Connect with us

Reyting Sonuçları

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Sen Anlat Karadeniz Jet Sosyete

Yeni Sezona merhaba diyen Diriliş mi Sezon Anlat Karadeniz mi? 7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz dizileri yeniden kapışmaya ve reytinglerde mücadele etmeye başlıyor. Trt1 de ekrana gelen ve 5. sezonun ilk bölümü ile 7 kasım çarşamba günü Trt1 de yayınlanan Diriliş dizisi bakalım ilk bölümle nasıl bir izleyici kitlesine ulaşacak. Sen Anlat Karadeniz reytinglerde 7 Kasım çarşamba ne yapacak?

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Trt1 Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz gibi seçeneklerden başlayıp yaparsın Aşkım Star tv de Erkenci Kuş Tekrarına ve Show tv de Güldür Güldür Show gibi programların tekrarları yer alıyor. Trt1 ekranlarındaki Diriliş Ertuğrul 7 Kasım çarşamba günü en merak edilen reytingleri nasıl olacağı çok merak edilen 5. sezonu ile ekrana gelen dizi oldu.

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz

7 Kasım 2018 Çarşamba reytingleri Total
7 Kasım 2018 Çarşamba reytingleri Total ab
7 Kasım 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları AB TOTAL Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın..  7 Kasım 2018 reyting sonuçlarını paylaşmak için bu konuyu açıyoruz. 7 Kasım 2018 çarşamba günü reyting rekabetini hangi dizi kazanacak? Trt1 de ekrana Diriliş Ertuğrul 5. sezonu ile nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu. İddialı yapımların yer aldığı çarşamba günü haftalardır birinci olan dizi mi olacak yoksa yeni bir dizi reyting birinciliğine oturabilecek mi?

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba günü Atv de Sen Anlat Karadeniz, Kanal D de Çocuklar Duymasın, TV8 de Jet Sosyete, TRT 1 Diriliş Ertuğrul, Star TV’de Eyvah Düşüyorum yayınlanacaktır. Programlardan hangileri reytinglerde ilk sıraları alacak?

 

7 Kasım 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları AB TOTAL  Diriliş Ertuğrul Nasıl bir oran aldı?

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Programı İzleyeceksiniz ?
1- Sen Anlat Karadeniz – ATV
2- Jet Sosyete – TV8
3- Çocuklar Duymasın – Kanal D
4- Diriliş Ertuğrul – TRT 1
5- Yaparsın Aşkım – Fox TV
6- Dağ 2 – Star TV

Sen anlat Karadeniz dizisi yeni sezona başladığı günden beri her çarşamba reytinglerde birinci olmayı başarıyor. Başarılı dizinin bu hafta da reytinglerde birinci olacağını tahmin ediyoruz. Sen anlat Karadeniz bu bölümünde Nefes  Vedat tarafından vuruldu. Vedat aslında Tahir’i vurmak istese de Nefesin Tahire sarılması sonucu Nefes vuruldu. Hastaneye kaldırıldı. Vedat parmaklıklar arkasına girerken, Tahir’de Nefessiz dışarıda kendini dört duvar arasında hisseder. Tahir’in Karadeniz’e Nefes diye bağırdığı sahne seyircileri çok etkileyecek.

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Tahir Nefesin durumunu Yiğit’e söylemese de Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hisseder. Anne ve oğul arasındaki güçlü bağ Nefes’in hayatta kalmasını sağlayacaktır. Tahir ve Nefes aşkı birbirlerine can olacak bu bölümde. Sen Anlat Karadeniz dizisi geçen haftalarda AB ve Total reytinglerinde birinci olmuştu. Bu hafta da birinci olacağını tahmin ediyoruz. Reyting oranını açıklandığı an sitemizde bulabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen aile dizisi Çocuklar Duymasın 55. bölümü ile ekranlara geldi. Bu bölümde Havuç ve Simay’ın aileleri evlilik hazırlıklarına devam ediyor. Meltem istemeye istemeye bohça alışverişine gitti. Sultan Hanım’ın evine bohçayı teslim etmeye gittiler Gönül’le birlikte. Tüm aile düğün hazırlıkları yaparken Havuç ve Simay tarafından üzücü bir haber geldi. Havuç ve Simay’ın ayrıldığı haberi büyük yankı yarattı. Hiç kimse ayrılığın sebebini anlamadı, Havuç ve Simay ne zaman barışacak?

