12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti Fragmanı - Dizi Haberleri – Oyuncuları


12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin dizisinin yeni yayınlanacak bölümünde neler olacak neler yaşanacak Yemin dizisi 34. bölüm 11 Nisan perşembe günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Yemin dizisinin 34. bölümünde neler olacak miras ile ilgili evrakları Reyhanın imzası ile tarih değiştirip Emire gösteri onu kandırmak isteyen Cavidan ve Cemre bakalım planlarında başarılı olacaklar mı?

Yemin 35. Bölüm Özeti 12 Nisan Cuma: Yemin dizisinde bugün miras belgesinin kaybolması konakta gerilim yaşatır. Belgenin tarihi ile oynayan Cavidan’ın asıl amacı nedir? 35. Bölüm Cavidan’ın tarihiyle oynadığı miras belgesi konak içinde kaybolur. Emir, Reyhan’a olan güvenini tazelerken miras belgesi ortaya çıkınca neler yaşanacak? Diğer tarafta Leyla’yı kıskanan Kemal, sonunda duygularıyla yüzleşir. Kemal ile Leyla arasında neler olacak?

12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti: Cavidan tam büyük oyunu Emire yutturduğunu düşünürken Emirin söylediği Anne söylediklerinle yaptıkların birbiriyle uyuşmuyor sözüyle sarsılmıştır. Reyhan ise Emirden beklemediği bu önemli sözleri oldukça önemsemiş ancak Emirin bu iyi duruşunun ardından bir olumsuzluk çıkmasından da korkmaktadır. Cemre ise Emirin günden güne kendisinden uzaklaşıp resmi karısı olan Reyhana yakınlaşması ile adeta saçını başını yolacak vaziyete gelmiştir. Diğer yandan Sonerin Leyla üzerinden Kemal beye darbe vurmak istemesi 12 Nisan cuma günü Yemin dizisine yeni bir boyut kazandıracak. Emirin Annesine dur demesi Reyhan ile Emir arasındaki bağları güçlendirirken buna en çok sevinen Melike ve Suna olacak..

11 Nisan Perşembe Yemin Dizisi 34. Bölüm Özeti: Cavidan ve Cemre birlikte oyunlarına devam ederler, amaçları Emiri Reyhana karşı doldurmak ve Reyhanı Emirin gözünde düşürmektir. Bunun için hazırladıklarını gören Emir nasıl bir tepki verecek? Sizce Emir bu oyuna gelecek mi?
Masal Reyhan ve Emiri bir araya getiren en önemli unsur olur. Onların mutluluğunu kendi mutluluğu yapan Masal artık çok daha mutludur. Reyhan ise konakta çok güzel bir arkadaş edinmiş olur.
Hikmet Bey ise tedavi konusunda oldukça inatçıdır. Ne Emir ne de Reyhan onu kararından vazgeçiremez.
Kemal ve Leyla ise son gelişmeler sonrasında şikayetçi olacaklar mı? Karakoldaki ifadesinde nasıl bir ayrıntı yakalayacaklar? Yemin dizisi 34. Bölümü ile 11 Nisan perşembe günü Kanal 7 de..

10 Nisan Çarşamba Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti: Yemin dizisi 33. bölümde neler olacak. Reyhan Hikmet beyin bir an evvel tedavi olmasını ister. Reyhan ile Emir arasında oldukça samimi bir ortam başlar. Aynı yakınlık Leyla ile Kemal arasında da devam ederken Masal devreye girer. Masalın Emir ve Reyhanı birbirine daha da yaklaştırdığına şahit olacağız yen bölümde.
Diğer yandan Cavidan hanım miras ile ilgili bazı belgelerin tarihini değiştirerek Reyhanı Emirin gözünde düşürmenin yolunu ararken yine Cemre onun en yakın arkadaşıdır. Bakalım Cemre ve Cavidanın son kozuna Emir düşecek mi bu oyuna izleyip göreceğiz. Yemin Dizisi 33. bölüm ile 10 Nisan çarşamba kanal 7 de devam edecek.

10 Nisan Çarşamba Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti

9 Nisan salı Yemin Dizisi 32. Bölüm Özeti:  Emir ve Reyhan arasında yaşanan gerilim yerini sakinliğe bırakır. Leyla ise Masal’ı kaçıranların peşine düşer. Leyla’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? 32. Bölüm Reyhan ve Emir arasında günler süren gerilim durulmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Cavidan ve Cemre ise yeni bir hamle peşindedir. Kemal’in rahatsızlığı Leyla’yı zor durumda bırakır. Masal’ı kaçıran kişinin peşine düşen Leyla’yı yeni bir macera bekler. Leyla nasıl bir sürprizle karşılaşacak?

8 Nisan pazartesi yemin dizisi 31. bölüm özeti tüyolarıYemin Dizisi 31. Bölüm 1 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 de devam edecek..

Yemin dizisi 31. Bölümde Neler Yaşanacak? Efsane bir bölüm sizleri bekliyor. Reyhan’ın yalanını ortaya çıkar. Mukadder Hanım’ın akrabası Fatmayı getiren Cavidan istediğini elde etmiştir. Emir Reyhan’ın kendisine yalan söylediğini anlar. Defalarca gece neredeydin der ancak cevap alamaz. Üstelik kendini ilk kez Reyhan’a bu kadar yakın hissetmişken hayal kırıklığı yaşar. Reyhan sırrını söylememekte kararlıdır. Bu arada Masal çok korkuyordur. Talaz’ın çetesi tarafından kaçırılmıştır. Adamın ona zarar verip vermeyeceği belli değildir.

Çünkü adamlar acımadan herkesi öldürmüştür. Talaz Masal’ı yanına çağırır ancak Masal korkudan kaçmıştır. Hikmet mallarının çoğunu Reyhana devretmiştir. Cavidan bunu öğrenince şok olur buna izin vermeyecektir. Emir bu sırada boşanma dilekçesi hazırlatmıştır. Hikmet’in durumu ise iyiye gidiyordu. Melike bu habere çok sevinir. Kemal sonunda Masal’ı bulur. Leyla Masal’ı kaçıranın Talaz olduğunu yani manevi babası olduğunu öğrendiğinde şok olmuştur. En çokta Kemal. Emir de hala çok sinirlidir. Reyhan’dan boşanmak istiyordu. Cavidan ikisinin yanına gelir ve Reyhan’ın gece kendisinin yanında olduğunu söyler. Sizce Cavidan ne karıştırıyor olabilir. İzleyip görelim, işte Yemin dizisinin 30. bölümü:

Son bölümde Yemin dizisinde neler olmuştu: Yemin dizisinin 28 Mart Cuma günü yayınlanan son bölümünde neler oldu neler yaşandı kısaca göz atmak gerekirse uzun süredir Reyhan’dan boşanmak isteyen Emir sonunda Reyhan’a boşanma kağıtlarına imza attırmıştır ancak bu imzayı attıktan sonra Reyhan’ın sözleri Emiri adeta bıçak gibi kesmiştir. Çünkü Reyhan Emir ile neden evlendiğini dayısının hasta olduğunu ve ona etmiş olduğu Yemini tek tek Emir’e açıklamış Emir ise duydukları karşısında ne yapacağını şaşırmış kalmıştır. Aslında herşey bir rüyadır.. Zaten Reyhanın bütün bunları söyleyemeceğini biliyorduk o yüzden rüya sahnesine şaşırmadım. Reyhan kim bunları söylemek kim ağzından iki kelime çıksa şükrediyoruz 🙂

