6 Mayıs Yemin Dizisi 50. 51. ve 52. bölüm genel özeti Fragmanı Tüyoları.Emir’den Reyhan’a Zeynep Sürprizi!!!! Emir ve Reyhan’ın çocuklarımı olacak?

6 Mayıs Yemin Dizisi 50. 51. ve 52. bölüm genel özeti Fragmanı Tüyoları.Emir’den Reyhan’a Zeynep Sürprizi!!!! Emir ve Reyhan’ın çocuklarımı olacak?

Yemin dizisi 51. bölümde neler yaşanacak?

Emir’in Reyhana büyük sürprizi Emir Reyhan ve Zeynep’i bulup onları kurtarır ikiliyi eve getirir Cemre ise Reyhan’ kurtarıp kahraman olmak isterken harabe evde tutsak kalır Cemre farelerle dolu oda da korku dolu anlar Yaşar Cemre yaptığı Bunca kötülükten sonra bunları hak etti diyebiliriz Reyhan ve Zeynep’in Konağı gelişi Cavidan dışında herkese sevindirir Reyhan Zeynep Emir mutluluk dolu bir yuva…

Ancak daha önce dediğimiz gibi üvey anne Zeynep’i polis zoruyla alır. Reyhan bu duruma çok üzülür. Ancak Emir’in Reyhan’a güzel bir sürprizi vardır. Emir Zeynep’i alır ve gizlice konağa getirir. Reyhan’ın hiçbir şeyden haberi yoktur o üzgün bir şekilde Zeynep’i düşünür Emir odaya girer ve kapıyı açar Zeynep’i gören Reyhan adeta Mutluluktan açacak gibidir ne dersiniz bu mutlu çiftimizin çocuğumu olacak yoksa..

Yemin dizisinde 50. bölümde neler olacak? Reyhan Emir ve Zeynep’i kurtarabilecek mi?

 

 

 

 

 

 

 

Yemin’de bugün Reyhan ve Emir’in, Zeynep’i kurtarma girişimleri, Cavidan’ın oyunuyla karşı karşıya gelir. Ancak Emir, Reyhan için onları kurtarmaktan asla vazgeçmez ve ona bir sürprizi vardır. 50. Bölüm Emir ile Reyhan, Zeynep’e yardım etmek istemeleri sırasında, Cavidan engeli ile yüzleşirler. Cavidan’ın sins planıyla mahvolan Reyhan’a, Emir’in yapacağı büyük sürpriz acaba ne olacak? Öte yandan Leyla ve Kemal’in evcilik oyunu Nedret’in gitmesiyle sona erer. Ayrıca Talaz’ın ortaya çıkmasıyla işler iyice sarpa sarar.

Yemin dizi 50. bölüm fragmanı

Yemin 46 47 48 49 ve 50. bölüm genel özeti:

Öncelikle Arkadaşlar bildiğiniz üzere Reyhan’ın hapse düşmesinin ardından dizimizde çok farklı değişiklikler olacaktır ne demek istediğimi birazdan özet videomuzda daha iyi anlayacaksınız Suna sayesinde Emir’in gözü açılmıştır Reyhan’ın suçsuz olduğunu boştan yere hapse girdiğini öğrenen Emir artık Reyhan oradan çıkarmak için çabalamaya başlar Reyhan’ın hapisten çıkması fazla uzun sürmeyecektir Emir ne yapar eder reyhanı çıkarır Diğer yandan Cavidan ve Cemre panik içindedir kamera kayıtlarının Emir’in eline ulaşmaması için hemen o kayıtları sildirmeyi Başarır Emir ise Reyhan’a karşı duyduğu bütün öfkeden kurtulmuştur Emir ve Reyhan artık küçük Zeynep’i kurtarmaya çalışırlar. Perşembe günü bizleri aksiyonlu bir bölüm bekliyordur Emir ve Reyhan küçük Zeynep’in yerini bulur Ama polisleri hemen haber vermedikleri için başlarına bela alırlar Bu sayede Konak’tan uzak Duran Reyhan cavidanın ve Cemre’nin eziyet lerinden kısa süre kurtulur.

Emir ve Reyhan Zeynep’i zor olsada polisler sayesinde kurtarmayı başarmıştır. Zeynep’in uzun bir süre Konak’ta kalacağını Reyhan’ın ona bakacağını düşünüyorum Cavidan bu durumu pek Hoş karşılamasa da Emir’e karşı gelmek istemez Cemre ile Cavidan ise ortalık bulmuşken Reyhan’ın yine Konak’ta rahat bırakmaz yeni planlar yeni oyunlar yaparlar yine Reyhan’ıı zor durumda bırakır Ama artık Emir arkasında olduğu için artık Cavidan Reyhan’a bir süre zarar veremez.

29 Nisan Yemin Dizisi 46. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

29 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 46. bölüm de neler olacak Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin de Pazartesi günü Emir gerçekleri öğrenmeye başlıyor ve Reyhan’ı sıkıştırağa benziyor. Emir’i dolduran Cavidan hanım oğluna devamlı Reyhan ile alakalı konular da tüyolar verip Emir’i kışkırtıyor.

Yayınlandığı günden bugüne reytingler de başarılı olan Yemin dizisi 29 Nisan ki bölümünde işler karışacak ve Emir git gide gerçekle yüzlemeye başlayacak. Leyla babasının başının dertte olduğunu öğrenip telaşlanıyor.

Yemin Dizisi Biter mi? Final Yapacak Mı? Reytingleri Neler?

Başladığı günden bugüne Yemin dizisinin başarılı reyting sonuçları tüm kanalların dikkatini çekmiş yeni sezonda diziyi kendi kanallarına transfer etmenin peşine düşmüşlerdir. Daha önceki Yemin analiz yazımız da da yazdığımız gibi Star tv nin Yemin dizisinin yeni sezon bölümlerine talip olduğu iddaa edilmişi.

240-250 bölüm sürecek olan Yemin dizisi kısa vadede bitmez o yüzden dizinin takipçileri rahat rahat izleyebilirler. Mayıs ayında sezon finali yapacak olan diziyi yeni sezonda hangi kanalda izleyeceğimiz merak konusu.

Yemin 48.bölüm özeti fragmanı

Cemre Hain işler peşinde Cemrenin planı ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Mayıs Yemin Dizisi 50. 51. ve 52. bölüm genel özeti Fragmanı Tüyoları.Emir’den Reyhan’a Zeynep Sürprizi!!!! Emir ve Reyhan’ın çocuklarımı olacak? (343 Yorum)

 1. Birazda diziden söz etmek istiyorum.reyhan artık kendini savunmasını bilmeli ,emir resmi inceleyeceğine arkasındaki yazıyı iyice oku bakıyorsun ama görmüyorsun hikmet beye gelince aile ortamında herkezin ne yaptığını bilmeli cavidanın o reyhana ettiği sözleri suna duydu,emirede anlattı ben niye göremedim acaba dizideki senoryo kopukluğunu az çok biliyoruz,ama bu kadarı fazla.cavidan cemreyle sırf o derneğe girsin diye işbirlikçilik içinde,sen dua ette reyhan gibi bir geline sahipsin,ne oldu sen gelinini aşağlıyorsun ama dernek için toplandığın arkadaşların bayıldılar,reyhana,bu hafta sonuna kadar artık şu emirin miras meselesini görmesini sağlayın,adını sen koyda mahalleden bıkmıştım,şimdide kemâl,le leylâdan bu ikiliyi daha çok gösteriyorlar emir reyhan sahneleri daha çok olmalı artık hikmet bey hastalığını emire anlatmalı,birde sunayı tekerlekli sandalyeden kurtarın bir hastane ortamı olsun doktor biraz emire babasına bilgi versin,herşey odaların içinde konakta genç faliyeti yok yani artık bir şeyler değişsin reyhan incirle konuşuyor çok komik ya sanki sahnelerin gözü çıkmış,şu reyhanın kıyafetlerinede el atın giyim sıfır 3 seneden beri kıyafet tartışıyorum ben neyse bugünlük bu kadar.

  • Şulecim merak etme Zeynep kurtarma operasyonu vardı ya fırsat bulamadılar kıyafetler almaya bence artık alışverişe gőtūrecek onu Bay Tarhun
   Modern kıyafetler alır kesin.Leyla kazaklardan elbiselere geçti onları nasıl buldun..

 2. HAYIRLI GÜNLER, İŞLER GÖNLÜNCE ZAMANLARRR CİCİKIZIM GEÇEN GECE SEN GİTTİN BEN GELDİM VE AYY DEDİMDE BU ARALAR İSTEMSİZCE UYUYORUM.. VE HİÇ UYKU UYUMAYI SEVMEZ HAYAT UYKUDAMI GEÇİCEK DERKEN SEVMEDİĞİN ŞEY BAŞA GELMEDEN ÖLÜNMEZ HADİSİ AKLIMA GELİR… GÖNLÜNCE RAMAZANLAR KOLAYLIKLA.. CİCİKIZIM SEVGİMLE MUCKKKK

 3. HAYIRLI GÖNLÜNÜZCE, MUSMUTLU GÜNLER GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN

 4. HAYIRLI GÜNLER İŞLERINDE KOLAYLIK, HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE..

 5. Ne kadar doğru bilmiyorum Kanal7 ikinci sezon Yemin imzaları atılmış… Sevgimle… Musmutlu zamanlar…

 6. Şulecim hoşgeldin nasılsın? iyiki burdasın.inan seni dūşūndūm.Bu hălā Şaka olduğunu dūşūndūğūm sitenin devredilme konusuna senin yorumunu merak ediyodum.bizim Şule kime sitem edecek diye ben seni bőyle sevdim arkadaşım..
  Evet ben inanmakta zorluk
  Yaşıyorum..neden bilmiyorum..
  Yorumlarını őzlemişim.
  Hayırlı Ramazanlar canım
  Allah yardımcın olsun

 7. Bugün gerçekten okuduklarımdan sonra çok şaşırdım.oğuz hocam demekten başka çarem yok.bu kadar zaman koca üç yıl geride bırak ve en özelimiz en çok değer verdiğimiz aile sayfasındaki herşey yokmu oldu.nerde kaldı bizim ablalık kardeşlik ,o kadar kötü hissediyorum,ki kendimi şimdi sanki bir sis bulutunun arkasında gibiyim.ne diyeceğimi inan,ki bilmiyorum.bildiğim tek şey bana cevap yazman olur bence bu en doğrusu.

  • SEVGİLİ ŞULE ABLA; EVET SİTEYİ DEVRETTİM AMA BURADAYIM ZAMAN BULDUKÇA GELİYORUM HEM YENİ ARKADAŞLARA FİKİR VERİYOR HEMDE YORUMLARA BAKIP CEVAP YAZMAYA ÇALIŞIYORUM. AİLE SAYFASINDAKİ RESİMLERİ BEN KALDIRDIM, ZATEN 2 RESİMDİ, BİR KAÇ DA GÜLAY HANIMIN VARDI. ÖZEL RESİMLER OLDUĞU İÇİN BELKİ SİTEYİ DEVRETTİKTEN SONRA GÖNÜL RIZANIZ OLMAZ DİYE KALDIRDIM. ONUN DIŞINDA YAZILAR VE TÜM BİLGİLER DURUYOR. ARKADAŞLAR GAYET ANLAYIŞLI, HER KONUDA YARDIMCI OLUYOR, BURADAKİ AİLE ORTAMI DA DEVAM EDİYOR SEVGİLİ ABLACIGIM..

  • HAYIRLI RAMAZANLAR HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN VE ÖZLENDİN DEDİĞİN GİBİ ÜÇ YIL BU SEVGİ SAYGI İÇİN ÖZLEMEK İÇİNDE UZUN ZAMAN İNŞAALLAH NİCE YILLARA GUZEL YORUMLARDA ŞÜLE’CİM SEVGİMLE MUSMUTLU RAMAZANLAR, ZAMANLAR..

 8. Günaydın yeni olan site yöneticim ben çoktandır siteye giremediğim için bilmiyordum.hayırlı olsun.görüşmek konuşmak üzere hoşça kalın.

 9. Çalıkuşum siteye girmediğim için doğum gününmüydü geçtiyse nice senelere yavrucuğum,sen diyorsun,ki oğuz hocam beni unuttu,ya çalıkuşum beni ne zaman hatırlamış,ki ben ne zaman sitem edersem,o zaman aklına geliyor ,herşey gönlünce olsun güzel kuşum benim.

  • Hayırlı günler şule ablacım hayırlı ramazanlar. Nasılsın. Evet geçti. Teşekkürederim

 10. Yorumları okurken dikkatimi bir şey çekti bizim bir yöneticimizmi var,hatta özgürün yorumunda sanki gördüm.doğrumu anladım acaba sabah sabah yanlışlık yapmaya,yım,ayıp olur sonra.

  • Benim acıklamama gerek kalmamış Oğuz bey güzel bir acıklama yapmış ve teşekkür Oğuz bey başarılar…

 11. Günelciğim ne olur kusura bakma siteye giremeyince doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle çok mutlu sağlıkla yaşa canım benim.

 12. Ferizeciğim can arkadaşım günaydın nasılsın epey uzun bi aradan sonra şuleden selâm olsun sana hayırlı ramazanlar arkadaşım ,benim seninle konuşmak hep çok iyi gelmiştir bana siteye giremesemde bilki sebebi belli canım benim çok özledim ,sohpetlerimizi.

 13. Nurbanum aysel çalıkuşum özgür emine günel özge sema ve kim varsa unuttuğum hepinize hayırlı ramazanlar olsun günaydınlar olsun kendinize iyi bakın ,özledinizmi beni ben sizi çokkkkk özledim yaaaaa,::::):::::)

 14. Demetim nasılsın seni gördüğüme çok sevindim handanı öğle nasılsın güzelim iyimisin,ne oldu ayağınmı,yine geçmiş olsun seni çok özledim,vakit buldukça girmeye çalışacağım .şimdilik hoşça kal güzelim.

 15. Gülâyım canım benim günaydın hayırlı ramazanlar olsun artık şu okulda bitecek az kaldı.işlerin rast gitsin arkadaşım.

 16. Canım handanım bu sabah siteye girince gözlerime inanamadım,acaba eski yorumlarmı tarihine baktım ,ama baktım,ki benim canım gönül dostum gelmiş,nasıl özlemişim bir bilsen seni nasılsın canım,iyimisin,bende hiç giremiyorum şundan 4,5,ay öncesine kadar site şulenin yorumlarıyla doluyordu,her neyse sakın kaybolma çok özledim seni,

 17. Günaydın site yöneticim ,nasılsın,şule ablan burda olmasa bile tüm günümün içinde hepinize yer var tabi buna sende dahilsin,biz abla kardeş olduk ,çok yoğunuz farkında olmamak ,aptallık olur,benimde son senem,birde bizim farklı okulumuz,son senemiz birde ilk önce geziler bu ayın 16sında yemin töreni,haziranda,da yemek kep töreni hazırlıkları derken,zaman su gibi akıp gidiyor,bak sitem edecek kadar zaman bile yok bu zamansızlık içinde bile seni ve herkesi asla unutmam ,biz hepimiz burada arkadaş olduk kardeş olduk,görüşeceğiz inşallah.

 18. Günaydın demeden önce tüm herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.çok uzun bi aradan sonra hepinize tekrardan merhaba,gönül ister,ki hep burda olayım,ama ne yazık,ki olmuyor,şimdi yokum ama bir ay sonra ,hep burdayım,zaten yazmasamda farkeden varmı unuttunuz şulenizi,okuyorum yorumları arada azıcık,kimse demiyor ne oldu şuleye diye,neyse hepinizi gerçekten çok özledim kızlar ,şaka yapıyorum haaa beni biliyorsunuz,artık::::::)::::)

 19. Selamun aleykum dostlar.Ramazan i serifimiz mubarek olsun.Rabbim hakkiyla oruc tutanlardan eylesin.Dualarimizi ve ibadetlerimizi kabul eylesin.
  Handan abla gelmis ismini gorunce cok sevindim nasilsin ablacim ismini burda gormek cok guzel.
  Ferize ablacim nasilsin…
  Demetcim sitenin en en en guzel kadini nasilsin bakalim.Sagligin sihhatin nasil.

