6 Nisan 2018 Cuma Reyting Sonuçları Bir Mucize Olsun Survivor Arka Sokaklar

6 Nisan 2018 Cuma günü reyting sonuçlarında nasıl bir değişiklik olacak yeni başlayan bir mucize Olsun dizisi istediği reytingi alabilecek mi cuma reytingleri yer değiştirecek mi oldukça merak ediliyor. Bizde sizler için 6 nisan cuma reytinglerini değerlendirerek sonuçlarını buraya yazacağız. 6 Nisan 2018 Cuma Reyting Sonuçları Bir Mucize Olsun Survivor Arka Sokaklar nasıl bir rekabet içinde olacaklar..

Öncelikle 6 Kasım Cuma günü hangi dizi ve programlar var Kısaca göz atmak istiyorum. Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisi yıllardır devam ediyor Bu cuma da kaldığı yerden devam edecek. yeni bölümü ile yayınlanacak olan Arka Sokaklar 6 Nisan Cuma günü Bakalım nasıl bir reyting alacak yeni başlayan dizi bir mucize olsa Arka Sokaklar’dan reyting alabilecek mi izleyip göreceğiz.

ATV ekranlarında 6 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan aşk ve mavi dizisi yeni bölümü oldukça merak ediliyor. yeni dizi bir mucize olsun ve payitaht Abdülhamid gibi diziler bakalım aşk ve mavinin reytinglerini düşürecek mi oldukça merak ediyoruz Biz de sizin gibi. 6 Nisan 2018 Cuma Reyting Sonuçları oldukça karışacak görünüyor.

6 Nisan Cuma günü reyting yarışındaki önemli rakiplerden birisi de İstanbullu Gelin dizisi. Star TV’de yeni bölümü ile devam eden İstanbullu Gelin yeni dizi bir mucize olsuna izleyici kaptıracak mı yoksa geçen haftaki 3. sıradaki yerini koruyacak mı izleyici de biz de merak ediyoruz.


TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018 oldukça seviliyor ve cuma günü ciddi oranda izlenme alıyor. dizilerden en az etkilenen Survivor bakalım 6 Nisan Cuma günü istediği reytingi alabilecek mi. TRT 1 ekranlarındaki payitaht Abdülhamid dizisi de oldukça iyi reytingler almaya başladı geçen hafta 7. sırada tamamlamıştı bakalım bu hafta kaçıncı sırada yer alacak.

FOX TV’de Şevkat Yerimdar ın yerine başlayan bir mucize Olsun dizisi bu haftanın en merak edilen dizisi olacak. ilk bölümü ile 6 Nisan Cuma günü yayınlanan bir mucize olsun bakalım beklediği reyting oranı ulaşacak mı yok yoksa Şevkat yerimdar’ın çok çok gerisinde mı kalacak izleyici de Bizler de çok merak ediyoruz.

6 Nisan 2018 Cuma günü Reyting sonuçlarına sizlere cumartesi sabahleyin vereceğiz. resmi kuruluşun açıklamasının hemen ardından reytinglerin kesin sonuçlarını aşağıdan sizlerle paylaşıp içeriğimizi güncelleyeceğiz lütfen Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak aşağıya belirtiniz. Sizce günün birincisi kim alacak bir mucize olsun istediği reytingi alabilecek mi? İşte günün dizi ve programları:

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Aşk Ve Mavi / ATV
3. İstanbullu Gelin / Star TV
4. Survivor / TV 8
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Bir Mucize Olsun / Fox TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Nisan 2018 Cuma Reyting Sonuçları Bir Mucize Olsun Survivor Arka Sokaklar (1 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Dizi Sevenler AŞK VE MAVİ Dizisi Mavi Göz Yaşı İçinde Bu Göz Yaşı Aşk Üçün ELİ Aşkı Yalnış Anlayır Çünkü MAVİ Onun Aşkına Xeyanet Edib Bu Xeyanet Deyil BirYuvanı Kurtarmak Üçün ELİ Boş Otakda MAVİNİN Aşkın Arayır Otakın Her Köşesi Aşkdı ELİ Aşkı Unudamaz Mavi Adım Adım İreleyir Karşısında ELİ Pula Satdın Aşkımızı İnsan Aşkın Pula Satmaz Sadeçe Aşkın Korumak Üçün Her Acıya Katlaşar Mavi Acı İçindi Gözünün Yaşı Bir Gün Dayanaçak Aşkını Esir Eden Faysal Bu Aşkın Ezabından Kurtarmayaçak Faysal Aşkı Oğrayır Aşk Ve Mavi Mavinin Aşkı Temiz Eli Bele Anlasada Aşk Üçün Artık Geç Aşk Cox Mükedes Duyğudu Bu Her Kese Kismet Olamaz Mavi Bu Duyğunu Gözü Yaşlı Yaşayır

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018