12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin dizisinin yeni yayınlanacak bölümünde neler olacak neler yaşanacak Yemin dizisi 34. bölüm 11 Nisan perşembe günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Yemin dizisinin 34. bölümünde neler olacak miras ile ilgili evrakları Reyhanın imzası ile tarih değiştirip Emire gösteri onu kandırmak isteyen Cavidan ve Cemre bakalım planlarında başarılı olacaklar mı?

Yemin 35. Bölüm Özeti 12 Nisan Cuma: Yemin dizisinde bugün miras belgesinin kaybolması konakta gerilim yaşatır. Belgenin tarihi ile oynayan Cavidan’ın asıl amacı nedir? 35. Bölüm Cavidan’ın tarihiyle oynadığı miras belgesi konak içinde kaybolur. Emir, Reyhan’a olan güvenini tazelerken miras belgesi ortaya çıkınca neler yaşanacak? Diğer tarafta Leyla’yı kıskanan Kemal, sonunda duygularıyla yüzleşir. Kemal ile Leyla arasında neler olacak?

12 Nisan Cuma Yemin Dizisi 35. Bölüm Özeti: Cavidan tam büyük oyunu Emire yutturduğunu düşünürken Emirin söylediği Anne söylediklerinle yaptıkların birbiriyle uyuşmuyor sözüyle sarsılmıştır. Reyhan ise Emirden beklemediği bu önemli sözleri oldukça önemsemiş ancak Emirin bu iyi duruşunun ardından bir olumsuzluk çıkmasından da korkmaktadır. Cemre ise Emirin günden güne kendisinden uzaklaşıp resmi karısı olan Reyhana yakınlaşması ile adeta saçını başını yolacak vaziyete gelmiştir. Diğer yandan Sonerin Leyla üzerinden Kemal beye darbe vurmak istemesi 12 Nisan cuma günü Yemin dizisine yeni bir boyut kazandıracak. Emirin Annesine dur demesi Reyhan ile Emir arasındaki bağları güçlendirirken buna en çok sevinen Melike ve Suna olacak..

11 Nisan Perşembe Yemin Dizisi 34. Bölüm Özeti: Cavidan ve Cemre birlikte oyunlarına devam ederler, amaçları Emiri Reyhana karşı doldurmak ve Reyhanı Emirin gözünde düşürmektir. Bunun için hazırladıklarını gören Emir nasıl bir tepki verecek? Sizce Emir bu oyuna gelecek mi?
Masal Reyhan ve Emiri bir araya getiren en önemli unsur olur. Onların mutluluğunu kendi mutluluğu yapan Masal artık çok daha mutludur. Reyhan ise konakta çok güzel bir arkadaş edinmiş olur.
Hikmet Bey ise tedavi konusunda oldukça inatçıdır. Ne Emir ne de Reyhan onu kararından vazgeçiremez.
Kemal ve Leyla ise son gelişmeler sonrasında şikayetçi olacaklar mı? Karakoldaki ifadesinde nasıl bir ayrıntı yakalayacaklar? Yemin dizisi 34. Bölümü ile 11 Nisan perşembe günü Kanal 7 de..

10 Nisan Çarşamba Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti: Yemin dizisi 33. bölümde neler olacak. Reyhan Hikmet beyin bir an evvel tedavi olmasını ister. Reyhan ile Emir arasında oldukça samimi bir ortam başlar. Aynı yakınlık Leyla ile Kemal arasında da devam ederken Masal devreye girer. Masalın Emir ve Reyhanı birbirine daha da yaklaştırdığına şahit olacağız yen bölümde.
Diğer yandan Cavidan hanım miras ile ilgili bazı belgelerin tarihini değiştirerek Reyhanı Emirin gözünde düşürmenin yolunu ararken yine Cemre onun en yakın arkadaşıdır. Bakalım Cemre ve Cavidanın son kozuna Emir düşecek mi bu oyuna izleyip göreceğiz. Yemin Dizisi 33. bölüm ile 10 Nisan çarşamba kanal 7 de devam edecek.