Yemin dizisi 31. bölümde neler olacak tüyolar

Reyhan istemese de boşanma evrakları imzaladıktan sonra Emir’e neler olup bittiğini baştan itibaren anlatmış niçin kendisi ile evlendiğini neden böyle bir yemin ettiğini ve dayısıyla ilgili durumu tek tek izah etmiş ve Emir’in bilmediği şeyleri de ona söylemiştir. Emir ise duydukları karşısında gerçekten çok farklı şeyler hissetmiş kendisinin bile bilmediği babasıyla ilgili gerçekleri duyunca Reyhan’a haksızlık ettiğini bir kez daha anlamıştır.Özellikle babasıyla ilgili onun ölümcül hasta olduğunu ve ölüme çok yakın olduğunu duyan Emir babasına mı üzülsün yoksa Reyhan’a ettiği haksızlığa mı üzülsün bilememiş ve adeta duydukları karşısında kahrolmuştur.

8 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 31. Bölüm ÖzetiYemin Dizisi 31. Bölüm Reyhan Boşanma Evraklarını İmzaladı.. Ya Sonra..

Cemre ve Cavidan ise olup biteni öğrendiklerinde oldukça mutlu olmuş ancak Reyhan’ın Emir’e söylediklerini duyunca inanmak istemeseler de Hikmet Bey ile ilgili gerçekler onları da endişelendirmiştir. Cemre çok istemiş olduğu Reyhan’ın boşanma kağıtlarını imzalamasına ilk başta sevinse de daha sonra Emir’in yaptıkları karşısında hayal kırıklığına uğrayacaktır. Cavidan hanım ise Reyhan’ın anlattıklarına inanmak istemez ve boşanmamak için yalan söylediğini düşünür.

Diğer yandan Filiz’in Masalı kaçırması ile birlikte Talazın başı da belaya girmiştir. Bu yüzden çekinmeden onu vuran Talaz masalın gözü önünde büyük bir cinayet işleyecektir. Konuşmaya başlayan Masal bu olaydan sonra yine susacak mı konuşmayı yine bırakacak mı izleyiciler tarafından oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Gözleri önünde işlenen bu cinayet bakalım Masalda nasıl bir etki bırakacak..

Reyhan Emir’e: Söz verdim dayıma seninle evlenmek için, ne olursa olsun bu evliliği sürdüreceğine dair yemin ettim diyen Reyhan bakalım gerçekleri öğrenen Emir karşısında başka neler yapacak. Babasının isteğiyle kendisi ile evlendiğini öğrenen Emir Reyhan’ın Bu tutumu ve öğrendiği gerçekler karşısında ne yapacak. Reyhan’ın imzalamış olduğu boşanma evraklarını yırtıp atacak mı, yoksa bunu fırsat bilip gerçekten boşanmak isteyecek mi?

8 Nisan Yemin Dizisi 31. Bölüm Özeti fragmanı8 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 31. Bölüm Özeti Yeni Tüyoları

Yemin dizisinin 31. bölümü 8 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde en merak edilen sorular Emir Reyhan’ın imzalamış olduğu boşanma evraklarını avukata verecek mi yoksa yırtıp atacak mı, Emir öğrendiği gerçekler karşısında Reyhan’dan özür dileyecek mi, babası Hikmet beye vermiş olduğu sözü yerine getiren Reyhan bundan sonra ne yapacak? bu sorulara yemin dizisinin 31. bölümünde 8 nisan Pazartesi günü kanal 7’de cevap bulacağız. Sizlerde tahminlerinizi Yemin dizisi ile ilgili yeni tüyoları yemin dizisinin 31. bölüm özeti ve tüyoları hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Yemin Dizisi 31. Bölüm Fragmanı 8 Nisan Pazartesi videosu


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti Fragmanı (309 Yorum)

 1. Bakın diziler finale gidiyor Siz de ipin ucunda sınız bize de düşen sizi sallandır veririz Yeter’in artık Kanal 7 programı olarak diziye koyduğunuz iftiralar size yakışmıyor artık diyecek bir şey bulamıyoruz Emir ile Hikmet Bey’in Cavide anla Cemre’nin konuşmasına şahit olmasın fazla fazla bir şey istemiyor halk sizden ikisinin konuşmalarına şahit olmaları Hikmet Bey’in de cavidanın burnundan gelmesini Reyhani bu evde görmezsem Kendi memleketinde kendi köyüne kendi çöplüğüne döneceksin diyecek ve der diye düşünüyoruz yoksa sizin mirasından mahrum ederim Size Bir çöp dahi bırakmam kendi çöplüğünde kendiniz Dolanır durursunuz şimdiye kadar yaşadıklarınızı sayarsınız der Hikmet Bey diyecek yapıda bir adam sanıyoruz Emre de karın nerede Reyhan’a bir şey mi oldu Seni de annenin yanına yollarım demesini bekliyoruz karını ne şekilde evine getirecek Sen Reyhan’ım bu konakta görmek istiyorum diyecek ağırlığını koyacak Ata dediğin Dağıdır Ata dediğin sırtındır Ata dediğin gözümdür Ata dediğin haktır haktır bunu Hikmet Bey’den duymak istiyoruz Kanal 7 programı size bu iftiralar hiç yakışmadı tepkileri daha çok alacaksınız ya düzeltecek siniz ya da büyük tepkilere alıp defolup gideceksiniz bilmiyorum izlenmek istiyorsanız bazı bir şeyler yapmanız gerekiyor Hani Eminönü özür dilerim ihtiyacı abiden da herkes hatalarının bedelini öder dedi Emir size hatalarının bedelini Ödemeyi bu durumu düzeltin Her ne olursa olsun bir kadın ne durumda olursa olsun bunları hak etmiyor namusuna dil kimse uzatamaz evli bir bayanlar olarak sizi kınıyoruz ve Reyhan’ın yerine kendimizi koyuyoruz çıldırıyoruz namus istediğin vakit akan sular durur olur ya öldürür bunu siz program olarak daha çok iyi biliyorsunuzdur ve size yakışanı yapacağınız dan ümit ediyoruz Bizi hayal kırıklığına umarım bırakmazsınız

 2. Ayrıca bugünki bölümde cadıların iş birliğinemi yoksa gulyabani kılıklı Emirin kafasız olup bir anda inanmasınamı sinirleniyim bilemedim ama Nazmiye sayesinde alışkınız dimi hiç güvenmiyorum o Gulyabani kılıklıya

 3. Hayırlı geceler arkadaşlar nasılsınız? Biliyosunuz yarın annemlere gidiyorum 10 gün kadar burda olamiyicam orda internet bulamam büyük ihtimal gelince Görüşürüz kendinize iyi bakın Allaha emanet olun

  • Hayırlı akşamlar Canım
   Eskiden Internet vardı niyeki şimdi yok.sende kendine iyi bak Allah a emanet ol.hayırlısıyla geçsin gúnlerin ailenle gūzel sohbetler..

