8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Nefes Nefese Çarkıfelek

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Nefes Nefese Çarkıfelek ve yaparsın Aşkım gibi programlara ev sahipliği yapacak ve reyting aramaya devam edecek. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizilerden olan Kalbimin Sultanı dizisi 6 ağustos pazartesi günü final yaparak ekrana veda etmişti. Bu yüzden 8 Ağustos Çarşamba Kalbimin Sultanı yok yayınlanmayacak artık.

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reytinglerine etki edecek bir çok program var. Özellikle geçtiğimiz hafta başlayan Nefes Nefese en merak edilen dizi olarak göze çarpıyor. Nefes Nefese iyi reyting almaya devam ederse yeni sezonda kalıcı olabilir. Gelelim 8 Ağustos 2018 Çarşamba günü Hangi Programı İzleyeceksiniz? sorusuna..

1- Nefes Nefese – Star TV
2- Yaparsın Aşkım -Fox TV
3- Çarkıfelek – Kanal D
4- Sağ Salim – Show TV
5- Hızlı Ve Öfkeli Tokyo Yarışı – ATV
6- Egenin Hamsisi (Tkr) – TRT 1

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting sonuçları ve izlenme oranlarına etki edecek olan bu tv dizi ve programları kanalların da yüzünü güldürmeye çalışacak. 8 Ağustos reytinglerde Nefes Nefese dizisi birinci olmasını bekliyoruz. 8 Ağustos 2018 Çarşamba Reytinglerinde Yaparsın Aşkım ile fox tv 2. sırada yer alabilir. Çarkıfelek yarışması ise 8 Ağustos 2018 Çarşamba Reytinglerinde daha geride kalacak gibi görünüyor.

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting sonuçları

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting sonuçlarını bir sonraki gün 9 ağustos perşembe günü saat 10.00 dan sonra sizler için açıklayacağız ve hem Ab hemde Total sonuçları buraya yazacağız. 8 Ağustos 2018 Çarşamba Reytinglerini ilk bizden öğreneceksiniz. Şimdiden yorum ve görüşleriniz ve tahminleriniz için teşekkür ederiz.

İzleyici yorumu: Yaparsın Aşkım, Çarkıfelek, Sağ Sağlim, Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı yapımlariyla ortaya karışık bir şeyler yaparız artık.

8 Ağustos reyringleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Nefes Nefese Çarkıfelek (1 Yorum)

  1. Nefes. Nefese Uğur Yücel gızemli güçlü karakterolaylar ilerleyen bölümlerde heyecanlı olacak gıbı

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018