8-10 Mayıs Elif Dizisi 918-920. Bölüm Özeti Fragmanı

8-10 Mayıs Elif Dizisi 918-920. Bölüm Özeti Fragmanı

Elif Dizisi 919. Bölüm Özeti analizi fragmanı tüyoları….

Mahir ve Kıymet arasında büyük yarış Elif dizisinde Fikret’in ölümü Mahir’i derinden sarsar bu işin arkasında annesini olmasından şüphelenen Mahir gerekli delili bulmaya çalışır Mahir Kanlı Gömleği ele geçirmek için harekete geçer ve Hümeyra Macide meleği yemeğe çağırır Melek mutlu olur ama Aslı gelmek istemez Melek Kerem ve Aslı arasındaki gerginliği Sezer Hümeyra ve Levent’in arası Hala açıktır Levent kendini açıklamaya çalışır ama Hümeyra sakinleşmez öte yandan Kıymet meleğin konuya geleceğini öğrenince sinir olur Kıymet bir şekilde Kanlı Gömleği bulup odasında saklar Mahir Konağı geldiğinde gömleğin peşine düşer kıymetten gizli odasına girer ve gömleği bulur Kıymet Mahiri durdurmayı başarabilecek mi?

07 Mayıs Salı akşamı bugün Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif te neler olacak herkes Meleğin Kerem’e anlattıklarını merak ediyor. 08-10 Mayıs tarihleri arasında yayınlanacak olan 918-920. bölüm ile alakalı analizlerimiz özeti fragmanı konusunda fragman yayınlanır yayınlanmaz sizinle bu konu altında paylaşacağız.

Hafta içi her gün 21.15 te Kanal7 ekranlarında olan Elif dizisinin 917. bölümü bugün yani (07 Mayıs Salı) günü ekranlara geliyor. 918. bölüm 08 Mayıs Çarşamba günü akşam 21.15 te Kanal 7 ekranlarında olacak. Elif dizisinin 917. bölümünü kaçıranlar yarın yani 08 Mayıs Çarşamba günü saat 14.15 te tekrarını izleyebilirler.

917. bölümde yaşananlardan bahsetmek gerekirse Melek cezaevine düşmeden önce Macide hanımın ilaçlarını kontrole gönderdiği Kerem’e anlatınca Kerem duruma şaşırıp kalıyor. Kerem ilaçları kontrol eden doktora ulaşmaya çalışıp sonuçları öğrenmeye kalkıyor. Melek bu süre zarfında uzun süredir görmediği kızı ile görüşüp hasrete son veriyorlar. 917. bölümde Fikret’in durumunu Mahir öğrenebilecek mi 918 ve 920. bölümlerde Melek ve Elif bu zorluklarla nasıl mücadele edecekler detaylar geldikçe tüyolar vermeye devam edeceğiz.

Elif Dizisi Tekrarları Saat Kaçta?

Her gün yayınlanan bölümü kaçırdığınızda bir sonraki günün öğlen 13.40 ta tekrarı Kanal 7 ekranlarında oluyor.

06 Mayıs Salı günü 917. Elif Dizisi Bölüm Tekrarı için Çarşamba günü (08 Mayıs) ta Kanal 7 yi izlemeyi unutmayın.

Elif Dizisi 919. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Elif Dizisi 918. Bölüm Özeti İzle

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.