7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz

Her hafta büyük bir çekişmeye neden olan 7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında bakalım bu hafta nasıl bir sonuç çıkacak merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin kıyasıya rekabetinde kazanan kim olacak hangi dizi daha çok izlenecek Ab ve Total reytingleri ile karşılaştırma yaparak sizlere sunacağız. Meryem dizisini de unutmayalım.  14 Şubat 2018 Reyting Sonuçları

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz ve Meryem dizileri yer alıyor. Geçen hafta ise adeta zirvede deprem olmuştu ve Dirilişin 3 yıl aradan sonra ilk kez bir dizi tarafından Sen Anlat Karadeniz dizisi tarafından tahtından edildiğini görmüştük. Sen Anlat Karadeniz, hiç kimsenin tahmin edemediğini gerçekleştirdi ve Diriliş Ertuğrulu geride bıraktı.. 16.75 Oranında aldığı Total reyting ile Dirilişi sollayıp geride bırakan Sen Anlat Karadeniz haftanın dizisi oldu.

7 Şubat 2018 Çarşamba Reytinglerinde de Sen Anlat Karadeniz dizisi mi birinci olacak yoksa Diriliş Ertuğrul mu merak ediliyor. Meryem dizisi iyice gözden düştü, Babamın Günahları geçtiğimiz hafta reyting alamadığı için erken final yapmak zorunda kalmıştı. Bu yüzden 7 Şubatta Babamın Günahları dizisi ekrana gelmeyecek. Meryem dizisinin de çok yakında final yapacağı konuşuluyor.

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul mu Sen Anlat Karadeniz mi?

İyi bir rekabet ortamının yaşandığı çarşamba günü reytinglerinde iyi olan kazansın istiyoruz. Geçtiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul 14.94 reyting oranı ile ikinci sıraya düşmüştü. Birinciliği ise Sen Anlat KAradeniz elde etmiş ve totalde 16.75 oranı ile hem kendi rekorunu kırmış hemde Dirilişi tahtından etmişti. Ancak bu yükseliş devam edecek mi yoksa insanlar merakından mı Sen Anlat KAradenizi seyretti zamanla göreceğiz. Eğer 7 Şubat reyting sonuçlarında da Sen Anlat KAradeniz birinci gelirse yükseliş kalıcı demektir. Ama geri düşürse Diriliş tekrardan birinciliği elde edebilir.

BUGÜN HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?

1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Meryem / Kanal D 
4. Güldür Güldür Show / Show TV
5. Yaparsın Aşkım / Fox TV
6. Delibal / Star TV

Sizlerde 7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları hakkında düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul ile Sen Anlat Karadeniz dizilerinin 7 Şubat reytinhg mücadelesini sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Yeni reyting sonuçları yarın saat 10.00 dan hemen sonra sitemizde olacak. Yeni reyting sonuçları gelinceye dek önceki haftayı sizlere sunuyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz.  

SEN ANLAT KARADENİZ
—————————————
Atv’nin bomba gibi bir giriş yapan dizisi S.A.K zirveden inmiyor! Bu diziden kimse bu başarıyı beklemiyordu.Total +18 ile zirveye yerleşen dizi ab grubunda 11.98 ile Diriliş yenik düşüyor.Atv nin dizilerinin yarısından çoğu total ve AB grubu oranları farklı.Abc grubunda ise 15.85 ile 2.oluyor.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL
——————————
TRT1 in gözde dizisi Diriliş Ertuğrul tahtını kaybetti! total grubunda 14.62 ile 2.sıraya yerleşen dizi ab ve abc gruplarında sırasıyla .19.07,ve 19.21 ile zirvede yer alıyor ilerleyen haftalarda büyük bir kapışma olacak gibi
MERYEM
————–
Kanal D nin final kararı bekleyen dizisi Meryem artık beklenilen oranları kanalına veremiyor.Total 1.98 ile 2 yi bile göremeyerek 28.sıraya yerlesirken abc grubunda 2.20 ile 24.oluyor.7 alan bir diziyi bu hallerde görmek gerçekten üzücü..

Haftanın sorusu: Bu hafta 7 Şubat Reytinglerinde kim birinci olacak? Diriliş Ertuğrul mu Sen Anlat Karadeniz mi?

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları TOTAL

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları AB -ABC1

7 ŞUBAT ÇARŞAMBA REYTİNG ANALİZİ: Yok artık Sen Anlat Karadeniz, bu nasıl bir reyting sonucudur, Rekorları beraberinde getirdi. Sen Anlat Karadeniz 7 şubat günü totalde 18.44 reyting oranı ile rekor kırdı adeta, En yakın rakibi Diriliş Ertuğrul ise 14.62 oranında kaldı. Farkı gittikçe artıran Sen Anlat karadeniz başarısının geçici olmadığını, reytinglerin zirvesinde kalıcı olduğunu gösteri. Diziyi destekleyen ve izleyen herkese teşekkürler. Not: Diriliş de reytingler düşmedi, ancak Sen Anlat Karadeniz diğer dizileri resmen bitirdi mesela Meryem 1.98 izlenme oranı ile 28. sırada yer aldı. Haftaya erken final yapabilir.. Yaparsın Aşkım yarışmasına da bakan olmadı pek. 2.55 reytin ile 20.sırada yer aldı.

