi sıkıntıya sokar. Fevziye’den kurtulmaya kararlı olan Nazan, eve geldiğinde beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Pınar’ın, Nazan ve Sevgi hakkında Zeynep’e söylediklerini duyan Ateş, Sevgi’nin tavrından iyice şüphelenir.

6-7 Mart Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları
6-7 Mart Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları

6-7 Mart Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları bu sayfada sizlerle paylaşılmaya devam edecektir. Şimdilik Hoşçakalın sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6-7 Mart Beni Affet 1334.-1335. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları (2 Yorum)

  1. Soyleyesoyledılımdetuybıttıserpılorumcerfocusfılımsırketıadınavalısmalıfıyorum

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2018