7-8-9 Mayıs Yaralı Kuşlar 27.28.29. bölümde neler olacak Tekin’le Meryem evlenecek mi?

7-8-9 Mayıs Yaralı Kuşlar 27.28.29. bölümde neler olacak Tekin’le Meryem evlenecek mi?

Yaralı Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Tekin, Meryem’i kendisiyle evlenmesi için ikna edebilecek mi?Meryem ve Levent konağa yeniden dönüyor. Melis ise Meryem’e Levent konusunda korku veriyor. Ayşe, Tekin’in Meryem’e ulaşamadıkları için mahalleyi karıştırdığının haberini veriyor. Levent ise Meryem’den Tekin’in ismini duyunca çok şaşırıyor. Hülya, konakta kimsenin olmamasından yararlanarak Ömer’in gitmesi için tekrar uğraşıyor. Ömer arkadaşlarıyla karşılaşınca konaktan kaçacak mı? Tekin ise Meryem’in peşini bırakacak mı? Tüm bu soruların cevabını bu akşam göreceğiz…

Yaralı Kuşlar 24. Bölüm Analizi Meryem Öldü mü? Levent Diziden Ayrıldı mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Yaralı Kuşlar Meryem ve Levent öldümü yeni fragman yayınlandı ve 24. bölümde neler olacak. Hafta içi her gün 16.00 da ekranlarda olan Yaralı kuşlar dizisinde Meryem ve Levent diziden ayrıldı mı ölecek mi gibi sorular sormaya başlayan internet kullanıcıları dizi hakkında yeni tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Yaralı Kuşlar da geçtiğimiz bölümde Hülya nın tuzağı işe yaradı ve bir kaza geçiren Levent ve Meryem ölecek mi? Bizce ölmezler sadece yaralanacaklar ancak bu durumdan sonra Hülya’nın bu tuzağı kurduğunu Levent yada Meryem öğrenecek mi?

Levent yada Meryem den birinin öleceği haberini duyan Yaralı Kuşlar daki hain Hülya bu bölümden sonra ne yapacak yorumu size bırakıyoruz detaylar geldikçe aktaracağız.

Yaralı Kuşlar 24. Bölüm Analizi Meryem Öldü mü? Levent Diziden Ayrıldı mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019