   • Çok teşekkür ederim ablacım. Benim telefonda İnternet yok evden çıkınca İnternetim olmuyor annemlerin internetide bozulmuş o yüzden yazamam belki. Özleyin beni tamam mı? Ben sizi özliyicem 🙂

 4. Ya YENI SAYFA VERILDI DE BEN MI GORMUYORUM NEDEN YOK YENI SAYFA DAHA NE KADAR AYNI SAYFAYI OKUYCAZ ????

 5. Sitenin degerlileri Cumanın feyzi ve bereketi üzerimize olsun inşaallah gönlünüzden geçen tüm güzel dualarınızın kabul olması dileğiyle…

 6. Arkadaslar uzun zamandir giremiyorum kizlari dr.urasiyorum hangi dr gideceyimizi bilmiyorla karin ici oldugu icin ordan oraya gönderiyorlar Selamlar hepinize Allaha emanet olun

  • Fikriye Hanım,Allah evlatlarınıza sağlık size de sabır versin inşallah.Sizi çok iyi anlıyorum,evlat hasta odu mu insanın bir yanı eksik gibi dolaşıyor.Allaha emanet olun,Hayırlı cumalar

 7. Ya Rabbi ! Rahman isminle dünya sıkıntılarımızı gider Rahim isminle ahirette yardımcımız ol Gaffar isminle günahlarımızı bağışla
  Tevvab isminle tevbelerimizi kabul eyle Rezzak isminle maddi manevi rızkımıza bereket ihsan eyle Fettah isminle hakkımızda hayırlı kapılar aç Şafi isminle maddi manevi hastalarımıza şifa ver
  Mucib isminle dualarımızı kabul eyle…
  Ya Rabbel Alemin Cumanın hayrı , nuru , bereketi üzerinize olsun.

 8. Nazlı ablacım ve Gözel ablacım Allah razı olsun sizdende çok teşekkür ederim dualardan eksik etmeyin bizide

 9. Hayırlı gůnler Canlar nasılsınız? Ayselim sabah bende yorum yazamadım ekran dondu resmen bazen őyle sorunlar olabiliyor.kafana takma
  Canım iyi bak kendine..

 10. Hayırlı günler Arkadaşlar nasılsınız? Bişey sorucam dün akşam benim yazdığım bazı yorumlar silinmiş hadi diğerleri neyse Günele yazdığım yorumda silinmiş sakıncalı bişeymi yazdım ben niye siliniyor?

 11. Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Seyfede Her Zaman Işığ Sacın☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın Sizleri Seyfede Sıkıntıya Saldımsa Cok Özür Dilerim Yorumlarımla Sizlere Sıkıntı Getirdiyimi Düşünürem Siyaset Seyfesine Yazdığım Yorumu Kaldırdığınız Gördüm Gercekdende Üzüldüm Seyfeye Yazdığım Sözlerle Sizi Sıkıntıya Salmak İstemerem Sağ Oun Var Olun Allah Karşınıza Menim Kimi Yorumcu Cıkarmasın Bunça Zaman Sizi Üzdümse Kırdımsa Cok Cok Özür Dilerem❤️Dizi Ailesin❤️Hanımlarındanda Özür Dilerim Sizleri Kırdımsa Üzdümse Meni Bağışlayın Yorumlarımla Sizi Bunça Zamandı Yordum Sağ Olun Var Olun Türküy Halkında Olmuş Kimi His Edirdim Yorumlarımı Yazdığda İndi Hemişelik Azerbayçana Kayıtmış Kimi Oldum Sağ Olun Sizi Sıkıntıya Salmağa Hakım Yok Sağ Olun

 12. HAYIRLI SABAHLAR, ZAMANLAR GÖNÜL DOSTLARIM AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ SEVDİKLERİNİZİ.. MUTLULUK GÖLGENİZ OLSUN… SEVGİMLE… SAĞLIKLA KALIN… ❤

 13. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM İŞLERİN ZAMANIN GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ❤MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 14. HAYIRLI GECELER BİR KAÇ GÜN SONRA SINAV ALLAH CC STRES YAPMADAN HAYIRLISI İLE ATLATIP BİLDİĞİN SORULARLA KARŞILAŞTIRSIN RABB’IM SENİ GÜZEL KIZIM BU TEYZEN SENİ ÇOKKKK SEVİYOR STRESİZ MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE ❤

  • Hayırlı geceler canım birtanecik teyzem. Çookteşekkür ederim. Amin inşallah. Bende seni çok seviyorum iyiki varsın

 15. Ayselcim ablacim senden hayirli haberleri ne zaman aldyk ben duymamyşym şu an yorumlary okudumda cok sevindim ablacim sag salym gucagynyza alyn canym rabbim analy babaly buyutsun cok mutluyum canim o baş agyrlaryndan anlapdym aslynda cok dykkat et kendine canim benim .seni sevyorum ablacim yavaşdan syryldym sana opdumde mutlulugun dayim olsun bitanem

  • ÂMİNNN ÂMİNNN KARDEŞİM HAYIRLI GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE ÂMİNN ABLASININ GÜZELİİİİİİİİİ MUCKKKKKKK

 16. İyi akşamlar sitenin güzel ve nadide insanlari.nasılsiniz.ayselcim Allah tamamına erdirsin inşallah.ferizecim sağ salim gitmişsin Almanya ya Türkiye’ye dönüşün muhteşem olur inşallah.calikusum senin sınavlardan ben yoruldum Allah sana kolaylık versin.uc tane çocuk evde yıllarca sinavimiz var sinavimiz var derlerdi yorulurdum bu sınavlardan bizkurtulduk artık.yemin.guzrl gidiyorda şu baş rolü oynayanlar biraz uyanık olsa sıkıyor bu saflik hep entrikada yoruyor insanları neyse iyi geceler cumleten

  • Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız❤️Nazli Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Yorumumda Sizin Adınızı Unutduğum Ücün Özür Dilerim Abla Dizi Ailesin Bütün Hanımları Menim Ücün Deyerlidi Rabbim Sizi Her Zaman Mutlu Etsin Çan Sağlığı İle❤️Ramazan Bayramına❤️Ulaşasınız Sizi Cok Sevirem Sağ Olun Var Olun Mutluluk Her Zaman Yuvanızda Olsun

   • Canım çok sağol bile bile unutmayacağını biliyorum bende buradaki herkesi çok seviyorum iyiki varsınız iyiki varsin

  • Hayırlı geceler nazlı ablacım hoşgeldin .Biz iyiyiz sen nasılsın. İnan bende çook yoruldum artık şu senede bi bitsin istiyorum. Yeter artık yaa. Teşekkür ederim

  • HAYIRLI GECELER NASILSIN KARDEŞİM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 17. HAYIRLI AKŞAMLAR KALBİ, GÜZEL GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

  • HAYIRLI GECELER HOŞ GELDİN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN GÜNEŞİMİN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 18. HAYIRLI AKŞAMLAR HER GÜZELLİK SENİNLE SEVDİKLERİNLE OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ❤