  Gunelcim ozur dilerim dogum gununu kacirdim.Dogum gunun kutlu olsun.Rabbim hayirli huzurlu saglikli mutlu omurler nasip etsin.Bu arada gecmis olsun ayaginla ilgili problem varmis.Doktora git ihmal etme.Allah sifa versin.

 20. Sayın yönetici,ben siteye girmekte epey güçlük çekiyorum. Yarım saattir deniyorum olmuyor. Iki kez başarabildim sadece. Rica etsem bir bakar mısınız lütfen?

 21. Selamün Aleyküm arkadaşlar Allah orucunuzu kabul edip güç kuvvet versin İNŞALLAH zamanın nasıl geçtiğini anlamayın bile. Handan Ablacım sende hoş geldin dün konuşmuştuk senden ve şimdi burda görünce mutlu oldum özlettin kendini

  • Hoş buldum Ayselcim. Nasılsın? Evet dün beni çok kalpten anmışsınız. :)) Nasıl özlediyseniz artık;)) kendimi sitede buldum. Hepinizi çok.çok özlemişim. Öpüyorum camım.

 22. Hele şükür! Tam yarım saattir siteye girmeye çalışıyordum. Arkadaşlar sizde zorlanıyor musunuz siteye girerken? Yoksa sadece bende mi böyle oluyor?

 23. HAYIRLI SABAHLAR HER GÜZEL DİLEK, DUA DUYGULU KIZIM İÇİN SAĞLIK, SIHHATLE, HUZURLA, BEREKETLE, TAATLA, KOLAYLIKLA, MUBAREK RAMAZANI BİTIRIP BAYRAMI KARŞILAMAYI SANA SEVDİKLERINE EN GÜZEL ŞEKİLDE NASİP ETSİN RABB’İM DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN ALBASAN AİLESİ

 24. HAYIRLI SABAHLAR VE MUBAREK RAMAZANIN BİRİNCİ GÜNÜNÜ NE SUSUZLUK NE ACLIK NE HALSİZLİK,HİSSETTİRMEZİN RABB’İM GÖNÜL DOSTLARIMA HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN TEK TEK İSİM YAZMASAM BENİM KALBİNDE DESİNİZ HAYIRLI UGURLU OLSUN MUBARAK RAMAZANIN HER GÜNÜ TÜM MÜSLÜMAM ALEMİNE… İNŞAALLAH DEĞERİ İLE YAŞAMAYI HER KULA NASİP ETSİN RABB’İM ÂMİNNN

 25. Hayırlı sahurlar sitenin güzel insanları.bir Ramazan’ı şerife daha hoş geldin diyorum.ve tanımadan görmeden sevdiğim insanlar rabbim kolaylık versin cümlemize.

 26. ALLAH CC NEYLERSE GÜZEL EYLER VE MESLEĞİNDE BAŞARILAR SAĞLIK, SIHHATLE TEYZESİİİİ BENİM YEĞENİMİN ÇOCUKLUK HAYALİ SAVCI OLMAK HUKUK OKUYOR İNŞAALLAH ALLAH OKUMA AŞKI İLE TÜM ÇOCUKLARIMIZI VATANINA, MİLLETİNE HAYIRLI İNSAN, KUL OLMAYI NASİP ETSİN RABB’İM İNŞAALLAH HAYIRLI SAHURLAR ANLAMADAN GÜNÜN BİTTİĞİNİ ÖYLE RAHAT ORUÇ TUTUNUZ SEN VE GÖNÜL DOSTLARIM KIZIM ALLAH’IN İZNİ İLE… SEVGİMLE

 27. HAYIRLI RAMAZANLAR, SUHURLAR GÖNLÜNÜZCE YAD EDİP MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM, EMİNE’CIM, SEMA KARDEŞİM, GÜNEŞİM, LAMAZI GOGO, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, KIR ÇİÇEĞİM, FERİZE HANIM, FIKRIYE HANIM, GÜNEL’CİM, NAZLI HANIM, ŞULE’CIM, HANDAN HANIM, GÜZELKIZZEHRA, SAYIN MEHMET OĞUZ BEY, YORUMUMU OKUYANLAR, SAYIN YÖNETİCİ CANER BEY((SEMA KARDEŞİM YİNE ADINA BAKTIM BU ARALAR FAZLA ÜZÜLDÜM YA ETKİSİ KALDI MELİS LE DERS ÇALIŞIRKEN BEN OKURUM DAHA İYİ ANLAYIP CEVAPLARIZ DERKEN BAKTIM OKUDUĞUMU KAVRAMAMIŞIM KAYINVALİDEM GİBİ KARIŞTIRIYORUM YAZINI ŞİMDİ ANLAYIP GÜLDÜM VE KARIŞTIRAN ABLAN…. SENİ SEVİYORUM VE HER BIRINIZ DEPERLİSİNİZ BENİM İÇİN KARDEŞİM MESAJLARI OKUDUM DUALARIM SENINLE.. HİÇ SANA SEVDİKLERINE KIYAMIYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ÂMİN)) TÜM DUA VE DİLRKLERİNİZ GÖLGENİZ OLSUN SİZLERIN SEVDİKLERINİZİN İNŞAALLAH SEVGİMLE KALIN BU GÜZEL GÜNLERDE…

  • Canım ablam benim,inanın ben karıştırdım ,ben de dalgınım bu aralar.Gruba yazdım sandım,siteye yazmışım.Pek alakalı değil ama sözlendiğim ilk gün aklıma geldi.Biliyorsunuz görücü usulü işe evlendim ben.Eşim daha önceden yengemin babası ile bana bakmaya gelmiş,ben anlamadım tabi yoksa hayatta kabul etmezdim.Sivaa’a gidiyoruz,uğradık dediler.Babam rahmetli hasta idi o zamanlar,ziyaret edeni çok olurdu.Sonra ailesi geldi gitti.Bir daha geldiler ve beni istediklerini söylediler.Biraz garip oldu .Babam rahmetli bana sordu,ben de sen bilirsin dedim ve aynı gün kadınlar çağrıldı.Onlarda erkekler istermiş,olunca kadınlar yüzük takmaya geirmiş.Herneyse uzattım,yüzüğü takdık ama ben sözlümün adını bile bilmiyorum.Ablama ,odaya gir bir öğren de gel dedim.Az sonra geldi ve Kemal’miş dedi.Eyvah ben hiç beğenmedim adını.Kısa süre sonra öğrendik ki kaynatamın adı imiş Kemal.Ablam bu sefer de Ercan diyerwk geldi yanıma. Aynonda değilmiş.Sonra lütfettiler büyükler,oğlanla kız konuşsun dediler.Ya ben ne konuşayım tanımadığım oğlanla dedim.Tek sorum adın ne oldu.Özcan dedi.Oh sonunda gerçek adını öğrendim.Yani ablam,tanımadığım biriyle,tanımadığım,dilini kültürünü bilmediğim bir ülkeye geldim.Hâlâ burdayım.Çok uzattım,namaz oldu.hayırlı sabahlar ❤️

   • HER ŞEY GÖNLÜNCE, ALLAH CC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN KARDEŞİM SABAH BERİ AKLIMDASIN VE SEN YAZANA KADARDA ÖYLE OLACAKTIR GÜZEL MUSMUTLU HABERLERLE HEP BİRLİKTE HUZURA ERELİM ALLAH’IN İZNİ İLE BU MUBARAK GÜNLERDE İNŞAALLAH.. ÂMİNN CANI GÖNÜLDEN ÂMİNN KARDEŞİM.. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ BEN TEK KENDIMI SANIRKEN BABA GÖNLÜ OLSUN DİYE YUVA KURAN DEMEK Kİ HAYAT HİKAYEMİZDE BAZI ŞEYLER… HUYUMUZ GİBİ… DİYORUM YA ALLAH CC AHLAKINA GÖRE HAYAT NASİP EDİYOR MÜ’MİN KULUNA… KEŞKELERİ YOK EDEN ALLAH’IN EMANETLERİ.. VE BU EMANETLERLE ÇOLUK ÇOCUKLARI İLE SAĞLIKLI MUSMUTLU YAŞAM NASİP ETSİN BİZLERE SEVDİKLERİMİZE ABLASI.. VE OKUDUĞUM YORUMUNU ŞİMDİ GÖRDÜM KARDEŞİM ABLANDAN EN GÜZEL DİLEKLERLE SEVGİLER ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 28. Sevgili Günel, sitemizin emektar yorumcusu, bıkmadan usanmadan yazdigin yorumlarla, kimseyi unutmadan,kırmadan incitmeden yazdıkların için veda duygun için, herşey için teşekkür ederim. Bu vesile ile doğum gününü kutlar, ad gününün sana ve ailene hayırlar getirmesini temenni ederim.

  Değerli arkadaşlar, Bir süredir Gezide olduğumuz için hiç gelemedim siteye. Nurbanunun memleketindeydik. Henüz dönmedik ama bugün Ramazan ayı da başlıyor. Ramazanın da tüm arkadaşlara ve İslam alemine hayırlı olmasını rabbimden dua ile istiyorum. Hayırlı ramazanlar.. (Oğuz hoca)

  • HAYIRLI RAMAZANLAR, SAHURLAR,, VE ALLAH RAZI OLSUN… HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ÖZDERE AİLESİ VE TRABZON ÇOK GÜZEL BİR ŞEHİR HALKIDA BİR O KADAR DEĞERLİ YEĞENİN CANIN TUĞBA’M TRABZON LULARIN GELİNİ. TABİ BIRDE ORDA OKUYAN RANA’DEYİMİMLE İNCİTANEM ÜNÜVERSITE HUKUK İKİ BİTIYOR BAŞARI İLE.. DARISI SİZİN ÖĞRENCİLERINIZIN BAŞINA!!!!!!!!!İNŞAALLAH…

   • Teşekkürler Özgür Teyze, bende 2 yıl Trabzonda okumuştum. Harika manzaralar eşliğindeki gezimiZ çok güzel oldu. Nurbanu evine bile davet etti.

    • HAYIRLI RAMAZANLAR, SAHURLAR HER GÜNÜNÜ GÖNLÜNCE YAD ET ALLAH ECRİNİ DÜŞÜNCELERİNİN KARŞILIĞINI BİRE BİN VERSIN SAĞLIK, SIHHATLE, BEREKETLE, GÜÇVEE KUVVETLE İŞLERİN RAST GİTSİN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR ALBASAN AİLESİ

  • hAYIRLI GECELER HAYIRLI SAHURLAR OĞUZ BEY. nEDENSE SİZ Bİ BENİM DOĞUM GÜNÜMÜ UNUTUYORSUNUZ. aNLAMADIM GİTTİ.

 29. Hayırlı Akşamlar❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız Sağ Olun Var Olun Abla Ramazan Bayramınız Mübarek Niyet Akşamın Duaların Işığı Yuvanıza Bekş Olsun Tutduğunuz Oruçlar Size Mutluluk Getirsin Bütün Sıkıntılarınız Geride Kalsın Abla Haklısınız Bu Seyfede İki Yaş Böyüdüm Universeti Bitidim İndide Avukat Oldum Bele Getse Bu Seyfede Olduğum Zaman Savçuda Olaçam Bu Seyfe Mene Mutluluk Getirdi Seyfede Olanda Bütün Sıkıntılarım Bir Anlığ Yok Olur Bütün Bunlar Sizin Gözel Dostluğunuzun Güçünden Rabbim Sizi Korusun Sesinizi Duymasağda Üzünüzü Görmesekde Sizler Bizim Ücün❤️Meleksiniz❤️Sağ Olun Abla Dualarınız İbadetleriniz Kebul Olsun

 30. Yaaaa ben çok dalgın unutkan olmuşum ve düşündüm acaba geri dönüp bakmadım… Sayın yöneticimiz hatamı düzelmedi bu O nun fazla uyumlu hoş görulü olduğunun kanıtı bence ve güzel meziyetler…. Ve hakkınızda bildiğim eğitımci aile olduğunuz.. Yazmıştım kendinizi tanıtır mısınız? Aile sayfası da bazılarımız varız bırde özlediklerimiz..

 31. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Yaradıçıları Gözel İnsanlar❤️Gülay Abla❤️Esra Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Yeni Yönetici☀️Hayırlı Akşamlar Ramazan Bayramınız Mübarek İyi Ki Varsınız İyi Ki Dizihaberi tv Seyfesin Kapıların Dostlara Yorumculara Acmısınız Rabbim Sizi Korusun❤️Dizi Ailesi❤️Işığınıza Yığışsın Dualarınız Yolarınızı Işığlandısın Bayramınız Mübarek Azerbayçandan Türküyede Olan Dostlara Salamlar Ve Gözel Dualar Sevgiler Mutluluklar

 32. Hayırlı Akşamlar❤️Fikriye Abla❤️Ferize Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Tebrikiniz Ücün Teşekür Ediriz Gözel Niyet Akşamında Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Kebul Olsun Yuvanızda Mutluluk Her Zaman Olsun Ramazan Bayramı Bütün Yakınlarınıza Ekranalarınıza Sevinç Getirsin Atdığınız Her Adımda Güler Üzler Göresiniz

 33. HAYIRLI GECELER VE SAHURLAR… BAŞARILAR BEN ÇOK NADİR OLSAMDA BİR RİCA OĞUZ BEY SAHURA KADAR OTAMATIĞİ AÇIK TUTTUYORDU KARŞILIKLI YAZIŞMAMIZ İÇİN ACABA MÜMKÜM MÜ? TEŞEKKÜRLER… MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE

 34. AAAAAAAAAAA BİZ BU GÜN SİZİ ANDIK SEMA KARDEŞİM SİZİ SORDU VE ÖZLENDİNİZ HOŞ GELDINIZ HAYIRLI RAMAZAN AYINI GÖNLÜNÜZCE GEÇİRMEYI SAĞLIK, SIHHATLE, HUZURLA ALLAH GECİRMEYI SIZE VE TÜM DOSTLARIMIZA NASİP ETSİN.. GECENİZ, SAHURUNUZ MUBAREK OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR HANDAN HANIM… SEVGİMLE

 35. Çalıkuşu’m insaallah bu sınavındandaalnının akı ile çıkarsın. Ben her zaman sana güvendim,güveniyorum. Kuzucuğum köyden döneli çok olmadı. Sizin orayada mı bi uğrasam ne? 🙂

 36. Demetim hoş geldin bacım özlettin bilesin Handan hocam sizde hoşgeldiniz sizide özledik nasılsınız??

  • Nurbanu’m vallahi bende özledim. Bir gidip bir geliyorum. Fırsat buldukça buradayım. Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Anlat biraz kız.

  • Hoş buldum Nurbanu hanım. Sizlerde özlendiniz. Buralardayim değişen bişey yok. Ömür geçiyor işte. Allah sağlık versin cümlemize.

 37. Günelciğim nice mutlu sağlıklı huzurlu yılları olsun inşaallah iyiki doğdun iyiki varsın canım

  • Hayırlı Akşamlar❤️Nurbanı Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Şad Olun Azerbayçanda Konağ Olun Sizi Cok Sevirik Rabbimde Sizi Sevsin Melekler Sizi Korusun Bayramınız Kutlu Olsun Dualarınız Yuvanızda Çiçek Acsın

 38. Handan hoş geldin. Sen nerelerdesin kaç aydır? Kendini özlettin canım. Upuzun bir ara oldu. 🙂

 39. Hayırlı geceler hepinize arkadaşlar. Geç oldu ama iyi ki doğdun Günelciğim,doğum günün kutlu olsun. Sağlıkla,mutlulukla yaşa. Uzun bir ömrün olur insaallah. Nice senelere.

  • Hayırlı Akşamlar❤️Demet Abla❤️Nasılsınız Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Tez Kebul Olsun Üzünüzden Gülüş Eksik Olmasın Sağ Ol Abla Mutlu Ol Melekler Her Zaman Sizi Korusun

 40. Günelcim doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle ve sevenlerinle nice mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.

