6 Ocak Fazilet Hanım ve Kızları Varmı Yokmu Neden Yok Olacak mı Olmayacak mı?

Star tv de cumartesi akşamları ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 6 ocak cumartesi günü olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu. Sevilen dizi her hafta 2. veya 3. olarak reytinglerde önemli bir başarılı sıralaması yakalamıştı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 6 ocak 2018 cumartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelecek mi gelmeyecek mi merak konusu oldu.

Bizde hemen merak edilen soru 6 Ocak Fazilet Hanım ve Kızları Varmı Yokmu Neden Yok Olacak mı Olmayacak mı? konusunda izleyicileri ve diziyi merak edenleri bilgilendirelim istedik. Öncelikle belirtelim ki bu akşam yani 6 ocak cumartesi günü Fazilet Hanım ve Kızları dizisi olmayacak, ekrana gelmeyecek. Peki neden?

Öncelikle yılbaşı haftasında tv dizileri yayınlanmıyor. Star tv de ve diğer kanallardaki tüm diziler de bir haftadır yeni bölüm yayınlamıyorlar. Çünkü kanalların reklam gelirlerinin paylaştırılması için anlaşmalar yapılıyor ve kanalların dizilerin reklam gelirlerinden alacakları payların dağıtılması işlemleri yapıldığı için yılın ilk haftası diziler yeni bölümlerini genellikle yayınlamıyorlar.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi de 6 ocak 2018 cumartesi günü yayınlamayacak. Zaten yayınlasa bile dizi reklam geliri alamayacağı için oyuncularına da herhangi bir ödeme yapamayacak. Bildiğiniz üzere dizilerdeki oyuncuların ücretleri ve tüm masraflar dizilerin reklam gelirlerinden sağlanıyor. Dizi reklamdan kazanmayınca yada reklam geliri olmayınca diziyi yayınlamakta boşuna olmuş oluyor.

Daha açık bir ifade ile bu hafta kanallara para verilmiyor, para olmayınca dizide olmuyor. İşin Türkçesi kısaca bu arkadaşlar. Elbette diziyi özleyen merakla bekleyen bir haftadır bu günü bekleyen izleyicilerimiz çok üzülecek. Onlar 6 Ocak 2018 cumartesi Fazilet Hanım ve Kızları Varmı Yokmu Neden Yok Olacak mı Olmayacak mı? sorusunu çok soracakları için yukarıda açıkça yazmaya çalıştık. NOT: Bu akşam Saat 20.00 da Celal ile Ceren isimli film yayınlanacaktır star tv de..

Elbette bu durum hoş olmadı, izleyici bir hafta daha beklemek zorunda kalacak çünkü. 6 Ocak günü ekrana gelmeyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 13 ocak 2018 cumartesi günü aynı saatte yayınlanacak ve kaldığı yerden yeni bölümüyle devam edecek. Bu konuda sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz. Sizce 6 Ocak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin olmaması yayınlanmaması doğru mu?

6 Ocak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ekrana gelmemesi yayınlanmaması izleyiciye bir saygısızlık mı? Yoksa hayatın akışında olabilecek bir durum mu? Sizlerinde yorum ve görüşlerini bekliyoruz. Hoşça kalın…

YORUMLAR

  1. Bence yalnis filim cekiliyorsa buccesi de olmali her kes 4 gözle bekliyor amma filim yok sayqisizliqdi bence

  2. Bence yalnis filim cekiliyorsa buccesi de olmali her kes 4 gözlr bekliyor amma filim yok sayqisizliqdi bence

  3. kopekler itler ben fazilet hanim ve kizlarini cok seviyordum ama siz buna engel oldunuz ahmaklar bunun acisi kotu olucak hahaha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.