6 Mayıs Pazartesi Zalim İstanbul 6. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi Nedim Vuruluyor mu?

6 Mayıs Pazartesi Zalim İstanbul 6. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi Nedim Vuruluyor mu?

Zalim İstanbul’da Nedim’in iyileşmeye  başladığını öğrenen Cenk Nedim’i öldürmek için odasına gider ve silahı başında dayar ancak Cenk’in bilmediğin şey Cemre’nin de o anda orada olduğudur Cemre parçaları yavaş yavaş birleştirip neler olduğunu anlamaya çalışacaktır Cenk silahını indirecek ve Nedim’i vurmayacakdır Cemre Agah’tan beklemediği bir tepki alınca Öfkesi giderek katlanır Nedim kontrol edilemez bir hale gelir Cenk ise annesine karşı Cemre’yi koruma içgüdüsüyle hareket eder anne oğul ilk kez karşı karşıyadır. k

26 Nisan Pazartesi Zalim İstanbul 5. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Pazartesi günlerinin yeni dizisi Zalim İstanbul 22 Nisan Pazartesi günkü 4.bölüm de olaylar gene karıştı herkes merakla 26 Nisan pazartesi günkü 5. bölüm fragmanını beklerken biz 4. bölüm den ve gelecek olan 5. bölümden tüyolar ve analizimizi yazalım. 22 Nisan Pazartesi Zalim istanbul 4. bölüm de Civan’ın tutuklanması geceye damga vurdu.

Cemre’nin karşısında Cenkle karşılaşması ona şoka soktu. Agah efendi Civanı kurtarmak için bir düzüne avukat görevlendirdi 5. bölümde 26 Nisan Pazartesi akşamı bütün taşlar yerine oturmaya başlayacak.

Geçtiğimiz haftada da beklenen bir reyting değerine ulaşan Zalim İstanbul dizisinin bu akşamki reyting sonuclarını yarın sizler ile paylaşıyor olacağız o yüzden geçtiğimiz hafta Zalim İstanbul ne kadar izlenmiş onu sizlerle paylaşalım.

Geçtiğimiz hafta Zalim İstanbul Dizisi Reyting Sonuçları;

Geçen haftada da sezonun en bomba dizisi çukur dan hemen sonra listede yerini alan Zalim İstanbul dizisi şuan gerçekten listelere başarılı bir giriş yaptı bu haftaki bölümde heyecan vericiydi insanlar 5. bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar bile.

26 Nisan Pazartesi Zalim İstanbul 5. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019