6 Nisan Cuma Şevkat Yerimdar Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Niçin Final oldu?

Fox tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her hafta cuma günü ekrana gelen Şevkat Yerimdar dizisi bu hafta yayınlanmayacak. 6 Nisan Cuma Şevkat Yerimdar Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Niçin Final oldu? gibi meraklı sorular gelince bizde sizleri haberdar etmek için bu konuda bu içeriği hazırladık.

Fox tv 6 Nisan 2018 Cuma Şevkat Yerimdar Var mı Yok mu? Sevilen dizi bu hafta ekrana gelmeyecek. Çünkü onun geçen hafta sezon finali yaparak şimdilik ekrana veda ettiğini bilmiyor olabilirsiniz. O yüzden hatırlatmakta fayda var, dizimiz geçen hafta erken bir karar ile sezon finali yapmış ve bir süre ara verdiğini duyurmuştu.

Şevkat Yerimdar dizisinin izleyicileri diziyi her hafta merakla bekleyenler bu cuma günü yani 6 nisan cuma günü göremeyince şok oldular. Çünkü o saatte Şevkat Yerimdar yerine Bir Mucize olsun isimli bir diziyi görenler şaşırdı kaldı. Bir mucize olsa da Şevkat Yerimdar yeniden başlasa diye meraklı gözlerle beklediler.

Şevkat Yerimdar Neden Yok Bitti mi Niçin Final oldu?

Dizi final olmadı ancak sezon finali yaptığını duyurdu geçtiğimiz hafta ve yayından çıktı. Bu hafta yerine Bir Mucize olsun isimli dizinin başladığını ve ne kadar sürecek bilemiyoruz ama devam edeceğini şimdilik görüyoruz. Sizce Bir Mucize olsun dizisi Şevkat Yerimdarın gününde doğru bir zamanda mı başladı?

Şevkat Yerimdarın yeniden başlamasını ister misiniz? Böyle apar topar sezon finali yapması doğru mu sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Nisan Cuma Şevkat Yerimdar Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Niçin Final oldu? (7 Yorum)

  1. Neden yok ben başlamasını istiyorum çünkü en güzel dizi bu izleniyor benim gibi hayranlarına var bence bu dizi devam etmeli

  2. vallah ben işimi gücümü bıraktım şevkat yerimi açtım izleyecektim bi baktım saçma sapan bi dizi var ve şuan tv hiçbirşey yok izlenecek geri başlasın şevkat yerimdar hem güzel.bi dizi hem aile dizisi

    • Yoktu şevkat yerimdar çünkü bir hafta önce sezon finali yaptı yaz aylarında tekrar başlayacak

  3. Ya diziyi cok seviyorum dizinin final olmasini istemiyorum biliyorum sezon finali oldu dizinin bir bolmunu bile kacirmadim severek izliyorum ŞEVKAT YERİMDAR dizisini cok seviyorum izledigim tek dizi o ama ŞEVKAT YERİMDAR dizisinin basladigi gune neden bir mucize olsa dizisi basladi acaba SEVKAT YERIMDAR dizisi final karari aldimidiye aklima takildi umarim dizi final yapmaz

  4. Birden sezon finali yapılması, bende dizinin kanalla problemi var düşüncesini çağrıştırdı. Eğer sorun varsa lütfen acil çözülsün. Zira bizim gibi aile , sabırsızlıkla cuma gününü bekleyen çok kişi vardır eminim.

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018