8. Gün Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

8. Gün Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?… 8 Gün dizisi Atv ekranlarında 19 Mart akşamı yayınlanmaya başladı. İlk bölümü ile beğeni kazanan dizinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak merak edildi. 8. Gün dizisinin ilk bölümünde Şehnaz yıllardır uğraştığı ve emek harcadığı yazılımın kutlamasındayken yazılımda ki bir güven açığını fark eder.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, başrollerini Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş’ın paylaştığı yapımın ilk bölümü, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bu gece 02.00yarın 23.30çarşamba 01.15 ve cuma 00.15‘te de ekrana gelecek.

Bahar eşiyle birlikte mutlu bir hayat sürerken her şey mahvolur. Şehnaz yazılım mühendisidir. Ve bu yazdığı yazılım yüzünden öldürülmüştür. Bahar güvenli hayatından karanlık bir dünyaya savrulur. Annesini öldürenler, bilmediği bir nedenden dolayı şimdi Bahar’ın peşindedir. Bahar, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da annesinin cinayetinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışır.

Sürprizlerle dolu bu serüvende yolu ummadığı biriyle kesişir. 8. Gün Tekrar Bölümleri Eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati’yle işbirliği yapmak zorunda kalır. Bu zorunluluk zamanla ikisininde hiç hesaba katmadığı kuvvetli bir bağa dönüşür. Bu bağ adeta iki farklı dünyanın çarpışması gibidir. Hayati, Bahar sayesinde içindeki temiz duyguları keşfederken Bahar ise kendi karanlık tarafıyla yüzleşir.

8. Gün dizisi pazartesi akşamı Atv ekranında yeni bölümü yayınlanıyor. Pazartesiden sonra hangi günler tekrarı yayınlanacak? Sizler için tekrar günlerini paylaşıyoruz. Atv de salı 23:30, çarşamba 01:15, cuma 01:15, cumartesi ve pazar saatleri kesin olmasa da tekrarı yayınlanacaktır muhakkak. Yeni başlayan dizilerin hafta boyunca tekrarları yayınlanacaktır. Seyirci yeni bölümü izleme imkanı bulsun ki daha sonraki bölümleri de izlesin diye.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, başrollerini Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş’ın paylaştığı yapımın ilk bölümü, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bu gece 02.00yarın 23.30çarşamba 01.15 ve cuma 00.15‘te de ekrana gelecek.

Sizler 8. Gün dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=CskH1236e9s

YORUMLAR

  1. bir dizinin tutması için illede kim kimi aldatmış ihanet aşk meşk olmasımı gerek.böyle diziler tarihi dizilerin bile önüne geçebiliyorsa ülkemizde çok gereksiz şeylerle uğraşıyoruz demektir..güzelim diziye final yapıldı..

  2. bir dizinin tutması için illede kim kimi aldatmış ihanet aşk meşk olmasımı gerek.böyle diziler tarihi dizilerin bile önüne geçebiliyorsa ülkemizde çok gereksiz şeylerle uğraşıyoruz demektir..güzelim diziye final yapıldı..

  3. Begendim .final yapılması gereken bir çok dizi varken neden bu

  4. Cok begendim bu diziyi ama neden final yapiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.