10 Nisan Çarşamba Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti

9 Nisan salı Yemin Dizisi 32. Bölüm Özeti:  Emir ve Reyhan arasında yaşanan gerilim yerini sakinliğe bırakır. Leyla ise Masal’ı kaçıranların peşine düşer. Leyla’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? 32. Bölüm Reyhan ve Emir arasında günler süren gerilim durulmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Cavidan ve Cemre ise yeni bir hamle peşindedir. Kemal’in rahatsızlığı Leyla’yı zor durumda bırakır. Masal’ı kaçıran kişinin peşine düşen Leyla’yı yeni bir macera bekler. Leyla nasıl bir sürprizle karşılaşacak?

8 Nisan pazartesi yemin dizisi 31. bölüm özeti tüyolarıYemin Dizisi 31. Bölüm 1 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 de devam edecek..

Yemin dizisi 31. Bölümde Neler Yaşanacak? Efsane bir bölüm sizleri bekliyor. Reyhan’ın yalanını ortaya çıkar. Mukadder Hanım’ın akrabası Fatmayı getiren Cavidan istediğini elde etmiştir. Emir Reyhan’ın kendisine yalan söylediğini anlar. Defalarca gece neredeydin der ancak cevap alamaz. Üstelik kendini ilk kez Reyhan’a bu kadar yakın hissetmişken hayal kırıklığı yaşar. Reyhan sırrını söylememekte kararlıdır. Bu arada Masal çok korkuyordur. Talaz’ın çetesi tarafından kaçırılmıştır. Adamın ona zarar verip vermeyeceği belli değildir.

Çünkü adamlar acımadan herkesi öldürmüştür. Talaz Masal’ı yanına çağırır ancak Masal korkudan kaçmıştır. Hikmet mallarının çoğunu Reyhana devretmiştir. Cavidan bunu öğrenince şok olur buna izin vermeyecektir. Emir bu sırada boşanma dilekçesi hazırlatmıştır. Hikmet’in durumu ise iyiye gidiyordu. Melike bu habere çok sevinir. Kemal sonunda Masal’ı bulur. Leyla Masal’ı kaçıranın Talaz olduğunu yani manevi babası olduğunu öğrendiğinde şok olmuştur. En çokta Kemal. Emir de hala çok sinirlidir. Reyhan’dan boşanmak istiyordu. Cavidan ikisinin yanına gelir ve Reyhan’ın gece kendisinin yanında olduğunu söyler. Sizce Cavidan ne karıştırıyor olabilir. İzleyip görelim, işte Yemin dizisinin 30. bölümü:

Son bölümde Yemin dizisinde neler olmuştu: Yemin dizisinin 28 Mart Cuma günü yayınlanan son bölümünde neler oldu neler yaşandı kısaca göz atmak gerekirse uzun süredir Reyhan’dan boşanmak isteyen Emir sonunda Reyhan’a boşanma kağıtlarına imza attırmıştır ancak bu imzayı attıktan sonra Reyhan’ın sözleri Emiri adeta bıçak gibi kesmiştir. Çünkü Reyhan Emir ile neden evlendiğini dayısının hasta olduğunu ve ona etmiş olduğu Yemini tek tek Emir’e açıklamış Emir ise duydukları karşısında ne yapacağını şaşırmış kalmıştır. Aslında herşey bir rüyadır.. Zaten Reyhanın bütün bunları söyleyemeceğini biliyorduk o yüzden rüya sahnesine şaşırmadım. Reyhan kim bunları söylemek kim ağzından iki kelime çıksa şükrediyoruz 🙂

Yemin dizisi 31. bölümde neler olacak tüyolar

Reyhan istemese de boşanma evrakları imzaladıktan sonra Emir’e neler olup bittiğini baştan itibaren anlatmış niçin kendisi ile evlendiğini neden böyle bir yemin ettiğini ve dayısıyla ilgili durumu tek tek izah etmiş ve Emir’in bilmediği şeyleri de ona söylemiştir. Emir ise duydukları karşısında gerçekten çok farklı şeyler hissetmiş kendisinin bile bilmediği babasıyla ilgili gerçekleri duyunca Reyhan’a haksızlık ettiğini bir kez daha anlamıştır.Özellikle babasıyla ilgili onun ölümcül hasta olduğunu ve ölüme çok yakın olduğunu duyan Emir babasına mı üzülsün yoksa Reyhan’a ettiği haksızlığa mı üzülsün bilememiş ve adeta duydukları karşısında kahrolmuştur.

