7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Diriliş Börü

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Diriliş Börü gibi diziler yer alıyor. 7 Mart 2018 Çarşamba Reytinglerinde Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul ve Börü gibi diziler yer alacak.

En zorlu reyting mücadelesinin yaşandığı günlerden birisi haline geldi çarşamba günleri. Öyle ki son 3 yılın lideri olan Diriliş Ertuğrul bile zorlanmaya başladı. 7 Mart 2018 Çarşamba gününün Reyting Sonuçlarında Atv de Sen Anlat Karadeniz Trt1 de Diriliş Ertuğrul ve Star tv de yeni dizi Börü yayınlanacak. Sen Anlat Karadeniz her hafta rekor kırarak geldi bu güne kadar bakalım Börü dizisi nasıl etkileyecek onu. 7 MART REYTİNG SONUÇLARI

7 Mart çarşamba günü reyting sonuçlarında nasıl bir sonuç çıkacak az çok belli ama biz yine de tahminlerimizi ve önceki haftalardaki sonuçları kısaca sizlere duyurmak istiyorum. 7 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Börü Diriliş Ertuğrul ve Meryem dizisi final bölümü ile devamında Kızlarım için finali ile ve Yaparsın Aşkım isimli yarışma programı yayınlanacak Fox tv de.. Çarşamba günleri deyince akla gelen Diriliş Ertuğrul son 4 hafta da büyük bir yara alarak yerini Sen anlat Karadeniz dizisine bırakmak zorunda kaldı, ama öyle böyle bir bırakma değil.

Diriliş Ertuğrul, Sen anlat Karadeniz dizisinin Çok ilerisinde reytingler almasına rağmen son haftalarda Sen anlat Karadeniz dizisi büyük bir atak yaparak adeta Diriliş Ertuğrul’a büyük bir darbe vurdu. Aslında dirilişten ziyade diğer diziler eve programlara Hatta haber bültenlerine darbe vurmuştur. İlk hafta 10 oranındaki reytingini Aslında önce 14 oranına sonra da 16 ve Geçen hafta ise 21 oranında ki reyting ile kırılması zor bir rekora imza atmıştı Atv’nin izlemiş olduğu reyting stratejisi ile hafta içi defalarca tekrarları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisinin reyting rekoru kırabilmesi için gerekli koşulları sağlayan ATV kanalı son bölümde Tahir ve nefesi Gürcistan’a Oradan da nefesi Rusya’ya göndermek istiyordu.

Ancak Vedat’ın planları sonrasında nefesi tekrar yakaladı bu hafta ise Vedat’ın yakaladığı nefes neler yapacak Vedat nasıl bir işkence yapacak ve Tahir onu yakalamak için neler yapacak kurtarmak için elinden geleni yapabilecek mi yoksa Tahir ona da bir çözüm bulur Tahir’i susturabilecek mi izleyip göreceğiz. 7 Mart Sen anlat Karadeniz dizisinin yanı sıra Diriliş Ertuğrul’da aslında reytinglerinde çok fazla bir kayba uğramadı. Çünkü Diriliş Ertuğrul dizisinin kalıplaşmış bir izleyicisi var. bu yüzden dolayı 14 – 15 civarındaki Total reytinglerde sabitlendi diyebiliriz. hatta sosyal medyada başlatılan Diriliş Ertuğrul’u izleme kampanyaları ile bu kemikleşmiş izleyicinin diziye bakması sağlandı ve reytinglerde daha fazla düşmesinin önü kapatılmış oldu.

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Diriliş Börü hangisi birinci olacak?

