6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Atv de yayınlanan 6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? ATV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan Ağlama Anne dizisi 30 Aralık 2018 pazar günü final bölümüyle ekrana geldi için 6 Ocak 2019 pazar günü Ağlama Anne dizisi yayınlanmayacak. zaten reklam düzenlemeleri nedeniyle Ocak ayının ilk üç haftasında diğer bütün dizilerde ekrana gelmiyor ancak Ağlama Anne dizisinin yayınlanmama sebebi diğerlerinden farklı çünkü dizi 30 Aralık Pazar günü final bölümü ile ekrana geldiği için 6 Ocak 2019 pazar akşamlar Ağlama Anne dizisi yayınlanmayacak.

6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

ATV ekranlarında iyi izlenme oranlarına sahip olmasına rağmen yine de çok yüksek olmadığı için eksiklerini beklentileri karşılamamasından dolayı Ağlama Anne dizisi erken final yapma kararı almıştı ve 30 Aralık 2018 pazar akşamı Atv’de son bölümüyle final bölümüyle ekrana gelmiştir. Ağlama Anne dizisi 6 Ocak 2019 pazar akşamı yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı oldukça merak ediliyordu bu sebeple 6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? soruları sitemizde oldukça fazla sayıda sorulmaya başlandı.

6 Ocak 2019 Pazar ve 13 Ocak 2019 Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Ağlama Anne dizisi 30 Aralık Pazar günü erken final yapmasından dolayı dizi bitmiş izleyicisine veda etmiştir. kadrosu oldukça güçlü olan Ağlama Anne dizisinin 30 Aralık Pazar günü final yapmasının ardından 6 Ocak 2019 pazar günü Ağlama Anne dizisi var mı yok mu yeni bölüm neden yayınlanmıyor niçin Ağlama Anne dizisinin yeni bölümleri ekranda yok Tekrar başlayacak mı Ağlama Anne dizisi yeniden başlar mı farklı kanala transfer olur mu gibi birçok soru sorulsa da Ağlama Anne dizisi düşük reytinglerden dolayı final yaptığı için yeniden başlaması ve Atv’de veya başka bir kanalda ekrana gelmesi mümkün gözükmüyor.

6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? sorusuna son kez cevap vererek konumuzu bitirmek istiyorum. Ağlama Anne dizisi 6 Ocak ve 13 Ocak 2019 pazar Akşamları Atv’de ekrana gelmeyecek Çünkü bizi 30 Aralık 2018 pazar günü final yaptığı için ekrana veda etti ve artık Atv’de ekrana gelmeyecek. final yapan Ağlama Anne dizisinin yeni bölümlerini maalesef sizlere sunamıyoruz Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Neden Yok Bitti mi6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? konumuz bu kadar..

Salı günü Kanal D de ekrana gelen Kızlarım için dizisi 2 ocak salı günü yayınlanmadı. Hemen akıllara 2 Ocak 2018 Salı Kızlarım için Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? soruları geldi. Hemen cevap verelim 2 Ocak Salı Kızlarım için dizisi Yeni yılda reklam düzenlemeleri nedeni ile yayınlanmayacak. Bir sonraki hafta 9 ocak salı kaldığı yerden devam edecektir. Geniş haberimiz aşağıda verilmiştir..

Yeniyılın gelişi ile birlikte geleneksel hale gelen kanalların ilk hafta dizileri ekrana getirmeme geleneği bu yılda devam ediyor. 2 Ocak 2018 Salı günü ekrana gelmesi beklenen Ufak Tefek Cinayetler Kadın Kızlar için Edho Dizileri Var mı Yok mu? Yayınlanacak mı yayın akışında yeni bölümleri var mı olacak mı diye merak edenler için Salı günü yayınlanacak olan tüm dizileri buraya yazmaya ve bilgilendirmeye çalışacağız.

2 Ocak 2018 Salı günü Star tv de ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler, Fox tv de yayınlanan Kadın, Kanal D de ekrana gelen Kızlarım için ve Atv de yayınlanan Edho Dizileri Var mı Yok mu? Bildiğiniz üzere her yıl diziler senenin ilk haftası ara veriyor. çünkü kanalların reklam düzenlemeleri yapılıyor. Kanallardaki reklam düzenlemelerinden dolayı reklam payları en düşük rakamlardan ödeneceği için kanallar yeni bölümleri yayınlamak istemiyorlar.

2 Ocak 2018 Salı Kızlarım için Var mı Yok mu neden yayınlanmadı Bitti mi?

Kızlarım için dizisi de 2 ocak 2018 salı günü ekrana gelmeyecek yeni bölümleri yerine eski bölümlerinin kolajı veya farklı filmler yayınlanacak.

2 Ocak Salı Ufak Tefek Cinayetler Kadın Kızlarım için Edho Dizileri Var mı Yok mu? sorularına cevap vermeye çalıştık. Diziler yeni yılın ilk haftalarında düşen reklam gelirleri sebebiyle ilgiyle takip edilen Ufak Tefek Cinayetler Kadın Kızlarım için Edho gibi diziler maliyeti yüksek olduğu için yılın ilk 2 haftasına yeni bölümü yayınlanmayacak. Ufak Tefek Cinayetler 2 ocak ve 9 ocakta ekranlara gelmeyecek. Ufak Tefek Cinayetler 15 ocak haftasından itibaren yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz da 2 ocak 2018 günü yayınlanmayacak, bir sonraki hafta ise net değil, Kanal D Kızlarım için dizisini 2 ocak salı günü yayınlamazken bir sonraki hafta 9 ocakta olup olmayacağı henüz açıklanmadı. Fox tv de 2 ocakta kadın dizisi de olmayacak, büyük ihtimalle dizinin bir sonraki hafta 9 ocak salı günü yayınlanması bekleniyor..

2 Ocak Salı Ufak Tefek Cinayetler Kadın Kızlarım için Edho Dizileri Var mı Yok mu?

Yeniden tekrar edelim, 2 Ocak Salı Ufak Tefek Cinayetler Kadın Kızlarım için Edho dizilerinin fragmanları da çıkmadı. Fragmanı neden yok diye merak etmeyin çünkü 2 Ocak Salı günü hiç bir dizinin yeni bölümü olmayacak. Sizce bu karar doğru mu?

Ağlama Anne Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Başka Kanalda Devam Etsin

Atv de yayınlanan 6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? ATV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan Ağlama Anne dizisi 30 Aralık 2018 pazar günü final bölümüyle ekrana geldi için 6 Ocak 2019 pazar günü Ağlama Anne dizisi yayınlanmayacak. zaten reklam düzenlemeleri nedeniyle Ocak ayının ilk üç haftasında diğer bütün dizilerde ekrana gelmiyor ancak Ağlama Anne dizisinin yayınlanmama sebebi diğerlerinden farklı çünkü dizi 30 Aralık Pazar günü final bölümü ile ekrana geldiği için 6 Ocak 2019 pazar akşamlar Ağlama Anne dizisi yayınlanmayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Ocak 2019 Pazar Ağlama Anne Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? (5 Yorum)

  1. Bende diyodum nerde kaldı diziler teyip yasakladı falan sanıyordum boşuna sevindim 1 falan yayınlanmasa kafamızı dinlesek keşke. ne güzel film veriyorlar bi sonra ki yıllın başı bekleyecez ne yapalım adaletin olmadı türkiyede kanallarda da adalet yok

  2. Tabii ki doğru bir karar değil. ..nee saçma izleyiciye bu yapılanın kesinlikle doğru olmadığıni dusunuyorum

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018