8. Gün Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor?

8. Gün Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? 8. Gün dizisi bir türlü istenen başarıyı sağlayamadılar. Bu reyting düşüklüğüne Atv daha fazla dayanamadı. 8. Gün dizisini bitirme kararı aldı. Daha 6 bölüm yayınlanmasına rağmen final yapılması istendi. Ay Yapım imzalı olan 8. Gün dizisi 6. bölümü ile ekranlara veda ediyor.

8. gün dizisi başrol oyuncuları Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar ve Ceyda Düvenci. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar yapacak. 8. gün senaryosunu Toprak Karaoğlu, Savaş Korkmaz ve Seda Çalışır yazıyor. 8. Gün dizisinin yayın günü pazartesi olarak belirlenmişti. 8. Gün dizisinin en büyük şanssızlığı da bu oldu zaten. Pazartesi günü o kadar iddaalı diziler var ki o güne yeni başlayan bir dizinin konmasını finalini imzalamak gibiydi ve öyle de oldu.

8. Gün dizisinin yayınlandığı gün olan pazartesi günleri Çukur, Söz, Survivor diziler ve programlar yayınlanıyor. 2 dizi de reytinglerde 1. liği kimseye bırakmıyor. Survivor da yayılandığı günlerde her zaman ilk 3 e giriyor. Böyle başarılı yapımların yer aldığı gün olan pazartesi de yeni dizilerin çok beğenilse bile reytinglerde en yüksek 5. sıradan girebilirler. Böyle olunca da yeni yapımlara şans verilmiyor demektir.

Yeni bir dizi yayınlanmaya başlayacaksa ve izlenmesi isteniyorsa diğer kanallarda yayınlanan diziler bile takip edilmeli. 8. Gün’ün şanssızlığı böyle oldu. 8. Gün yayınlandığı haftalarda reytingleri şöyle;

SıraTarihRTG (%)SHR (%)
29.8. Gün 2 Nisan 2018 Pazartesi Reytingleri1.924.08
16.8. Gün 26 Mart 2018 Pazartesi Reytingleri2.665.87

8. Gün dizisi yakında final yapacak .Bitirilmesi kararı sizce doğru mu? Yoksa günü değişse izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8. Gün Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? (59 Yorum)

  1. Kesinlikle bitirmemeliler. günü değişse daha çok izlenir. çok güzel dizi. senaryo iyi, cast iyi, müzik iyi akış güzel daha ne olsun? gerçi bizim topluma kaliteli dizi çok geliyor. kırgın cicekleri izlesinler tekrar internetten. yazık oluyor güzelim dizilere. ne kadar emek ziyan oluyor kim bilir..

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018