Ancak Çarşamba gününde diğer izler tamamen silindi gibi. babamın günahları dizisi kısa sürede yayından kaldırılırken bu hafta Diriliş ve sen anlat Karadenizi bekleyen yeni bir dizi yayınlanacak Star TV’de. Börü dizisi bu hafta Star TV ekranlarında çarşamba günü yayınlanacak. bu yüzden 7 Mart 2018 çarşamba gününün reytinglerinde Sen anlat Karadeniz 1. sırada Diriliş Ertuğrul 2. sırada Ve Börü dizisi de 3. sırada yer alabilir ama bu tamamen bizim tahmin tahminimiz olmakla birlikte sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Geçen haftanın reyting oranları ne bakacak olursak Sen anlat Karadeniz 21 reytingi aşarak kırılması zor bir rekora imza atmıştım. Bu hafta da aynı başarıyı gösterir mi izleyip göreceğiz 5 haftadan sonra 6. hafta da da sen anlat Karadeniz reytingleri artmaya devam ederse dünya çapında rekor kırılabilir. Börü yeni dizi bakalım 7 Martta nasıl reyting alacak önemli bir dizi belki birazcık reytingleri etkileyebilir ancak ne kadarlık bir düşüş olacağını reyting sonuçları açıklandıktan sonra göreceğiz. 7 Mart 2018 çarşamba günü Reyting sonuçlarını reyting sistemi Açıklar açıklamaz buraya ekleyeceğiz.

7 Mart Çarşamba günü reytinglerinde Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Meryem dizisi de final yapıyor. Kanal d de yaprak dökümü var adeta, çünkü Kızlarım içinde Final bölümü ile bu akşam yayınlanacak. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yaparsın aşkım yarışmaları da reyting sisteminde diğer önemli dizi ve programları oluşturuyor ancak hem Meryem dizisi  final yapıyor adeta rakip dizilerin gölgesinde kaldılar. Bu haftanın çekişmesi yine Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri arasında olacağı kesin ancak Yeni dizi Börü Star TV’de nasıl bir reyting alacak şimdiden merak konusu oldu.

Sizler de yorum ve görüşleriniz de 7 Mart 2018 çarşamba günü yayınlanacak olan diziler hakkında ne kadarlık bir reyting alacağını yorum ve tahminlerinizi de aşağı yazabilirsiniz Diriliş Ertuğrul mu Sen anlat Karadeniz mi yoksa Börü mü en çok izlenecek sizler de aşağıya tahminlerinizi yazın lütfen.

7 Mart Çarşamba günü reytinglerinin Resmi sonuçları 1 Mart Perşembe günü saat 10 dan sonra yayınlanmaktadır yeni sonuçlar açıklanana kadar geçen haftanın reyting oranlarını sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz..

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları TOTAL

7 mart 2018 çarşamba reyting sonuçları total

 

7 Mart ÇARŞAMBA REYTİNG ANALİZİ: Beklendiği gibi Sen Anlat Karadeniz küçük bir düşüşle 18.45 oranındaki total reyting ile yine birinci oldu. Hemen ardından gelen Diriliş Ertuğrul bu hafta reytingleri artırmaya başladı. Totalde 15.61 reyting oranı ile ikinci olurken Ab grubunda lider oldu. Merakla beklenen Börü dizisi ise bekleneni veremedi. Aldığı 2.83 oranındaki reyting ile 18. sıraya düştü bu hafta. Meryem dizisine ise final olduğu için yayınlanmadı. Sonuç: Kalite her zaman kendini gösterir. Börü dizisi de abartıldığı kadar değilmiş, ilk bölümden sonra izleyenler diğer kanalları tercih etti. Dizi izleyiciyi çekemedi..

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları AB

7 mart 2018 çarşamba reyting sonuçları AB

BEN BÖRÜ DİZİSİNE ŞAŞIRMADIM HİÇ, ÇÜNKÜ İNSANLARI DİZİYE ÇEKMEYİ BAŞARAMADI, AYRICA SEN ANLAT KARADENİZ VE DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİLERİ ÇOK GÜÇLÜ ÇARŞAMBA GÜNÜNDE.. LİDER BELLİ, DİRİLİŞ İSE HER AN 1. LİK SIRASINI GERİ ALACAK GİBİ DURUYOR. SEN ANLAT KARADENİZ ZİRVEYİ GÖRDÜKTEN SONRA YAVAŞ YAVAŞ DÜŞMEYE BAŞLARKEN DİRİLİŞ YENİDEN YÜKSELİŞE GEÇTİ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz Diriliş Börü (5 Yorum)

    • BEN ŞAŞIRMADIM HİÇ, ÇÜNKÜ İNSANLARI DİZİYE ÇEKMEYİ BAŞARAMADI, AYRICA SEN ANLAT KARADENİZ VE DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİLERİ ÇOK GÜÇLÜ ÇARŞAMBA GÜNÜNDE..

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2018