  • Hayırlı Akşamlar❤️Handan Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️Ailenize❤️Mutluluk Çansağlığı Bereket Arzu Ediriz Ramazan Bayramında Sizin Gelişiniz Menim Ücün Ramazan Bayramı Ad Günü Hediyesi Oldu Uzun Zaman Görmediyim Dostumu Ablamı Bağrıma Basıp Üzünden Öpürem Sağ Ol Abla Dizi Ailesin Mutlu Etdiniz Her Zaman Seyfede Olmağınızı İsterik Dizi Ailesi İle Birlikde Melekler Sizi Korusun Gözel Ablam❤️Handan❤️

 41. Sevgili gönül dostlarıma en derin sevgilerimi sunuyorum ve hasretle öpüyorum. Uzun uzun bir aradan sonra size merhaba diyorum. Sizleri unuttum mu? Tabiki hayır. Mübarek Ramazan’a girerken herkese hayırlı Ramazanlar ve bu mübarek ay’ın tüm islam alemine barış huzur bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Site de devredilmiş hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İyi geceler tüm gönül dostlarıma.

  • Handan hanım hoşgeldiniz nasılsınız? Mucize gibi oldu gelişiniz gerçekten ismini gőrdūğūmde yanlışmı gőrūyorum dedim.gerçekten merak ettik sizi nerelerdesiniz gőrūşmeli neler yaptınız.őğretmenlik hayatı devam ediyomu
   Kolay gelsin gőrūşūrūz

  • Ooo Handan öğretmenim bu senmisin. Hoşgeldin ben bizi unuttun sanmıştim. 🙁 Herkes gidiyor zaten. Böyle giderse bı ben kalicam sitede.

   • Evet çalıkuşum benim. Gönül dostları unutulur mu hiç. Herşey gönlünce olsun kuşum. Bizim ezanımız okunuyor şimdi.

  • Handan hanımcığım hoş geldiniz.Bugün kulaklarınızı çınlatmıştık.Kalp kalbe karşıymış.Hayırlı ramazanlar

   • Hoş buldum Sema hanımcım. İyi olmuş kulaklarımı çınlatmışsınız. Hayırlı ramazanlar diliyorum.

 42. Pek muhterem site ahalisi Ramazan-ı şerifiniz mübarek olsun Rabbim layıkıyla tutabilmeyi nasip etsin inşaallah…

 43. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız❤️Gülay Abla❤️Özgür Abla❤️Özge Abla❤️Nazli Abla❤️Nurbanı Abla❤️Handan Abla❤️Hur❤️❤️Aysel Abla❤️Aytaç Abla❤️Ayan Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️Şaka Kuşu❤️Fikriye Abla❤️Ferize Abla❤️Esra Abla❤️Duru❤️Ülker Abla❤️Gözel Abla❤️Çiçek Abla❤️Selin Abla❤️Leyla Abla❤️Şule Abla❤️Sema Abla❤️Demet Abla❤️Aslınur Abla❤️Xanım Abla❤️Mersinli Ela Abla❤️Konyalı Emine Abla❤️Bergüzar Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Caner Bey☀️Ve Dizi Ailesin Bütün Gözel İnsanları RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK Gözel Bayram Yuvanıza Mutluluk Çansağlığı Bereket Getirsin Mübarek❤️❤️Ramazan❤️❤️Bayramının Milletimizin Huzuruna Mazlumların Kurtuluşuna ❤️İSLAM❤️Aleminin Huzur Barış Ve Hidayetine Vesile Olmasını Dileriz BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN Rabbim Bütün Dualarınızı İbadetlerinizi Kebul Etsin Dualarınızın Kokusu Yuvanızda Olsun Ramazan Bayramında Fağırlara Möhtaçı Olanlara Yardım Edin Söylemiş Peyğenberimiz Oruç Tutan Mömünlere İftar Vermek Allah Yolunda Bir Kulu Azad Etmekdir Hebsde Olmuş İnsanı Kurtarmak Ücün Here Bir Kiymet Deyir Allahtala Buyurmuş Öruç İftarı Verdikde Bir Kulu Azad Etmiş Olursan Bir Nefer Resulallaha Buyurmuş Ya Resulallah Menim Madi Durumum İyi Deyil Bir Mömüne Süfre Acım Resulallah Buyurmuş Evinde Bir Hurma Bir İcim Su Varsa Buda Yeter Mömünün Suvabı Sene Yeter Rabbim Bütün İnsanların Mutluluk Getirsin Bütün☀️Şehidlere☀️Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Anelerin Göz Yaşları Kurusun Düşmenlerin Yolu Karanlığ Olsun

  • Hayırlı geceler günelcim çok geç oldu ama doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yıllara inşallah.

    • Hayırlı geceler sema ablacım iyiyim nolsun ama yoruldum biraz. Sen nasılsın . Ya teli alabilsem gelicem gruba da alamıyorum. Benden selam söyle gülay ablam gile

 44. Sayın yeni yönetici bey,yorumları neden onaylamıyorsunuz acaba?Bu arada,hayırlı olsun.Ama yorumları zamanlı onaylasanız,naçizane isteğim.Hayırlı akşamlar,hayırlı ramazanlar..

 45. Gunelcim doğum günün kutlu olsun, rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin,yeni yaşın hayırlar getirsin, Konyalı emine teyzenden sevgi dolu selamlar

  • Hayırlı Akşamlar❤️Konyalı Emine Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Ramazan Bayramınız Mübarek Gözel Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Kebul Olsun Ailenizin Hep Üzü Gülsün Sizi Cok Sevirik Abla

 46. Gunelcim doğum günün kutlu mutlu hayırlı olsun, rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin,Konyalı emine teyzen en güzel dileklerini sunar

 47. Sevgili yorumcular nereye kayboldunuz?
  Ben sabah bir yorum yazmıştım oda sanırım kayıplarda….
  Bu benim herzamanki halim..hadi hoşçakalın.

  • Hayırlı geceler Ferize Hanım’cığım.Bizler burdayız da sanırım yeni yöneticimiz çok yoğundu,onaylamadı yorumları..Nasılsınız?Burada mısınız,döndünüz mü Türkiye’ye?

 48. Mutlu pazarlar canlar..

  ❤ SiTEMiZiN GÙZEL AVUKATI GŪNELCiM DOĞUM GŪNŪN KUTLU OLSUN NiCE YILLARA NiCE YAŞLARA SAĞLIK SIHHATLE MUTLULUKLA HAYIRLI ŐMŪR NASİP ETSIN RABBIM SANA iYiki DoĞDuN iyiki varsın.❤
  Hepp kadir kıymet bilen insanlar çıkarsın Allahım karşına..
  Yolun hep açık işlerin kolay umutların Hayallerin gerçek olsun.
  Allaha emanet ol .seni seven ablan ferize❤

 49. Doğum günün kutlu olsun Günelcim Rabbim sağlıklı mutlu uzun ömürler versin İNŞALLAH iyiki doğdun iyiki varsın canım iyiki tanımışız seni nice senelere canım seni seviyoruz ❤❤❤❤❤

  • Hayırlı Akşamlar❤️Aysel Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Ramazan Bayramınız Mübarek Melekler Sizi Korusun Kücük Melekin Gelişi Yuvanıza Mutluluğ Getirsin Özünüze İyi Bakın Ramazan Bayramın Duaları Yuvana Işığ Sacsın Anenin Elerinden Öpürem Gözel Torunu Onu Sevindisin Yuvanızda Şadlığ Olsun

 50. Hayırlı günler mutlu pazarlar arkadaşlar nasılsınız? Ramazan hazırlığında kolay gelsin Hepinize Rabbim tutuğunuz orucları ibadetlerinizi kabul etsin günahlarımızı bağışlasın İNŞALLAH hayırlı bereketli Ramazanlar Hepinize Allah yar ve yardımcınız olsun

 51. Günaydın arkadaşlar hepinize. Yeni yöneticimiz Caner Bey,memnun oldum. Insaallah sizinle de güzel bir dostluk kurabiliriz. Oğuz hoca bizim için değerli biri. Gerçekten yeri ayrı. Sizinle de anlaşacağız insaallah. Çalıkuşu’m günaydın. Ben iyiyim çok şükür sen nasılsın? Oğuz hocanın ayrılmasına ciddi anlamda üzüldüm ama bu onun kararı. Üstelik hastaymış. Kendisi için hayırlısı ne ise o olsun. Insaallah iyileşir,bizleri de çok boşlamaz. Sen nasılsın peki,sınavlarından bihaber kaldım kuzucuğum.

  • Hayırlı günler mutlu pazarlar demet öğretmenim. Bende iyiyim bahçedeyim çapa yapıyorum gel yardım et. Evet oğuz hocanın gitmesine üzüldük hayırlısı napalım.Birinci sınav iyiydi ama ikincisi baya yaklaştı ve ben çok çalışamadım dah. Bakalım nolucak

 52. Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız☀️Sayın Yeni Yönetici☀️Oğuz Bey☀️Hayırlı Sabahlar Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayasınız☀️Yeni Yönetici☀️Sitede Olan Sözlerinizi Duydum Üzüldüm Gercekdende Sitede Hanımlar Size Oğuz Bey Söyleyir ☀️Oğuz Bey Dizihaberi tv Seyfesin Memarı Sayılır Dizihaberi tv Adın Daşınması Oğuz Beye Aid Siz Yeni Siteye Dakil Olmusunuz ☀️Yöneticiliki☀️Dövür Almısınız Seyfede❤️Hanımlar❤️Hansı Yöneticiye Ne Deyeçeyini Bilemeyeçek Her Zamanda Siz Sitede Söylediyiniz Sözleri Demek Meçburiyetinde Kalaçaksınız Bu Üzüçü Sözlerim Üzün Cok Özür Dilerim Bunlar Gercekdi

 53. Günel’ciğim doğum günün kutlu olsun canım benim ❤️❤️❤️Yeni yaşında sana sağlık,mutluluk,huzur dilerim.Son zamanlarda sağlığını ihmal ediyorsun.Lütfen bir doktora git,bsktır kendine.Oruç tutacağım,doktora şimdilik gidemem,diye yazmışın.Olmaz öyle şey,önce sağlık.Güzel dinimiz hastalara ruhsat vermiş zaten.İyileşince inşallah kazasını tutarsın. Tamam mı canım?Söz ver ablana.Seni çok öpüyorum.Allaha emanet ol canım.❤️❤️❤️İyi ki doğdun,iyi ki aramızdasın❤️❤️❤️

  • Hayırlı Sabahlar❤️Sema Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Rabbim Sizi Ailenizi Korusun Mutluluk Her Zaman Yanı Başınızda Olsun Ramazan Bayramının Duaları Yuvanıza Işığ Sacsın Çocuklarınızın Şad Günün Mutlu Günün Göresiniz Melekler Sizi Korusun Sema Abla Haklısınız Biz Müselmanlar Yatağa Düşdükde Doktura Gedirik Hale Men Hastelik Üsteleyir Ailemize Bildirirem Üstünüze Sağlığ Narahat Olma Abla İşden İçaze Veripler ❤️Ablam❤️Moskvada Yaşayır Yanına Gedeçem Doktur Konturolundan Keceçem Sizi Cok Sevirem İyi Ki Varsınız İyi Ki Hayatımdasınız Yanımda Olan İnsanlar Kimi Deyerlisiniz ❤️Dizihaberi Tv❤️Seyfesi Dostları Menim Meleklerimdi

 54. ❤GÜZEL BİR SİTEDE❤❤❤❤❤
  ❤ÜMİT, VEREN SEVGİLER ❤❤
  ❤NİCE YAŞLARA DERKEN❤❤❤
  ❤EN HOŞ TATLI DOĞUM GÜNÜ❤
  ❤LUTUFLA KUTLAMALAR GÜNEL’E
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Özgür ((N/Ö/) den sevgiler
  Musmutlu yıllar, başarılar.
  Sevgimle güzel günler yaşlar.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız Sağ Olun Var Olun Özgür Abla Ailenizle Mutlu Olun İyi Ki Varsınız İyi Ki Kalbimizin Dostusunuz Rabbim Sizi❤️Yuvanızdan❤️Dizihaberi tv❤️Seyfesinden Eksik Etmesin Seyfeninin Anesi Ablası❤️Melekisiniz❤️Sizi Cok Sevirik Özgür Abla Melekler Sizi Korusun❤️Ramazan Bayramında❤️Mutlu Olasınız Azeriye Konağ Olasınız Sağ Olun Abla

 55. Hayırlı geceler sitenin değerlileri keyifli haftasonları hepinize… dün kırmızı ışıkta beklerken önünüzdeki aracın arkasında şu yazı dikkatimi çekti…
  Gidene gitme kalana kalma diyemem…
  Giden yolunu kalan yerini bilir… 🙂

  • Hayırlı Akşamlar❤️Nurbanı Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu olun İyi Olun Rabbim Sizi Korusun Ramazan Bayramı Sizi Sevindisin Tutduğunuz Oruçlar❤️Rabbimden❤️Kebul Olsun Nurbanı Abla Allah Sizi Güldüsün Bu Hikmetli Sözler Bu Seyfeye Aid Her Zaman Yadımızda Kalaçağ Sağ Olun

  • Hayırlı geceler nurbanu ablacım nasılsın. Keyifli haftasonları. Ben bu sözü sanki daha önce birinden duymuştum kimden acep 🙂 🙂

 56. Günelciğim,Zehracığım,Özgür teyzeciğim,hepinizin yazdıklarını okudum ve çok şaşırdım. Oğuz hoca neden siteyi devretti ki? Çok mu hastaydı yani,siteyi devredecek kadar? Inanın çok şaşkınım. Site iki yılını geride bırakmıştı. Oğuz Bey’in emeği az değil. Artık olmayacak mı burada,bizlerle?

   • Hayırlı geceler Aysel’im. Ben iyiyim,sen nasılsın? Güzelim benim bir yere gittiğim yok. Ramazan boyunca buradayım. Devamında da aynı şekilde. Üç gündür evde değildim o yüzden sitede olamadım. Buradayım yani merak etme. Hiçbir yere gitmiyorum.

  • HAYIRLI GECELER VE YAZDIKLARINDAN BURDA OLDUĞU SAYFA HAZIRLADIĞINI VE CEVAPTA VERIYOR KIZIM BİZLERE VE O BIRAKAMAZ BURAYI ÇÜNKİ ARTIK AİLE GIBI BENIMSEDI HER BİRİMİZİ VE EVET ÖNCE GİRİP GECMEDEN DİŞ ENFEKSİYONU O ARA KARAR ALMIŞ BİZLEREDE SİZLER FARKINDA DEĞİLSİNİZ ÇOK AKTIF BUYÜDÜ YETİŞEMİYORUM VE BİR KAÇ GÜN ÖNCE SITE İCİ GEZERKEN ACABA YARDIMCISI VAR MI? NASIL YAZIP, HAYIRLIYOR BU KADAR TV DİZİ, PROGRAM SAYFASINI DERKEN.. BU ACIKLAMA İLE KARŞILAŞTIK.. VE HAYIRLISI YENI YÖNETICIMIZDE BİZLERE ALIŞTI.. ACIKLAMALI YORUM YAZMIŞTI BİZLERE BİR KAÇ SAYFA ÖTESİ GALIBA. VE ÜZÜLME BİZLER BURDAYIZ OĞUZ BEYDE.. MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ MUCKKKKK

  • Hayırlı geceler demet öğretmenim nasılsın. Evet malesef oğuz hocam devretti siteyi. Yine gelicekmiş buraya ama eskisi gibi değil tabiki. Eskisi gibi güzel uzun sohbetlerde edemiycez sanırım neyse hayırlısı.

