7-11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Haftanın Puanları Kazananı

7-11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Haftanın Puanları Kazananı Kim olacak Büyük ödülü kazanan gelin ve kaynana kim olacak bu konu hakkında detaylı bilgileri burada sizlere yazmaya çalışacağım. 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Zuhal topalla sofrada yarışması yeni haftadaki tüm yarışmacıların tanıtıldığı bir programa dönüşürken 7 Ocak Pazartesi günü Nuran Hanım‘ın evine ilk olarak konuk olacak.

11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı Kim oldu Birinci Kim?11 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Kazananı Elif Hanım Oldu

10 Ocak 2019 perşembe akşamı yarışan Elif Hanım Zuhal Topal’dan 8 Puan aldı. Altın hanım 10 puan ve diğer kaynanalar 4 er puan verince Elif Hanım günü 30 Puanla kapattı. Böylelikle diğer tüm gelinlerin puanını aşan ELİF HANIM haftanın birincisi kazananı oldu. Şimdiden tebrik ediyoruz. 11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı Elif Hanım Oldu..Tebrik ederiz.

11 Ocak 2019 Zuhal Topal kazanan Elif Hanım Oldu7 Ocak 2019 pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada programında ilk yarışmacı olan Nuran Hanım çok güzel yemekler yaptığı ve özellikle tatlısı oldukça merak edildi. Merak eden izleyicilerimiz için Yemek tariflerini Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak 8 Ocak 9 ocak 10 Ocak ve 11 Ocak 2019 tarihlerinde ki yemeklerin kısa tariflerini yapılışlarını da burada sizlere aktarmaya çalışacağız.

7-11 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Puanları7-11 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının tüm gelin ve kaynana adaylarını kısa kısa bu konumuzda sizlere tanıtırken her gün hangi Gelin’de kaynanaya konuk olunacak Gelinler hangi yemekleri yaptı gelinlerin yapmış oldukları yemeklere Kaynanalar kaçar puan verdiği sorularına da detaylı cevaplarımızı sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

7-11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada yeni hafta yarışmacıları yerinde kaynanaları kimler Kim kime kaç puan verdi bu hafta programda yapılan yemekler ve tarifleri bu konumuzda sizlere sunulacak ve detaylarını Zuhal Topal’la Sofrada programında 7 Ocak- 11 Ocak 2019 tarihleri arasında sizlere sunmaya çalışacağız. Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Nuran Hanım bakalım bizlere neler yapmış işte kısa bilgiler ve Nuran Hanım hakkındaki detaylar:7-8-9-10 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Sofrada gelin kaynanalar

7 Ocak 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları: (Gelin Nuran Yanar Kaynana: Şenay hanım) 

7 Ocak 2019 Pazartesi yarışmacıları Gelin hanım Nuran Yanar ve kaynanası Şenay Yanar, Nuran hanım 32 Yaşında, lezzet diyarı Kahraman Maraştan geldi ve birinci olmak için rakiplerine göz dağı verdi. 32 yaşında olan Nuran Hanım ev hanımı… 12 yıllık evli olan Nuran Hanım 2 oğul annesi… Aslen Kahramanmaraşlı olan Nuran Hanım ödülü kazanmak istiyor. Kayınvalidesi Şenay Hanım da yarışma konusunda bir hayli iddialı.7 Ocak 2019 Pazartesi Zuhal Topal Nuran Yanar Şenay

Nuran Hanım Asiye hanımdan 3 Puan aldı.
Nuran Hanım Fatma hanımdan 5 Puan aldı.
Nuran Hanım Altın hanımdan 4 Puan aldı.
Nuran Hanım Arzu hanımdan 5 Puan aldı.
Nuran Hanım Zuhal Topal’dan 8 Puan aldı. Nuran Hanım günü toplamda 25 Puanla kapattı.

8 Ocak 2019 Salı Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları: Meryem Soytürk Asiye Soytürk, Gelin Meryem hanım

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak 2. Gün yarışmacıları Meryem ve Asiye Soytürk kimdir? 27 yaşında olan Meryem Hanım oldukça hırslı bir kadın… Kayserili olan Meryem Hanım bir hayli de inatçı.. Kayınvalide Asiye Hanım ise bir hayli iddialı.

8 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Meryem Soytürk Asiye Soytürk

Meryem Hanım Şenay hanımdan 3 Puan aldı.
Meryem Hanım Fatma hanımdan 5 Puan aldı.
Meryem Hanım Altın hanımdan 4 Puan aldı.
Meryem Hanım Arzu hanımdan 4 Puan aldı.
Meryem Hanım Zuhal Topal’dan 7 Puan aldı. Meryem Hanım günü 23 Puanla kapattı.

9 Ocak 2019 Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları: Merve Lale Altın Lale

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak 3. Gün yarışmacıları Merve ve Altın Lale kimdir? Aslen Bursalı olan Merve Hanım 28 yaşında genç bir hanım. Biraz ağır kanlı olan Merve Hanım oldukça iddialı… Kayınvalide Altın Hanım ise gerek tavırları gerek sözleriyle haftaya damgasını vuracak.

