8-12 Nisan Yaralı Kuşlar 6.-10. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen Yaralı Kuşlar dizisinin 6. bölümü 8 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yaralı Kuşlar dizisinin 7. bölümü 9 Nisan Salı günü Kanal D ekranlarında yeni bölüm fragmanı ve özeti ile yayınlanacak. Yaralı Kuşlar 8. bölüm ise 10 Nisan çarşamba günü Kanal D’de yeni bölümü ile ve tüyoları ile devam edecek. Yaralı Kuşlar dizisinin 9. bölümü 11 Nisan Perşembe günü Yaralı Kuşlar dizisi 10. bölüm ise 12 Nisan Cuma günü hafta finali ile kaldığı yerden Kanal D de devam edecek.

Yaralı kuşlar dizisi 11. bölüm özeti 15 Nisan Pazartesi

Kanal D ekranlarında devam eden dizilerden birisi olan yaralı kuşlar 10. bölümde neler olacak neler yaşanacak işte kısa özeti: Yaralı Kuşlar yeni bölüm de Ömer Meryem yerine Levent’i seçmiştir. Ömer’in bu hareketi en başta Levent olmak üzere herkesi şaşırtmıştır. Levent tam da İstanbul’u ve her şeyi bırakıp gitmeye hazırlanırken şimdi ne yapacak nasıl bir yol izleyecek. Ömer yüzünden İstanbul’da kalacak mı yoksa ardına bile bakmadan gidecek mi?

Geri gidip ne yapıp edip kardeşini geri almanın planları yapar. Para kazanıp Tekine Ulviye ye olan borçlarını çalışıp ödeyecek kardeşini nihayetinde Konak’tan alacaktır. Bu süreçleri Levent Meryem’in kardeşini görmesine izin verecek mi çok merak ediliyor. Bahadır Levent ile konuşmalarından gideceğine kesin gözüyle bakmaktadır. Ancak konak halkı öyle düşünmemekte fakat Levent ne yapacak gerçekten gidebilecek mi izleyip göreceğiz. Yaralı Kuşlar 10. bölüm 12 Nisan Cuma günü, Yaralı kuşlar dizisi 11. bölüm 15 Nisan Pazartesi günü Kanal D’de devam edecek.

8-12 Nisan Yaralı Kuşlar 6.-10. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

9 Nisan Salı Yaralı Kuşlar 7. Bölüm Fragmanı Özeti: Levent ve Meryem, Ömer’i bulabilecek mi? Ömer’in konaktan kaçtığından kimsenin haberi yoktur. Meryem, kardeşini görmek için konağa geldiğinde Ömer’in kaçtığı anlaşılır. Levent ve Meryem, Ömer’i bulmak için apar topar yola çıkar. Fakat her yere baksalar da Ömer’i bulamazlar. Küçük çocuk uzun uğraşlar sonunda evini bulur. Ancak Durmuş’un Meryem’e karşı söylediklerini istemeden de olsa duyan Ömer, artık kimsenin kendisini sevmediğini düşünmeye başlar.

Oldukça güzel konusuyla ilgi çekici olmaya devam eden yaralı Kuşlar dizisi yürek burkan hikayesi oldukça güzel oyunculuk başarıları ve izleyiciyi içine çeken samimi oyuncularıyla oldukça sevildi ve tutuldu. Tek sorun ise reytinglerin istenen düzeyde olmaması. Yaralı Kuşlar dizisinin reyting sonuçlarını merak edenler ve yaralı Kuşlar dizisi reytinglerde nasıl kaç oranında ab ve total reyting aldı gibi soruların merak edenler için yaralı Kuşlar reyting sonuçları sayfamıza bakabilirsiniz.

Yaralı Kuşlar dizisi 6. bölüm özeti 8 Nisan PazartesiYaralı Kuşlar dizisi 6. bölüm özeti 8 Nisan Pazartesi fragmanı tüyoları

Yaralı Kuşlar dizisi 6. bölümü ile 8 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yaralı Kuşlar dizisi 6. bölümde neler olacak işte kısa özeti. Levent yıllar önce oğlunu kaybetmiştir. Levent’in oğlu olan Ömer bir hırsız tarafından arabası ile birlikte çalınmıştır. Arabayı çalan ve içindeki Ömer’le birlikte kaçıran hırsız aynı zamanda Ömer’in annesinin yani Levent’in Eşini de öldürerek kaçmıştır. İşte böyle acıklı bir hikaye ile başlayan yaralı Kuşlar dizisi 6. bölümde bakalım neler olacak neler yaşanacak 8 nisan Pazartesi günü izleyip göreceğiz.

