8. Gün Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Ne zaman başlayacak)

1 yorum
2 kez okundu

8. Gün Dizisi Çok Yakında Başlayacak. Ay Yapım denilince akla başarılı projeler geliyor. Yapımcılığını yaptığı bir çok dizi reytinglerde üst sıralarda oldu ve uzun soluklu diziler oldular. 8. Gün dizisinin uzun soluklu olması bekleniyor şimdiden.

Ay Yapımın daha önceki yapımları; Karadayı, Ezel, İçerde, Çukur ve Ufak Tefek Cinayetler dizileri… Ay Yapım şimdi de 8. Gün dizisi ile kendinden söz ettirmeye geliyor.8. Gün dizisinin konusu açıklanmadı henüz. 8. Gün dizisi kanalı ve oyuncuları hakkında da net açıklamalar yok.

Sadece başrol oyuncusu kesinleşti. Burcu Biricik yeni dizinin başrolü olacak. Burcu Biricik 1989 doğumlu Genç ve güzel oyuncu en son Hayat Şarkısı dizisinden Birkan Sokullu ile başrol oynamıştı. Dizinin senaryosunu da Toprak Karaoğlu ve Volkan Sümbül yazıyor. İki senarist İçerde dizisinin de senaryosunu yazmıştı. Hilal Saral yönetmenliğini yapacak.

8. Gün dizisi ile ilgili başarılı isimlerle görüşülüyor. Atv de yayınlanması büyük ihtimal ama anlaşma sağlanmadı henüz. 8. Gün dizisi oyuncu hazırlıkları tamamlanınca da çekimler başlayacak. 8. Gün ocak ayında yayınlanmaya başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=SG77g6T8RSg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8. Gün Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Ne zaman başlayacak) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017