 57. İyu akşamlar teyzecim nasılsın canım benim. Çok teşekkür ederim birtanem gördüm şimdi. Tamam teyzem 11 mayısta burada olacağım İNŞALLAH.
  CANIM BENİM. ŞANS MELEYİM.♥️♥️♥️♥️

  • HAYIRLI GECELER VE O ŞİİR GECEN YILA AİT FARK ETMİŞİNDİR TARİHİNDEN YAZDIĞIM ŞİİRLERIN SITEYE.. NOT TUTMAYINCA HİÇ BİRİNİ HATIRLAMIYORUM BU HER KEZE ÖZEL OLUNCA İKİCİ YAZIŞIM ÇALIKUŞU SAYFASINA VE GEÇEN OKUDUM… ÇOKKK HOŞŞŞ.. SENI SEVİYORUM VE FİNALLERIN VARDIR SENIN BAŞARILAR ALLAH BİLDİĞİN SORULARLA KARŞILAŞTIRSIN SENI PUANLARIN YÜKSEK OLSUN İNŞAALLAH GÜZEL DOKTORUMUZ…. MUCKKKKK VE HER AN HER ZAMAN ALLAH’A EMANET OL SEVGİMLE KAL ❤❤❤❤❤❤

 58. ☀️Türküye Halkında☀️Şehid Olmuş Mehmetciklere Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Türk Halkı İller Boy Devleti Milleti Ücün Şehid Verip Bir Bak Tarihe☀️Türke☀️Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş Ezan Oldum Dinmedim Bayrak Oldum İnmedim❤️Şehit❤️Oldum Ölmedim Adım Müslüman Soyadım Türk Benim Eğer Tek Kişi Bir Orduya Meydan Okuyorsa Bilin Ki O Bir Türktür Rabbim Şehidlerin Ailelerine Hz.Yusif (s.a.v) Sebrin Bağışlasın Düşmenlere Rabbim Karanlığ Kismet Etsin

 59. HAYIRLI AKŞAMLAR ÖNCEDEN YAZDIĞIM AKŞAM YORUMLARIMDA(((TATLI HOŞŞŞ SOHBETLER YORUMLAR))) YAZARKEN ŞİMDİ BU YORUM AKLIMA GELİNCE CİCİKIZIM GELİYOR AKLIMA KIMSE YOK MU? DIYE SORMASI VE CİCİKIZIM TATLIKIZIM ÇALIKUŞUM,, AYSEL’İM BALDİLLİM, LAMAZI GOGO NURBANU’M DUYGULU KIZIM GÜLAY’CIM SİTENİN VAZ GEÇİLMEZLERİ NEŞELERİ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN DEĞERLİLERİM BENİM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 60. HAYIRLI AKŞAMLAR TEŞEKKÜRLER YORUMLARIN BURDA OLDUĞUN İÇİN YARINDA BİZİMLE OLURSUN İNŞAALLAH GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ MUCKKKKK

 61. ❤️Yemin❤️Cemrenin Bağlı Kapı Arkasında Kalması İyi Oldu Ama Bu Çeza Ona Azdı Kücük Çocuğu Kötülüklerine Alet Etmeleri İyi Olmadı Cemre Kötülüke Alışğın Deyil Reyhana Karşı Kızğınlığı Dahada Artaçağ Çavidan Kemala Bakışları Kötü Bu Kötülükün Altından Cok Sirler Cıkaçağ Kemalın Yuvasında Dağıdan Çavidan Umarım Kemalın Eşininde Namusuna Laf Getirip Kemalın Bunlardan Haberi Son Anda Olup Kemal Çavidana İyi Gözle Bakmır Kemal Hikmet Kardaş Onların❤️Yuvaları❤️Ayrı Umarım Bu Kardaşların Arasında Sıkıntılar Yapmak Ayırmak İsteyi Olup Kemal İyi İnsan Hikmet Beye Sevgisi Böyük Çavidan Sevgi Aşk Anlamaz Onun Sadeçe Gözü Soseti Olmağ Bunlar Ona Kol Kanad Çavidan Ane Kimi Ane Olamadı Sonunda Umarım Ele Kötülük Yapaçağki Sonunda Yatağa Düşeçek Reyhana Möhtaç Olaçağ❤️Reyhan Emir❤️Mutluluk Onların Kapısın Döydü Bu Mutluluğu Zeynep Yuvalarına Getirdi Zeynep Mutlu Onun Yuvası Hikmet Beyin Yuvası Emir Reyhan Zeynepi Övlad Edeçekler Çavidan Dayanamaz Zeynepe Yapmadığın Burakmaz Öz Doğma Kızı Sunaya Yapdığları Onu Mutlu Edir Zeynep Ona Yad Çavidan Cemre Birlikinde Kan Var Emir Reyhan Gercek Aile Olaçağ Umarım Çocukları Olaçağ Sezon Finalında Bebeklerin Oğrayaçağlar Sonunda Final Olaçağ Leyla Mutlu Olamır Kemal Onun Dayanaçağ Mutlu Limanı Leyla Talaz Sirler Cok Leylanın Gercek Ailesi Gizemli Sirler Cemrenin Ablası Leyla Cemre Öleçek Leyla Cemrenin Sahip Olduğuna Sahip Olaçağ Talaz Hebishaneye Düşeçek Talazı Kemal Bir Gün Tanıyaçağ İller Önçe Hebse Saldığı Talaz Maskasın Üzünden Acaçağ Gercek Kimliyin Kemala Göstereçek Talaz Kötü Yonça İle Birleşip Leyla Ve Kemalın Arasına Ayrılığ Körpüsü Acaçağlar Sonunda Bu Planda Alınmayaçağ Kötülerin Planı Bitmez❤️Yemin❤️Hekayesin Oyuncularına Ödüler Arzu Ediriz Yemin Açıların Sonu Aşk

 62. Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun İyi İstirahetler Keciresiniz❤️Ramazan Bayramın❤️Gözeliki Ailenize Mutluluk Getirsin❤️Demet Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olasınız Mutlu Olasınız Cok Kızğın Görünürsünüz Kızmayın ❤️Demet Abla❤️Seyfede Olan Gözel Anılarınızı Okuyanda Sizin Sözlerinizi Duydum☀️Oğuz Beye☀️Söyleyirdiniz Yönetici Olmağ İsteyirem Resmim Seyfede Olsun Söyleyirdiniz Abla Yönetici Olmak Ücün Küve Vakt Lazımdı Gercekdende Yönetici Olmak Zor Hem Öz Yuvanın Hemde Seyfenin Yuvasına Sahib Olursan Onun Bütün Ağırlığın Kaldırırsan Oğuz Bey☀️Gercekdende İyi İnsandı Bunça Zamandı Dizi Ailesin Yuvasına Sahib❤️Dizihaberi tv❤️Seyfesi Başka Seyfeye Benzemez Dizi Seyfelerin Cokunda Konağ Olmuşam Bu Seyfede Olan Ortamı His Etmemişem Seyfelerin Yöneticileri İyi İnsan Ola Biler Ama Esil Yuvanın İcinde Olan❤️Yorumcular Dostlar❤️İyi Olmalıdı Bütün Seyfelerde Dostluğ Yazıları Görünür Ama Ne Söyleyim Sadeçe İki Seyfede Sağlam Ortam Gördüm Başka Seyfeleri İyi Deyil Deyemerem Ama Men Bu Seyfelere Hecde Sıçağ Bakmadım Cünkü Ele Yapılarki İnsan Üzülür Seyfe Dedikde Onlar Sanki Ne Oldu Seyfede Yapması Lazımdı Demek Bir Birimizi Görmürük Duymurığ En Azı Kalbimizden Kecen Sözlere Sayğı Göstermeliyik Türküye Halkın Biz Azeriler Cok Sevirik Her Zaman❤️Kalbimizdesiniz❤️Dostluğunuzda❤️❤️Gözel Kardaşlığınızda Gözel Rabbim Bizleri İki İl Bu Seyfe Yuvasına Yığdı Bu Yuvada Olan Dostların Coku Bir Birinin Üzün Gördü Üzlerin Göremediyi Dostlarıda Severek Bağrına Basdı Bizler İlk Önçe Dizi Yorumları İle Yola Cıkdığ Rabbim Bizleri Dost Olmağımızı İstedi Dostda Olduğ Gedenler Oldu Gelenler Oldu Ama Seyfe Ayağda Kaldı Dostlardan Coku Seyfeni Terk Etdi Yenileri Geldi Onlarıda Sevdik☀️Oğuz Beyde☀️Seyfeni☀️Yeni Yöneticiye☀️Dövür Etdi Yöneticiye Uğurlar Arzu Ediriz Zamanla Yeni Yöneticide Dostluğ Seyfesine Sıçağlığ Yaradaçağ Cünkü Bu Sıçağlığı Oğuz Bey Yaradıp Biz Yok Uzun Zaman Seyfede Olan İnsanları Tanıdı Bu Dostlar Bir Zinçir Kimi Kopmadı Umarım Kopmazda Dizi Ailesi Gözel Ailedi Düzdü Bu Seyfede Olanları Cok İnçitmişem Tıpki Ailemizde Olanları İnçitdiyim Kimi Sizi Cok Sevirem Menim❤️Dizi Ailem❤️Adını Sen Koy❤️Aşk Hekayesi❤️Yemin❤️Aşk Hekayesinde Bizleri Bir Araya Yığdı Dizi Ailemizde Aşk Ailesidir

 63. Canim Özgülcim sen nasilsin ben kücük kizimla hasteneye gidip geliyorum engelli olan kizim babasiyla benim günlerim böyle geciyor sanada mutluluk ve hepinize hayirli hafta sonlari diliyorum

  • İyi günler Fikriye teyzem. Nasılsın?
   ALLAH acil şifaları ile sizi sevindirsin.
   Sana da mutlu Haftasonları

  • Hayırlı Akşamlar❤️Fikriye Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Rabbim Kızınıza Şefa Versin Dualar❤️Yuvanıza Işığ Sacsın Üzülme Abla Rabbim Her Zaman Sevdiyi İnsanı İmtahan Edir❤️Melekler❤️Sizi Korusun Yorulmayasınız❤️Yuvanızda❤️Şadlığ Olsun Ramazan Bayramın Duaları Yuvanızda Işığlansın

  • HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE… MELİS’İM VAR ELTIMIN 8 YAŞINDA KIZI ANNESI İŞTE OLUNCA BENDE VE PARK PARK… BİZLER WHATSAPP TA KONUŞURKEN SİZE DUA VE GÜZEL DİLEKLERDE BULUNUYORUZ ARKADAŞLARLA.. HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR SAĞLIK SIHHATLE.. ALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM.. SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

 64. Hayırlı günler arkadaşlar. Iki gün yoktum olaylar olmuş. Pek bir şey anlamadım da açıkçası. Okumaya fırsat olmadı yorumları. Site ile alakalı bir sorun mu var? Birkaç yorumu okudum, resmen matem havası var. Bu kadar önemli,üzüntü verici olan durum nedir? Oldukça merak ettim doğrusu.

  • İyi günler Demet hocam. Nasılsın?
   Doğrusu karmakarışık olaylar oldu. Yani Oğuz ani siteyi devretmiş. Her kes bunun için üzülüyor doğrusu. Hatta bazı arkadaşlar şaka olduğununsanıyor. Ama Oğuz abi 1 nisanda bile şaka yapmayan insan sonuçta böyle bir şaka yapacağına ihtimal vermiyorum doğrusu. Böyle yani olay şu.

  • HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE.. OĞUZ BEY SİTEYİ DEVRETTİ ÇOK FAALİYETE VE BÜYÜDÜĞÜ İÇİN YETİŞTİREMİYORDU SON 15 HASTA OLMASI EN BÜYÜK NEDEN BİZ KENDİSİ YINE SITEDE BİZLER WHATSAPP AN ÖĞRENDİK. VE BURDAKİLERİNDE BİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORDUK. AYSEL’İM YAZDI.. ŞAKA SANILDI KONU BU TEYZESİİİİ MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE MUCKKKKKKKK

 65. Bir daha her kese Selam.
  Teyzecim nasılsın canım benim? Benim mi adım geçiyo şiirde? Hangi sayfada anlamadım. Lütfen sayfanın adını yazar mısın? Ben de görmek isterim o şiiri.

  İyi günler Nurbanucum. Ne kusuru canım benim. Önemli değil. Çok teşekkür ederim canım. İyiyum ben de. Senin de iyi olmana sevindim.

  İyi günler Çalıkuşum naaılsın? Evet ortam gerildi ama çok şu an iyiyiz. Hem canım benim dediğim gibi biz bir aileyiz.
  Bu ailede böyle gerilimler normal. Canım benim

  • HHAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DİLEKLERİMLE ((SAYFA EN ÜST KÖŞEDE Kİ ARA BAS.. ÇALIKUŞU YAZINCA DOĞUM GUNU SAYFASINDA ŞİİR KIZIM GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ MUCKKKKK

 66. İyi günler canlar nasılsınız?
  Evet konuyu tamamen anladım. Arkadaşlar doğru Oğuz abi çok iyi yöneticimizdi. Çok emeği geçti bu site için bizim için. Ama demek ki böylü uygun bulmuş ve siteyi devretmiş. Bunun için kimsryi suçlamayalım. Doğru bir açıklamayı hâk etmiştik ama olsun belki fırsat bulamamıştır. Yani doğru ilk başta ben de inanmamıştım ama şaka değilmiş Ferize ablacım.
  Hem doğru biz yeni yöneticimizin adını bile bilmiyoruz ama çok inanıyorum zamanla onunla da çok sıcak aile ortamımızı geri döndüreceğiz. Hadi artık canlarrr.♥️♥️♥️

 67. VE ALEYKÜMSELAM CİCİKIZIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR ANNECİĞİNE KARDEŞİNE SEVGİLER TEYZESİİİİ MUCKKKKKK ❤❤❤

 68. HAYIRLI GÜNLER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE GÜLAY’CIM, EMİNE’CIM, SEMA KARDEŞİM, GÜNEŞİM, LAMAZI GOGO, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, KIR, GOZEL KARDEŞİM, ((ÖZLENDİN)) ((XANIM SENDE MERAK EDİYORUM VE ÖZLENDİN KIZIM)) ÇİÇEĞİM, GÜZELKIZZEHRA, FERİZE HANIM, FIKRIYE HANIM, GÜNEL’CİM,NAZLI HANIM, ŞULE’CIM YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN MEHMET OĞUZ BEY, YENİ YÖNETİCİ BU HAFTA SONU AYAKLARINIZ GÜZEL MUTLU OLACAĞINIZ YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİ…SEVGİMLE.. . ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN…

  • Hayırlı Akşamlar❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi İstirahetler Arzu Ediriz Ramazan Bayramı Yuvanıza Mutluluğ Kapısı Acsın Dualarınız İbadetleriniz Rabbimin Dergahında Işığlansın Rabbim Arzularınızı Yerine Yetisin Çiçekler Kokusu Kimi Yuvanıza Getirsin

 69. HAYIRLI GÜNLER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HELE BU GÜN İŞLERİN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, HUZURUN, GÜÇÜN, KEVVETİN, ZAMANIN GÖNLÜNCE OLSUN HER İŞİN RAST GİTSİN KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ

