8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmandaki Deniz Sahili Neresi?

8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor? Atv de yayınlanacak olan 8. gün dizisi nerede çekiliyor fragman da görülen sahil hangi şehrimizde hangi denizde oldukça merak edilip sorulmaya başlandı. Biz de sizler için 8. gün dizisinin nerede çekildiğini hangi şehrimizde ve hangi denizimizin sahilinde olduğunu yazarak açıklamak istiyoruz.

1 Mart 2018 Perşembe gününden itibaren yayınlanmaya başlayan 8. gün dizisinin yeni 3. tanıtım fragmanında oldukça güzel bir yerden deniz manzarası görülüyor. Gökyüzü çekimlerinde sahilin harika gözüktüğü deniz manzarası neresi diye merak edilip aratılmaya başlandı. 8. gün dizisinde oldukça harika manzaralar yer alıyordu, bu manzaralardan birisi de deniz sahillerinde çekilmiş olan sahneler.

8. gün dizisi Antalya ilimizde ve Alanya ilçesi sınırlarında sahil çekimleri yapıldı. Oldukça güzel olan bu mekanlarda yüksek kaliteli video çekimleri zaten fragman da kendisini gösteriyor. 8. gün nerede çekildi hangi ilimizde sorusuna verilecek ilk cevap Antalya ilimiz olacak Türkiye’nin en gözde tatil merkezi olan Antalya yabancı turistlerin ilgi odağı olduğu kadar yerli turistleri de kendine çekmeye devam ediyor.

Sadece turistleri değil dizi yapımcılarının da gözde mekanları arasında güney ilimizdeki oteller ve tatil merkezleri yer alıyor. Çekim maliyetlerinin oldukça düşük olduğu Antalya ve Alanya sahillerindeki görmüş olduğunuz görüntüler 8. gün dizisinin çekim setinin neresi olduğunu bize kanıtlıyor. Antalya’da birçok mekanda çekilen 8. gün dizisi daha sonra parasailing denilen  sporun ve Yamaç paraşütünün sergilendiği Alanya ilçesi de oldukça popüler bir yer.

8. gün dizisinin çekimleri sadece Alanya’da Antalya ile kalmayıp İstanbul’da farklı mekanlarda zaman zaman devam edecek. Sizler de 8. gün dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi il ve ilçe diye merak ediyorsanız konumuza yazabilir yorum ve görüşlerinizi aşağıdan bizlere iletebilirsiniz.

8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmandaki Deniz Sahili Neresi?

8. Gün Dizisi Nerede çekiliyor 8. Gün Dizisi manzara ve sahil neresi fragmanda çıkan yer hangi il ilçede 8. Gün Dizisinin çekim seti neresi 8. Gün Dizisi Nerede set kuruluyor hangi ilde şehirde gibi sorulara ve deniz neresi 8. Gün Dizisinin mekanları nereler sorularına video zaten vermiş cevabı:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.