6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Sıralaması Ab Total Reytingleri

6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Sıralaması Ab Total Reytingleri nasıl olacak hangi dizi ve filmler ne kadar izlenecek merak konusu oldu. İşte detayları ile 6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçlarına dair detaylı analiz..

En çok izlenen ve Merakla beklenen 6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Nasıl olacak? 6 Mart 2018 Salı Kadın Survivor Eşkıya ve Trt1 ekranlarında önce Alija sonra Real Madrid maçı Reytinglerinde nasıl bir yarış içinde olacaklar merak ediliyor. Geçen haftaya göre düşüş yaşayan veya yükselen hangi diziler olacak. 6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları  ufak tefek cinayetler Survivor Eşkıya Kadın Trt1 ekranlarında önce Alija sonra Real Madrid maçı gibi önemli yapımlar bulunuyor ve yarışa katılıyor.

6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın Ufak Tefek Cinayetler Alija ve Real Madrid maçı.. 6 Mart 2018 Salı akşamı reytingleri de yarışacak olan dizi ve programlar şu şekilde TV8 Survivor, ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Fox TV Kadın ve Star TV ufak tefek cinayetler dizisi Trt1 Alija ve Real Madrid maçları yayınlanacak. 6 Mart 2018 Salı akşamı yayınlanan diziler ve programlar reytinglerde çok iddialı. Hepsi de reytinglerde 1. olabilen diziler ya da programlar.

6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları

1- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz | ATV
2- Ufak Tefek Cinayetler | Star TV
3- Kadın | Fox TV
4- Alija | TRT 1
5- Eyvah Eyvah 3 | Show TV
6- Manda Yuvası | Kanal D

6 Mart ATV de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen hafta 8.32 reytingle 2. sırada yer almıştı. Bu başarılı reytingle EDHO gelecek sezonda yayınlanır bu başarıyı sürdürürse. Edho 6 mart salı akşamı 93. bölümü ile yayınlanacak. Yeni bölümü de merakla beklenen dizi genelde reytinglerde 1. yada ikinci oluyor.

6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları
6 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Tv Dizi Sıralama

6 Mart Star TV de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi de reytinglerde başarılı bir performans sergiliyor. Gizemin hala çözülmemiş olması ve her hafta cevaba biraz daha yaklaşılması dizinin sürekli izlenmesinde en büyük etkendir tabiki. Star Tv de yayınlanan başarılı dizi geçen hafta 5.61 reyting aldı ve 6. oldu. Ufak Tefek Cinayetler bu hafta da 6 Mart reytinglerinde benzer bir performans sergileyeceğini düşünüyoruz.

 

6 Mart salı günü Fox tv de Kadın dizisi yayınlanıyor. Reytinglerde genel olarak 1. ve 2. olan dizi geçen hafta aldığı 11.23 reyting ile birinci olmuştu. 6 Martta kadın dizisi yine lider olabilir, bu hafta önemli bir maçta yayınlanmıyor.. Kadın dizisinde geçen hafta Sarp’ın ortaya çıkmış olması akıllardaki soruları artırdı. Ölmediği cevabını almış olsak da Bahar’ı ve çocuklarını okadar severken neden geri dönmedi ve onları unuttu dedik. Bu sorunun cevabını da bu haftalarda alacağız. Bu yüzden de Kadın dizisi reytinglerde 1. sırada olmaya devam edecektir diye tahmin ediyoruz.

Tv8 de yayınlanan Survivor programı da artık tartışmasız en başarılı yarışmalar arasında. Survivor da ödül ve dokunulmazlık yarışmaları büyük bir heyecanla yapılıyor ve çok beğeniliyor. Gecen hafta 6.34 reyting oranı ile 4. olan survivor bu hafta bakalım kaçıncı olacak. Show tv de salı akşamları yayınlanacak bir dizisi olmadığı için bu akşamı film yayınlayarak değerlendiriyor ama pek rağbet görmüyor seyirci tarafından. 6 Mart 2018 salı günü reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz. Yarın saat 10:00 da resmi sonuçlarda yayınlanacak.

6 mart salı reyting sonuçları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2018