8-12 Nisan Beni Bırakma 241.-245. Bölüm Özeti Tüyoları (Neler Olacak)

Sevilerek izlenen Atv günlük dizisi Beni Bırakma 241.-245. Bölüm Özeti Tüyoları 8-12 Nisan tarihlerinde (Neler Olacak) neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Bakalım bu hafta neler yaşanacak Beni Bırakma 241. Bölüm 8 nisan pazartesi günü ekrana gelirken Beni Bırakma 242. Bölüm özeti 9 nisan Salı günü, Beni Bırakma 243. Bölüm özeti 10 nisan çarşamba, Beni Bırakma 244. Bölüm özeti 11 nisan perşembe ve haftanın son gününde Beni Bırakma 245. Bölüm özeti 12 nisan cuma ekrana gelecek Atv de yeni bölümleri ile..

Beni Bırakma 242. Bölüm özeti 9 nisan Salı

Beni Bırakma 241. Bölüm özeti 8 nisan Pazartesi Neler Olacak

Beni Bırakma 241. Bölüm 8 nisan pazartesi özetinde Zeynep’in Bora’ya yaklaşımını ilgisini oldukça yanlış anlayan Arzu gördükleri karşısında daha fazla dayanamaz ve bunu Emre ile paylaşır. Emre ise duydukları karşısında inanamaz ve annesine yalvarmaya başlamıştır. Annesi ise Emre’ye bu konuda mümkünse hiç konuşmaması gerektiğini hatırlatır. Diğer yandan Hülya Zeynep’e öyle kızmıştır ki Zeynep’i soran kim olursa olsun onu kapı dışarı eder. Arzu’nun tüm öfkesi kocası Cengiz’den dolayı olmasına rağmen dönüp dolaşıp Zeynep’e düşmanlık etmesi artık çekilmez hale gelmiştir. Beni Bırakma 241. Bölüm 8 nisan pazartesi kaldığı yerden devam edecek.

Beni Bırakma 242. Bölüm özeti 9 nisan Salı Neler Olacak

Beni Bırakma 241. Bölüm özeti 8 nisan Pazartesi

Atv ekranlarında sevilerek izlenen günlük dizi Beni bırakma kaldığı yerden Nisan ayında da devam ediyor. Yeni bölümlerde Beni Bırakma dizisinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. 1-2-3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan Beni Bırakma 236.-237.-238.-239.-240. Bölüm Özeti Tüyoları burada dizihaberi.tv de sizlere sunulacaktır.

1-5 Nisan Beni Bırakma 236.-240. Bölüm Özeti Tüyoları

1 Nisan pazartesi günü Beni Bırakma 236. Bölüm Özeti ve Tüyolarında neler olacak yaşanacak gelişmeler nedir diye merak edenlere ve yeni bölüm özetindeki gelişmeleri soranlara buradan hemen cevap vereceğiz. Beni Bırakma 236. Bölüm Özeti birazdan burada sizlere sunulacak…

Beni Bırakma 236. Bölüm Özeti 1 nisan pazartesi

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Emre ve Zeynep güzel günlerine dönmeye çalışır.Mahkemede Zeynep’ten boşanmayı reddeden Bora, annelik duygusu üzerinden ele geçirdiği Seher’i kendi kirli oyunlarına alet eder. Emre ve Zeynep güzel günlerine dönmeye çalışırken Cengiz bazı sorunları kökünden halletmeye karar verir. Meltem birlikte kaldıkları koğuşu Sıla için cehenneme çevirir. Ancar Meltem, Tarık’ın kendisini affettiğini düşünürken önüne konulan belgeyle hayalleri yıkılır.

Atv ekranlarında devam eden günlük dizi Beni Bırakma dizisinin 231.-232.-233.-234. ve 235. Bölüm Özeti Tüyoları (25-29 Mart) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek ve sitemizde yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak konularında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Bakalım yeni haftada Meltemin başına neler gelecek kurtulabilecek mi polislerin elinden..

Beni bırakma dizisi 134. bölüm Özeti 28 Mart Perşembe

Beni bırakma dizisinin 134. bölümü 28 Mart Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Beni bırakma 234. bölümde Esin kendisini kurtarmak için Cansu’yu feda edecek mi sorusuna cevap aranacak. Emre bebeğini kaybetmesi ne acısını yaşarken Zeynep’e dair aldığı bir haberle dünyası yıkılmıştır. Esin Zeynep’in başına gelenlerin sorumlusunun kendileri olduğunun ortaya çıkacağını anlayınca Cansu’yu feda etmekte tereddüt etmez. Bora boşanma duruşmasında herkesi şok edecek bir tavır sergiler. Kerem Sıla’nın suçsuzluğunu ispatlamak için çabalarken Sıla çok talihsiz bir koğuşa düşer.

25 Mart Pazartesi Beni Bırakma 231. Bölüm Özetinde yaşanacak gelişmelerde Emre ve Zeynep artık gelecek planlarını yapmakta ancak diğer yandan da Seherin desteğiyle özgür kalmış olan Bora’nın da kendi planları vardır. Artık o eski Bora gitmiş yerine çok başka birisi gelmiştir. Yeni Bora daha güçlü ve daha tehlikeli bir hal almıştır.

Beni Bırakma 231. Bölüm 25 Mart pazartesi kaldığı yerden devam edecek. Arzu ve Cengiz de Zeynep için bir güzel erken doğum partisi hazırlamışlar ve doyasıya eğlenmişlerdir. Ama asıl sürpriz gelişme ise Seher’i eve getirmiş olan Zeynep ve Emre onlara yapmıştır. Meltem ise niyeti iyice bozmuştur. Sıla’yı dağ evine getirmiş ve Aslan pasaport işlerini tamamen halledip ayarlayınca asıl amacı Sıla’yı da öldürüp kaçmaktır. Ama Meltemin peşinde Tarık, Kerem ve polisler vardır ve Meltem ya amacına ulaşacak yada yakalanacaktır. Meltem tam kurtulduğunu düşünürken en büyük darbeyi kendisi yemiştir.

Beni Bırakma 231.-235. Bölüm Özeti Tüyoları (25-29 Mart) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecektir. Her bölümü ile nefesleri kesen ve oldukça aksiyon dolu bölümleri ile izleyici çekmeye ve reytinglerde hayli beklentilerin üstüne çıkan Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün Atv de kaldığı yerden devam edecek.

Sevilen günlük dizi Beni Bırakma 231. Bölüm özeti ile 25 Mart pazartesi ekran gelirken Beni Bırakma 232. Bölüm 26 Mart salı akşamı ekrana gelecek. Beni Bırakma 233. Bölüm özeti ile 27 Mart Çarşamba atv de olacak. Beni Bırakma 234. Bölüm özeti ise 28 Mart perşembe günü izleyicilerle buluşurken haftanın son günü Beni Bırakma 235. Bölüm 29 Mart Cuma günü yayınlanacak. Yeni bölümler ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Beni Bırakma dizisinin 231.-232.-233.-234. ve 235. Bölüm ÖzetiBeni Bırakma dizisinin 231.-232.-233.-234. ve 235. Bölüm Özeti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8-12 Nisan Beni Bırakma 241.-245. Bölüm Özeti Tüyoları (Neler Olacak) (5 Yorum)

  1. mantıksız saçma sapan olaylar bu kadar kötülüğü gösterip bunlara bi durun artık diyen yok hala bitsin bu dizi

  2. Artık yeter böyle aptal bir dizi olamaz aklimizla alay etmeyin hep aynı şeyler adam gibi dizi koyun

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019