8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Can Kırıkları Söz Yasak Elma

8 ekim 2018 Pazartesi günü reyting sonuçları nasıl olacak hangi dizi birinci hangisi 2. olacak yeni başlayan Can Kırıkları dizisi ilk bölümü ile nasıl bir reyting alacak oldukça merak ediliyor. Bizde sizler için 8 ekim 2018 Pazartesi reytinglerini burada detaylı bir şekilde AB ve Total olarak sizlere sunacağız ve kısa kısa analizlerimizi yazacağız.

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Can Kırıkları Söz Yasak Elma Koca Koca Yalanlar Egenin Hamsisi Master Chef Türkiye

8 Ekim 2018 pazartesi total reytingleri 8 Ekim 2018 pazartesi Ab reytingleri

1. Çukur / Show TV
2. Söz / Star TV
3. Yasak Elma / Fox TV
4. Koca Koca Yalanlar / Kanal D
5. Egenin Hamsisi / TRT 1
6. Can Kırıkları (İlk Bölüm) / ATV
7. Master Chef Türkiye / TV 8
8. Elif / Kanal 7

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Ab total

1. Çukur / Show TV Geçtiğimiz haftalarda bir sıraya yerleşen ve yerde sağlamlaştıran çukur dizisi 8 ekim 2018 Pazartesi günü reyting sonuçlarında da ilk sırada yer alacak gibi görünüyor.

2. Söz / Star TV‘de bu sezon beklenmedik bir şekilde reytingleri düşmeye devam eden söz dizisi Geçen hafta dördüncü sırada yer almıştı. Bu benzer bir sıralamada yer alacağını düşündüğümüz söz dizisinin senaryosundaki aksaklıklar diye yeni gelen oyuncuların performansının yeterli olmadığını düşünüyorum.

3. Yasak Elma / Fox TV dizisi pazartesi günleri geçtiğimiz sezona göre biraz geri demiş durumda. özellikle setteki taciz olayından sonra reytingleri Bir Hayli düşen yasak Elma dizisi 8 Ekim Pazartesi günü reyting sonuçlarında bakalım nasıl bir sıralama elde edilecek Geçen hafta 7 sırada yer almıştır.

8 Ekim 2018 Pazartesi Reytingleri Ab total Sıralama
4. Koca Koca Yalanlar / Kanal D artık final yapmayı bekleyen ve reytingleri gittik de düşer koca koca yalanlar dizisi son iki bölüm diye haberlerde çıkmaya başladı. geçen hafta on sırada yer alan koca koca yalanlar bakalım bu hafta 8 ekim 2018 Pazartesi reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer alacak.

5. Egenin Hamsisi / TRT 1 de ekrana gelen Ege’nin hamsisi dizisi çok fazla reyting almasa da TRT tarafından arkasında dururdu için yayınlanmaya devam ediyor. 8 ekim 2018 Pazartesi günü de on 2. sırada yer alacağını düşündüğümüzde gelin bakalım nasıl bir reyting sonucuna ulaşacak.

6. Can Kırıkları (İlk Bölüm) / ATV de Pazartesi günü yepyeni bir dizi başlıyor Can Kırıkları yayınlanacak olan dizi oyuncu kadrosu oldukça zengin olmasına rağmen çukur ve söz gibi önemli dizilerin arasında çıkabilecek mi yeterli reyting alabilecek mi oldu Merak ediliyor. Can Kırıkları dizisinin 8 ekim 2018 Pazartesi günü aldığı AB ve Total Reyting sonuçlarına sizlere detaylı olarak yazacağız. yazacağız. Sizce Can Kırıkları dizisi Pazartesi günü nasıl bir reyting alır 8 ekim 2018 reyting sonuçlarını değiştirebilir mi?

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları
7. Master Chef Türkiye / TV 8 ekranlarında ki yemek yapma yarışması büyük bir heyecanla devam ederken hafta sonu O Ses Türkiye’nin başlaması ile Pazartesi ve salı günlerini alınan Master Chef yarışması 8 ekim 2018 Pazartesi günü Reyting sonuçlarına bakalım kaçıncı sırada yer bulacak bu kadar güçlü dizilerin olduğu bir gün değil onsuz ya girebilecek mi bizde merak ediyoruz.

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Can Kırıkları Söz Yasak Elma dizilerinin resmi reytinglerinin sonuçlarını yarın saat 10.00 da buradan aktaracağız sizlere..

TOTAL REYTİNG GÜNCELDİR;

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Can Kırıkları Söz Yasak Elma Koca Koca Yalanlar Egenin Hamsisi Master Chef Türkiye

8 Ekim 2018 pazartesi total reytingleri 8 Ekim 2018 pazartesi Ab reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Can Kırıkları Söz Yasak Elma (3 Yorum)

    • Bir önceki mesajdaki yazdığını hallettim. Evet bencede çok zor tutması, ben az izledim Can Kırıklarını ama sarmadı..

      • Tesekkur ederim. Ben izlemedim evdekiler soz hayrani onu izliyorlar ama fragmandan falan tutmayacagini dusunuyorum

Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2018