 70. Evet bu haftanın 2 gününü güzel götürdünüz ama bizi unutmuş değiliz hazır Hikmet bey de meydanda iken miras belgesinin Hikmet beyin eline geçmesini istiyoruz belge ile oynandığını Hikmet Bey Reyhan Emir Suna Cavide Almanya’da olmak üzere bu konuyu oğlunun bu belgenin sahte olduğunu bu belge ile oynandığını Reyhan’ın böyle bir belge imzalama dığını söylemesini bekliyoruz biz bunu unutmuş değiliz suçluların suçunu kapatmaya müsaade etmeyeceğiz bunu da yaparsanız zaten ayıp yaparsınız sizin karakterinizden deriz karaktersizlere karaktersizliğine kapatmayın cavidanın oyunu olduğunu Emir’in görmesini istiyoruz bu en doğal hakkımız bak Size destek veriyoruz güzel şeyler de yazıyoruz aşağılayıcı şeyler de yazıyoruz hataları da yazıyoruz ama fragmanlara yalan yazmayın lütfen yalan yorumlar yapmayın lütfen alan yazı Çizi yazmayın net yazın ki insanlar bugün bu almış bu olacakmış diye dizinin başını otursunlar ama yazılıp da gösterilmeyen uygulanmayan şeyle karşılaştığı vakit İnsanlar diziyi kapatıyor bırakmayın diziniz izlensin Unutmuş da değiliz dediğiniz gibi Hikmet bey bunu aile arasında oğluna açıklamasını bekliyoruz böyle bir belgenin olmadığını böyle bir şeyin olmadığını Hatta boybo yazmıştınız Nikahtan iki gün önce atıldı imza diye tarih olarak söylemiştiniz Nikahtan iki gün ama Hikmet bey bunu açar çıkartıp oğluna anlatacak bu belge ile oynandığını Hem bu belgede Reyhan Turhal Neyse artık Emir’in soyadı onun söyleyerek yalan olduğunu böyle bir belgede iki gün önce de kızlık soyadının olması gerekirken evlilik soyadının olduğunu bu belgenin sahte olduğunu oynanan bir oyun olduğunu kumpaz olduğunu onun açıklamasını bekliyoruz ve buna da bakacağız da 2. Sezon uzun güzel hayırlı gelmesini istiyorsanız bunu açıklama mısınız Ha bir de Reyhan’ın başı dönüyordu bunu da unutmuş değiliz 2 gün güzel bir şeyler gösterdiğiniz vakit Bizler bunu unutmuş değiliz Bunun da bir bebek mutluluğuyla Emir’in o heyecanını o suratını Reyhan’ın tepkisini cavidanın o suratını Cemre’nin o kibrini Hikmet birine sevincini görmek istiyoruz bu olayların üstüne Hakikaten çok güzel bir şey olacak ki bunu yapın ki insanlar heyecanlansın dizinizi izlesinler bunu yapmazsanız bunu örtbas yaparsanız insanların aklında Kötülere Karşı imza attığınızı Çanak tuttuğunuzu onların için elinizden geleni yaptınız bilerek sizden nefret ediyoruz ve ettirmeyin bize Bu nefretin biz bu dizi izleyelim ve bunları görmek istiyoruz Umarım okursunuz yalan fragmandan lütfen kaçının ki biz bilelim ki arkanızda olalım biz bunları istiyoruz teşekkür ederiz

 71. Evet bu haftanın 2 gününü güzel götürdünüz ama bizi unutmuş değiliz hazır Hikmet bey de meydanda iken miras belgesinin Hikmet beyin eline geçmesini istiyoruz belge ile oynandığını Hikmet Bey Reyhan Emir Suna Cavide Almanya’da olmak üzere bu konuyu oğlunun bu belgenin sahte olduğunu bu belge ile oynandığını Reyhan’ın böyle bir belge imzalama dığını söylemesini bekliyoruz biz bunu unutmuş değiliz suçluların suçunu kapatmaya müsaade etmeyeceğiz bunu da yaparsanız zaten ayıp yaparsınız sizin karakterinizden deriz karaktersizlere karaktersizliğine kapatmayın cavidanın oyunu olduğunu Emir’in görmesini istiyoruz bu en doğal hakkımız bak Size destek veriyoruz güzel şeyler de yazıyoruz aşağılayıcı şeyler de yazıyoruz hataları da yazıyoruz ama fragmanlara yalan yazmayın lütfen yalan yorumlar yapmayın lütfen alan yazı Çizi yazmayın net yazın ki insanlar bugün bu almış bu olacakmış diye dizinin başını otursunlar ama yazılıp da gösterilmeyen uygulanmayan şeyle karşılaştığı vakit İnsanlar diziyi kapatıyor bırakmayın diziniz izlensin Unutmuş da değiliz dediğiniz gibi Hikmet bey bunu aile arasında oğluna açıklamasını bekliyoruz böyle bir belgenin olmadığını böyle bir şeyin olmadığını Hatta boybo yazmıştınız Nikahtan iki gün önce atıldı imza diye tarih olarak söylemiştiniz Nikahtan iki gün ama Hikmet bey bunu açar çıkartıp oğluna anlatacak bu belge ile oynandığını Hem bu belgede Reyhan Turhal Neyse artık Emir’in soyadı onun söyleyerek yalan olduğunu böyle bir belgede iki gün önce de kızlık soyadının olması gerekirken evlilik soyadının olduğunu bu belgenin sahte olduğunu oynanan bir oyun olduğunu kumpaz olduğunu onun açıklamasını bekliyoruz ve buna da bakacağız da 2. Sezon uzun güzel hayırlı gelmesini istiyorsanız bunu açıklama mısınız Ha bir de Reyhan’ın başı dönüyordu bunu da unutmuş değiliz 2 gün güzel bir şeyler gösterdiğiniz vakit Bizler bunu unutmuş değiliz Bunun da bir bebek mutluluğuyla Emir’in o heyecanını o suratını Reyhan’ın tepkisini cavidanın o suratını Cemre’nin o kibrini Hikmet birine sevincini görmek istiyoruz bu olayların üstüne Hakikaten çok güzel bir şey olacak ki bunu yapın ki insanlar heyecanlansın dizinizi izlesinler bunu yapmazsanız bunu örtbas yaparsanız insanların aklında Kötülere Karşı imza attığınızı Çanak tuttuğunuzu onların için elinizden geleni yaptınız bilerek sizden nefret ediyoruz ve ettirmeyin bize Bu nefretin biz bu dizi izleyelim ve bunları görmek istiyoruz Umarım okursunuz yalan fragmandan lütfen kaçının ki biz bilelim ki arkanızda olalım biz bunları istiyoruz teşekkür ederiz

 72. Nazlıkuşum nasılsın canım ne var ne yok?Cuman mübarek olsun.❤️
  Fikriye hanımcığım,hayırlı cumalar.Sizin cuma mesajınızı bekliyorum hep.Kızınız nasıl,sonuçları ne zaman çıkıyor?İnşallah iyi haberler alırsınız
  Ferize hanımcığım,hayırlı cumalar,dualarınız kabul olsun kardeşim.Nasılsınız?Ben de sitenin devredildiğini duyunca biraz sarsıldım.Tanışmamıza sebep olan dostluğumuzu pekiştiren bu siteye yazamayacağız diye üzüldüm.Ama çok şükür yazmaya devam edebiliyoruz.Sorun yok gibi görünüyor.Sanırım yeni sahibi de anlayışlı.
  Allaha emanet olun
  Günel’ciğim çok geçmiş olsun canım.Doktora gitmeyi ihmal etme lütfen.
  Cümleten Allaha emanet olun güzeller ❤️❤️

  • Hayırlı geceler səma ablacım ben iyiyim sen nasılsın napıyorsun. Cumanız mübarek olsun.

  • Sema hanım Hayırlı akşamlar …amin.. Allah razı olsun. sizinde dualarınız kabul olsun.
   Şaka olduğu belli sizin benim bide Gúnelin haberi yok sadece..
   Bundan bi őnce ki sayfayı okuyabilirsiniz.
   Bizim Ayselimiz orda şőyle diyor ..arkadaşlar herşeyi de bana sôyletiyosunuz diyor..akebinde diğer sevimli dostlar..konuya
   itafen şakanın boyutunu onaylıyorlar..

   (YILIN ŞAKASI YANi)

    • Hayırlı akşamlar Gūlay hanım ben hălā şaka olduğunu dūşúnūyorum.. nedense anlayamadım bende.

   • Benim ferize ablacım canım ablacım sen niye böyle yapıyon. Allah aşkına biz niye böyle bir şey yapalım. Sana ne kastımız var. Bizim sitede sadece oğuz hocam şaka yapar. Onuda hepimize yapar. Ve emin ol böyle bir şey yok. Şaka değil. Gerçek bu sen inansanda inanmasanda sitenin artık yeni yöneticisi var. Bak sayfanın en üstünde kırmızı bir kutu var içinde üç çizgi var oraya bas. İletişim diye bir yer grlicek. Oraya gir bak şaka mı değil mi.

    • Neyse bakalım..sizin dediğiniz olsun..
     Tatlı kuşum ben bi yere gitmem merak etme seni őzlerim ben

   • Canım ablam benim bu söylediklerimiz valla gerçek bizde ilk başta çok üzüldük siteye bir daha yazamayacağımızı düşündük ve sağolsun yeni Yöneticide çok anlayışlı siteye yazmamızda da bir sorun yok, eskisi gibi devam ediyoruz sende artık inan ve üzülme lütfen

    • Canım Ayselim tamam sende ūzūlme burdayız hepp Birlikte ben sizleri seviyorum biyere gitmem merak etme

   • Yok şaka değil maalesef.Oğuz bey hasta olunca güncellemeler yapamamış,devretmiş.Yanlış anlamadıysam olay böyle.Ama o da burda,biz de buradayız.Sohbetlere devam yani..Ramazan da geldi.Sahur sohbeti yaparız inşallah.Üzülmeyin.Allaha emanet olun

 73. Hayırlı cumalar güzel dostlar ❤️Biraz geç kaldım,biliyorum ama stajda telefon kullanmak yasak.Kusuruma bakmayın lütfen

 74. HAYIRLI CUMALAR HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE VE ALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN GÜZEL DOST… MUCKKKKK

 75. Hayırlı bereketli günler arkadaşlar Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun İNŞALLAH Rabbim yar ve yardımcınız olsun

 76. En Gözel Körpü Gönüller Arasında Kurulandı En Gözel Göz Her Şeye İyilikle Bakandır En Gözel İrmak❤️❤️Dost❤️❤️Bağcasına Akandır En Gözel Sevgi❤️Allah❤️Ücün Sevenlerden Hidayete Erenlerden Günahları Affedilenlerden Olmak❤️Duasıyla❤️Çumanız Mübarek Olsun Dizi Ailesin❤️ Gözel Hanımları Gözel İnsanları Çuma Rahmet Dolusu Bir Güne Uyanmakdı Çuma Günün Bir Saatında Her Şeyi Bırakıp Rabbine Getmekdi Çuma Bütün Bir Haftanın Yükünü❤️Kalpden❤️Boşaltıp Hafiflemekdir Çuma Dostları Yakınları Bir Ovuç Dua İle Hatırlamakdır Çuma Çumanız Mübarek Olsun☀️Sayın Yeni Yönetici☀️Oğuz Bey☀️Yeni Yönetici Yeni Görevinizde Başarılar Arzu Ediriz Sayın Yeni Yönetici Dizihaberi tv Seyfesinin❤️2 Yaşı Tamamlandı❤️Bu Gözel Seyfenin İki Yaşın Keyd Etmemenize Tesüf Edirem Siz Dizihaberi tv Seyfesine Dakil Olmusunuz O Seyfe Ki 2 Yaşı Olur Bu Seyfe Olmasa İdi Sizde Bu Seyfede Olmazdınız Bizde Olmazdığ☀️Oğuz Beye☀️Gercekdende Kızğınam Dizihaberi tv Seyfesin İki Yaşın Tamamlayıp Yeni Yöneticiye Sonra Dövür Ederdi Dizihaberi tv Seyfesi Özel Seyfeniz Ola Biler Gercek Bu Ki Bu Seyfe Biz Yorumcular Olmadan Olamaz Tıpki Dizilerin Retinkin Seyriçiler Verdiyi Kim Cok Özür Dilerem Sözlerim Ücün Kalbimden Kecenleri Söylemem Lazım Dizi Yorumlarıda Yazılar Dostluğ Sözleride Yazılar Ama Gercekdende Cok Üzgünem Dizihaberi TV Seyfesin İki Yaşı Keyd Edilmedi Yeni Yönetici Kızğınlığım Sizden Cok Oğuz Beyedi Sizde Oğuz Beye Benzeyirsiniz Dizihaberi tv Seyfesin Sevmesek Deyer Vermesek Bu Seyfede İki İl Birlik Olamazdığ Oğuz Bey İyi İnsan Cünkü Sefimiz Olduğda Kapatırdı Susurdu Oğuz Beyin Gözel Hikmetli Sözleri Olup Bu Seyfede Bu Sözleri Hayatımda Kulanıram Ve Kötü İnsanlarla Mehkemede Üz Üze Geldikde Söyleyirem İki Ayağlı İnsandansa Dörd Ayağlı Köpek İyidi Son Zaman Hayatımızda Cok Kötülükler Baş Verir Çocuklara Yapılan İşgençeler Buna Misaldı Sağ Olun Var Olun☀️Sayın Yeni Yönetici☀️İşiniz Hayırlı Uğurlu Olsun Sözlerim Ücün Sizi Kırdımsa Özür Dilerim Men Her Zaman Kalbimden Keceni Duyğularımı Bu Seyfeye Bekş Edirem

 77. HAYIRLI SABAHLAR VE CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM. BEREKETINIZ, SAĞLIĞINIZ, HUZURUNUZ, ÖMRUNÜZ BOL BOL OLSUN Kİ HAYATTA GÜZEL GÜNLERDE DUA, VE HOŞ SOHBETLERIDE BULUŞALIM ALLAH’IN İZNİ İLE….

 78. “Allahım! Aşkınla tutuşan gönüller hürmetine, zikrinle coşan diller hürmetine, gözlerden akan yaşlar hürmetine, huzurunda eğilen başlar hürmetine ahir ve âkıbetimizi hayreyle
  Hayirli cumalar

 79. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RUYALAR HAYIRLI GUNUN SABAHINDA HAYIRLI CUMALAR DILEKLERİNDE BULUŞMAK ÜZERE…ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN GÜLAY ‘CIM, GÖNÜL DOSTLARIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETICI….. SEVGİMLE…

 80. ARA.. Ya Çalıkuşu yaz gecen yılki doğum gunu sayfasın da yeri belli olsun dıye yazdığım şiirde senınde adın geciyor bır ara okur musun kızım? Ve tatlı uykular ruyalar… Allah rahatlık versin muckkkkk

 81. Değerli sitemizin güzide sakinleri keyifler yerindedir umarım geceniz hayr olsun cümleten…Ayancığım akşam sana cevap veremedim kusura bakma canım iyiyim teşekkür ederim sende daha iyisindir umarım çok geçmiş olsun…Günelciğim sanada Allah şifa versin umarım ciddi bir sorun değildir veee sitemizin sayın yeni yöneticisi hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz yenilikler her zaman iyidir….

  • Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar❤️Nurbanı Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Dualarınız İbadetleriniz Rabbimden Kebul Olsun Rabbim Yuvanıza Işığ Sacsın❤️Nurbanı Abla❤️Sağ Olun Var Olun Sağlığımda Gercekdende Problem Var Ama Üzülmürem❤️Su Damlasından❤️Artığ Deyilem Rabbim❤️Su Damlasın❤️Mekanın Çennet Etsin Abla İki İl Tibb Universetin Okumuşam En Azı Sağlığımda Çidi Durum Olduğun Bilirem Ama Doktura İndi Gede Bilmerem Cünkü☀️Oruç Tuturam Neyse Üzülmeyin Nezer Deyilen Bir Şey Var İşe Getdim Mene Düşmedi Onların Nezeri Meni Bu Hale Getirdi Abla Nezer Her Şeye Kadir Dağı Daşı Parcalar Allah Korusun Özünüze İyi Bakın Nezerden Özünü Koru Heçbir Hediye Yürekden Verdiğiniz❤️Sevgi❤️Kadar Değerli Değildi

 82. Selamlar dostlar nasilsiniz.
  Yeni yonetici hayirli olsun sitemiz.Hayirli geceler.Allah a emanet olun.

 83. Tüm dizihaberi ailesine selamlar, siteyi yeni devir aldık ne kadar bu ortama yabancı olsakta yorumlarınızı okuyarak sizleri tanımaya çalışıyoruz, Oğuz bey kadar iyi yönetemesekte bizlere desteklerinizi esirgemeziseniz çok memnun oluruz. Dizihaberitv sitemizi bizlerden daha iyi tanıyan daimi takipçilerimize editörlük yazarlık teklif ediyoruz bizlere hem yorumlarınız hemde yazılarınız ile bundan sonra destek olabilirsiniz. Destekleriniz görüş ve önerileriniz için iletişim sayfasındaki mail adresimize cevaplarınızı bekliyoruz.

  Hepinize iyi geceler.

  • ALLAH RAHATLIK VERSİN BAŞARILAR.
   DÜŞÜNCE VE YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER… BİRAZ ZAMAN VE DEVAMLI YORUMCULARI HER BİRİ BIRBIRINDEN DEĞERLİ KİŞİLER… ALLAH O’NLARDAN RAZI OLSUN… MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE..

