7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz

Her hafta büyük bir çekişmeye neden olan 7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında bakalım bu hafta nasıl bir sonuç çıkacak merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin kıyasıya rekabetinde kazanan kim olacak hangi dizi daha çok izlenecek Ab ve Total reytingleri ile karşılaştırma yaparak sizlere sunacağız. Meryem dizisini de unutmayalım.  14 Şubat 2018 Reyting Sonuçları

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz ve Meryem dizileri yer alıyor. Geçen hafta ise adeta zirvede deprem olmuştu ve Dirilişin 3 yıl aradan sonra ilk kez bir dizi tarafından Sen Anlat Karadeniz dizisi tarafından tahtından edildiğini görmüştük. Sen Anlat Karadeniz, hiç kimsenin tahmin edemediğini gerçekleştirdi ve Diriliş Ertuğrulu geride bıraktı.. 16.75 Oranında aldığı Total reyting ile Dirilişi sollayıp geride bırakan Sen Anlat Karadeniz haftanın dizisi oldu.

7 Şubat 2018 Çarşamba Reytinglerinde de Sen Anlat Karadeniz dizisi mi birinci olacak yoksa Diriliş Ertuğrul mu merak ediliyor. Meryem dizisi iyice gözden düştü, Babamın Günahları geçtiğimiz hafta reyting alamadığı için erken final yapmak zorunda kalmıştı. Bu yüzden 7 Şubatta Babamın Günahları dizisi ekrana gelmeyecek. Meryem dizisinin de çok yakında final yapacağı konuşuluyor.

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul mu Sen Anlat Karadeniz mi?

İyi bir rekabet ortamının yaşandığı çarşamba günü reytinglerinde iyi olan kazansın istiyoruz. Geçtiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul 14.94 reyting oranı ile ikinci sıraya düşmüştü. Birinciliği ise Sen Anlat KAradeniz elde etmiş ve totalde 16.75 oranı ile hem kendi rekorunu kırmış hemde Dirilişi tahtından etmişti. Ancak bu yükseliş devam edecek mi yoksa insanlar merakından mı Sen Anlat KAradenizi seyretti zamanla göreceğiz. Eğer 7 Şubat reyting sonuçlarında da Sen Anlat KAradeniz birinci gelirse yükseliş kalıcı demektir. Ama geri düşürse Diriliş tekrardan birinciliği elde edebilir.

BUGÜN HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?

1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Meryem / Kanal D 
4. Güldür Güldür Show / Show TV
5. Yaparsın Aşkım / Fox TV
6. Delibal / Star TV

Sizlerde 7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları hakkında düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul ile Sen Anlat Karadeniz dizilerinin 7 Şubat reytinhg mücadelesini sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Yeni reyting sonuçları yarın saat 10.00 dan hemen sonra sitemizde olacak. Yeni reyting sonuçları gelinceye dek önceki haftayı sizlere sunuyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz.  

SEN ANLAT KARADENİZ
—————————————
Atv’nin bomba gibi bir giriş yapan dizisi S.A.K zirveden inmiyor! Bu diziden kimse bu başarıyı beklemiyordu.Total +18 ile zirveye yerleşen dizi ab grubunda 11.98 ile Diriliş yenik düşüyor.Atv nin dizilerinin yarısından çoğu total ve AB grubu oranları farklı.Abc grubunda ise 15.85 ile 2.oluyor.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL
——————————
TRT1 in gözde dizisi Diriliş Ertuğrul tahtını kaybetti! total grubunda 14.62 ile 2.sıraya yerleşen dizi ab ve abc gruplarında sırasıyla .19.07,ve 19.21 ile zirvede yer alıyor ilerleyen haftalarda büyük bir kapışma olacak gibi
MERYEM
————–
Kanal D nin final kararı bekleyen dizisi Meryem artık beklenilen oranları kanalına veremiyor.Total 1.98 ile 2 yi bile göremeyerek 28.sıraya yerlesirken abc grubunda 2.20 ile 24.oluyor.7 alan bir diziyi bu hallerde görmek gerçekten üzücü..

