7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total) Ağlama Anne Savaşçı Bir Litre Gözyaşı

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total) Ağlama Anne Savaşçı Bir Litre Gözyaşı Elimi bırakma GİBİ DİZİLERİN KIYASIYA YARIŞACAKLARI BİR GÜN OLACAK. iKİ YENİ DİZİ VAR BU AKŞAM REYTİNGLERDE VARLIĞINI GÖSTERMEK İSTEYEN. 7 Ekim 2018 Pazar Reytingleri kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak görünüyor..

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab)

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (TOTAL)

1. Savaşçı (Yeni Sezon) / Fox TV Ekranlarında 2 sezondur yayınlanan değer reytinglerde pazar gününün birinciliği kimselere bırakmayan savaşçı dizisi 3. sezonuna 7 Ekim 2018 pazar akşamı başlıyor. Savaşçı diğer sezon dizilerine göre birazcık geç kalmış olsa da yine de reytinglerde ilk sıraya alabilmek için 7 Ekim Pazar gününde oldukça mücadele edip rekabet ortaya çıkaracak bir reyting almayı hedefliyor bakalım 1. olabilecek mi.

2. Elimi Bırakma / TRT 1 Diğer diziler başlamadan önce pazar akşamlarının birincisi şüphesiz elimi bırakma dizisi idi. Ancak 7 Ekim Pazar akşamı savaşçı dizisi ile birlikte O Ses Türkiye Ağlama Anne bir litre gözyaşı de pazar gününe alınan nefes nefese gibi dizilerin yanı sıra savaşçı dizisinde başlıyor. TRT 1’de ekrana gelen Elimi bırakma dizisi 7 Ekim Pazar akşamı reyting sonuçlarında bakalım İlk sıradaki yerini koruyabilecek mi yoksa kaçıncı sıraya gerileyecek izleyip göreceğiz.

3. Ağlama Anne (İlk Bölüm) / ATV uzun süredir tanıtım fragmanları ATV ekranlarda renklendiren Ağlama Anne dizisi güçlü kadrosu ve merak edilen senaryosu ile ilk bölümü ile 7 Ekim 2018 pazar akşamı Reyting sonuçlarına damga vurmak ve ilk sırada yer almak için ekrana gelmeye hazırlanıyor. konusuyla oyuncu kadrosuyla herkesin konuştuğu Ağlama Anne dizisi 7 Ekim Pazar reyting sonuçlarında bakalım ilk sırada yer alabilecek mi ya da izleyiciler bu kadar çok yeni dizi ve program arasında kaçıncı sıraya layık görecekler izleyip göreceğiz. sizde Ağlama Anne dizisi ile ilgili reyting tahmininizi aşağı yazabilirsiniz.

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total) sıralama

4. O Ses Türkiye / TV 8 dün akşam reytinglerde Total da 5. olan O Ses Türkiye yeni sezonda Seda Sayan’da Beyazıt Öztürk ile birlikte daha renkli cıvıl cıvıl bir program vaat ediyor. Yarışmacıların da oldukça renkli olduğu O Ses Türkiye’de 7 Ekim Pazar akşamı Reyting sonuçlarına etki edecek önemli yarışmacılar yer alacak. güzel bir eğlence için tercih edilecek olan O Ses Türkiye bakalım 7 Ekim 2018 pazar reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer bulacak.

5. Bir Litre Gözyaşı (İlk Bölüm) / Kanal D uzun süredir tanıtım fragmanlarını yayınlayan ve oldukça güzel bir hikayesi olan bir litre gözyaşı dizisi ilk bölümü ile 7 Ekim 2018 pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bir litre gözyaşı dizisi reyting sonuçları nasıl olacak kaç reyting alacak AB ve Total reyting sıralamasında ve 7 Ekim Pazar günü göstereceği performansı bizler de oldukça merak ediyoruz. bir litre gözyaşı dizisinin reyting sonuçlarını burada sizlere aktaracağız 7 Ekim Pazar tüm reytingleri AB ve Total olarak ilk sitemizde bulabilirsiniz.

6. Nefes Nefese Star tv de Çarşamba Akşamları yayınlanan nefes nefese dizisi pazar gününe alınmış ancak bu günde 4 yeni dizinin başlamasıyla oldukça zorlanacak gibi görünüyor. Nefes Nefese dizisi Çarşamba bulamadığı reytingleri pazar günü bulur mu Bizde çok zor bulur. çünkü pazar akşamları da birçok dizide program başladığı için 7 Ekim pazar reytinglerinde belki de yayınlanan dizi ve programların içerisinde en son olacağını tahmin ettiğimiz nefes nefese bakalım kaçıncı sırada kendisine yer bulacak.

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total) Ağlama Anne Savaşçı Bir Litre Gözyaşı Elimi bırakma

7 Ekim 2018 pazar günü Reyting sonuçlarına AB ve Total olarak sizlere buradan duyuracağız. siz sizlere de gör reytinglerini yeni yayınlanan Ağlama Annem bir litre gözyaşı ve yeni sezona başlayan savaşçı dizisinin reyting performanslarına analizlerini aşağıya yazabilir Ve bizlerin yazdığı yorumlara cevap yazabilirsiniz.

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total)

7 Ekim 2018 pazar günü reytinglerinin nasıl olduğunu sizlere bir sonraki gün yani 8 Ekim Pazartesi günü saat 10 da buradan duyuracağız diğer ismi sonuçları resimli bir şekilde sizlere açıklayacağız. İşte 7 Ekim 2018 pazar günü reytinglerde mücadele edecek olan dizi ve filmlerin listesi:

1. Savaşçı (Yeni Sezon) / Fox TV
2. Elimi Bırakma / TRT 1
3. Ağlama Anne (İlk Bölüm) / ATV
4. O Ses Türkiye / TV 8
5. Bir Litre Gözyaşı (İlk Bölüm) / Kanal D
6. Nefes Nefese
7. Ah Kalbim / Kanal 7

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı

Geçen hafta reytingler nasıl olmuştu diye merak edenlere geçici olarak bu tabloyu gösterelim.. Sizce bu akşam yani 7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında (Ab-Total) de Ağlama Anne dizisi mi Savaşçı mı yoksa Bir Litre Gözyaşı dizisi mi ilk sırada yer alacak? Yoksa sürpriz yapıp elimi bırakma dizisi birinciliğine devam mı edecek?

7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları (Ab-Total)

AB REYTİNG SIRALAMASI;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018