7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?

7 Yüz Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Hangi Kanalda Yayınlanacak?… 7 Yüz dizisi yakında Blu Tv de başlayacak. Türkiyenin ilk internet televizyonu olan Blu Tv kendine has özel orjinal yapımları seyircisine sunmaya devam ediyor.  Blu Tv daha önce Masum, Çalınmış Hayatlar, Sahipli dizilerini yayınlamıştı. Dizi sektörüne yeni soluk getiren Blu Tv nin şimdiki projesi de 7 YÜZ dizisi.

7 Yüz dizisi 7 bölüm sürecek ve her bölümde başka hikaye anlatılacak. Kendi içinde başlayıp bitecek yani. Her bölümde yüzleşme olacak ve her karakter kendi hayatlarının en karanlık anlarıyla yüzleşecekler. 7 Yüz dizisinde 7 karakterinde önlerinde iki seçenek oluyor.

7 Yüz dizisindeki oyuncular ya geçmişe yenilecekler yada savaşıp geleceklerini kazanacaklar.  7 Yüz dizisinde rol alan oyuncular Tilbe Saran, Genco Erkal, Engin Hepileri, Melis Sözen, Cem Davran, Damla Sönmez, Ekin Koç Sinan Tuzcu da rol alıyor.

7 Yüz dizisi başrol oyuncularını tanıtalım sizlere; Tilbe Saran; İstanbulda 1961 yılında doğdu. Usta bir tiyatro oyuncusu olarak bir çok tiyatroda rol aldı. Ödüllerini yazmakla bitiremezdik.. Rol aldığı bazı dizileri yazarsak  2014 Şeref Meselesi, 2014 Çekmeceler, 2013 İntikam, 2012 Dövmenin Dili.. Son olarak da Cesur ve Güzel dizisinde Cesurun annesini canlandırdı.

7 Yüz dizisinin erkek başrolü ise Genco Erkal; 1938 doğumlu 79 yaşında. Tiyatro sanatçısı.. Genco Erkal yıllar sonra belki de ilk kez bir dizi de rol alacak. 7 Yüz dizisinde tecrübeli oyunuların yanı sıra genç oyuncularda yer alıyor tabi onlarda tecrübeli ancak ustalarımız kadar değil elbette.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017