  • Evet ablacım maalesef finalmiş Halka Oğuz bey sayfada açmış bununla ilgili bende çok üzüldüm o saçma sapan dizilerden neyi eksikti acaba

 19. ❤️Yemin❤️Reyhan❤️Çavidanla Bir Olmadığın Emire Söylemesin Doğru Yapdı Çavidan Umarım Bir Gün Bunları Emire Söyleyeçek❤️Reyhanı❤️Korudum Deyeçek Emirin ❤️Reyhanla❤️Arasında Olan Buzlar Eridi Hikmet Beyin Ölmesine İnanmak İstemirem Reyhanın❤️Duaları❤️Umarım Hikmet Beyi Kurtaraçak Hikmet Bey Sağalaçağ Dizide Azan Sesin Eşitmek Cok Gözel❤️Aşk❤️Kelbe Girmedikçe Yrekler❤️Azanı❤️Duyamaz Emir Reyhan Aşkın Birliki Cemreni Çavidanı Narahat Etsede Onlar Bu Açılardan Özleri Pay Alaçağ Cemrenin Hereketleri Kötü Vesiyatnamenin Tarikin Deyişmesi Üzüçü Çavidan Ve Cemre Reyhanın Emirle Evlenmeyin Sebebi❤️Yemin❤️Olduğun Öyrendikde Üzüleçek❤️Reyhanın❤️Hayatı Zaten Yemine Bağlı Evliliki Hikmet Beyin Hasteliyi Yemine Bağlı Reyhan Masala Yaklaşması Gözel Yuvada❤️Sevgi Aşk❤️His Olunur Talaz Kötülükden Uzaklaşmaz Talaz Kemalın Evine Tez Tez Geleçek Kemalın İşlerin Karışdıra Biler Hetda İhare İşlerin Kemalın Düşmenine Söyleye Biler Talaz Zaten Kemalın Düşmeni Talaz İllerin Hebisxanede Kecirmiş Kemal Karşısında Duran Düşmenin Tanımadı Bele Talaz Kemalın Yuvasına Sıkıntı Getireçek Kemalın Düşmeni Bele Göründü Masalın Oğurlanması Sözleri Onun Düşmenin Üzdü Masal Yeniden Tehlükede Olaçağ Leyla Mutlu Bu Mutluluğ Cok Cekmez Baba Dediyi Talazın Kimliyin Bele Bilmir Umarım Sirler Leylanı Dahada Üzeçek Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz❤️❤️Yemin❤️❤️

 20. Günaydın❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız❤️Gülay Abla❤️Özgür Abla❤️Özge Abla❤️Ayan Abla❤️Aytaç Abla❤️Aysel Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️Demet Abla❤️Şule Abla❤️Ferize Abla❤️Fikriye Abla❤️Gözel Abla❤️Mersinli Ela Abla❤️Konyalı Emine Abla❤️Duru❤️Sema Abla❤️Esra Abla❤️Şaka Kuşu❤️Handan Abla❤️Nurbanı Abla❤️Leyla Abla❤️Xanım Abla❤️Çiçek Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Ve Dizi Ailesin Bütün Melekleri Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️Dizihaberi Tv❤️Seyfesinde Her Zaman Gözel Sözlerinizi Duyağ❤️Ferize Abla❤️Nasılsınız Uzak Ölkede Size Mutluluk Arzu Ediriz Uzak Ölkeden Dizi Ailesine Kapı Acmanız Cok Gözel Melekler Sizi Korusun Bizleri Görmesenizde Bizlere❤️Sevgiyle❤️Bağlanmanız Rabbimin Böyük Lütfüdü❤️Rabbim❤️Hayatda Mükedes Duaların Işığıyla Acsın Yuvanızı❤️Aysel Abla❤️Nasılsınız Kecmiş Olsun Hastalanmayın Özünüze İyi Bakın Unutmayın Rabbimin Size Hediye Etdiyi❤️Meleki❤️Daşıyırsınız Aneniz Nasıldı Aneniz Cok Mutlu İlk Torunun Kuçağına Alaçağ Aysel Abla Aneler Torunların Gördükde Bizleri Unudular Rabbim Kücük Melekin Ayakların Uğurlu Etsin❤️❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Okulunuz Nasıldı Okulunuzda Uğurlar Arzu Ediriz Sizi Cok Sevirem Yuvanın İlk Çoçuğu Olmak Zor Ablan Nasıldı Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz❤️Özgür Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Rabbim Sizi Korusun İyi Ki Varsınız İyi Ki Rabbim Sizi❤️Dizihaberi tv❤️Seyfesinin Kapısın Acmağa Kismet Edip Her Zaman Üzünüz Gülsün Dizi Ailesin Cok Sevirem Hep Mutlu Olun❤️Xanım Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Erken Emekli Olduğuna Üzüldüm Dizi Ailesin Seyfesin Kapısın Acıp Sözlerimizi Okuduğunu Bilirem Ama Emekli Olmağınız Cok Tez Oldu Rabbim Sizi Güldüsün Umarım Bir Gün Bu Kapını Acarsınız Mende Günlerle Seyfeden Kayıp Oluram Ama Yenede Yuvaya Kayıdıram Dizi Ailesin Cok Sevirem

  • Amin…Allah razı olsun ❤Gúnelim melekler senide korusun..evet Xanım da uzaklaštı..inşalllah iyidir.bende merak ediyorum..neden yok diye bi haber de yazmadı..
   Allaha emanet ol canım

  • HAYIRLI AKŞAMLAR KIZIM MAŞAALLAH HER GÜZEL DOSTLARIMIZIN ADINI YAZMIŞSIN VE BİR GÜN GELİRLER GİDENLER BELKİ YINEDE BİZLERE GÜZEL ANILAR, SEVGİ, SAYGI BIRAKTIKLARI İÇİN HER BİRİNDEN ALLAH RAZI OLSUN….. İŞLERİN DE BAŞARILAR.. ANNEN NASIL İNŞAALLAH İYİDİR.. MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

  • Hayırlı gůnler canım iyiyiz sen nasılsın
   bebiş nasıl? Kendinize iyi bakın Allah a emanet olun .

   • Sağol ablam bizde iyiyiz çok şükür iki gündür ben hastaydım bugün daha iyiyim bi geliyim dedim. Seninde yolculuğunun iyi geçmesine sevindim nasıl herşey bıraktığın gibimi orda?

    • Herşey bıraktığım..gibi
     Ayselim..çok şūkūr
     Geçmiş olsun canım artık kendine daha çok dikkat etmen lazım onun için kendine iyi bak ..