Eşini ve oğlu Ömer’i kaybeden Levent artık iyice hayattan ümidini kesmiş ve İstanbul’dan uzaklaşmıştır. Annesi ise oğlu Levent’in hasretle yolunu gözlemek de onun bir an evvel eve gelmesini istemektedir. Levent sonunda annesinin yanına gelir ancak Levent evde duramaz ve her fırsatta kendisini dışarı atmaya başlar.

Yaralı Kuşlar dizisi 7. bölüm özeti 9 Nisan SalıYaralı Kuşlar dizisi 7. bölüm özeti 9 Nisan Salı fragmanı tüyoları neler olacak

Diğer yandan Ömer kardeşi Meryem ile birlikte yaşarken babaları hapisten çıkmış ve hayatları yeniden kararmıştır. Durmuş Ömeri kullanarak para kazanmak ister ve gözüne kestirmiş olduğu Marina’yı hedefler ancak bu Marina Levent’te aittir. Levent burada Ömer ve Meryem ile karşılaşır peşlerinden koşar ancak ikisine de yakalayamaz..

Meryem Levent’in gemisinden Ömer’in aldığı kutuyu iade etmek ister Ömer bu kutuyu verirken Levent’in elinde astım hastalığının bir krizini geçirir Ömer’i evine alan Levent bir kez daha Ömer’in hayatını kurtarmıştır. Meryem ise Ömer’i kurtaran Levent’in polise Ömer’i vermeyeceğini anlamıştır.

Yaralı Kuşlar  8. bölüm özeti 10 Nisan ÇarşambaYaralı Kuşlar  8. bölüm özeti 10 Nisan Çarşamba fragmanı ve tüyoları neler yaşanacak

Meryem Ömer’i kurtarabilmek amacıyla para toplamak ister Konak’ta Ömer’in sayesinde Levent’in kalması annesini oldukça mutlu etmiştir ancak diğerleri bu durumdan pek hoşnut olmazlar. Yaralı Kuşlar dizisinin 8 ve 12 Nisan tarihleri arasında yayınlanacak olan yeni bölümlerinde Levent Ömer’i Meryem’e vermek istememiştir. Meryem ise Ömer’i bir anlaşma yaparak Levent’ten almak ister. Ve sonuçta Ömer Levent’in elinden kaçarak kurtulur.

Sonrasında Ulviye Meryem’e bir teklifte bulunarak Ömer’i kendilerine vermesi karşılığında büyük bir para teklif etmiştir. Diğer taraftan Meryem babasının dövüldüğünü öğrenmiş bu nedenle Tekin meselesini kendisi çözmek istemiştir. Meryem Tekin ile görüşmeye gider ve ya kardeşini ya da parayı almasını söyler. Olanları duyan Ömer şaşırıp kalmıştır. Meryem Ömer’i kurtarmak için Ulviye’nin yapmış olduğu para teklifini kabul edecek mi izleyip göreceğiz.

Yaralı Kuşlar 6. 7. 8. 9. 10. Bölüm Özeti 8 9 10 11 12 Nisan Yaralı Kuşlar 6. 7. 8. 9. 10. Bölüm Özeti

8-12 Nisan Yaralı Kuşlar 6.-10. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyolarında Neler olacak neler yaşanacak yaralı Kuşlar dizisinin 6. 7. 8. 9. 10. bölümleri 8 9 10 11 12 Nisan tarihlerinde Kanal D ekranlarında devam edecek. Yaralı Kuşlar 6.7.8.9. ve 10. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları kaldığı yerden Kanal D ekranlarında hafta boyunca devam edecek sizler de yeni bölümlere dair yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 6. 7. 8. 9. 10. Bölüm Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2019