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Geçen hafta Total reytinglerde 8. sırada yer alan Çocuklar Duymasın dizisi AB reytinglerinde 6. sırada yer almıştı. Bu hafta Çocuklar Duymasın dizisinin yine benzer oranlar alacağını tahmin ediyoruz.

7 Kasım 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Geçen hafta yeni sezon ile başlayan Jet sosyete dizisi TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Jet sosyete dizisi kadrosuna kattığı yeni oyuncularla daha da komik hale geldi. Bu hafta diziye Yıldız Tilbe de konuk oluyor. Bakalım Yıldız Tilbe’nin gelişi Jet sosyete dizisi reytinglerini olumlu olarak etkileyecek mi?

31 Ekim 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

7 Kasım 2018 Çarşamba günü Star TV de Eyvah Düşüyorum programı yayınlanıyor. Bilgi yarışması geçen hafta öğretmenlere yönelik bir soru ile eleştirilmişti. Bu yüzden kaldırılma tehlikesi yaşamıştı. Ancak son kararla hafta da 2 güne çıkarıldı. Eyvah Düşüyorum programı reytingleri nasıl olacak? Geçen hafta total de 27. sırada yer alan program bu hafta kaçıncı olacak göreceğiz.

7 Kasım 2018 ÇARŞAMBA Reyting Sonuçları TOTAL

7 Kasım 2018 Reyting Sonuçları güncellendi…

7 Kasım 2018 Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul  AB REYTİNG SIRALAMASI;

7 Kasım 2018 Çarşamba reytingleri Total
7 Kasım 2018 Çarşamba reytingleri Total ab

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA DİZİLERİN REYTİNG ANALİZLERİ:
Diriliş Ertuğrul
Yeniden sahalara döndü ve döner dönmez tahtını geri aldı. Böylesi reytingleri almak büyük bir başarı ve 5. sezondaysa dahada bir güzel oluyor. Dizi bu sezon Ertuğrul hikayesini bitecek ve önümüzdeki sezon Osman Gazi olarak devam edecek, bu reytingler o işe geçerse TRT 1 çok büyük yaşar.

Sen Anlat Karadeniz
Fanlarına göre en bekledikleri bölüm olmasına rağmen düşüş yaşadı. Daha öncede dediğim gibi dizinin konusu tekrar yapmaya çok müsait ve zaten öylede oluyor. Hiç bir dizi kötü karakterinden vazgeçmek istemez bu yüzdende herkes susar dizide. Ne yazıkki bu seyirciyi sıkıyor ve reytinglerde görebiliyoruz sonucu. Bakalım haftaya toparlanacak mi ama dediğim gibi güçlü bir dizi geldiği an AB grubunda iş yapabilir.

Jet Sosyete
Düşüş bekleniyorken, yükselmek çok iyi gelmiştir diziye. Bu hafta Diriliş Ertuğrul başlamasaydı AB grubunda 6 bazını geçebilirdi O Ses sayesinde. Onun dışında reytingler şu anlık iyi kanal için ve çok büyük bir düşüş yaşamadığı taktirde yoluna böyle devam eder.

Çocuklar Duymasın
Çok kötü durumda, ya final yapmalı yada gün değiştirmeli.

Continue Reading
Bunları da seversin..
1 yorum

1 yorum

  1. Çalıkuşu

    8 Kasım 2018 at 18:11

    Oh iyi olmuş diriliş geçmiş

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top