     • Sağol ablam dikkat ediyorum ama hastalık bi yerden geliyor yine. Sende kendine dikkat et Allaha emanet ol

  • Hayırlı günler canım arkadaşım. İyiyiz şükür sen nasılsın. Sen daha iyileşmedin mi ya

   • Dün iyi değildim canım malum ilaçta içemiyorum bugün iyiyim ama arada hapşırıyorum o kadar. Sen nasılsın napıyosun

    • Kız ben sana demiyor muyum dikkatli ol diye niye beni dinlemiyon sen. Allah Allah. !! Nyse iyi bari . Sevindim daha iyi olmana. Bende iyiyim Annemle şöyle yengemgile gittik dolanıp çay içip geldik. Şimdide bilgisayarın başındayım. Kızım ya sınav yaklaştıkça benim heycan iyice artıyor haa. 🙁

 21. Sakın sakın reyhan amiri ayırmayın himet beyi öldürmeyin bunlardan birini yaparsanız def olun gidin iyi giden dizi yok etmeyin bizlere merdiven kurarasani biz o merdiveni çift çift cikariz sizde yok olur gidersiniz dizi yerinden karakterinden oynamayin tabikii siz bilirsiniz bizde bizi iyi bilirizumarim dikate alirsini

 22. HAYIRLI SABAHLAR GÜLAY’CIM, EMINE’CIM, SEMA KARDEŞİM, GOZEL KARDEŞİM, BALDILLIM, CİCİKIZIM, LAMAZI GOGO, GÜNEŞIM, AYYÜZLÜM, NAZLI’CIM, FERİZE HANIM, FİKRİYE HANIM, DEMET’CİM ((ÖZLENDİN NASILSIN KIZIM)) ŞULE’CİM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN YÖNETİCİ İŞLERİNİZ, SAĞLIĞINIZ, SEVGİLERİNİZ, ZANANINIZ, BEREKETİNİZ, KARŞILAŞTIĞINIZ İNSANLAR GÖNLÜMÜZCE OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

  • Amin Őzgūr hanım Allah razı olsun maşallah bu enerjiniz hiç bitmesin
   Sizede huzurlu mutlu gūnler.sizinde karşınıza hep iyi insanlar çıksın inşallah Allaha emanet olun.

   • Âminnn her birimiz için âminnn kardeşim ve işleriniz kolay, gönlünüzce olsun yolculuğun nasıldı ve dönüşünüzde daha fazlasıyla gönlünüzce musmutlu olsun sevgimle❤

 23. HAYIRLI SABAHLAR GÜNÜN İŞLERİN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, UMUTLARIN, GÖNLÜNCE, OLSUN DUYGULU KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKK ❤

 24. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ SEVGİMLE ❤

  • ALLAH RAHATLIK VERSİN ❤❤❤❤❤❤SİTE YÖNECİMİZ GEÇ VERİR CEVABI CİCİKIZIM SİTE OTAMATİKTE OLUNCA TATLI RÜYALAR UYKULAR ŞUNANNNNNNNN

   • Teşekkür ederim özgür teyzem canım teyzem. Ben seniçok seviyorum yaa. İyiki varsın. İnsanlara çok iyi geliyorsun.İyi gecdler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin

 25. Kaş yaparken göz çıkarmak bu olsa gerek!! hocamız gayet güzel iyi hoş okuyor okumasına ama bayanların arasında bayanları etrafına toplamış vaziyette!!!Dahada bişey dememe gerek yok sanırım….

   • Hayırlı geceler cicikuşum iyiyim çok şükür sen nasılsın. Evet bu akşamki bölümde oldu dinî değerlerimizi yansıtmak isterken ellerine yüzlerine bulaştırdılar maalesef..

   • Hayırlı akşamlar sema ablacım iyiyim şükür sen nasılsın. Site bilgisayarda eski halinde telde ise yeni halinde çıkıyor 🙂 anlamadım

 26. Hayırlı akşamlar Canlarım nasılsınız ?
  Saatler sonra çok şūkūr burdayım dualarınızla Allah razı olsun hepinizden ben hayırlısıyla vardım almanyaya yolculuk çok iyi geçti.
  Merak etmeyin diye hemen yazayım dedim..
  Allah a emanet olun. .

  • Hayırlı akşamlar ferize ablacım. İyiyiz şükür sen nasılsın. Sevindim haberverdiğin için. Allaha emanet. Ve kolay gelsin sana

   • Hayırlı akşamlar Çalıkuşum bende iyiyim canım.arkadaşlar havaalanından bizi aldılar sonra alışverişe gittik geldik yemek yedik şimdi çay içiyoruz.

   • Hoşbuldum Sema hanım Allah razı olsun. .
    Hava gúneşliydi..bugūn
    Siz nasılsınız?
    Hayırlı akşamlar Allaha emanet olun..

 27. HAYIRLI SABAHLAR AYAKLARINIZ GÜZEL, MUTLU, HUZURLU OLACAĞINIZ YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ GÖNÜL DOSTLARIM, YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN YÖNETİCİ İŞLERİNİZ RAST GİTSİN HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİMLE ❤

 28. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ABLASI MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE MUCKKK

  • Hayirli gunler Naciye ablam teşekkuller sanada mutlu gunler .ablam sana Asli,Hanim abla,K azeri abla cok selam soylediler .

   • VE ALEYKÜMSELAM SELAM KARDEŞİM İYİ MUTLU, GÖNLÜNCE BİR DÜN SENİNLE OLSUN KARDEŞIM ❤SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR❤

 29. HAYIRLI SABAHLAR TATLI HOŞ, GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR BAŞARILAR CİCİKIZIM MUCKKKKKK ❤

 30. HAYIRLI SABAHLAR GÜNÜN GÖNLÜNCE OLSUN STAJ INDA MUSMUTLU ZAMANLAR ABLASI MUCKKKKKK❤

 31. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM İŞLERİN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, UMUTLARIN, ZAMANIN, HUZURUN, GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM YORGUNLUK HİSSETİRMESİN RABB’IM ÂMINNN SEVGİMLE ❤

 32. Otomatik onaylama olsaydı sohbet ederdik biraz Nazlıkuşum.Gülaycım yorulmuş yattı.Belli ki Oğuz bey de yatmış.Yorumları onaylayan yok yani.Yarın staj var,ben de yatayım .Hayırlı geceler,tatlı uykular canım❤️

 33. Heyyy site ahalisi nerdesiniz yaa. Ses seda yok. Hadi ferize ablam yol da öyle yok. Eee sayın yöneticide çukurda zaten. 🙂 Eee sizler nerdesiniz

 34. HAYIRLI GECELER HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN DEĞERLİLERİM, GÖNÜL DOSTLARIM ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNNN

  • Hayırlı günler uykucu güzel hoşgeldin. Bende seni merak etmeye başlamıştım. İyiyiz şükür siz nasılsınız 🙂

   • Hoş buldum canım evet bi kaç gündür gelemedim siteye enişden hastaydı ve galiba ondan banada bulaşdı boğazım ağrıyor. Genel olarak iyiyiz ama sen nasılsın?

