6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total O Ses Bir Umut Yeter Erkenci Kuş

Bu akşam neler var ekranda diye merak edenlere reyting sonuçlarını buraya ekleyerek yanıt vereceğiz. 6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total O Ses Bir Umut Yeter Erkenci Kuş dizilerine kısaca göz atacağız. 1. Erkenci Kuş / Star TV De ekrana gelen sevilen dizi erkenci kuş Geçen hafta Total ve AB reytinglerinde 1. olmuştu 6 Ekim 2018 cumartesi günü de erkenci kuş dizisinin 1. olmasını bekliyorum. Pazar Reytingleri

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları AB

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Total

Reyting Sonuçları 6 Ekim 2018 cumartesi total

 

2. Yeni Gelin / Show TV de devam etmekte olan Yeni Gelin dizisi çekim yerleri ile oldukça merak edilirken yeni sezonda biraz reytinglerini kaybetmiş görünüyor. Geçen hafta erkenci kuş dizisinden sonra 2. olan yeni gelin bakalım 6 Ekim 2018 cumartesi günü reytingleri de kaçıncı sırada yer alacak.

3. Kalk Gidelim / TRT 1 ekranlarında yayınlanan sevilen dizi kalk gidelim Geçen hafta 5 sırada yer almıştı Bu hafta daha sırasını kurmayı hedefleyen kalk gidelim O Ses Türkiye’nin başlaması ile bakalım reyting kaybedecek mi Yoksa yerini koruyacak mı 6 Ekim 2018 cumartesi günü reyting sonuçlarında göreceğiz.

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total

4. Bir Deli Rüzgar / Fox TV de devam etmekte olan bir deli rüzgar dizisinin reytingleri her geçen gün biraz daha erimeye başladı. büyük ihtimalle ilerleyen haftalarda daha da düşecek olan bir deli rüzgar dizisi geçtiğimiz hafta 8. sırada yer almıştı. Bu hafta da bakalım düşüş yaşayacak mı 6 Ekim 2018 reyting sonuçlarında AB ve Total olarak sizlere sunacağız.

5. Bir Umut Yeter / Kanal D ekranlarında perşembeden cumartesiye alınan ve şansımı cumartesi günü devam ettirmek isteyen bir umut yeter dizisi Tolgahan Sayışman ve Hazal Subaşı buluşturan bir dram dizisi olmakla birlikte Geçen hafta almış olduğu 2.2 reyting oranı ile hayal kırıklığı yaratmıştır. bakalım bir umut yeter dizisi 6 Ekim 2018 cumartesi günü reyting sonuçlarında nasıl bir sıralama alacak daha da mı düşecek yoksa reytinglerini biraz yükseltecek mi Bizler de çok merak ediyoruz.

Bir umut yeter 6 Ekim 2018 Cumartesi Reytingleri

Bir umut yeter 6 Ekim 2018 Cumartesi Reytingleri

6. Kim Milyoner Olmak İster / ATV ekranlarında başlayan bilgi yarışması geçtiğimiz hafta 9. sırada tamamlamıştı. Bu hafta da nasıl bir reyting alacağım merak konusu olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması 6 Ekim reyting sonuçlarında bakalım kaçıncı sırada yer alacak.

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları o SES TÜRKİYE

7. Yeni sezona Merhaba diyen O Ses Türkiye (Yeni Sezon) / TV 8 ekranlarında 6 Ekim 2018 cumartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelecek. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan ve Beyazıt Öztürk ile Seda Sayan’ın da katılımıyla daha renkli bir O Ses Türkiye bizleri bekliyor. Yeni Sezonun ilk bölümü ile 6 Ekim 2018 cumartesi günü ekrana gelen O Ses Türkiye bakalım reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak Acun Ilıcalı’nın yeni transferleri reytingleri etki edecek mi izleyip göreceğiz.

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total O Ses Bir Umut Yeter Erkenci Kuş

6 Ekim 2018 reyting sonuçları total

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları AB

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Total

Reyting Sonuçları 6 Ekim 2018 cumartesi total
Günün Reyting Analizi
Erkenci Kuş
Dizi geçen haftaya göre 2 grupta zirveyi kaybetti, fakat aradaki fark çok az ve önümüzdeki haftalar için umut vaad ediyor. Daha öncede dediğim gibi bu dizi eğer cumartesi 5 oranlarında devam ederse, sezon sonunu rahatlıkla görür. Total’deki zirve Star Tv’yi fazlasıyla memnun ediyor, biraz daha özen gösterilirse hikayede ozaman 6 oranlarında stabil kalabilir. Düşünceme göre dizi haftaya tüm gruplarda zirvede yer alacak.

O Ses Türkiye
Program ne yazıkki eski tadında değil, bu sezon jürilerde değişikliğe giden progam dum akşam 2 grupta zirvede yer aldı ve 6 reytingi göremedi. Total grubunda 2 dizinin arkasında kalan program, büyük ihtimalle çok fazla yükselecek gibide durmuyor. Bakalım neler olacak önümüzdeki günlerde o ses türkiyede.

Yeni Gelin
Fazla etkilenmeyen dizi Total grubunda yakın bir zamanda belkide zirvede yer alabilir. Bu Sezon en fazla 6 oranını göreceğini düşünüyorum dizinin. Geçen sezona göre daha dolu dolu bir cumartesi var ve karşısında Erkenci Kuş gibi zirveden inmek istemeyen bir dizi var. Önümüzdeki hafta yeniden 5 oranlarını görecektir.

Kalk Gidelim
Gayet başarılı oranlar alarak TRT’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ne çok az ne çok yüksek bir izlenme oranı alan dizi orta karar gidiyor. Böyle devam ettiği sürece sezon sonunu rahatlıkla görecektir.

Bir Umut Yeter ve Bir Deli Rüzgar
Perşembe gününden Cumartesiye alınan dizi ne yazıkki dünde bir varlık gösteremedi ve zirveden çok uzakta bir performans sergiledi. Eğer Önümüzdeki haftada çok iyi bir yükseliş yaşamazsa bu dizinin ömrü pek uzun olmayacak gibi (bence 6. bölümde final yapacak gibi). Bir Deli Rüzgar bu hafta O Ses Türkiyeden en fazla etkilenen dizi oldu ve geçen haftaya göre çok kötü bir düşüş yaşadı. Ne yazıkki Fox Tv için cumartesi 4.5-5 oranlarında alan bir dizi lazım çünkü dizi maliyetleri karşılanmıyor.

Not: 7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total) Ağlama Anne Savaşçı Bir Litre Gözyaşı Elimi bırakma reytingleri için TIKLAYIN


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total O Ses Bir Umut Yeter Erkenci Kuş (4 Yorum)

  1. Bence o ses Türkiye duvara toslamıştır gökhan sız olmaz itici bir enerji vardı akşam biraz bakıp kapattık .

Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2018