 84. İyi geceler canlar..
  Yaaa bugün yine çok güzel hava vardı ve çok gezdim ya.
  Siz neler yapıyorsunuz?
  Ortam biraz gerilmiş galiba.
  Yaa tamam canlar. Oğuz abi bizi temelli bırakıp gitmedi ki.
  Buralarda olur hep.
  Canım TEYZEM evet benim öğretmenler hep söylerlerdi biz bi gün senin yanına hastaneye gelicez diye. Hiç yolları hastaneden geçmesin ama bu insan için büyük bir onurdur elime kalem veren bir insanı doktor olarak ağırlamak.
  Evet teyzem bi mezun olayım da hastaneye doktor olarak gideyim dünyanın en mutlu kızı ben olurum kesin.
  Bu arada kızının doğum günüymüş bugün NİCE MUTLU SENELERE..
  Tamam teyzem. 11 mayısta burada olurum teyzem.
  Geçen sene doğru gelemedim bu sene kısmetse gelicem.
  İyi geceler tatlı rüyalar..♥️♥️♥️♥️

  • İyi geceler ayancım iyilik şükür. Yenibilgisayarın başına oturdum öyle. Sen nasıl oldun. Evet dün biraz değil bayaaaa gerildi ortam ama herzamanki gibi çözdük yine sorun kalmadı. 🙂

 85. HAYIRLI AKŞAMLAR VE EN KISA ZAMANDA DOKTORA GIDERSEN SEVINİRİM VE BİZLERI HABERSIZ BIRAKMA KIZIM YORUMUN SÖZLERIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR GÜNEL’İM SEVGİMLE…

 86. HAYIRLI AKŞAMLAR NE DEDİM TEYZESİİİİ CAVİDAN’IN OĞLU OLUNCA SONUNDA DIYECEK Kİ REYHAN’A HATASIZ KUL OLMAZ… BIRDE ORHAN BABADAN ÇALARLARSA HİÇ ŞAŞMAMALI VE SENI ÇOKKKKK SEVIYORUM BALDİLLİM MUCKKKKKKK

  • Ben o Emire güvenmiyorum anasının oğlu kesin herşey yoluna girince eski odun haline geri döner

 87. HAYIRLI AKŞAMLAR VE NE GÜZEL BENİM ANNEM78YAŞINDA ÇOK SEVER EKMEYİ VERMEYİ AMA BİZ ÇOCUKLARI YANINDA MAŞAALLAH HANI ÇSLIŞAN DEMIR PAS TUTMAZ MİSALİ GÜÇ KUVVET SİZİNLE OLSUN İYİ DİNLENMELER BEREKETINIZ BOL OLSUN İNŞAALLAH TÜM KOLU KOMŞUNUNDA SEVGİMLE…

 88. ❤️Yemin❤️Çavidan Obrazına Bakdığda Üzülürem Dizilerin Senaryosun Yazanlar❤️Ane❤️Obrazın İyi Yapsınlar Çavidan Bir Ane Yapdığları Kötü Bir Aneye Bakdığda İyi Söz Söylemirsen Dizi Olsada Çavidan Kimi❤️Aneler❤️ Hayatımızda Var Diziler Bizim Hayatımızın Parcası Olup Onlarla Bir Nefes Alırığ Onlarsız Olmyor Kaşki Ekrana Bakdığda Hayatda Bütün Gözelikleri Dizilerde Görek Bunlar Mümkün Deyil Hara Bakırıksa Kötülük Görürük Çavidan Cemre Kötü Obraz Kimi Davam Edeçek Umarım Sonunda Öleçekler Çavidan Masalıda Kacıraçağ Zeynep Az İdi İndide Masalın Başı Derde Hayatda Az Çocuk Kacırıp İşgençe Veriler İndide Dizilerde Çocuk Oğurluğun Görürük Cemre Umarım Deli Olaçak Çavidanın Kötü Oyunçağı Cemre Cemre Obrazı Üzüçü Emire Aşik Olması Üzüçü Evli Erkek Karşında Onu Kazanmağ Ücün Kötülük Yapırsan İnanılmaz Emir Reyhan Suna Hikmet Bey Obrazlar Cok Gözel Dizinin Sağlam Koları Onlar Hekayede Zaten Kötüler Olmalı Ama Ane Obrazı İyi Olsun Cemrenin Anesi Cok Gözel Kadın Sevdim Kaşki Emirin Anesi Olardı Dizinin Gözel Hiseleride Var Reyhan Obrazı Sakitlikin Koruyur Bu Gözel Reyhan Açıları Gördükden Sonra Reyhan Olmakdan Cıkaçağ Ne Edeçeyini Bileçek Dizinin Gözel Bölümlerinde Masal Kimi Kehraman Var Masal Bir Melekdi Dizinin İkinçi Hekayesi Masal Onunda Üzü Güleçek Dizi Oyuncularına Ödüler Arzu Ediriz❤️Yemin❤️Göz Yaşları İle Başladın Mutlulukla Göz Yaşını Sil

 89. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız❤️Özgür Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Karşıdan Gelen Gözel Bayram❤️Ramazan Bayramı❤️Yuvanıza Çansağlığı Bereket Mutluluk Getirsin İyi Ki Varsınız Sizin Dualarınız Desteyiniz Seyfede Olan Dostlara Yorumculara Bir İlaçdı Sağ Olun Var Olun❤️Özgür Abla❤️İki İldi Dizihaberi tv Seyfesine Hem Abla Hem Teyze Oldunuz❤️Dostların❤️Kelbinde Bir❤️Melek❤️Oldunuz Her Zaman Bu Seyfede Işığ Hur Olun❤️Ferize Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız İyi Ki Varsınız İyi Ki Kalbimizin Dostusunuz Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz Yorumunuzu Okudum Abla Sağ Olun Var Olun

 90. Geçmiş olsun Günelcim Kendini ihmal etme bi doktora git hemen ölüm lafınıda diline getirme Allah korusun Rabbim şifa versin İNŞALLAH

  • Hayırlı Akşamlar❤️Aysel❤️Abla Nasılsınız Her Zaman İyi Ol Mutlu Ol Özüne İyi Bak Havalar Gözel Kecir Yürüş Yap Üzülme Cöhrende Gülüş Yuvanda Mutluluk Olsun Melekler Sizi Korusun Kücük Melek Yuvana Gözelik Getirsin Gelişi Yuvana Sevinç Aşk Bekş Etsin

 91. HAYIRLI AKŞAMLAR BİZİM TATLI HOŞ, GÜZEL ZEHRA’MIZ VE DİŞÇİYE GITMEN ÇOK HARİKA DERSLERINDE BAŞARILAR TATLI ŞEKER ZEHRA’CIK ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Annesı buda benden prensesıne muckkkkkkk sevgımle teyzesi muckkkkk

 92. HAYIRLI AKŞAMLAR GÜZEL SITEMIZİN KALBİ GÜZEL YORUMCULARI TATLI HOŞŞŞ SOHBETLER YORUMLAR, ZAMANLAR SEVGİMLE KALIN…

 93. HAYIRLI AKŞAMLAR VE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR DUYGULU KIZIM SEVGİMLE

 94. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZIM DIĞER SAYFADA CEVAP YAZDIM VE GÖRMEMİŞSİN OKURMUSUN? KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR SAĞLIK, SIHHATLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN

 95. HAYIRLI AKŞAMLAR VE ÖZLENDİN HOŞ GELDIN VE ÇOKKKK HAKLISIN EMİR İÇİN ALIŞIRIZ DIYORDUN VE SENİ HAYIRLIYORUM ALIŞTIM HEMDE ÇOKKKK VE ŞİMDİLİK İXLEDIĞİM TEK DIZI.. YEMİN.. SEVGİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR NAZLI’CIM MUCKKKK

  • Bende özledim herkesi seni ben bu sıralar bahçede sebze işleriyle uğraşıyorum yardıma gidiyorum eşe dosta ve siz düşünün benim halimi bahçe islerinide unutmuşum ama özlemişim de eve gelincede pert

 96. Hayırlı akşamlar site arkadaşlarım canlarım kardeşlerim nasılsınız iyimisiniz rabbim hastalara şifa dertlilere deva xorlara kolaylıklar versin.isim yazmıyorum çünkü unuttuklarim olabilir üzülürüm sonra hepiniz çok değerli insanlarımız.anonimn yazdiklarinada kısmen katılıyorum gerçekten hiç izlenmeyecek diziler var izlerken insan ar ediyor.izleyemiyorum zaten fragman yetiyor.bu kadar göze sokulmaz bazı diziler ve normalmiş gibi alışıyor yeni nesil ve gerçekten diyenler var dizilerde var böyle şeyler diye.yemin ne kadar mantık hatası olsada bir edep bir hata var yemin için böyle dizi olmaz vay efendim şiddet vay efendim böyle kaynana olmaz.nadil yok gerçekte bal gibide var.gelini sevmeyen istemeyen hor goren.keza kaynanayi istemeyen gelinde.bir zalim İstanbul yanında yemin zemzeme batmış çıkmış.eskiden gelinin biri mezarlıktan geçerken vay demis burada ne kayinvalideler var gelinleri buraya defnetmislerdir demiş zaman geçmiş gelin olmuş kayınvalide gene mezarlığa gelmiş ve bu sefer demiski ne gelinler var kaynanayi öldürüp buraya yatirmişlardir demiş her zaman şiddet var.fiziken olmaz ruhen olur keşke olmasa hiç kötülük olmasa

  • Hayırlı Akşamlar❤️Nazli Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Abla Rabbim Sizi Gözel Kayınvalde Kimi Yetişdisin Cok Üzülme Dizilerden Ders Almağ Lazım Geleçeyin Genç Kayınvaldeleri Gözel Nümuna Gösteren Olmalı Abla Üc Abim Var Birin Amçamın Çocuğu Olmadığı Ücün Övladlığ Verilip Anem Gelinlerine Kayınvalide Olmayıp Ane Olup Anem Gelinlerinden Utanır Cekinir Gelinlerin Sözü Yuvamızda Birinçidi Cünkü Anem Bele İstedi Anem Gelinlerin İyi Yetişdirip Kayınvalde Gelin Münasibetleri Hayatda İyi Davam Etmir Gelinlerimiz Anemden Cok Şey Öyrenipler Her Zaman Söyleyiler Ane Senin Kimi Kayınvalde Olaçağık Nazli Abla Yuvanızda Mutluluğ Şadlığ Olsun Sağ Olun Var Olun Ramazan Bayramı Size Mutluluk Getirsin

 97. Teyzesi nasılsın yorumda soracaktım akşam yoktun ben mi? Farketmedim seni seviyorum teyzesi hep iyi mutlu ol duygulu kızım…. Allah’a emanet ol sevdiklerınle birlikte…

 98. HAYIRLI SABAHLAR DİZİYİ İZLEYENLER.. ZAFER’İN SUNA’YA İLGİ DUYDUĞUNUN FARKINDA MISINIZ? YOKSA BEN YANILIYOR MUYUM… CAVİDAN ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR VE FRAGMANDA OLDUĞU GİBİ GİTME OĞLUM NE ZAMAN ANLIYCAKLAR CEMRE İLE EMİR REYHAN İÇİN HAYATINDAN VAZ GECER…..

 99. Kusura bakmayin ben yeni dizi oldugu icin yorum yaziyim istedim bir baktim ki sohbet odasi o yuzden bu sekilde yazdim hakkinizi helal edin

  • Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun ANONİM Nasılsınız Anonim Dizihaberi Tv Seyfesinde Dostluğ Yapan İnsanlar 2 İldi Bu Seyfeye Gelir Gedir Yorumların Yazır Dostluk Yapır Anonim İki İl Erzinde Seyfeye Dakil Olan İnsanlar Bir Birin Tanımağ İsteyir Ona Göre Dizi Yorumların Arasında Dostluğ Sözleri Görünür Sizde Bu Seyfeye İki İl Gelip Gedseniz Bu Dostluğa Koşulaçağsınız Bu Seyfe İyi Seyfe Dostları Tanıdığım Üçün Söylemirem Bu Hekiketdi Anonim Özür Dilerim Bu Seyfede Dizi Yorimuda Var Dostluğda❤️Yemin❤️Reyhan Zeyneble Bir Olması Cok Gözel Oldu Çavidan Cemre Artığ Bitdi Zeynebin Anesi Hebs Olunaçağ Çavidan Cemre İlk Önçe Umarım Zeynebin Anesine Para Pul Verip Kacırdaçağ Çavidan Cemre Tez Hebs Olamaz Çavidan Cemre Yeni Plan Hazırlayaçağ Reyhan Ücün Ölüm Planı Umarım Bu Plan Sezon Finalın Sonunda Olaçağ Cemre Kötü Bu Plan Onun Kurtuluşu Olamaz Reyhanın Bebeki Olsa Bele Bu Bebek İlk Önçe Cemrenin Kuçağında Olaçağ Hayatımızda Kötüler Olmasa İyi Olar Ama Ne Yapasan Kötülük Gördükde İyilerin Kiymetin Anlayırığ❤️Yemin❤️

  • HAYIRLI GÜNLER VE RUMUZLA BİZLERE KATILA BİLİRSIN VE BU SORUNLARLA KARŞILAŞIYORUZ EN KIBAR SİZSİNİZ ELEŞTIRMEDEN BİZDE DURAMIYORUZ YILLARDIR ADINI SEN KOYLA BAŞLAYAN BU DOSTLUK DİZİ BİTTİ BİZDE ADINI SEN KOY SAYFASI HEP VARDI YEMİN REYTİNGİ TE İYİ OLUNCA YEMİN SAYFASINDAYIZ… SEVGIMLE SENDE HAKKINI HELÂL ET MUSMUTLU ZAMANLAR…

 100. SABAHINIZ, GÜNÜNÜZ, AYDIN, FERAH GÖNLÜNÜZCE OLSUN İŞLERİNİZ RAST GİTSİN DUYGULU KIZIM VE EMİNE’CIM, SEMA KARDEŞİM, GÜNEŞİM, LAMAZI GOGO, BALDİLLİM, AYYÜZLÜM, CİCİKIZIM, KIR ÇİÇEĞİM,GÜZELKIZZEHRA, FERİZE HANIM, FIKRIYE HANIM GÜNEL ‘CİM, NAZLI’ CIM ŞÜLE’CİM, MEHMET OĞUZ BEY, YORUMU OKUYANLAR SAYIN YÖNEYICI ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR…

 101. HAYIRLI SABAHLAR İŞLERİN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, HUZURUN,GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ MUCKKKKK ❤

  • HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN… BU YORUM GÜLAY’CIMA YAZDIĞINA CEVAPTI KARDEŞİM SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR…

 102. Bu haksizlik degilmi yaptigim yorumu yayinlamiyorsunuz nerde hak adalet yazdigim dogru yorumdu bunu sizde biliyosunuz yazik dedigimde suydu burasi sohbet odasi sanki oysa diziyi elestirmekti aslolan bunu soykemek sucmu

  • HAYIRLI GECELER VE BİZLER DIZI İÇİNDE YORUM YAZIYORUZ TAM ÜÇ YILDIR BURDA GÜZEL BIR DOSTLUK KURDUK SİZDE TAKİPTE KALIN SONRA VAZGECILMEZ OLUR BU SAYFALAR SIZE VE HOŞ GELDINIZ.. ELEŞTIRSENIZDE… SEVGIMLE TAKIPTE KALIN…

 103. Hayırlı geceler, gulaycim Yavuz’un doğum günü kutlu olsun,vatana millete, İslam’a hizmet eden büyük büyük adam olsun inşallah,sağlıklı sıhhatli uzun ömürler

 104. Hayırlı akşamüstü dileklerimle GÜLAY’CIM ve GÖNÜL DOSTLARIM her şey gönlünüzce olsun Allah’a emenet olun sevdiklerinizle birlikte.. Değerlilerim benimv❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   • Hayırlı geceler oyyyyy Allah nice yaşları sağlık, sıhhatle basarı ile nasip etsin iyi ki doğdu Yavuz Selim Beyimiz ..Doğum Günün Kutlu Olsun Sarı Sıpa ama en güzeli tatlısı …MaşaAllah.. Musmutlu zamanlar teyzesiiiii ve anneciğine selam ve sevgiler ..❤❤

   • Sarı sıpacının doğum günü kutlu olsun ablacım. Allah hayırlı mutlu uzun ömürler versin. Annesine babasına dinine vatanına layık bir evlat olsun.

