Connect with us

Reyting Sonuçları

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Muhteşem İkili Bir Zamanlar Çukurova

Bu gün en merak edilen konulardan birisi 8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları olacak ve dizilerin alacakları sonuçlar herkesi merak ettirecek kadar önemli olmaya başladı. 8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında Bir Zamanlar Çukurova Bizim Hikaye ve Muhteşem ikili dizileri arasındaki rekabet bakalım Ab ve Total reytinglere nasıl yansıyacak 8 kasım perşembe günü..

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarını bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. 8 Kasım perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova / ATV  de Bizim Hikaye / Fox TV de  Avlu / Star TV de, yeni dizi Muhteşem İkili (İlk Bölüm) / Kanal D de, Deliha 2 / Show TV de, 3’te 3 Tarih / TRT 1 de, Buyur Birde burdan bak / TV 8 de ve Elif / Kanal 7 de yayınlanacak 8 Kasım perşembe günü reyting almaya çalışacak.

8 Kasım 2018 Perşembe Reytingleri nasıl

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Sıralaması İzlenme Oranları nasıl bu konuda bilgiler vereceğiz. Sevilerek izlenen dizilerin en çok yer tuttuğu perşembe günü reytingleri oldukça merak ediliyor. 8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingleri bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkaracak. Tv ekranlarında en çok merak edilen dizilerin 8 Kasım perşembe reyting sonuçlarında Muhteşem İkili, Avlu, Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye gibi diziler oldukça önemli bir yer tutuyor.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab )

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Total)

8 Kasım 2018 perşembe total reyting sonuçları

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV Ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Bir zamanlar Çukurova haftalık reytingler de olduğu gibi günlük reytingler de de oldukça kaliteli bir dizi olduğunu uzun süre devam edeceğini bir kez daha göstermiş oldu. geçtiğimiz hafta 10 üzerindeki Total reytingler ile ilk sırada yer alan dizi Bu hafta da kesinlikle bir numara olacağını ve 8 Kasım 2018 Perşembe günü reytingleri ilk sırada AB ve Total reytinglerinde bir olacağını bize gösterdi. Gelecek haftalarda başlayacak olan Muhteşem İkili ve çarpışma gibi diziler bakalım bir zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerini nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz.

2. Bizim Hikaye / Fox TV ekranlarında devam eden ve Geçtiğimiz sezon ilk sırayı kimseye bırakmayan bizim Hikaye dizisi bu sezon bir zamanlar Çukurova dizisi ne başlaması ile birazcık kan kaybetse de yine de ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. 8 Kasım 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında bizim Hikaye dizisi bir zamanlar Çukurova dan sonra 2. sırada yer alacak gibi görünüyor. özellikle dizinin yeni bölümleri daha çok reyting alacak diye düşünüyoruz.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab - Total)

3. Avlu / Star TV Geçtiğimiz sezon Bir ara bir sıraya kadar yükselen Avlu dizisi bu sezon biraz reytinglerde kan kaybetmiş görünüyor. Avlu dizisi 8 Kasım 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında bakalım kaçıncı sırada yer alacak ve nasıl bir reyting sonucu alacak izleyip göreceğiz Geçen hafta Avlu dizisi reyting sonuçlarında 5. sırada yer almıştı.

4. Buyur Bi De Burdan Bak/ TV 8 ekranlarında 8 Kasım perşembe günü Buyur Bi De Burdan Bak isimli Türk filmi yayınlanacak. çok fazla reyting almayacağını düşündüğümüz Buyur Bi De Burdan Bak filmi bakalım reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak Bizler de oldukça merak ediyoruz.

5. Muhteşem İkili / Kanal D ekranlarında 8 Kasım 2018 perşembe günü yayınlanacak olan olan Muhteşem ikili dizisi ilk bölümü ile Kanal D’de reyting alabilecek mi reytinglerde Kanal D’ye kaçıncı sıraya düşecek son aylarda büyük bir reyting kaybı yaşayan Kanal D Büyük ihtimalle bu ve buna benzer dizilerle de reytinglerini yükseltmeye devam edecek gibi görünüyor. 8 Kasım Muhteşem İkili dizisi reyting sonuçları oldukça merak ediliyor.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab - Total) Reyting sıralaması en çok hangi dizi izlendi

6. 3’te 3 tarih yarışması / TRT 1 ekranlarında pazar Akşamları sevilen tarih yarışması 3 te 3 tarih yarışması çarşamba ve perşembe günleri Trt1 de ekrana geliyor. 8 Kasım 3 te 3 Tarih bu hafta perşembe günü de yeni bölümü ile yayınlanacak. TRT 1 ekranlarındaki reyting mücadelesi Özel kanallarla başa baş devam ediyor. 8 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçlarında bakalım TRT 1’de 3 te 3 tarih yarışması programı kaç oranında AB ve Total reyting alacak izleyip göreceğiz.

