8-9-10 Kasım Hande Ataizi Var mı Yok mu Bitti Mi Evlendirme İzdivaç Programı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 8-9-10 Kasım Hande Ataizi Var mı Yok mu Bitti Mi Evlendirme İzdivaç Programı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 8-9-10 Kasım Hande Ataizi Var mı Yok mu Bitti Mi Evlendirme İzdivaç Programı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sony kanalda yayına başlayan ve oldukça ilgi gören 8-9-10 Kasım 2017 tarihlerinde ekrana gelemediği için iyice merak konusu olan Hande Ataizi Var mı Yok mu Bitti Mi Evlendirme İzdivaç Programına ne oldu diye merak edenler program varmı devam edecek mi evlendirme şeklinde yoksa bitecek mi rtük tarafından uyarılmıştı yasak diye, bu konuda bilgi vereceğiz.

8-9-10 Kasım Hande Ataizi Var mı Yok mu Bitti Mi diye sorup merak edenlere hemen açıklayalım son durumu. Rtük tarafından sert cezalar verilmişti evlendirme programı yasağını deldiği için.. Sony Channelde başlayan Hande Ataizi evlendirme programları ile ilgili yasakları hiçe sayıp deldiği iddiası ile Rtük tarafından büyük bir para cezasına çarptırıldı ve ardından da Sony Channelde 5 kez yayın durdurma cezası verildi. Program bu yüzden bu hafta ekrana gelmeyecek.

Hande Ataizi ile ilgili Sony kanal Tarafından son anda yeni bir formül bulundu. İşte Sony Channel tarafından Hande Ataizi için bulunan Yeni formül.. Tıklayın>> Hande Ataizi Yeni Formatı Nasıl?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2017