 105. yani artik emir Annesinin ve cemrenin Ryhana yaptiklari kötülükleri ögrenmesi lazim iyice sacmaliga dönüsüyor Reyhanin her haliyle dürüst oldugu belli ve babasi artik ogluyla konusmali bir baba ne olursaolsun bir oglu var ve yetiskin isinn basinda artk karsisina alip konusmali hastanede oldugunu reyhanin sabaha Kadar yaninda oldugunu yada cok Tatli kadin evdeki melike cok Tatli ve dürüst en azindan o duysun cemreyle cavidanin konusmalirin. hele zafer cok akilli ve emirden bekledigimizi o emire söylüyor hemen herseye inanmiyor insallah suna iyilsirde zaferkle olur bence Reyhan sunayi alip köye gitmeli emirde annesine hadini bildirmeli.insallah cok yakin zamada hersey düzelr dizi güzellesir.

 106. ya dizi güzelde cok fazla entrakaler var yani biraz daha gerceklere dönelim gercek hayatta olacak gibi sena

 107. Hayırlı geceler, evet ayan Zehra hepimiz çok mutluyuz, ayselimiz için, rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin

 108. Yaaa AYSELLLL. SENİN ADINA ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM MELEYİM BENİM.
  Ne kadar güzelmiş bu duyduğum haber. Ya sen anne mi olacaksın. Ay ne kadar mutluyum anlatamam. Ya çokkk sevinçliyim. ALLAH KUCAĞINA SAĞLIKLA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM BENİM. YAA Ben şimdi şu bebeğin teyzesi olucam öylemi canım benim oyyy. Ben de yeniden hala olmaya hazırlanıyom. Sevincim ikiye katlandı.
  Bu arada kendini çok yorma kız bak doktor tavsiyesi veriyom sana. Dikkat et kendine canım benim♥️♥️♥️

 109. Ay iyi geceler nasılsınız canlarım benim.
  Özgür teyzem ne kadar sevindim şu verdiğin habere bir bilsen..
  Demek ki ben şu yakın zamanda 3.kez hala ilk kez ise teyze olacağım öyle mi? Çoookk sevindim. Yaa dediğim gibi bizim ailede de öyle bir neşe var bu aralar. Ben 3.kez hala olmanın keyfini yaşayacağım. O zaman Özgür teyzem anaannemi olacak mı? Ne güzel yaaa çok ama çok sevindim teyzemmm gözlerim doldu. ♥️♥️♥️♥️

  • Hayırlı akşamüstü dileklerimle..teyzesi her şey gönlünce olsun hala olmakta teyze olmakta Allah’ın verdiği cok güzel hediyeler ve sağlık, sıhhatle tüm mürvetlerini görtersin Rabb’im ve yeğen çocuklarida çokkkk sevilyor onlarda seni annane annane diye seviyorlar teyzesi okul tatil ve bizimle olacak olmanın düşüncesı bile çokkkkkkkk güzel muckkkkkkkk sevgimle güzelkızv

 110. Kıyamam size ve Allah sifalar versin kendinize iyi bakıp dikkât edin kıymetlilerim benim muckkkkk muckkkkk..

   • Allah rahatlı versin kızım sende iyi ki varsın Allah’a emenet olun Tatlı uykular rüyalar .

  • Hayırlı geceler canım teyzem teşekkür ederiz. Dikkat etmeye çalışırız merak etme sen . Sen nasılsın . Ve sen de bizim kıymetlimizsin

 111. Hayırlı akşamlar her şey gönlünce olsun güneşim… Ben 1/2/3..sıralı tüm anasayfa sayfalarını gezdım ve araya yazıncada tek calıkuşu ,xanım
  Doğum günü sayfası çıkıyor ve ben gooleden giremiyorum site sayfalarına kızım . Allah’a emenet ol sevdiklerinle birlikte güneşim muckkkkkkkk

 112. Hayırlı akşamlar inşaAllah çok güzel bir gün gecirmişindir ve Allah cc tüm dileklerini önüne getirsin hayatın boyunca ….her şey gönlünce olsun kardeşim Allah’a emenet ol sevdiklerinle birlikte âminnn ablandan buse sana GüzelFatma mıza muckkkkk muckkkkk

 113. Hayırlı akşamlar ve nerdesin ablası özlendin …Her şey gönlünce olsun.. Allah’a emenet ol sevdiklerinle birlikte âminnn…

 114. Hayırlı akşamlar.. Güzel gönlünce zamanlar benim cicikızım tatlı sohbetler yorumlar hoşça vakitler .. Ve sitenin neşeleri cicikızım baldillim tabi üzgün olan teyzeniz . iyiki burdasınız .. İyi ki varsınız. Allah’a emenet olun muckkkk muckkkk

 115. İyi akşamlar canlarım nasılsınız?
  Ben gitmişim siz gelmişsiniz.

  Ayy Özgür teyzem senin beni merak eden o güzel kalbine kurban olurum ben. Çok iyiyim Çok şükür atlattım yani. Canım benim bir tanecik teyzem. Evet canım teyzem bu aralar her kes benim için endişeleniyor ben de şımarıyorum. Senin o güzel ellerinden öperim ben canım benim.
  Canım Ayselim nasılsın kız? Nerelerdesin?
  İyi akşamlar canım Çalıkuşum. İyiyim çok şükür. Evet dediğin gibi bugün kimseler yok. Ben de gidiyorum zaten. Hayırlı akşamlar size.
  Bu siteyi çok özlemişim yaaa. Şu tatlı sohbetleri falan.
  Peki Nurbanu nerde? Niye yok. Gelseydi de Oğuz abiyle tatlı sohbet etseydi
  Tatlı sohbetker size

  • Bu sana yakışıyordur. Aysel balımın balı olucak biliyor musun ?biraz yirgun ,biraz ,hassaz ve çokkk tatlı bekleyişteyiz …annanasine Allah upuzun omur versin mende manevi annane olma heyecanı içindeyim kızım …muckkkk

  • Çok şükür iyiyim canım annemlerdeydim yeni döndüm o yüzden yoktum dönüncede biriken ev işleriyle uğraşdım sen napıyosun

 116. Hayırlı akşamlar. Teyzesin duygulu kızı Allah yorgunluk hissettirmesin her şey gönlünce olsun ailece …bu gun yazamadım …teyzesi galiba kısmet hayat desemde ..olmuyor .. Ve …Allah’a emenet olun Albasan ailesi musmutlu zamanlar… Sevgimle…

 117. Hoş geldin iyi akşamlar her şey gönlünce olsun kızım.. Ve biliyorsun ben yine ikâz edeyim kolunu yorma çok dikkâtli ol gelmene çok sevindim ve meraktaydım Allah cc daha iyilik ,güzellikler nasip etsin güzel kız ve teyzenden sevgimle buse muckkkkkk Allah’a emenet ol…

 118. Ayancım çok geçmiş olsun iyi olmana sevindim canım ve Çalıkuşumun dediği gibi artık Oğuz bey bile yok arkadaşlar nasıl olsun

   • Zaten ben daha ne kadar burda olurum bilmiyorum. Bugün baya sinirli ve hasta gibi hissediyorum kendimi Çalıkuşum sen nasılsın

    • Noldu canım benim niye öyle hissediyorsun. Kötü bir şey yok dimi. Mallum konuyla ilgilimi yoksa. Bende iyiyim ama bugün hastalık arttı biraz herhalde. Kafam baya ağrıdı yaa şimdi daha iyiym ama

     • Bugün sabahdan beri kendimi hasta gibi hissediyorum canım bütün kemiklerimde kırılacak gibi ağrıyor. Şu malum konuyla ilgilide konuşmasakmı acaba zaten değişen bişey olmuyor üzülüyorum ve üzülmekte bana iyi gelmiyor biliyosun. Sanada çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

      • Çok geçmiş olsun canım arkadaşım. Bana diyeceğine sen dikkat et kendine. Hemde iki kere dikkat edicen ona göre. Tamam konuşmam

    • Hayırdır Ayselim niye sinirli ve hastasın
     Hem nereye gidecenki bak ben bugūn yazmicaktım sinirlenmişin..bunu őğrenmem lazım..neden niçin sőyle bakalım..
     Kuzucuğum..

     • Hayırlı geceler ablam hoş geldin nasılsın? Ya sinirlendiğim konu sadece benimle ilgili değil ailemlede ilgili o yüzden burda söyleyemem. Bide yakında köye gideceğim İNŞALLAH hiç yerimde durmuyorum dimi 🙂

      • Hayırlı akşamlar Canım sőyleme zaten bazen őyle sorunlar oluyor inşallah çabuk atlatırsın…
       Sağlık olsun kendine iyi bak sen ..

      • Hayırlı akşamlar Çalıkuşum bi sebebi yok çok konuştuğumu farkettimde ondan sana yazmıştım yazı yukarda kalmış..

 119. Selamün Aleyküm arkadaşlar nasılsınız? Ya şu uzun zaman kaybolup sonra Birden gelip ya herkes nerde sitenin eski tadı yok eski günleri özledim falan demeleri sadece benimi gıcık ediyor hatta sinir ediyor kimse kusura bakmasın yani

 120. Hayırlı akşamlar ve artık ne yazacağımı ne düşüneceğimi biliyorum.. …Bir genç kız beyaz atlı perensini bekler ve anne baba en iyi şekilde yuvası damatları olsun ister …bir elnanın iki yarısı gibi eşleri geren MaşaAllah der imrenir her yuva bunlar gibi musut bahtiyor olsun derken …Mutahit patronuna daire alma parasini kaptıran eş önce patronunu vurur galiba patronun o korkunç demir parcası ile …eve gelir kızdardesleri evdedir onlar gider …Çocukluk tan beri tanidığım kızımızın bir kere yüksek sesini duymadım naif,kibar her şeyi ile uyumlu kızımız namaza durur arda öyle kalır sonra dört yaşında olmayan kızını kendini …. .Arkasında üzulup sürünmesin diye onlarada kıydı eş dost kolu komşu şoktayız sabah yediden beri….para yerine gelir borç ödenir dört dörluk âhlakı olanlara güvenilmez oldu ..ve buzlerin artik her an sevdiklerimize tanidiklarimızı …Daima Allah’a emenet olun emeneti sahibine emanet etmekten başka güvenecek kapımız kalmadı mı?Allah’ım .. Kulunun her zorlukta sana sığınıp sabır taat içinde olmasını nasip et aminnnn aminnnn tv haberlerinde …sevgimle Allah’a emenet olun gönül dostlarım… Daima her an .. .

 121. Yaa kimse yok ya. Ben de sitenin yöneticiler yok sanıyordum burada. Ama yorum yapan yokmuş. Neredesiniz canlar yaa? Çok sıkıldım yalnız başıma burada. Offff hadi gelin artık.

  • Selam ayancım hayırlı akşamlar nasılsın. bugün pazar pek kimseler olmaz.Zaten artık Oğuz hocam da yok. Anlıycağın bugün gelen olmaz. geçmiş olsun sanada şimdi nasılsın daha iyisindir herhalde

   • Şitt noluyo orda ya, hemen arkadan dedikodu ediyorsunuz şu mübarek günde, buradayım ben 🙂

    • Hayırlı akşamlar vevözletmeyin teyzesi anladım acaba dedim uzun yorumumum çıkmasından …her şey gönlünüzce olsun Özdere ailesi Allah’a emenet olun… Başarılar….prenseslerinize sevgiler ….

 122. Bu arada A… kim günelcim bu sen misin? Bak eğer sensen deşifre oldun canım tanıdım seni☺☺☺. Niye kendi isminle yazmıyon ya? Ayrıca A… nedir? Ay çoook merak ettim.☺☺

 123. İyi günler Seyirci Sitemi.
  Sizin ilk yorumunuzu gördüm de cevap olarak bu yorumu yazmak istedim. Yaa bazı diziler gerçekten çok berbat doğru. Ama bunu hepsine spylemekte haksızlık değil midir?
  Çünkü dizilerin bazıları iyi başlangıç yapıyor ama çok az bir kısmı başladığı gibi masumca devqm ediyor. Onların da büyük bir kısmı ya başka bir kanal tarafından transfer olunuyor ya da başka yapımcı yönetmen tarafından satın alınıyor.
  Evet çok haklısınız erkek senarisler çok kötü senaryo yazıyorlar kadınlar daha iyidir bu konuda ama hepsi de değil yani çok az kısmı.
  Şimdi ben bu diziyi hiç izlemedim. Yani hiç dizi izleyecek zamanım yok benim. O yüzden şu dizi hakkında kötü bir yorum yapamam. Ama şunu biliyorum. ASK ailemizin üyeleri eğer bu diziyi izliyorsa demek ki iyi dizidir. O sebeple bu dizinin yorum kısmına türk dizilerinin hepsi leke diye yazmanız da doğru değildir bence. Çünkü eğer bu diziyi izliyorsanız ve kötü bulmuyorsanız en azında bir tek yemin dizisi hariç te diye bilirsiniz.
  Yani bu benim kendi fikrim ve bence haksızda değilim. Niyetim size karışmak değildir yanlış anlamayın lütfen. Sadece biraz pozitif olmak gerekiyor ki türk dizimiz morgdan çıkıp yoğun bakıma gitsin dimi? ☺

 124. İyi günler canlar.. nasılsınız?
  Ben çok iyiyim. Yani ameliyyatım çok iyi geçti ve artık kurtuldum. Kısa zaman sonra artık kolumu tamamen aça bilecekmişim. Dikkat edersem bir sorun yaşanmazmış. Dün eve geldim ve şu an ayaktayım doktor izin verdi. Ohh ne güzel..
  Bu arada Demet hocam, Sema ablam, Ayselim, Gülay ablam, Özgür teyzem, Çalıkuşum, ve diğerleri teşekkür ederim dualarınız için.
  Şuan çok mutluyum yaa hazırlanıyorum Formula 1 yarışına gideceğim. Şuan ki halimi gprseniz eminim çok gülerdiniz. Kolum bu haldeyken falan. Çok komik☺☺. Ben burada yokken neler oldu bakalım bu arada Xanim azeri nerede eskiden çok aktifdi şimdi ise göremiyorum onu. İyidir İnşallah♥️

 125. Selamun aleykum dostlar nasilsiniz.
  Ozgur teyzem onceki sayfalar duruyor ama tam bakmadim dogum gunu sayfalari duruyormu diye.Onlar bizim essiz hatiralarimiz.Allah a emanet olun gorusmek uzere

 126. IYI GECELER FRAGMANI YENI GORDUM SIMDI ZEYNEP ZICIRE VURULMUSYA BIR NEVI KOLE ESIR DURUMUNDA ACABA EMIRIN YEMININE KEFARETMI SAYILICAK BU DURUM

 127. Hayırlı geceler.. Galiba adını sen koy sayfaları silinmiş olabilir ben çok uğraştım giremedim cicikuşun ve xanim doğum gunü sayfasından başka sayfa çıkmıyor …cicikızım sayfasında bir şiirim var sana ..(yeni geldi kalbimi feth etti) yazmişım karıştırmadıysam ve o şiiri başka sayfaya yazmıştım yerini belli olsun diye tekrar doğum gunu sayfasina yazdım ve o kadar şiirleri not etmediğim için pişman oldum …sayfalar olmayınca ..kardeşim musmutlu gönlünce geceler…. Bu ablandan sevgiler …

 128. Hayırlı geceler Gülay’cım gönül dostlarım yorumumu okuyanlar gönlunuzce musmutlu zamanlar sevgimle kalın…..

  • Hoşgeldin Canım iyiyiz şūkūr sen nasılsın? Evine dőndūnmù havalar nasıl bizde bugūn yağmurluydu şimdi gūneşli

   • Hoş buldum ablam bende iyiyim çok şükür dün döndüm eve havada çok güzeldi bugün burda güneşliydi. Ee Napıyosun bakıyordumda diziye sinirli hekes ben son iki haftayı izlemedim ama izliyicem hapsini

    • Çay içiyoruz canım. 8 nisandan 12 nisana kadar bende izlememiştim..
     Halada izlemedim..
     Evet bugūnlerde biraz insanların sinirlerini gerdiler..
     Gūnlūk hayatta hepimizin hatası kusuru vardır.
     Tv dūnyası ekip işi
     Biraz daha itina gősterseler.daha faydalı olur.mutlu akşamlar Allaha emanet olun canım.

