8 Ekim 2017 Pazar Reyting sonuçları dizi program izlenme oranları

Pazar günü artan rekabeti O Ses Türkiye’nin de dahil olmasıyla daha çok hissedecek gibiyiz. Tv8 de ekrana gelen O Ses Türkiye ilk bölümü ile dün 2. olunca pazar akşamları ekrana gelen dizilerde rahatsız oldu bu başarıdan. Merak edilen konulardan birisi ise 8 Ekim 2017 Pazar Reyting sonuçları dizi program izlenme oranları nasıl olacak konusu.

8 Ekim 2017 Pazar Reytinglerinde yine favori Fox tv dizisi Savaşçı olacak. Yayınlandığı günden beri birinciliği kimseye bırakmayan Savaşçı dizisi 8 ekim pazar akşamı da en çok izlenen dizi olacaktır. O ses Türkiye ise 2. olmak için mücadele edecek 8 ekimde Tv8 reytingleri de ilk 3 sıraya yükselmiş olacaktır.

Atv ekranlarında yayınlanan ve geçen hafta aldığı 5. 81 oranındaki reyting ile oldukça iyi bir oran yakalayan Cennetin gözyaşları dizisi ise yine 2. olmak için mücadele edecek. Cennetin Gözyaşları dizisi aynı başarıyı tekrarlarsa Atv oldukça iyi bir dizi yakalamış demektir. Bu arada Kanal D de Çocuklar duymasın geçen haftayı 4. sırada kapatmıştı. Bakalım bu hafta ne olacak Çocuklar Duymasın yine ilk 4 de olabilecek mi. Star tv de ise final kararı alan Ateşböceği ne kadar reyting alacak merak ediliyor..

Resmi reyting sonuçları sonraki gün saat 10.00 da açıklanıyor. 8 Ekim 2017 Pazar Reyting sonuçları dizi program izlenme oranlarını sizlere resmi sonuçlarla birlikte duyuracağız. Sizlerinde görüşleri varsa yorumları varsa aşağı yazabilir 8 Ekim 2017 Pazar Reyting sonuçlarını görüşlerinizle sıralayabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Ekim 2017 Pazar Reyting sonuçları dizi program izlenme oranları (3 Yorum)

  1. Atewboceyi iyi bir reyting hakediyor.ama o ses karsisinda malesef wansi yok.inwallah final olmaz.en azindan 25 bolume kadar surse.atewboceyi hayrani olarak final olmasin.

  2. Reytingi tek hakeden startv oynan dızı atesböcegi bence askı arkadaslıgı aile baglarını cok güzel anlatıyor kadro cok saglam ellerınize saglık

Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017