8 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 31. Bölüm ÖzetiYemin Dizisi 31. Bölüm Reyhan Boşanma Evraklarını İmzaladı.. Ya Sonra..

Cemre ve Cavidan ise olup biteni öğrendiklerinde oldukça mutlu olmuş ancak Reyhan’ın Emir’e söylediklerini duyunca inanmak istemeseler de Hikmet Bey ile ilgili gerçekler onları da endişelendirmiştir. Cemre çok istemiş olduğu Reyhan’ın boşanma kağıtlarını imzalamasına ilk başta sevinse de daha sonra Emir’in yaptıkları karşısında hayal kırıklığına uğrayacaktır. Cavidan hanım ise Reyhan’ın anlattıklarına inanmak istemez ve boşanmamak için yalan söylediğini düşünür.

Diğer yandan Filiz’in Masalı kaçırması ile birlikte Talazın başı da belaya girmiştir. Bu yüzden çekinmeden onu vuran Talaz masalın gözü önünde büyük bir cinayet işleyecektir. Konuşmaya başlayan Masal bu olaydan sonra yine susacak mı konuşmayı yine bırakacak mı izleyiciler tarafından oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Gözleri önünde işlenen bu cinayet bakalım Masalda nasıl bir etki bırakacak..

Reyhan Emir’e: Söz verdim dayıma seninle evlenmek için, ne olursa olsun bu evliliği sürdüreceğine dair yemin ettim diyen Reyhan bakalım gerçekleri öğrenen Emir karşısında başka neler yapacak. Babasının isteğiyle kendisi ile evlendiğini öğrenen Emir Reyhan’ın Bu tutumu ve öğrendiği gerçekler karşısında ne yapacak. Reyhan’ın imzalamış olduğu boşanma evraklarını yırtıp atacak mı, yoksa bunu fırsat bilip gerçekten boşanmak isteyecek mi?

8 Nisan Yemin Dizisi 31. Bölüm Özeti fragmanı8 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 31. Bölüm Özeti Yeni Tüyoları

Yemin dizisinin 31. bölümü 8 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde en merak edilen sorular Emir Reyhan’ın imzalamış olduğu boşanma evraklarını avukata verecek mi yoksa yırtıp atacak mı, Emir öğrendiği gerçekler karşısında Reyhan’dan özür dileyecek mi, babası Hikmet beye vermiş olduğu sözü yerine getiren Reyhan bundan sonra ne yapacak? bu sorulara yemin dizisinin 31. bölümünde 8 nisan Pazartesi günü kanal 7’de cevap bulacağız. Sizlerde tahminlerinizi Yemin dizisi ile ilgili yeni tüyoları yemin dizisinin 31. bölüm özeti ve tüyoları hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Yemin Dizisi 31. Bölüm Fragmanı 8 Nisan Pazartesi videosu

