7 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Gamze Sercan Özge Emrah Tekrarı

Her hafta bir birinden ilginç yarışmacıları ile göz dolduran ve fox tv ekranlarında ilgiyle takip edilen Yaparsın Aşkımda İlker Ayrık misafirlerine unutulmaz bir yarışma yaşatıyor ve 4 çiftten birine harika bir araba hediye veriyor. 7 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Gamze Sercan Özge Emrah Tekrarı dizihaberi.tv sitemizde sizlerle olacak.

7 Şubat Çarşamba akşamı Fox tv de ekrana gelecek olan Yaparsın Aşkım programında İlker Ayrık ile yarışacak olan Yarışmacıların bazıları şöyle: Gamze Sercan Özge Emrah diğer yarışmacıları belli oldukça 7 Şubat akşamı fox tv ile aynı anda sizlere yazarak buradan duyuracağız. Aynı zamanda yarışma sonrasında tekrarını izlemek isteyenler için burada videolar hazırlanacaktır.

7 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkımda en çok konuşan isim Gamze olacak. Gamze ile Sercan yarışmadaki en ön plana çıkan yarışmacılar olurken Gamze çenesi ile hem izleyenleri hemde İlker Ayrık ile eşi Sercanı zor duruma sokacak. Elbette bu programın bir parçası ancak asıl yarış arabayı kazanmak için olacak.

7 Şubat 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları iyi bir yarış çıkardıktan sonra Arabayı Kim Kazandı? merak konusu oldu. Her hafta birbirinden zorlu yarışları geçerek 7 Şubat 2018 çarşamba günü büyük finale kalmak isteyen yarışmacıların performansları göz önüne serilirken 2018 model Citroen C3 marka ve model aracı hangi çiftin kazanacağı ve kimin hak edeceği de şimdiden merak konusu oldu.

7 Şubat 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkım araba kazanan çift kim oldu merak edenlere buradan duyuracağız. 7 Şubat 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkımı izleyip de bende başvurmak istiyorum yarışmaya diyorsanız Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formu 

7 Şubat 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkım Tanıtım Fragmanı videosu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.