7 Ekim Cumartesi O Ses Türkiye Performansları Şarkıları Video Tekrarı

Tv8 ekranlarında yeni sezona merhaba diyen O Ses Türkiye yarışması oldukça güzel bir bölümle sürprizlerle dolu yeni yayın dönemi ile ayrıca Yıldız Tilbe faktörü ile sizlerle buluşuyor. 7 Ekim 2017 Cumartesi O Ses Türkiye Performansları Şarkıları türküleri yabancı şarkıları ile Video Tekrarını buradan sizlere sunacağız.

Acun Ilıcalı ile yeni sezonunu açan O Ses Türkiye 7 Ekim Cumartesi Performansları birbirinden farklı Şarkıları Videolarının Tekrarını sizlere sunacağız. Çok güzel şarkılar var ilk günden. Gökhan Hadise Yıldız Tilbe ve Murat Boz gibi juri üyelerinin hem esprili hemde birbirinden komik konuşmaları ile yeni sezonunu açıyor O ses Türkiye Tv8 de.

Ben Anlamam toptan tüfekten şarkısı Yıldız Tilbenin çıkış şarkısı Delikanlım ve Sezen aksu şarkısı olan Kader, kahpe kader Ağlarını ördün mü? gibi şarkıların çok beğenileceği yeni sezon O Ses Türkiye Performansları Şarkıları 7 ekim cumartesi günü sizlerle tv8 de buluşuyor. Kaçırdık diye üzülmeyin dizihaberi.tv de sizlere sunulacak yeni bölümün tüm şarkıları.

Tv8 7 Ekim Cumartesi O Ses Türkiye Yeni sezon Performansları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017