YORUMLAR

 1. Bakın diziler finale gidiyor Siz de ipin ucunda sınız bize de düşen sizi sallandır veririz Yeter’in artık Kanal 7 programı olarak diziye koyduğunuz iftiralar size yakışmıyor artık diyecek bir şey bulamıyoruz Emir ile Hikmet Bey’in Cavide anla Cemre’nin konuşmasına şahit olmasın fazla fazla bir şey istemiyor halk sizden ikisinin konuşmalarına şahit olmaları Hikmet Bey’in de cavidanın burnundan gelmesini Reyhani bu evde görmezsem Kendi memleketinde kendi köyüne kendi çöplüğüne döneceksin diyecek ve der diye düşünüyoruz yoksa sizin mirasından mahrum ederim Size Bir çöp dahi bırakmam kendi çöplüğünde kendiniz Dolanır durursunuz şimdiye kadar yaşadıklarınızı sayarsınız der Hikmet Bey diyecek yapıda bir adam sanıyoruz Emre de karın nerede Reyhan’a bir şey mi oldu Seni de annenin yanına yollarım demesini bekliyoruz karını ne şekilde evine getirecek Sen Reyhan’ım bu konakta görmek istiyorum diyecek ağırlığını koyacak Ata dediğin Dağıdır Ata dediğin sırtındır Ata dediğin gözümdür Ata dediğin haktır haktır bunu Hikmet Bey’den duymak istiyoruz Kanal 7 programı size bu iftiralar hiç yakışmadı tepkileri daha çok alacaksınız ya düzeltecek siniz ya da büyük tepkilere alıp defolup gideceksiniz bilmiyorum izlenmek istiyorsanız bazı bir şeyler yapmanız gerekiyor Hani Eminönü özür dilerim ihtiyacı abiden da herkes hatalarının bedelini öder dedi Emir size hatalarının bedelini Ödemeyi bu durumu düzeltin Her ne olursa olsun bir kadın ne durumda olursa olsun bunları hak etmiyor namusuna dil kimse uzatamaz evli bir bayanlar olarak sizi kınıyoruz ve Reyhan’ın yerine kendimizi koyuyoruz çıldırıyoruz namus istediğin vakit akan sular durur olur ya öldürür bunu siz program olarak daha çok iyi biliyorsunuzdur ve size yakışanı yapacağınız dan ümit ediyoruz Bizi hayal kırıklığına umarım bırakmazsınız

 2. Ayrıca bugünki bölümde cadıların iş birliğinemi yoksa gulyabani kılıklı Emirin kafasız olup bir anda inanmasınamı sinirleniyim bilemedim ama Nazmiye sayesinde alışkınız dimi hiç güvenmiyorum o Gulyabani kılıklıya

 3. Hayırlı geceler arkadaşlar nasılsınız? Biliyosunuz yarın annemlere gidiyorum 10 gün kadar burda olamiyicam orda internet bulamam büyük ihtimal gelince Görüşürüz kendinize iyi bakın Allaha emanet olun

  1. Hayırlı akşamlar Canım
   Eskiden Internet vardı niyeki şimdi yok.sende kendine iyi bak Allah a emanet ol.hayırlısıyla geçsin gúnlerin ailenle gūzel sohbetler..

   1. Çok teşekkür ederim ablacım. Benim telefonda İnternet yok evden çıkınca İnternetim olmuyor annemlerin internetide bozulmuş o yüzden yazamam belki. Özleyin beni tamam mı? Ben sizi özliyicem 🙂

 4. Ya YENI SAYFA VERILDI DE BEN MI GORMUYORUM NEDEN YOK YENI SAYFA DAHA NE KADAR AYNI SAYFAYI OKUYCAZ ????

  1. Yemin dizisinin yeni sayfası hazır >> Yemin 36. Bölüm Özeti

 5. Sitenin degerlileri Cumanın feyzi ve bereketi üzerimize olsun inşaallah gönlünüzden geçen tüm güzel dualarınızın kabul olması dileğiyle…

 6. Arkadaslar uzun zamandir giremiyorum kizlari dr.urasiyorum hangi dr gideceyimizi bilmiyorla karin ici oldugu icin ordan oraya gönderiyorlar Selamlar hepinize Allaha emanet olun

  1. Fikriye Hanım,Allah evlatlarınıza sağlık size de sabır versin inşallah.Sizi çok iyi anlıyorum,evlat hasta odu mu insanın bir yanı eksik gibi dolaşıyor.Allaha emanet olun,Hayırlı cumalar

 7. Ya Rabbi ! Rahman isminle dünya sıkıntılarımızı gider Rahim isminle ahirette yardımcımız ol Gaffar isminle günahlarımızı bağışla
  Tevvab isminle tevbelerimizi kabul eyle Rezzak isminle maddi manevi rızkımıza bereket ihsan eyle Fettah isminle hakkımızda hayırlı kapılar aç Şafi isminle maddi manevi hastalarımıza şifa ver
  Mucib isminle dualarımızı kabul eyle…
  Ya Rabbel Alemin Cumanın hayrı , nuru , bereketi üzerinize olsun.

