7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları O Ses Türkiye Yeni Gelin izlenme oranları

Cumartesi günlerinin beklenen programı O Ses Türkiyenin de gelişi ile oldukça zorlu reyting mücadelesi de başlamış oldu. 7 Ekim 2017 cumartesi gününden itibaren hangi dizi ne kadar izlenecek O Ses Türkiye dizileri nasıl etkileyecek merak ediliyor. 7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları O Ses Türkiye Yeni Gelin izlenme oranlarını buradan sizlere sunacağız.

Geçen haftayı birinci bitiren Yeni gelin bakalım bu haftada birinci olmayı başaracak mı? Hemen onu takip eden ve geçtiğimiz hafta 2. olan Fazilet Hanım Ve Kızları bu haftada yine aynı oranları yakalayabilecek mi dersiniz?  Diziler içinde 3. olan Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta şok bir olayla sarsılacak bakalım reytingleri artacak mı 7 ekim cumartesi günü. Sevdanın Bahçesi diziler içindeki 4. sırasını koruyabilecek mi yoksa gerilere mi düşecek merak ediliyor. Özellikle 7 Ekim O Ses türkiye reytingleri nasıl olacak izleyip göreceğiz.

7 Ekim Cumartesi günü birbirinden farklı seçenekler var. Bugün Hangi Programı izleyeceksiniz ?
1- Fazilet Hanım Ve Kızları – Star TV
2- Yeni Gelin – Show TV
3- Sevdanın Bahçesi – Kanal D
4- Yalaza – TRT 1
5- Kim Milyoner Olmak İster – Atv
6- Kalbimdeki Deniz – Fox TV
7- O Ses Türkiye Tv8

7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları O Ses Türkiye Yeni Gelin izlenme oranlarını merak edenler için resmi olarak yayınlanmasının ardından pazar günü saat 10.00 da buraya ekleyeceğiz. Resmi sonuçlar yayınlanana kadar sizlere önceki haftanın resmi sonuçlarını veriyoruz: Sizde 7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. İşte resmi 7 ekim reytingleri:

Bu da geçen haftaki sonuçlar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017