6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Beşiktaş Maçı

6 Şubat 2018 Salı Günü reyting sonuçlarında Kadın dizisi ve Ufak Tefek cinayetler oldukça sevinecekler. Çünkü ezeli rakipleri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Edho yayınlanmayınca diğer dizilerin reyting oranları da ister istemez artacak. Bu yüzden 6 Şubat Salı günü reytinglerine bakalım hep birlikte..

13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın

6 Şubat Salı Reyting Sonuçlarında ön plana çıkan dizi ve programları sizlere kısaca tanıtmak istiyorum öncelikle. 6 Şubat Salı reytinglerde Kadın dizisi Fox tv de, Star tv de Ufak Tefek Cinayetler ve Atv ekranlarında Beşiktaş Maçı yer alacak. Show tv de ise Hükümet Kadın ve Gora yayınlanacak. Kanal D de Kızlarım İçin final bölümü ile ekrana gelecek.

Atv de Eşkıya dizisi yayınlanmayınca yaklaşık 9-10 oranındaki total reyting diğer dizi ve programlara doğru gidiyor ve rakiplerin eli güçleniyor. Beşiktaşın Ziraat Türkiye kupa maçı ne kadar izlenir bilemiyoruz ama Kadın dizisi bu akşam rekor kırabilir. Çünkü Sarpın yaşadığı ortaya çıkacak ve Bahar için yeni bir başlangıç olacak. Kadın dizisi 10 oranında reyting alabilir 6 Şubat 2018 salı günü..

6 Şubat Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Beşiktaş Maçı Ab Total Reytingleri

6 Şubat Salı Bu Akşam Ne İzleyeceksiniz ?

1. Kadın / Fox TV
2. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
3. Kızlarım İçin / Kanal D 
4. Alija / TRT 1
5. Gençlerbirliği – Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Maçı / ATV
6. Yetenek Sizsiniz Türkiye Final / TV 8

6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Beşiktaş Maçı ve Kızlarım için ile Trt1 de yayınlanan Alija dizilerinden bakalım en çok hangisi izlenecek. Yarı final bölümü ile Yetenek Sizsiniz ve Gençlerbirliği – Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Maçı Atv de ekrana gelecek. Sizde yorum ve görüşlerinizle 6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları hakkında aşağı yorum yazabilirsiniz. Sonuçlar yarın Saat 10.00 da burada olacak.. 

13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Beşiktaş Maçı (3 Yorum)

  1. 6 Şubat 2018 bir diziyi sadece yangın sahnesi ile bitirdiniz.Bõyle yaparsanız,izlenmesi.Eskiden filimler takside başlar takside biterdi.Bunun gibi.

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018