 8. Nazlı ablacım ve Gözel ablacım Allah razı olsun sizdende çok teşekkür ederim dualardan eksik etmeyin bizide

 9. Ya yeni sayfa verilmeycek mi tuyolar falan yorumlar cogalmis burada?????

  1. Birazdan yeni sayfa özet ve tüyolar gelecek Ayşe…

 10. Hayırlı gůnler Canlar nasılsınız? Ayselim sabah bende yorum yazamadım ekran dondu resmen bazen őyle sorunlar olabiliyor.kafana takma
  Canım iyi bak kendine..

  1. Hayırlı akşamlar ferize ablacım iyiyiz sen nasılsın. Oluyor bazen bende anlamıyorum

   1. Hayırlı akşamlar Çalıkuşum ..iyiyim canım barış manço dinliyorum.şimdi radyodan..sen neler yaptın bugūn. .Allaha emanet ol gūzel kız

    1. Sayın oğuz bey burdamısınız acaba. !!!!!!!

    2. Bende sabah yengemgile gittim annemle gittik. Bebişi olmuştu iki aylık falan şimdi onu sevdik geldin. Sonrada evdeydim işte birazdan da yemek yapıcam. Sende Allaha emanet ablam

  2. Ne biliyim ablam ya yazmamam gereken bişey yazdıysam dikkat ederim Bidaha yazmam diye sordum bide fazlasıyla duygusaldım bugün abartmışda olabilirim

   1. Ayy canım arkadaşım benim . Hayırlı akşamlar nasılsın

    1. Çook mutluyum kızım ya çook mutluyum annemlere gidiyorum cumartesi canım bitanecik babam gelip alıcak İNŞALLAH 🙂

     1. Çok sevindim canım yaa. Gerçekten. Senin içinde çok iiyi olur

   2. Bazen oluyor canım..ince ruhlu insanlar duygusal oluyor takma kafana..

 11. Hayırlı günler Arkadaşlar nasılsınız? Bişey sorucam dün akşam benim yazdığım bazı yorumlar silinmiş hadi diğerleri neyse Günele yazdığım yorumda silinmiş sakıncalı bişeymi yazdım ben niye siliniyor?

  1. Hayırlı günler Ayselim..
   Bence yanlışlıkla silinmiş olabilir.
   Yoksa senin yorumlarına kim kast edebilir?

 12. BU DİZİYE BAYILIYORUM

 13. Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Seyfede Her Zaman Işığ Sacın☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın Sizleri Seyfede Sıkıntıya Saldımsa Cok Özür Dilerim Yorumlarımla Sizlere Sıkıntı Getirdiyimi Düşünürem Siyaset Seyfesine Yazdığım Yorumu Kaldırdığınız Gördüm Gercekdende Üzüldüm Seyfeye Yazdığım Sözlerle Sizi Sıkıntıya Salmak İstemerem Sağ Oun Var Olun Allah Karşınıza Menim Kimi Yorumcu Cıkarmasın Bunça Zaman Sizi Üzdümse Kırdımsa Cok Cok Özür Dilerem❤️Dizi Ailesin❤️Hanımlarındanda Özür Dilerim Sizleri Kırdımsa Üzdümse Meni Bağışlayın Yorumlarımla Sizi Bunça Zamandı Yordum Sağ Olun Var Olun Türküy Halkında Olmuş Kimi His Edirdim Yorumlarımı Yazdığda İndi Hemişelik Azerbayçana Kayıtmış Kimi Oldum Sağ Olun Sizi Sıkıntıya Salmağa Hakım Yok Sağ Olun

 14. HAYIRLI SABAHLAR, ZAMANLAR GÖNÜL DOSTLARIM AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ SEVDİKLERİNİZİ.. MUTLULUK GÖLGENİZ OLSUN… SEVGİMLE… SAĞLIKLA KALIN… ❤

 15. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM İŞLERİN ZAMANIN GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE ❤MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

  1. Hayırlı sabahlar özgür teyzecim. ALLAH RAZI OLSUN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.