Günlük dizilerden Adını Sen Koy 13. sıraya yükselerek başarılı olan tek günlük dizi oldu. Sonuç: Tebrikler Sen Anlat Karadeniz.. 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Nasıl?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz (292 Yorum)

  1. Sen Anlat Karadeniz Dizisi VALENTİN Gününe Düşdü Yeni Bölüm Hefes Ve Tahir Ayreleğe Bitib Tükenmeyen Ezablar Nefesi Bekleyir

  2. Axşamenez Xeyr Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisi Sizin Düşündüyünüz Kimi Kötü Dizi Deyil Siz Yorumunuzda Qadena Şiddetde Qadenen Tek Qaldeğene Söylediniz Qaden Tek Müçadile Edir Dizi Xoşa Getmez Sizlere Kaybolan Uller Dizisin Xaterladem Bir Genç Qeza Baba Dediyi Ublis Heyaten Mehv Edir Gençliyin Soldurur Baba Dediyi Ublisden Qeze Dünyaya Gelir Ezel Kaybolan Uller Dizisi Cox Gözel Dizidi Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefesin Heyaten Mehv Eden Öz Meçburi Heyatena Girmiş Qoçasede Heyatda Qadena Qarşe Eziyyetler Her Zaman Olub Olaçaqda Bunu Ne Siz Ne De Biz Ala Bilmerik Qaden Müqedes Varleqde Sevgililer Günü Gelir Yazeq Valentin Öldürülür Evlilik Qanunun Yaratdeğe Üçün Valentini Hebsxanaya Salelar Onu Hebsxanaya Salanen Qezen Sevir Heyat Cox Qeribedi Harda Kimin Başena Ne Geleçeyuni Kimse Bilmir Allah’dan Başqa Sen Anlat Karadeniz Dizisi Cox Gözel Bütün Dizileri Analiz Etdikde Kötü Ve Uiu Sehnelerle Qarşelaşaçağeq Diziye Diqqetle Baxeb Analiz Etseniz Her Bir Detale Anlayaçaqsenez Dizide Gözel Obrazen Baş Qehramanlare Tahir ve Nefesde Diziye Baxeb Yorumunuzu Fikirlerinizi Anlatmaq Umkane Verilib Size Anlayeşle Fikrinizi Bildirin Lütfen Sözlerim üçün Meni Af Edin

  3. Tabi ki de Diriliş Ertuğrul. İlk fragmanından gıcık aldım Sen Anlat Karadeniz den. Kadına şiddete teşvik ediyordu resmen. Kadın bir erkeğin yardımıyla değil , kendi zekasıyla karşı koyabilmeli.

  4. Axşamenez Xeyr Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tekrare Verilmesi uiu Dizi yeni olsada Cox Sevgi Qazanaçaq Diziler Cox Ançaq Onlara Baxdeğemez An Anlamaq olur ki Benzerlikleri Var Ançaq Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Bunu Göremedim Çünkü Dizinin Her Detale Yeni En Önemlise Kötülükleri Yeni Bir Unsan Öz Qaresenen Gözünün Önünde Abisin Öldürür Ve Ailemi ve Qareme Usteyirem Deyir Buna Unsan Demek Olmaz Bu Sözler Vedata Aid Tahir Nefes Aşke Gözü yaşle Dizide Keçmiş Xatireleri Ele Çanladereblar ki Sanki Her Bir Detale Heqiqet Çekiliş Güşesi Cox Gözel Diziye Diqqetnen Baxelsa Her Kes Öz Dersin Almeş Olar Çünkü Filimde Olanlar Ne Yazeqki Gerçek Heyatda Davam Edir Allah Bu Kötülüklerden Her Kesi Qorysyn Yönetmenlere Ve Yaradeçe Kolektive Üğürlar Ve Başarelar Arzulayeram

  5. Azerbaycandan her kese selamlar sen anlat Karadeniz dizisi tek kelime ile mükemmel reytingleri alt üst etti

  6. Axşamenez Xeyir Dizi Seyir Eden Perestişkarlar Ve Dizihaberi .Tv Kollektivi Sizdere Teşekür Ediriz Diziler Haqqda Melumatlare Unsanlara Catdemaq Onlaren Fikirlerin Bilmeniz Üçün Yeni Dizi Cox Gözel Sen Anlat Karadeniz Dizisi Bizderi Bir Anleq Kurtlar Vadisi Dizisine Yönletdi Tahirnen Vedaten Ellerinde Sillahlarla Üz üze Gelmesi Onlare Xaterlatde Filimde Oyunçularen Seçimi Cox Gözeldi Umarem Dizi Yüksek Retinq Elde Edeçek

  7. SENDE MENDE ANLADAÇAM KARADENİZE GÖZEL DİZİDİ SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİN HEFTEDE HER GÜN VERİLSE UİU OLAR

Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018
SSL Certificates
SSL Certificate