6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? sorusunu merak edenler var bizde hemen yazalım sizler için.. 6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? : Evet dizi geçtiğimiz hafta final yaptığı için bu hafta 6 kasım salı günü dizi ekrana gelmeyecek.

6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

6 Kasım 2018 salı günü Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? Evet dizi erken final yapıp geçtiğimiz hafta ekranlara veda etti. Bu yüzden 6 kasım salı günü kanal D de ekrana gelmeyecek dizimiz. Bu hafta yayınlanmayacak olan dizi artık ekran da olmayacaktır. Lütfen beklemeyiniz.

6 Kasım Salı Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Evet dizi bitti final yaptı geçtiğimiz salı günü 30 ekimde. Bu nedenle 6 Kasım salı günü Kanal D de olmayacak. Koca Koca Yalanlar yerine 6 Kasımda kanal D de Tarzan Efsanesi isimli film ekrana gelecektir.

6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu

Buradan aşağısı önceki haftalardaki bilgileri içermektedir.. Kanal D de ekrana gelen  ve 2. bölümüyle 20 ağustos pazartesi günü yayınlanacak olan Koca Koca yalanlar dizisi oldukça sevildi ve ilgi gördü. Kurban bayramı öncesinde dizinin ekran gelip gelmeyeceği merak konusu oldu ve bazı sorular geldi: Koca Koca Yalanlar Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman? tarzında.. Koca Koca Yalanlar 15 Ekim pazartesi neden yok niçin yayınlanmıyor

Son DakikaKoca Koca Yalanlar 15 Ekim pazartesi neden yok niçin yayınlanmıyor? Kanal D’nin sevilen dizilerinden “Koca Koca Yalanlar” gün değiştirdi! Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği,başrollerinde Hakan Yılmaz,Evrim Alasya,Tuğçe Karabacak,Rüzgar Aksoy,Pelin Öztekin,Selen Uçer ve Ferdi Sancar gibi isimlerin yer aldığı dizi Pazartesi akşamları yeni sezon dizilerinin gelişiyle büyük bir düşüş yaşamıştı. Bu düşüşün ardından kanal diziyi artık Salı akşamları yayınlamaya karar verdi. 15 Ekimde yayınlanmayan Koca Koca Yalanlar dizisi 16 Ekim salı günü yayınlanacak.. Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle salı 20.00 de..

Koca Koca Yalanlar 15 Ekim pazartesi neden yok niçin yayınlanmıyor?

Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle salı 20.00 de

15 Ekimde yayınlanmayan Koca Koca Yalanlar dizisi 16 Ekim salı günü yayınlanacak..  Kanal D’nin sevilen dizilerinden “Koca Koca Yalanlar” gün değiştirdi “Koca Koca Yalanlar” yeni bölümüyle Salı Akşamı Kanal D’de!​
Koca Koca Yalanlar dizisi Limon Film’in yapımcılığında Osman Taşcı ve Burcu Alptekin’in yönetmenliğinde yayınlanıyor. Koca Koca Yalanlar dizisi yayın hayatına yeni başladı. Mali Müşavir Ahmet’in eşi Müjgan’ı genç ve güzel Sude ile aldatmasını konu ediniyor. Müjgan bu aldatmayı öğreniyor ve iki arkadaşı ile bu işin peşine düşüyor.Koca Koca Yalanlar yeni bölümüyle salı 20.00 de

Koca Koca Yalanlar dizisi pazartesi günleri Kanal D ekranında yayınlanıyordu. Henüz bir bölüm yayınlanmış olsa da seyirci tarafından çok sevildi. Konu bakımından acınası dram olarak görülebilir ama bu konuyu komik bir şekilde ele almayı başarmışlar. Tabi Müjgan’ın intikamını ve Ahmet’in pişman olup eşine dönmesini merakla bekliyoruz.

Koca Koca Yalanlar Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Koca Koca Yalanlar dizisi 2. bölümü 20 Ağustos pazartesi günü yayınlanıyor. Pazartesi günleri yeni bölümü yayınlanan dizisinin 2. bölümü arefe gününe denk geldi. Arefe günü olması sebebiyle de acaba yeni bölüm yayınlanacak mı sorusu akıllara geldi. Koca Koca Yalanlar dizisi arefe günü yeni bölümü yayınlanacak.

Koca Koca Yalanlar dizisi belki gelecek hafta yeni bölümü yayınlanmaz. 27 Ağustos pazartesi Koca Koca Yalanlar 3. bölümü yayınlanacak. Yeni bölümü mü yayınlanır yoksa özel bölüm mü göreceğiz. Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

6 Kasım Salı Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Evet dizi bitti final yaptı geçtiğimiz salı günü 30 ekimde. Bu nedenle 6 Kasım salı günü Kanal D de olmayacak. Koca Koca Yalanlar yerine 6 Kasımda kanal D de Tarzan Efsanesi isimli film ekrana gelecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Kasım Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? (2 Yorum)

  1. Koca koca yalanlarin tekrar ekranlarda gormek istiyoruz bitmesini istemiyoruz final cok erken oldu umarim dikkate alirsiniz bizi

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018