6 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları 4N1K Çarkıfelek Dünya Kupası Maçı

6 Temmuz cuma günü yayınlanan dizi ve programlardan hangileri reytinglerde birinci olacak hangisi çok izlenecek merak edenler için reytinglerin genel durumunu ve ab total sonuçlarını sizlere yazacağız. 6 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları 4N1K Çarkıfelek Dünya Kupası Maçı gibi önemli program ve yeni dizilerden hangisi ilk sırada yer alacak merak konusu oldu..

6 Temmuz 2018 Cuma Reyting Sonuçlarını sıralamasını belirleyecek dizi ve programlara maçlara bir göz atacak olursak Fox tv de yeni başlayan dizi 4N1K İlk Aşk ilk bölümü ile ekran gelecek. Kanal D ekranlarında sevilen yarışma programı Çarkıfelek ve trt1 ekranlarında Dünya Kupası Maçı Belçika – Brezilya en çok izlenecek tv programı olacak..

6 TEMMUZ Cuma HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. 4N1K İlk Aşk / Fox TV
2. Belçika – Brezilya Dünya Kupası Maçı / TRT 1
3. Çarkıfelek / Kanal D
4. Bourne’un Mirası / ATV
5. Aşk Olsun / TV 8
6. Erkenci Kuş TKR / Star TV
Diğer Programlar
Sev Yeter / Kanal 7
Güldür Güldür Show TKR / Show TV

4N 1K NASIL BİR BAŞLANGIÇ YAPAR ?
Fox TV Nin Merakla Beklenen Gençlik Dizisi Bugün Yayın Hayatına Başlıyor .
Sizce İlk Bölümde Reytinglerde 5 Bazını Geçebilir Mi ?
Sizce Gençleri Ekran Başına Toplamayı Başarır Mı !
Siz Dizi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

6 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları

Sizlerde 6 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları 4N1K Çarkıfelek Dünya Kupası Maçı gibi programlardan hangisi en çok izlenecek tutulacak merak ediyorsanız tahminlerinizi aşağı yazın lütfen.. Bir önceki hafta neler oldu demeyeceğiz çünkü önceki hafta maç yoktu Yeni dizi yoktu o yüzden 6 temmuz reytingleri ve sıralamalı sonuçları resmi olarak açıklanır açıklanmaz sizlere sunacağız..

4N1K İlk Aşk Dizisi reytingi

4N1K İlk Aşk Dizisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları 4N1K Çarkıfelek Dünya Kupası Maçı (3 Yorum)

  1. 4N1K BENİM HERŞEYİM. KİTAPLARINI FİLMLERİNİ MİLYONLARCA KEZ OKUDUM\ İZLEDİM. HA-Rİ-KA HERKES İZLEMELİ. İZLERKEN GÜLMEKTEN GÖZÜMDEN YAŞ GELDİB, O DERECE. #TEAMALİİİİ

  2. la olm reyting sonuçları açıklanmadan yazıyorsunuz bu içerikleri sonra millet açıklandı diye sitenize girip para kazandırıyor size.

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2018