7 Temmuz 2019 Fox Haber Gülbin Tosun Neden Yok Yerine Kim Sunuyor ?

Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalı Fox Tv’de neler oluyor ? 7 temmuz 2019 akşamı televizyonu açanlar şok oldu. 19:00 itibari ile ana haber bültenini sunması gereken Gülbin Tosun yoktu yerine haberleri kim sunuyordu? Gülbin Tosun neden yok Fatih Portakal neden yok ?

7 Temmuz 2019 Fox Haber Gülbin Tosun Neden Yok Yerine Kim Sunuyor ?

Fox Ana Haber Fatih Portakal Neden Yok ?

Tarafsız haberleri ile zaman zaman iktidarın tepkisini çeken Fatih Portakal’a ne oldu ? Bir haftadır ana haber bülteninde göremediğimiz ünlü sunucu 31 mart seçimlerine kadar çok çalışmıştı. 31 Mart ertesine ise Fox Haber’e yıllık iznini yazdıran Fatih Portakal seçimlerin ertelenmesi ve İstanbul durumundan dolayı izne çıkmadı. 23 Haziran seçimlerine kadar haberleri sunmaya devam edeceğini açıkladı. Seçimler açıklandıktan bir hafta sonra yani temmuz ayının ilk haftasında yıllık izne çıktı. İstanbul seçimlerinin tamamlanmasının ardından artık rahat bir tatil yapabilirim diyerek programa kısa bir ara verdi.

Fox Ana Haber Fatih Portakal Neden Yok ?

7 Temmuz 2019 Fox Ana Haber Gülbin Tosun Neden Yok ?

Fox Ana Haber Bülteni’ninde en kritik haberler hafta içinde çıkıyor. Deneyimli sunucu Gülbin Tosun Fatih Portakalın yerine hafta içi haberlerini sunuyor. Hafta sonu ise kendi görevini yine Fox Haber’deki başka bir arkadaşına devretti. Fatih Portakal’ın haftaya tatilden dönmesi ile hafta içi haberlerini sunacak ve Gülbin Tosun’da eski yerine hafta sonu akşamları ana haber bültenini sunmaya devam edecek. Fatih Bey dönene kadar şuan için nöbet tutulmaya devam edilecek.

7 Temmuz 2019 Fox Ana Haber Gülbin Tosun Neden Yok ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019