Haftanın sorusu: Bu hafta 7 Şubat Reytinglerinde kim birinci olacak? Diriliş Ertuğrul mu Sen Anlat Karadeniz mi?

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları TOTAL

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları AB -ABC1

7 ŞUBAT ÇARŞAMBA REYTİNG ANALİZİ: Yok artık Sen Anlat Karadeniz, bu nasıl bir reyting sonucudur, Rekorları beraberinde getirdi. Sen Anlat Karadeniz 7 şubat günü totalde 18.44 reyting oranı ile rekor kırdı adeta, En yakın rakibi Diriliş Ertuğrul ise 14.62 oranında kaldı. Farkı gittikçe artıran Sen Anlat karadeniz başarısının geçici olmadığını, reytinglerin zirvesinde kalıcı olduğunu gösteri. Diziyi destekleyen ve izleyen herkese teşekkürler. Not: Diriliş de reytingler düşmedi, ancak Sen Anlat Karadeniz diğer dizileri resmen bitirdi mesela Meryem 1.98 izlenme oranı ile 28. sırada yer aldı. Haftaya erken final yapabilir.. Yaparsın Aşkım yarışmasına da bakan olmadı pek. 2.55 reytin ile 20.sırada yer aldı.

Günlük dizilerden Adını Sen Koy 13. sıraya yükselerek başarılı olan tek günlük dizi oldu. Sonuç: Tebrikler Sen Anlat Karadeniz.. 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Nasıl?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz (292 Yorum)

 1. Dirilişle kıyaslanacak bir yapım değilken bu reyting gerçekten beni üzüyor. Başkasının karısına sahip çıkacaksın sonra da aşk yaşayacaksın ve bu konu Dirilişin önüne geçecek, yazık diyorum sadece.

  • başkasının karısı diyorsun da ne karısından bahsedıyorsun acaba o kız o eve 8 yıl kapatılmış kadına şiddeti nlatan günümüzde hala böyle caresiz kadınların oldugunu ve daha gencecikken başkasına aşık olabilecekken hayattan vazgectiklerini ele alan bir film sen neyden bahsedıyorsun… !!!!

   • Mahots nasıl ki tarih için dizi izlenmese ki okuyarak arşivlere bakılarak öğrenilir şive içinde dizi izlememek?Müzik ,doğa, oyuncuların emekleri.Sen Anlat Karadeniz .

 2. SABAHENEZ XEYİR SEN ANLAT KARADENİZ GÖZEL DİZİ UMAREM ZİRVEDE HEP BİRİNÇİ YERDE OLAR

 3. Diriliş illaki tahtını sen anlat karadenizden. Alacaktır. Sen anlat karadeniz. Dizisini. İzliyodum. Ertuğrul reklam. Olunca. Artik. Reklamdada izlemicegim

  • izle diyen yok zaten yeni cıkan filmlere biraz saygılı olun söz filmide vatanımızla ilgili ama sen anlat karadeniz zirvede bence biraz düşünülmeli

  • Saçma sapan bir dizi değil Sen Anlat Karadeniz bu da yaşanmış ve halen daha yaşanan hayat gerçeği

 4. İzleyici kitlemiz daha çok aile babaları. Onlardan instagramı çok bilmiyolar. Yani sosyal medya + onlar. Biz geçeriz

 5. Sen anlat diyenler ertuğrulu izleyin birazda o akıl yoksunu tarihinizi bilin öyle profili bayrak yapmakla olunmaz milliyetçilik…

 6. Biz artık diriliş izlemiyoruz saçma ve bazı kesitler sahneler palavra geliyor sıktıda artık edho gibi bir dizinin çok uzun sürmesı sıkıcı yeni bir dizi yapsınlar selçukluları veya başka bir padişahı anlata bir dizide olabilir

 7. Sen Anlat ezilecek gecen hafta birinci olmalarının sebe trt 50 yıl programıydı diriliş 10.00 gibi basladı ama bu hafta rüzgar gibi estiler

 8. Birincilik hakkımızdı inşallah diğer haftalarda birinci olarak emeklerinin karşılığını alırız

 9. Tabikide diriliş Ertuğrul tarihimizi anlatan bir filim yapmışlar birdaha bukadar güzel anlatılmaz

Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018