    • Çok geçmiş olsun canım benim. Bu günlerde daha dikkatli ol. Hastalanmamaya çalış . Zararlı. Neyse . Bende iyiyim işte evdeyim ders çalışıyom yatıyom oturuyorum öyle yani. 🙂

 35. Herkeslere günaydınnn. Hayırlı sabahlar sitenin değerlileri. Nasılsınız bakalım. Mutlu huzurlu bereketli günler . Kolay gelsin herkese

 36. BİZLERİ BEKLEYEN DÜNYA İŞLERİ ELLERİMİZDEN ÖPER ALLAH CC ELLERİMİZE BEDENİMİZE, SAĞLIK SIHHAT, GÜÇ KUVVET VERSİN YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SİZLERİ SEVIYORUM DEĞERLİLERİM BENİM ❤

 37. HAYIRLI SABAHLAR TÜM HAFTAN BAŞARILAR ZİHİN AÇIKLIĞI VE SINAVDA BİLĞİĞİN SORULAR KAŞINA ÇIKSIN GÜZEL KIZIM VE KALBİN YÜZÜNÜN AYNASI ALLAH CC HER YARATIĞININ GÜZEL YARATIR YARATTIĞI HER GÜZELLİK SENİNLE OLSUN MUCKKKKKKKKKKK SEVGİMLE BAŞARILAR STRES SINAVLAR CİCİKIZIM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı günler canım teyzem teşekkür ederim güzel dileklerin ve duaların için. Allah razı olsun . Bitanesin sen. Mutlu zamanlar

 38. HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN GÜLAY’CIM, EMINE’CIM, SEMA KARDEŞİM, GOZEL KARDEŞİM, LAMAZI GOGO, GÜNEŞIM,BALDILLIM, CİCİKIZIM, AYYÜZLÜM, GÜNEL’CİM, FERİZE HANIM, FİKRİYE HANIM, DEMET’CİM, ŞULE’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ İŞLERİNİZ, SAĞLIĞINIZ, BEREKETİNİZ, UMUTLARINIZ, BAŞARILARINIZ, DUYDUĞUNUZ SÖZLER, GÖRDÜĞÜNÜZ DAVRANIŞLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNNN SEVGİMLE MUSMUTLU GÜNLER ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 39. HAYIRLI SABAHLAR YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ İŞLERİN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, UMUTLARIN, GÜZEL SÖZLER GÖLGEN OLSUN SENİN VE SEVDİKLERİNİN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ❤

 40. HAYIRLI SABAHLAR VE İYİ YOLCULUKLAR GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU ZAMANLAR ALMANYA’DA…. ALMANYA’DENİNCE ALLAH’IN GARİP KULU DEDİĞİM ÇOK DEĞERLİM TEYZECİM GELİR AKLIMA TEYZE OLMAYI TEYZEMDEN DOLAYI TERÇİH EDERİM ONUN SEVGİSİ… GÖZLERİNİN BAKIŞI, SÖZLERİ ÇOCUKLUK AŞKIM TEYZEM HALÂ ÖYLE GÜLE GÜLE GİDİN VE DÖNÜM FERİZE HANIM SEVGİMLE…

 41. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE ❤

 42. Bu sayfa ne zaman açılmış,görmedim.Hayırlı geceler hepinize güzel dostlar ❤️Ferize Hanım hayırlı yolculuklar dilerim.Tam zamanında geliyorsunuz,havalar güzel.Rengarenk çiçek dolu her taraf.Selamlar

  • Mutlu pazarlar Emine hanım evet evdeyim bugūn teşekkūr ederim iyiyim Siz nasılsınız?
   Nerelerdesiniz siz ??

 43. Herkese hayırlı günler musmutlu keyifli pazarlar. Bugn herkes gezmededir. Bende evde yine.Sınavdan öncki hafta beni gezmeye götürmek isteyen biri olursa hiç hayır demem . 🙂 🙂

 44. Oğuz hocam hayırlı geceler. Hercai 6 . bölümde final yapıcak mış doğru mu. Bi bilgin varmı

  • Yanlış, gecekuşu böyle haberle iyi giden işlere hep yazılır çizilir ama bişey olmaz merak etme…

   • Diziyle ilgili soru sormasam cevap vermiycen haa. 🙂 Bilmem yazıyordu bende merak ettim ben sevdim diziyi yaa güzel gidiyor. Sürükleyici

    • Ya eli boş iken yazarım genelde, bugün Saat 3 den beri misafirimiz vardı siteye yeni bakıyorum.. bilmem anlatabildim mi Allahın gecekuşusu?

     • 🙂 🙂 Anlatabildin anlatabildim sayın yöneticim. Bi takılıyım dedim yaa. Kızma hemen 🙂

 45. ❤️Yemin❤️Reyhan Emir Yeminin İziyle Adımlayarak Aşka Yaklaşdı Emir Babasın Durumun Öyrendikde Reyhana Kızaçağ Evliliklerin Temeli Yemin Olduğun Duyduğda Dahada Üzüleçek Reyhana Söylediyi Sözler Üçün Üzüleçek Reyhan Yemin Etdiyi Sözü Tutdu Emir İse Yemin❤️Sözün Tutmayaçağ Reyhana Karşı Aşkı❤️Yemini❤️Yok Edeçek Hikmet Bey Öleçek Çavidan Cemre Miras Sirlerin Gizledemez Reyhan Şirketin Sahibi Olaçağ Hayatı Deyişeçek Okulun Davam Edeçek Emir Reyhana Dahada Yaklaşaçağ Çocukları Olaçağ Cemre Çavidan Bunlara Dayanamaz Çocuğu Kacıraçaklar Zaten Dizilerde Çocuğ Kacırma Olayı Hep Olur Ya Kacıralar Ya Ölmüş Deyeler Reyhan Emir Açı Cekeçek Umarım Son Anda Sezon Finalına Yolanalar Kemal Leyla Mutlu Olamaz Sirler Acıldığda Mutlu Olaçağlar Talaz Leyla’nın Kötü Günlerin İzidi Kamal Leylanı Af Edeçek Masala Yaklaşdıraçağ Kemal Talazı Tanıyaçağ Eski Mehkum Etdiyi İnsan Olduğun Bildikde Dahada Üzüleçek Talazı Umarım Hebsden Cıkarmaz Cıkarsa Dahada Kötü Olaçağ Talaz Harda Olsada Dayanamaz Kemala Yeniden Zerbe Vuraçağ Kemalın Eski Karısın Tapaçağ Konağa Cağıraçağ Leyla’nın Kemalın Mutsuzluğun Yaradaçağ Kemalın Eski Karısı Hebs Olaçağ İki Düşmen Yan Yana Talaz Kötü Birisi Umaram Öleçek Son Anda Leyla’nın Babası Olmadığın Söyleyeçek Leyla’nın Çocuğluk Butikleri Kitabı Cok Maraklıdı Leyla Çocuğluğ Hatiremdi Söyleyir Cemrenin Anesi Onları Gördükde Leylanı Tanıya Biler Hatireler Kecmişden Kalıpsa Mutlaka Bir İzi Var Dizi Gözel Retinkler İyi Kolektive Oyunculara Mutluluk Ödüler Arzu Ediriz❤️Yemin❤️

 46. Birde iki aile kemal ve hikmetin arası kopuk masal kaçırıldı konakta kimsenin haberi yok hikmet hasta kemâlin haberi yok sunanın evin içinde bir foksiyonu yok cavidanla kemâlin karısı ile yaşadıkları kemâl bir amca ama emirin nikâhında bile yoktu.ama reyhanı zehra gibi sus pus yapmasılar diziyi sakız gibi yaparlarsa insanlar yeteri kadar adını sen koydan tecrübeli rüya gerçek gibi gözterildi bu çok yanlış.hikmet hemen konuya açıklık getirip yeğenini bu girdaptan kurtarmalı ,bence.

