6 Nisan Cuma Beyaz Show Konukları Zach King Seyhan Şaşko Demet Akalın Videosu

Kanal D’nin fenomen programı ”Beyaz Show”un bu haftaki 6 nisan 2018 konukları belli oldu! 6 Nisan Cuma Beyaz Show Konukları Zach King Seyhan Şaşko İlker Ayrık Demet Akalın gibi ünlü isimler yer alacaklar, bizde buradan sizler için hazırlanan programın tekrarını Videosunu paylaşacağız.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla her cuma akşamı ekrana gelen programa bu hafta ünlü şarkıcı Demet Akalın şarkıları ile renk katacak. Daha önce bir çok kez Beyaz Showa katılmış olan Demet Akalın 6 nisan cuma günü de izleyenleri coşturacak güzel bir program ile sevenleri ile buluşacak.

6 Nisan Cuma Beyaz Show Konukları arasında ünlü youtuber Zach King de yer alacak. Milyonlarca kişinin izlediği videoları ile bir fenomen haline gelen Zach King 6 Nisan Cuma Beyaz Show Konukları arasında yer alıyor.  6 Nisan Cuma Beyaz Show konuklarından birisi de spor sunucusu Seyhan Şaşko olacak. Seyhan Şaşko 6 Nisan 2018 Cuma akşamı Beyaz Show da yer alacak.

”Beyaz Show” yeni bölümüyle cuma 23.45’te Kanal D’de! Seyhan Şaşko İlker Ayrık ve Zach King katılımıyla daha renkli bir Beyaz Show bizleri bekliyor 6 Nisan cuma günü.. bakalım izleyenler beğenecek mi. 6 Nisan Cuma Beyaz Show Konukları Zach King İlker Ayrık Seyhan Şaşko Demet Akalın katılacakları programın tekrar Videosu burada sizlere sunulacaktır.

Beyaz Show’un 6 Nisan 2018 tarihinde canlı yayınlanacak bölümünün konukları DEMET AKALIN, İLKER AYRIK, ZACH KING ve SEYHAN ŞAŞKO ‘ya ne sormak istersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2018