6 Aralık Çarşamba Diriliş Ertuğrul Varmı Yokmu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

6 Aralık Çarşamba Diriliş Ertuğrul Varmı Yokmu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul dizisini 6 Aralık çarşamba günü izlemek için Trt1 kanalını açanlar bugün bir türlü dirilişi göremediler ve hemen google amcaya sormaya başladılar. Google ise bu konuda hangi site içerik üretmiş diye bakıp sizi hasbelkader dizihaberi.tv sitesine yönlendirmiş ve böylelikle sitemize giriş yapmış bulunmaktasınız.

6 Aralık Diriliş Ertuğrul Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Finalmi Oldu? 6 Aralık çarşamba günü diriliş bekleyenler lütfen beklemeyin. Beklersenizde boşa beklersiniz çünkü tekrar bölümü de olmayacak.. Riva’daki setinde, saat 04:30 sularında nedeni henüz belli olmayan sebepten dolayı kostüm çadırında yangın çıkmış ve çekimlere ara verilmişti. Güvenlik kameralarından fark edilerek yangına müdahale edildi ve ihbar üzerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangından dolayı bazı kostümler hasar görmüş ve bir süreliğine dizinin çekimlerine ara verilmişti.

Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölümü 6 Aralık’ta ekrana gelmezse şayet çekimlere ara verilmesinden dolayı olacak. 6 Aralık’ta yayınlanması beklenen 98. bölüm ise gelecek hafta ekrana gelecek. 6 Aralık  Diriliş Ertuğrul yerine ne var ne yayınlanacak? sonrada Kuranı kerimi güzel okuma yarışması olduğunu yazıyor. Her iki programın bitiş süreci Kadir gecesi münasebetiyle sahura kadar devam edecek. Sonrada Sahur özel yayını başlıyor.

Velhasılı kelam 6 Aralık  Diriliş Ertuğrul Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Finalmi Oldu? diye sorunlar merak edenler siz bu gece dirilişi felan boş verin de Kadir gecesini en iyi şekilde idrak edebilmeye çalışın daha hayırlı bir iş yapmış olursunuz.. Allah ibadetlerimizi kabul eylesin inşallah..

6 Aralık Çarşamba Diriliş Ertuğrul Varmı Yokmu Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.