 47. Günaydın site yöneticim nasılsın .iyimisin zorlu bir hayat mücadelesi ve yine ben şaka tabiki hepimiz için geçerli sağlıkla yaşama devam etmek en güzeli.dizide bir tek hikmet dayısına kızgınım ya yemin ettiriyorsun yeğeni,ne iyi güzel,de bu kız oğlunla evli nasıl anlatacak bu saçmalık yani aman kendi açıklasın bir an öncede reyhanda kurtulsun ,telefonum yoktu ,ondan yazamadım ama çokta farketmemiş yinede ::::)::::)

 48. Ferizeciğim can arkadaşım günaydınlar olsun nasılsın canım iyimisin yine uzun bir ara yine şule özledim vallahi ferizeceğim en azından eskiden yorum yazardım cevap vermeyene kızardım ama şimdi kendimin zamanı yok şimdi bu sene son senesi oğlanın sınavlar sene sonu kep töreni hazırlıkları yemek organizsyonu derken zaman nasıl geçiyor bilinmez birde ev işi v.s herşey dahil konulara canım benim,seni hiç unutmayacak olan arkadaşından sevgiler güzelim.

  • Şulecim hoşgeldin geç farkettim yazını sayfaları gezerken yorgunluk vardı birazda yazamadım kusura bakma geç yazdıģım için..
   Sen ne zaman vakit bulursan yaz ne gūzel açık bir kapın var..sevenlerinde var daha ne olsun..
   Sende benim sevdiğim bir arkadaşımsın..
   Teşekkűr ederim gūzel sőzlerin için hayırlı gūnler Hayırlı akşamlar. .

 49. Çalıkuşum aysel nurbanu özgür özge daha kim varsa adını saymadığım günaydınlar kızlar.

 50. Gülâyım canım benim uzun zaman oldu hiç konuşamıyoruz mazaret ilk yorumda.yine senin analizlerini okumak çok güzel nasılsın iyimisin canım benim .işlermi çoğaldı bizmi bir araya gelemiyoruz,çok özlemişim senle konuşmayı,eski günleri çok arıyorum .işlerinde başarılar canım hep aklımdasın kalbimdesin bunu sakın unutma.

  • Hayırlı günler Şule ablacım.
   Hayat işte, koştura koştura dörtnala gidiyor..bende eskisi gibi yazamıyorum siteye.
   Çok özlediğim halde bir fırsat bulup iki kelimeyi bir araya getiremiyorum.
   Ve bende sizleri seviyorum tüm yoğunluğuna rağmen..

 51. Uzun bir ara yine ben sır saklamayı dizilerden öğrendim .şule niye yok yine diyeniniz varsa tabi,ki telefonum havuza düştü ,tel olmayınca ,siteye nasıl gireceğim ,her neyse,gelelim diziye zaten adını sen koydan antıramanlıyım o yüzden hiç şaşırmadım.zaten ne zaman iyi bir sahne olsa ,altında bir sebeb olduğunu biliyorum,nazmiye,yi biliyoruz,bir kerede şaşırt bizi ne olur.bu dizide hikmet bey aslında reyhanı en zor durumda bırakan ,kişi konakta cavidanın nasıl bir kadın olduğunu biliyor ve bile bile reyhana eziyeti dayısı çektiriyor.sakın kimse bilmesin diyor reyhana eee emirin reyhana bütün gece nerdeydin sorusuna nasıl bir cevap vereceğini nasıl düşünemez bu kadar zor durumda bırakması hikmet beyin çok saçma ,nazmiye yine yanıltmadı beni saçmalamakta sınırı yok zaten onu biliyorum.reyhan rüyada söyledi hala neden boşanacaklarmı sorusu kafamı kurcaladı bu gerçek değil,ki zaten birde zaten melikede,biliyor hastalığı onun konağa gelip emire reyhan,nın söyleyemediği gerçeği söylemesi lâzım uzamasın artık.hikmet beye burada çok iş düşüyor bu kadar yemin bir zulme dönüşmemeli,reyhanın bütün yollarını kapattı.kız kendini nasıl anlatacak geceyi nerde geçirdiğini sen söyleme diyorsun kağıt üstünde,de olsa kocası ve emir açıklama bekliyor.başlarım ben böyle yemine böyle paraya huzur yok para çok bu hafta bunlar çözülmeli bence emirede hiçmi kimse hastaneden haber vermez ya aile doktoru bile olsa bu bir mesuliyettir senoryada kopukluk buna denir işte .tekrar edilen sahneler reyhanın o elbiseleri sıfıra sıfır ,leylânın kazaklarına hasta olmamak imkânsız zaten .

 52. HAYIRLI PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE BU SEÇİM HAYIRLARA VESİLE OLSUN BİRLİK, DÜZENLİK OLSUN HER YÖNDE ALLAH VATANIMIZA ZEVAL VERMESİN DÜŞMANLARADA FIRSAT ÁMİNNN…. MUTLULUK GÖLGENİZ OLSUN GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ❤

 53. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM HAYIRLI BİR PAZAR GÜNÜNDE BULUŞMAK ÜZERE.. SEVGİMLE KALIN ❤

 54. Hayırlı akşamlar site ahalisi herkes iyimi rabbim herkese sağlık mutluluk başarılar diliyorum. çok iyi olur inşallah herkes için her şey.dizi güzel gidiyor rüya sahnesi bizi hiç şaşırtmadı geçmişten tecrübeliyiz zaten ama olaylar çabuk çözülüyor o güzel.erkanla Hazal beklenen sondu.uzun bile sürdü ayrıldık demeleri.

 55. HAYIRLI AKŞAMLAR TATLI HOŞ SOHBETLER YORUMLAR MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ TABİKİ TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BİLİYORSUNUZ KALBİMİN DERİNLİKLERİNDESİNİZ KALBİ GÜZELLERIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNNN ❤

 56. HAYIRLI GÜNLER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ GÜLAY’IM, VE GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ SAĞLIK, BAŞARI, GÖLGENİZ OLSUN❤ÂMİNNNNN

 57. Her şey gönlünce olsun her gün her an musmutlu zamanlar sevdiklerinle birlikte duygulu kızım ÂMİNNNN ❤

  • Hayırlı günler ayselcim canım benim. Sen uykucu güzel olunca erkenden gidiyon şte napalım. 🙂

   • Hayır efendim bir buçuk hiçte erken değil bide o bizde iki buçuk oluyor nasıl durabilirim ki o saate kadar yazık ama bana 🙁

    • 🙂 Benim gibi gecekuşu olsan durursun efendim.
     Ama saat konusunda haklısınsizde daha geç oluyor

     • Ama ben sabah altı buçuk yedi gibide kalkıp enişteni işe gönderiyorum ne zaman uyuyup ne zaman kalkıcam geç kalır valla ben senin gibi değilim maalesef 🙂

        • Şu an kardeşim evde değil ama söz en kısa zamanda gelicem. Gece uyumazsan belki gelirim. Off kızım ne diycen yaa anladım burda söyleyemeycen ama fena halde meraklandımm !!!!!

