7 Mart Perşembe Tek Yürek Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi?

TRT 1 ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Tek Yürek dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı 7 Mart 2019 Perşembe günü Tek Yürek dizisinin olup olmayacağı merak ediliyordu. Biz de bu konuda 7 Mart perşembe Tek Yürek dizisi var mı yok mu yayınlanacak mı yoksa niçin yok niçin yayınlanmadı ne zaman yayınlanacak ne zaman başlayacak gibi soruları merak eden izleyicilerimiz için bu sayfada cevaplandırmak istiyoruz.

7 Mart 2019 Perşembe Tek Yürek Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi Bitti mi?

7 Mart Perşembe günü Regaip Kandili olduğu için TRT 1 ekranlarında Kandil özel programı yayınlanacak. Regaip Kandili olduğu için TRT ekranlarında yayınlanması beklenen Tek Yürek dizisi ekrana bu hafta gelmeyecek. Tek Yürek dizisi 7 Mart Perşembe günü yayınlanmayınca Tek Yürek neden yok Niçin yayınlanmadı ne zaman başlayacak gibi sorular da ardı ardına gelmeye başladı. Biz de merak eden izleyicilerimize detaylarıyla cevap vermek istiyoruz.Tek Yürek Dizisi 7 MArt perşembe Var mı Yok mu

7 Mart Perşembe akşamı yayınlanması beklenen TRT 1’in sevilen dizisi Tek Yürek’ten izleyicilerine kötü haber geldi. Sevilen dizi 7 Mart Perşembe günü Regaip Kandili olması sebebiyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Tek Yürek dizisi yayınlanmayınca sevenleri dizinin bittiğini bundan sonra yayınlanıp yayınlanmayacağını final yapıp yapmadığını sormaya başladılar. Elbette Tek Yürek dizisi final yapmadı dizi bitmedi. Ancak bu akşam Regaip Kandili olduğu için TRT 1 ekranlarında Kandil özel programı yayınlanıyor. Bu nedenle Tek Yürek dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek.

Tek Yürek Dizisi 7 Mart Perşembe Var mı Yok mu Niçin Yok Bitti mi Final mi?

TRT 1 ekranlarında perşembe günleri yayınlanan ve Yapımcılığını Degas Film’in üstlendiği Tek Yürek dizisinin başrollerini Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik ve Eslem Akar gibi önemli oyuncular paylaşıyor. Ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Tek Yürek isimli dizinin 5. bölümü, 7 Mart 2019 perşembe akşamı 20.00’de başlayacak olan ‘Regaip Kandili Özel’ yayını nedeniyle gelecek hafta ekranlara gelecek.

7 Mart Perşembe günü Tek Yürek dizisini bekleyen arkadaşlar lütfen bu hafta Kandil özel programını izleyip gelecek haftaya dizimizin yeni bölümünü 14 Mart Perşembe günü kaldığı yerden devam edeceğini hatırlatalım. Sevenleri elbette dizinin bir hafta da olsa yayınlanmaması çok görüyor ancak hiç bir dizi Kandil’den daha önemli olamaz.7 Mart perşembe Tek Yürek Dizisineden yok bitti mi

Bu nedenle TRT 1’de yayınlanan Regaip Kandili özel programı nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek olan Tek Yürek dizisi, yeni bölümüyle 14 Mart Perşembe 20.00’de TRT 1’de! Siz de Tek Yürek dizisinin 7 Mart Perşembe günü yayınlanıp yayınlanmaması hakkında yorumlarınıza aşağıya yazabilirsiniz. Tek Yürek dizisi 7 Mart Perşembe var mı yok mu neden yayınlanmıyor sorusuna cevap verdik okuyan bütün seyircilere şimdiden teşekkür ederiz hayırlı kandiller dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Mart Perşembe Tek Yürek Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi? (2 Yorum)

  1. Kandil sebebiyle bu hafta yayınlanmayacak diye bir yazı geçilebilirdi,hem defalarca yeni bölüm diye yazı geçti sonrada eski bölümlerin özeti yayınlandı dalgamı geçiyorsunuz izleyicilerle

    • İsmail kardeş çok doğru söylüyorsun! İnsanı enâyi yerine koyuyorlar. Artık seyretmeyecem. Bundan sonra kendileri seyretsinler!!!.

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2019