8. Gün Dizisi Demet Kimdir? (Dilan Telkök) Aziz’in kızı Demet Rolü Bilgileri

ATV’nin sevilen ancak reytinglerde çok iyi gitmeyen dizisi 8. Gün’e 2 yeni isim daha katıldı. Atv inatla diziyi tutturmak için adımlar atarken biz yeni oyuncular hakkında bilgi verelim. 8. Gün Dizisi Demet Kimdir? (Dilan Telkök) Aziz’in kızı Demet Rolü Bilgilerini buradan paylaşıp instagram adresini de sizlere sunacağız.

Başrollerini Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş’ın paylaştığı yapımın kadrosuna 3. bölümle birlikte yeni oyuncular katılmaya başladı. Büyük ihtimalle dizinin ömrü çok uzun olmayacak görünse de yeni oyuncular belki diziyi canlandırabilir diye katılımlar devam ediyor..

8. Gün Dizisi Demet Kimdir? Aziz’in kızı Demet Rolü kimdir hakkında bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.  Son olarak ‘Nerdesin Birader’de rol alan Dilan Telkök 8. gün dizisine Demet karakteri rolü olarak giriyor. Demet rolü ile 8. Gün dizisine dahil olan oyuncu Dilan Telkök dür.

Yeni bir oyuncu daha beraberinde giriyor diziye. Daha önce ‘Beni Böyle Sev’, ‘Bana Sevmeyi Anlat’ ve ‘Klavye Delikanlıları’nda izlediğimiz Mine Kılıç da zeki ve gözü kara kadını Nilay karakterine hayat verecek 8. gün dizisinde. Mine Kılıç dizide büyük mafya babası Sinan’ın kızı, yer altı dünyasının cazibeli, zeki ve gözü kara kadını Nilay’ı; Dilan Telkök ise Aziz’in kızı Demet’i canlandıracak.

8. Gün, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de ATV’de devam edecek. 8. Gün Dizisi Demet rolündeki (Dilan Telkök) İnstagram adresi: https://www.instagram.com/dilantelkok/?hl=tr  8. Gün Dizisi Nilay rolündeki (Mine Kılıç) instagram adresi ise: https://www.instagram.com/klcmne/?hl=tr

Dilan Telkök Kimdir, 1995 yılında Sakarya ilimizde doğmuştur. Eğitimini Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Dilan Telkök; 2015 yılında rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Evlat Kokusu dizisinde rol almıştır. Fox Tv’de Nerdesin Birader dizisinde Ece karakterini canlandırmış şimdi ise 8. gün dizisine Demet rolü olarak dahil olmuştur..

8. Gün Dizisi Demet rolü karakteri hakkında detaylı bilgiler dizihaberi.tv sitemizde sizlere yeni bilgiler geldikçe güncellenmeye devam edecektir.. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz sizlerde..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.