7. Deliha 2 / Show TV ekranlarında bu hafta Deliha 2 sinema filmi yer alacak. Deliha 2 8 kasım perşembe akşamı Show TV tarafından izleyicilere sunulsa da gelecek haftalarda çarpışma dizisini perşembe günleri ne koyacak olan Show TV geçici olarak Deliha 2 veya geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi Gülperi dizisinin tekrarlarını perşembe akşamları yayınlayarak 8 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçlarında tutunmak istiyor.

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingleri

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV
2. Bizim Hikaye / Fox TV
3. Avlu / Star TV
4. Muhteşem İkili (İlk Bölüm) / Kanal D
5. Deliha 2 / Show TV
6. 3’te 3 Tarih / TRT 1
7. Buyur bir de burdan yak / TV 8
8. Elif / Kanal 7

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting SonuçlarıPerşembe akşamları tam bir cehennem topuna dönmeye hazırlanıyor… Bildiğiniz gibi Show Tv’nin Kasım ayında yayına vereceği Çarpışma dizisi Perşembe akşamı yayınlanacak. Ilk olarak Salı akşamları yayınlanacağı bildirilen KanalD’nin yeni dizisi Muhteşem Ikili Perşembe yayınlanacak artık ve iddialı olup olmadığını  göreceğiz.

Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 10 üstü reyting alıyor, onun yayında Bizim Hikaye ve Avlu 5.5-6 arasında reyting aliyor. Eğer diğer 2 dizi Perşembe olursa o zaman dengeler büyük ölçüde değişecek ve hatta şok olacağımız tablolar bile görebiliriz. Sizce bu 2 dizi Perşembe akşamları nasıl dengeleri değiştirecek?

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingleri

8 Kasım 2018 Perşembe REYTİNG SONUÇLARI

Tüm kanallara ait 8 Kasım reyting sonuçları. 8 Kasım Rating sonuçları Total, 8 Kasım AB ve 20+ABC1 olarak aşağıda listeleniyor.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab )

8 Kasım 2018 perşembe total reyting sonuçları

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV
2. Bizim Hikaye / Fox TV
3. Avlu / Star TV
4. Muhteşem İkili (İlk Bölüm) / Kanal D
5. Deliha 2 / Show TV
6. 3’te 3 Tarih / TRT 1
7. Buyur bir de burdan yak / TV 8
8. Elif / Kanal 7
Sizlerde bu akşamki reyting sıralaması hakkında fikirlerinizi yazın aşağıya. Bir Zamanlar Çukurova mı yoksa Muhteşem İkili mi?

PERŞEMBE REYTİNG YORUMLARI ANALİZİ:

Bir Zamanlar Çukurova
Zirvede tek başına takılmaya devam ediyor. Kanalını fazlasıyla memnun eden dizi önümüzdeki sezona şimdiden göz kırpıyor gibi, dizinin hikayesi çok iyi ve ilerleyiş şekli çok hızlı. Gayet Başarılı Bir şekilde alıyor senaryo ve buda seyirciyi kendisine çekmeyi başarıyor. Bakalım Çarpışma gelince ne olacak?

Avlu
Bu haftanın bölümü düşüş yaşadı, fakat halen şu anlık Star Tv için yetiyor Cun ku elinde çok güçlü başka bir dizi yok. Geçen sene 7 üstü reytingler gören dizi ne yazıkki Bir Zamanlar Çukurova başladıktan sonra seyircisini oraya kaptırdı. Önümüzdeki haftalarda 6 reyting üstüne yeniden çıkabilir, tabi Çarpışmadan etkilenmezse.