 129. Fragman da gőrdūğūm
  kadarıyla kūçūk bir kızı alıkoymaktan Reyhan’a hemen kelepçe taktılar.
  bildiğim kadarıyla bőyle durumlarda őnce bir ifadesi alınır neden alıkoydun.neden evde saklıyosun kızı diye ..
  Reyhanın elinde bir silah olmuş olsaydı.bi yaralamayla karşılaşmış olsaydı polisler ozaman kelepçeği bağlayabilir kollarına..

 130. SEMA HANIM
  Öneriniz icin teşekkür ederim.  Trt dizilerine sözüm yok.  Kaliteliler hakkaten izliyorum da
  Fakat genel itibariyle Turk dizi sektorunun korkunc ve vahsi bir ilerleme kaydettigini üzülerek söylemek istedim yine de.  İnsanlara aşk adı altinda türlü rezillikleri ve kötülükleri seyirciye empoze etmelerine tahammülüm yok.  Kadınların aciz, aşagilik, degersiz gosterilmesi, Turk polislerinin yetersiz, beceriksiz aptal gosterilmesi,  yaşlıların cani olması dizilerde insan hangi birine yanmalı bilmiyorum.  Örf ve adetlerimizin hiç gösterilmemesine deginmiyorum bile.  Mesela Korelilerin youtube’da Hercai izleyip yorumladigini  gördüm adamlar dehşete düşüyor izlerken.. Ya bu Türkler böyle eziyet mi ediyor kadinlara diyorlar.  Adamlar hakli izlerken ben bile tiksiniyorum.  1.bölünden sonra hicbirini izleyemedim ürperdim.  Hele şu son olarak LEKE dizisi.. Aman Allahim tüm absürtlukler toplanmis. Fuhus organize eden bir Komiser ve bunu hiç fark etmeyen Emniyet Mensubu.  Herkes köpeksiz köyde değneksiz geziyor.  Yani insan dizide olsa böyle bir zihniyeti onaylayamiyor.  Ne desek boş tabi. Ama iyi şeyler olsun istiyor insan.  Biz böyle bir millet böyle bir toplum degildik ..
  Hayırlısı bakalim

  • Hayırlı Akşamlar Seyirci Sitemi Yorumunuzu Okudum Siz Neden Türk Halk Dizilerin Korkunç Ve Vahşi adı Verirsiniz Türk Halkı Avropa Ölkeleri İle Ayaklaşır Yurt Dışı Dizilere Bakdığda Türk Dizileri İyi Sayılır Kore Dizileri Hakda Söylediniz Kore Dizilerin İç Dünya Dizilerin Derinliyinden Haberdar Deyilik Kore Dizilerin Bize Catanları Kralar Ve Kralicelere Aid Dizileridi Türk Dizilerin Kral Kraliçelere Aid Dizileri Driliş Ertuğrul Kimi Tariki Eserlerin Dizileri Siz Türk Halkın Adet Enenesine Bağlı Diziler Neden Seyir Etmirsiniz Türk Halkın Dizilerin Hamısın Bir Cırpıda Eklağı Deyerden Uzak Olduğun Söyleyirsiniz Bu Üzüçü Türk Halkının İyi Olmayan Dizileri Var Bunu İnkar Etmek Olmaz Ançak Siz Bütün Dizileri Kölgeleyirsiniz Dizilerin Yorumlarına Bakın Yemin Dizisi Hakda Söyleyiler Emir Reyhan Neden Karı Koça Kimi Görünmür Bebekleri Olsun Bunları Ekranda Görmek İsteyirsiniz Bunları Görmeyende Sıkılırsınız Görende İse Bu Dizi İyi Deyil Deyirsiniz Eklağlı Cekilmeyip Deyirsiniz Yemin Dizisi İyi Dizi Reyhanın Emirin Karşısında Susmasının Her Bölümünde Bir Mena Var Reyhan Eklağlı Bir Ailede Yetişip Hasta Bir İnsanın Arzusun Yerine Yetirir Susur Emir Koçasıdı Onun Karşıdında Susma Sebebleri Var Dizilerle Hayatımızın Hekayelerin Yakın Tutun Bakın İnsanlar Bir Birine Güvenemiyor Hele Hele Karı Koçalar Emirle Reyhanda Bu Senaryonun İcerisinde Namusa Laf Getirmek İnanmamak Bu Hayatımızda Dizinin Senaryosu Doğru Reyhanın Bütün Susması Doğru Kadının Erkekin Karşısında Sesi Yüksek Olmamalı Reyhan Obrazı Bunu Gösterir Kadınların Ezilmesi Türk Halkında Kadınlara Ezap Eziyet Söyleyirsiniz Bunlar Bütün Halklarda Var Bunun Karşısın Kimse Alamaz Sizin Sözünüzde Ele Görünürkü Sadeçe Türk Halkı Kadınlara Zülm Edir Bunlar Doğru Deyil Kore Halkı Kadınları Baş Taçı Edirmi Siz Buna İnanırmısınız Bu Mümkünmü İnanmıram Kadınlar Tarik Boyu Ezilip Eziyet Cekipler Hercai Dizisi Hakda Söyleyirsiniz Bu Dizini Senarist Açılarla Yükleyip Bütün Dizilerin Senaryosuna Bakdıkda Hamısının Bir Acıklaması Var Cok Dizilere Sitem Etmeyin Hayatımızda Olan Gerceklere Sitem Edin

 131. Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle. Yorumda düşünüyordum bu aralar fazla unutkan seni çokkkkkk seven teyzennn kızım her şey gönlünce olsun musmutlu zamanlar.. Muckkkkkkkkkk❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 132. Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle. Zamanınız işleriz,gönlünüzce olsun. Gülay’cım, Selma kardeşim, Emine’cim,Lamazi gogo,güneşim, baldillim,cicikızım, ayyüzlüm, Gozel kardeşim,GuzelkızZehra,((nasılsın İnşaAllah iyisindir))Ferize hanım Fikriye hanım Nazlı’cım Günel’cim,yorumumu okuyanlar ve sayın yönetici….Bu hafta sonu ..ayaklarınız ,güzel yerlere götürsün sizleri ,sevdiklerinizi…….Sevgimle …..Allah’a emenet olun ..

 133. Hayırlı günler mutlu pazarlar herkese. Nasılsınız bakalım. Fragmanı bende izledim de ne garip yaa. İlk başta demdiğini bırakmıyor şimdide nezaretde yaptığına bak.

  • Hayırlı hafta sonu dileklerimle… O annenin çocuğu olunca . .ilerde. Reyhan’a olan sevgisi eğitecektir onu boyleleri var teyzesi önce yakıp yıkan sonra pervane olan Allah hiç bir kula böyle eş nasip etmesin …. Sevgimle benim cicikuşum ,cicikızım muckkkkkk ben Xanım ‘ı özledim gelicek te ne zaman kısmet ….

   • Hayırlı geceler teyzecim. Bende özledim xanimi ama gelmiycek sanırım. Değilse şimdiye gelirdi

 134. Hayırlı günler ablası gönlünce… Aslında aklıma geldı burda ise gelirdi..bazen olur ve musmutlu gönlünce zamanlar kardeşim..

 135. Bu gün yorucu olmadan işlerin rast gitsin gönlünce kızım sevgimle musmutlu zamanlar ((ben whatsapp kapamisım yok oğlum gelince ordayım İnşaAllah))

   • Yaaaaa hem ev iş Çocuklar,dersleri Allah cc zamaninı geniş eylesin sana vakit nasip etsin İnşaAllah ve her alışan anneye …âminnnn

 136. Hayırlı huzurlu mutlu hafta sonları herkeze

  Birde siz seyirciler 1 saatte őzetinide izleyin anca anlarsınız der gibi hergūn 1 saat őzet izlettiriyorlar bize tamam 15 dakika narmal diyelim..unutkanlįk oluyor bazen insanda fakat okadarda bunamadık be yaa..
  Buna bir çőzūm bulunsun.

  • Ferize hanım bu kadar sevilip tutan bir dizide bence de normal değil bu özet. Elif dizisi özetsiz mesela..ama izlenmesi iyi olunca bilerek yapıyorlar onu

 137. Reyhan’ın küçük bir kız çocuğunu kimsesiz diye düşünüp eve alması çok saçma.Ya o kadın gerçek annesi olsaydı,haklı olurdu.Ya bir polis karakoluna götür,ya da sosyal hizmetlere.Böyle iyi niyetllilik olmaz ki…Allaha emanet olun güzel dostlar

  • Hayırlı günler sema ablacım nasılsın. Ben o satte vatsaptaydım sanırım. Ama sen gelmedin yoktun. Hakkını kaybettin

  • Bende size birşey anlatayım, ama söz meclisten dışarı diyerek..
   Çok yakın tanık olduğum bir olay,
   Birgün tanıdığımız bir kişinin yanına iş arkadaşı olarak biri geliyor. Ve öğrenci olduğunu kalacak yeri olmadığını, müsade ederseniz sizinle kalabilir miyim diye soruyor..
   Bu kişide üç çocuklu evli biri, dayanamayıp birazda kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez deyip kabul ediyor.
   Sözde Öğrenci olan kişiyi ailesinin içine sokuyor..( Hangi akla hizmet bilinmez)
   Neyse bir gün iki gün derken, birgün çocuk sabah ekmek almaya diye çıkıyor evden, çıkarkende evin annesi görüyor tabi haliyle soruyor,nereye gidiyorsun diye, çocuk sakince ekmek alıcam deyip çıkıyor evden…
   Sonra bekleki çocuk geri gelsin..
   Ve gelmeyince evde küçük bir araştırma yapılıyor, ve cep telefonları yok…
   E be yarım akıllı…
   Üç tane çocuğunadamı acımadın..
   Sorgusuz sualsiz eve aldın çocuğu..
   Ya telefonları değilde canınızı alsaydı?
   (Dip not: Adamın genci eve almak için tek geçerli sebebi, mutfak masraflarına yardımcı olurum değişi)

   • Yok artık . Baya kötü olmuş Allah saklasın daha kötüsüde olabilirdi tabi. Dikkatli olmak lazım.Adam sırf iyilik yapmak için bunu yapmış olsaydı bir şey demiycektimde sebebi çok saçma geldi yaa

 138. GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR VE HAYIRLI MUTLU HAFTASONLARI TÜM GÜZEL GÖNÜL DOSTLARIMIZA..
  ÖNCELİKLE HERKESE İŞLERİNDE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM..

  Ve şahsen fragmanı izleyince üzüldüm…
  Ne değiştide Emir efendi Reyhanı kurtarmanın peşine düştü?
  Şimdi reyhan ne hissetmeli?
  Bu bir oyunmu diye düşünsün? Yoksa sırtını rahatlıkla yaslayabileceği eşinin olduğunumu düşünşün..
  Ve benim en nefret ettiğim hususlardandır bu..
  Önce zahmet Edip dinlemeyen Emir..
  Şimdi kıza gelmiş seni kurtaracağım değip, sorsan ona destek oluyor.
  Reyhan bbence o hırsla, senin desteğin de, sende lazım değilsin deyip, yüzüne bile bakmamalı Emir’in..

  • Gülay’cığım ben de sinir oldum.Acaba o sahne rüya mı diye düşündüm.Allaha emanet ol canım,hayırlı hafta sonları

   • Sağolasın Sema ablacığım..
    ALLAH RAZI OLSUN, sizlerede hayırlı haftasonları..
    Bu sefer rüya olsun, çünkü Emir bu kadar hakaret ettikten sonra,
    Reyhanı sahiplenmeyi bile hak etmiyor bence..

 139. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RUYALAR ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE DUYGULU KIZIM GÜZEL MUSMUTLU HAFTA SONU DİLEKLERİMLE SEVGİMLE KALIN ALBASAN AİLESİ….

 140. ….. Ben dızıyı… Reyhan ı seviyorum.. Ve dizi kanal7 kalmalı her şey para değil ve bundan önce gördük Adını sen koy ne oldu star dızıye sahıp çıkmadı atv de az reyting düşünce dızıyı şutlar… Başarılar bol reytingler…

   • Hayırlı sabahlar,huzurlu hafta sonları ablacığım.Galiba saatte bir yanlışlık olmuş.Çünkü ben bu saatte sitete girmedim.Bura saati altı civarı yazdım

 141. Hakikaten artık dizi sektorune kara bir leke olarak gectik Turk dizileri olarak. Şoyle aile sıcaklıgını anlatan, aşkı da samimi sekilde aktaran olaylarin cabuk çözüldüğü dizilere hasret kaldik. Ben anlamıyorum özellikle kadın senaristlerimiz yazdigi dizilerde hemcinslerini aşağılamaktan büyük keyif alıyor bunu hicap duyarak soylesem de. Kadınsan ve de kimin kimsen yoksa erkek sana sadece elinden geleni değil heryerinden gelen herşeyi yapabilir. Seni bir karınca gibi ayaklarinin altinda çatır çutur ezer rahatca. Kotulerin ve histerik ruhlu saplantılı aşık ruh hastasi manyaklarin da her yaptigi yanina kar kalabilir..
  Allah rizasi icin bir sesimizi duyan yok mu?? Lütfen artık şu kötü algılari insanlari empoze etmeyin. Hiç degilse dizilerde güzel umutlari ve adaleti gorelim..
  Sevgili Senarist sıkıcı ve mantıksiz silsilelerine devam edersen eger Yemini goklere çıkaran bu seyirci yerin dibine çakmasini da bilir simdiden bunaldik haberin olsun.. ve lütfen basrol kizlari saf salak yapmayin. Kız konusmuyor sürekli sır sakliyor deliricem deliricem hakkaten bıktım…

  • Aile sıcakılığı ve gülümseme istiyorsanız size trt deki “Kalk gidelim”i tavsiye ederim.Ufak entrikalar orda da var ama aynı fün içinde açığa çıkıyor.Trtt nin dizilerinin tamamını ailenizle oturup izleyebilirsiniz

   • Allah rahatlık versin.. Burda emoji şekli olsaydı.. 100/100şeker tadında şak şak şak.. Ve trt ayrıcalığını ablasıııı… MUSMUTLU HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM MUCKKKKKKKK❤

 142. Hikmet Bey nerede devekuşu gibi boynunu kuma mı gömdü gözünü kulağını mı kapattı yeter Emire gerçekleri söylesin ya da final yapın çekin gidin Emir bu kadar kör mü belgeye bakıp Hikmet Bey ile Reyhan’ın imzası mı var goya okumuş Mimar olmuş ama Emir’den bir b** olamamış Yeter bu kadar kör olamaz Bir insan karısına bu kadar dilini uzatmaz Gerçi doğru Emir de onlardan bir farkı yok Cemre gibi bir kadın lazım yalan Ria üçkağıt her şeye şey de var Cemre de yeter ya düzeltin gerçek söylüyoruz ya da gidin diziyi rezil ettiniz ölecekse de olsun Hikmet Bey ya da evine gelsin bu kızın durumunu düzelsin oğlunu açıklarsın kadınlarımızdan utandık cavidanın yüzünden Cemre’nin yüzünden çok güzel örnek oluyorsunuz daha da çok iftiralar bulursunuz ama izleyecek kişi bulur musunuz bilmem

 143. Yeni Sezonda būyúk bi ihtimal (atv) alır diyorum ben bu diziyi. tabii kanal7 kabul ederse..
  ibret içerikli konusu.
  Seyirciyi etkiledi.Konağın hanımı Cavidan artık biraz Sosyal aktiviteler.bulsun kendine.evde 3 tane hizmetçi var Reyhanla uğraşıyor.onu bu ızdıraptan.kurtarsın.(yılmaz nazmiye)
  Herkeze iyi seyirler

Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2019