 58. Hayırlı geceler cümleten.
  Sizleri seviyorum.ve ALLAHA EMANET EDIYORUM.

  ÖZGEM ÇOK UYKUM GELDI. HAYIRLI GECELER SANADA CANIM
  ÖPÜYORUM SENI.

 59. Şuan eşimin telefonundan yazıyorum.
  Ve bu ne biçim telefon beeee..
  Benim telefonum daha hızlı
  Bir yorum yazana kadar ömrümün yarısı gitti.

  • Ya nolur sen telefonunu bir daha iş yerinde unutma böyle çok tuhaf oluyor. Alışamıyorum 🙂

 60. Hayırlı geceler cümleten Bugün öğle yorulmuşumki yorgunluktan telefonumu işyerinde unutmuşum.

   • Ne rahatı sayın yönetici:
    Kendi telefonum olsa çoktan yazıp çıkmıştım.
    Bikere daha anladım telefonumun kıymetini.
    Neyse herkes iyidir inşaallah..
    Ve hepimize hayırlı geceler.

    • İyi iyi, Nurbanu tüm magazini takip ediyor, Hazalla Erkan ayrılmış, Reyhanla Emir sevgiliymiş, Erdoğan pazar günü seçimden zaferle çıkacakmış…

     • Hiçgüleceğim yoktu oğuz hocam yaaa 🙂 🙂 ha bide emir le reyhan gerçekten sevgili olsunlar tam olsun.

       • Ben o yakıltırma işlerini pek beceremiyorum ama emir biraz yakışıklı gibi sanki 🙂 oğuz hocam siz benim soruma niye cevap vermediniz

       • Yahu hiç magazinle işim olmaz
        Bugün ayrılıp yarın barışma ihtimalleri yüksek onlara normal yani
        Reyhanla Emiri zaten salladınız
        E geriye birtek zafer haberi doğru oluyor inşaallah..

 61. Hayırlı geceler cümleten..
  Bugün öğle yorulmuşumki işyerinden kaçıcam diye telefonumu işyerinde unutmuşum.
  Ve akşam sekiz buçuğa kadar çalıştım.
  Sizleri çok özledim.

 62. Gecekuşum nerden bileyim canım bu haberi senin vermek istediğini artık başka haberleri sen verirsin öpüyorum seni 🙂

  • Öğlen falandı gördüğümde haberi dedim hemen yazıyım siteye ama biraz geç kalmışım. 🙂 bende seni

 63. Sayın yönetici erkanla hazalın ayrılık haberini duyunca şoka mı girdiniz yas mı tutuyonuz acep sesiniz kesildi 🙂

  • Ya üzüldüm diyemeyecem, zaten ünlü olupta ömür boyu mutlu yaşamak zor, ayrıca evlenmeden her boku diyorlar zaten, önceki yaz birlikte tatile gittiklerinde gözümden gönlümden düşmüşlerdi.. Neyse bi haber yap da yayınlayalım yine de..

 64. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ SEVGİMLE… YEĞENİMİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN UYUMADIM.. GÖNLÜNÜZCE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE GÜZEL BİR GÜNDE BULUŞMAK ÜZERE ❤

 65. Çalıkuşum kusura bakma canım sen bugün bana yazmışsın ama ben görmemiş görüncede birisi aradı cevap yazamadım sana sonrada sen çıkmışdın üzgünüm canım

  • Ne kusuru canım yaa. Evet elime geçince bi yazıyım dediydim ama sonra bende çıkmam gerekti. Sonra inşallah

 66. Hayırlı geceler herkese sitenin gülleri ve sayın yöneticim. Nasıl yaa rüyamıymış herşey. Ama ben dedim güven olmaz bu fragmanlara dedim.

 67. Beklenen son hiç şaşırmadım onlar diziden çıktıkları gün ayrildilar.vee gündemden düşmemek için berabermis gibi davrandılar ayrıldık deselerdi çok tepki alırlar bu zamanada isimleri çoktan unutulurdu.onlara isimlerine surda bir sene daha veririm dahası yok çünkü arkadan gümbür gümbür gelenler var.sevgili Hazal beden Erkan Meriç uğurlar olsun

 68. Şok şok şok bomba haber….Erkan’la Hazal yollarını ayırmışlar..diziyi yüz üstü bırakmak hec yaramadı hec neyse zaten evlenip te çoluk çocuğa karışmalarını beklemiyordum zaten yolları açık ola… 🙂 Hayırlı geceler cümleten site ahalisi..

  • Gız izle bacım izle daha ne dolaplar dönecek bakalım 🙂 bu arada hoş geldin aramıza kendini biraz tanıtırmısın sakıncası yoksa nerelisin benim dememe gerek yok rumuzdan belli nereli olduğum ama ismim Nur Banu

  • Adını sen koydada çok dedik Bidaha izlemeyiz diye ama hep izledik neyse alışkınız sonuçta 🙂

 69. Ya kizlar kacirdim ben Rayhanin itiraflari hayal miymis??
  Cavidan Hikmetin hastaligini mi ogrendi niye Reyhan benleydi dedi kacirdim off 🙁

  • Yok ya cavidan cadısının tek derdi şirket o yüzden benimleydi dedi şirketin yüzde onunu reyhana bırakmış dayısı birde boşanmalarına engel bir madde var galiba

 70. Ay Allahım deliricem hepsi rüyaymış ya böyle rüyamı olur yahu niye bu kadar Gerçekçi yaptınız yalancılar 🙂

 71. İnşallah kınalı yapincaka baglamazlar.uzatmazlar şu ana kadar yerinde bir hızla sürdü ve çok mutlu olduk inşallah aşka benzetmezler.kötülük hemen çıkar ortaya diyorum ben ve reymir devam

 72. Hayırlı cumalar olsun herkese bence emir önce bir bağırır sen böyle bir şeyi benden saklarsin diye ama boşanma kağıtlarını yırtar gibi geliyor bana.reyhan bence bu boşanmadan vaz geçenEmire miras için vaz geçti diye uzaklaşır emirden cavidan tabikide hoplar biraz.cemre bir iki havalanır oturur aşağı

 73. Âmin Ecmain

  Eller göğe dua için açıldığında akıla ilk gelen dostlardır. YoIIar uzanır hakka yürümek için; tomurcukIar, güIIer açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için…
  Cumamız hayr’a vesile olsun

 74. Fragmanı izledim de bence bu dediklerinden sonra emir reyhanı boşamaz. Ama artık bu seferde reyhan ısrar ederse bilemem. Çünkü gerçekler ortaya çıktı artık. Yanlız bu sözlerden sonra emir reyhana baya öfkelenir diye düşünüyorum bana niye söylemedin diye

 75. Selamlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar site ahalisi. Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun

 76. Yemin çok güzel bir dizi emir ve reyhan birbirlerine çok yakışıyorlar ne olur işallah boşanmasınlar emir karını daha çok sevsin cavidana ve cemre,ye inat reyhan ve emir bir birlerini daha çok sevsin ❤REYHAN VE EMİR AŞKI ❤

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2019