Bizim Hikaye
Total iyi AB vasat gidiyor. Sezon bu şekilde tamamlayabilir sonuçta perşembe akşamları Fox Tv’nin elinde başka bir proje yok. Önemli Olan 7-8 almak değil zaten, eğer dizi kendi masraflarını karşılıyorsa ve kazandiriyorsa ozaman bir sıkıntı olmuyor.

Muhteşem Ikili 
Geçen haftaya göre bir ilerleme yok ne yazıkki. Dizinin maliyeti yüksek ve bu reytingler onu karşılamaz, Dizi bir an önce yükselmeli yoksa KanalD fişini çeker. Dizi Çarpışma gelince en çok etkilenen dizi olacaktır diye düşünüyorum.

Continue Reading
Bunları da seversin..
2 Yorum Var

2 Comments

  1. Asi

    9 Kasım 2018 at 10:27

    Muhtesem ikili ne yazikki bekledigim reytingi alamadi offff of yakinda final yaparsa sasirmam 🙁

  2. Günel ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️

    2 Kasım 2018 at 01:00

    ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️DİZİSİ YILMAZ VE DEMİR DÜŞMENLİYİ ÇUKUROVA AİLESİNE ÇOK ZERER VEREÇEK ÇUKUROVA AİLESİNİN GİZLİ DÜŞMENLERİ HER TEREFİ BÜRÜDÜ DEMİR GİZLİ DÜŞMENLERDEN HABERSİZ KONAĞIN İCERİSİNDE DÜŞMEN DEMİR YILMAZIN OĞLUN BAĞRINA BASARAK MUTLU OLUR ANESİ BU DURUMA MUTLU OLUR ZÜLEYHA GİZLİ GÖZ YAŞLARI TÖKÜR BU GÖZ YAŞLARI AŞKI VE SEVGİSİ ÖZGÜRLÜKÜ ÜCÜN ONUN ÖZGÜRLÜKÜ GÖZ YAŞI OLDU DEMİR AŞKI ÜCÜN İNSANLARA ZERER VERİR ZÜLEYHANIN KAYIP ETME KORKUSU ONU KORKUTUR DEMİR NE KEDER YALNIŞIN DÜZELTSEDE OLMAYAÇAK İNSANLARIN YUVALARI YANDI HAYATLARI KORKU İÇİNDE OLDU ONLARA DEMİR YARDIM ETSEDE YUVALARIN DAĞINTISI HEP GÖZLERİNİN ÖNÜNDE OLAÇAK DEMİR YILMAZIN OĞLUN BİLMEYEREK BAĞRINA BASDI VE ÇUMUROVANIN VARİSİ ETDİ ÇOÇUĞUN HAYATI TEHLÜKEDE DEMİR YILMAZ DÜŞMENCİLİKİ ÇOÇUĞA ZERER VEREÇEK ÇOÇUĞU YILMAZ OĞRYAMAZ ÇOÇUĞU ZÜLEYHANIN ÖÇEY ABİSİ KAÇIRA BİLER PARA PUL ÜCÜN YILMAZ DEMİRİN DÜŞMENİ KONAĞIN HER TEREFİ DEMİRİN DÜŞMENİ OLDU BELE ÇOÇUKUN YOKLUĞUN ÖLMÜŞ BİLEÇEKLER BEŞİKİN BELE KAYADAN ATA BİLEÇEKLER YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSANIN DEMİRİN AİLESİ İLE ÇOK YAKIN DÜŞMEN OLDU BELE ZÜLEHANIN ABİSİ YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSANLA BİR OLA BİLER BELE ÇOÇUĞU KAÇIRA BİLERLER DÜŞMEN DÜŞMENDİ DÜŞMENİN ÜZÜ GİZLİ OLUR BELE GÖREMEDİYİMİZ GİZLİ ÜZLER DEMİR OĞLUNUN YOKLUĞUNA DAYANAMAZ KONAKDA OLANLARDAN KİSAS CIKAÇAK BELE YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSAN DEMİRİN AİLESİN KECMİŞİN İZİ İLE GEDEN GİZLİ DÜŞMEN SON ANDA BU DÜŞMEN ÜZE CIKAÇAK ÇUKUROVA DÜŞMENCİLİKİ YOK OLAÇAK❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️DASTANI DİLERDE DASTAN OLAÇAK DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top