9 Ocak 2019 Çarşamba Zuhal Topal Merve Lale Altın Lale

Merve Hanım Asiye hanımdan 3 Puan aldı.
Merve Hanım Fatma hanımdan 4 Puan aldı.
Merve Hanım Şenay hanımdan 3 Puan aldı.
Merve Hanım Arzu hanımdan 3 Puan aldı.
Merve Hanım Zuhal Topal’dan 6 Puan aldı. Merve Hanım günü 19 Puanla kapattı.Merve Hanım Zuhal Topal'dan 6 Puan aldı

10 Ocak 2019 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları: Elif Erkil Fatma Erkil

Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak 4. Gün yarışmacıları Elif ve Fatma Erkil kimdir? 28 yaşında olan Emine Hanım aslen Rizeli. Henüz 6 aylık evli olan Elif Hanım çiçeği burnunda yeni gelin… Hemşire olan Elif Hanım ise oldukça soğukkanlı biri… Kayınvalidesi Fatma Hanım ise aslen Niğdeli ve oldukça iddialı.10 Ocak 2019 Perşembe Zuhal Topal Elif Erkil Fatma Erkil

Elif Hanım Asiye hanımdan 4 Puan aldı.
Elif Hanım Şenay hanımdan 4 Puan aldı.
Elif Hanım Altın hanımdan 10 Puan aldı.
Elif Hanım Arzu hanımdan 4 Puan aldı.
Elif Hanım Zuhal Topal’dan 8 Puan aldı. Elif Hanım günü 30 Puanla kapattı.Zuhal topal 10 ocak perşembe kaç puan aldı

11 Ocak 2019 Cuma (Hafta Finali) Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları: Emine Alan ve Arzu hanım

Zuhal Topal’la Sofrada 11 Ocak 5. Gün yarışmacıları Emine Alan ve Arzu Yorulmaz​ kimdir? 22 yaşında olan Emine Hanım henüz nişanlı… Yarışmayı kazanarak kendini kayınvalidesine kanıtlamak isteyen Emine Hanım oldukça iddialı… Kayınvalidesi Arzu Hanım ise sözünü sakınmayan bir kayınvalide..

11 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Emine Alan ve Arzu hanım

Emine Hanım Asiye hanımdan 3 Puan aldı.
Emine Hanım Şenay hanımdan 3 Puan aldı.
Emine Hanım Altın hanımdan 4 Puan aldı.
Emine Hanım Fatma hanımdan 3 Puan aldı.
Emine Hanım Zuhal Topal’dan 5 Puan aldı. Emine Hanım günü  18 Puanla kapattı.

11 Ocak 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Kazananı Elif Hanım Oldu11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı Kim oldu Birinci Kim?

10 Ocak 2019 perşembe akşamı yarışan Elif Hanım Zuhal Topal’dan 8 Puan aldı. Altın hanım 10 puan ve diğer kaynanalar 4 er puan verince Elif Hanım günü 30 Puanla kapattı. Böylelikle diğer tüm gelinlerin puanını aşan ELİF HANIM haftanın birincisi kazananı oldu. Şimdiden tebrik ediyoruz.

11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı Elif Hanım Oldu..Tebrik ederiz.11 Ocak 2019 Zuhal Topal kazanan Elif Hanım Oldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7-11 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Haftanın Puanları Kazananı (13 Yorum)

  1. Yemek yapmayi bilmeyen hiç hak etmeyen kişi 1.oldu.Daha yaptığı yemeğe ne kadar salça koyacağını bilmiyor.Çok yazık.Zuhal hn 8 puan vermen ayrı bir haksızlık !

  2. Kayserili geline haksızlık yapıldı dün kü elif hanım 30 puan iyiki aldı Pazartesi günü yarışalar hak etmedi

  3. Kayserili geline haksızlık yapıldı dün kü elif hanım 30 puan iyiki aldı Pazartesi günü yarışalar hak etmedi

  4. Kayinvalideler arasında en adaletli puan veren fatma hanımdı. Iyiki Altın hanım 10 puan verdi birinci elif olacak.

  5. Bence altun hanim gelinine haksizlik oldu elinden geleni yapti eli bile yandi hak etmediği puani verdiler

  6. bence zuhal ablacığımız hiç haksızlık yapmaz daima adaletli davranır ikınci gün yarışan gelin in daha çok emek sarfettini düşünüyorum ama kayınvalidelerden altın hanım çok haksızlık yaptı ve diğer kayınvalidelerde olmak üzere…

  7. İkinci günü yarişana haksızlık yapıldığını düşünüyorum, Zühal hanımda 7 vererek haksızlık yaptı

  8. İkinci günü yarişana haksızlık yapıldığını düşünüyorum, Zühal hanımda 7 vererek haksızlık yaptı

  9. Bence de 2.gun geline daha yüksek puan vermeliydi Zuhal topal haksızlık yapti ilk gune göre daha iyiydi çünkü

  10. Zühal topal ilk gün yarışmacısına 8 puan verdi. İkinci gün yarışmacısına 7 puan verdi. Üstelik hepsini ve beğendi ancak ilk gün yarışan maraşlı aileden hediyeler aldı. Karşılığında 8 puan verdi kısacası asıl değil ilk gün birinci olur diğerlerinin çabası boşa ilk gün kayınvalidesi bilerek puan vermiyor.oda biliyor birinci olacağını yani seyretmeyi değmez….

Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2019