8 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Kim Birinci? Ab Total Reytingler

8 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye ile Fox tv Mi Survivor ile Tv8 Mi?... 8 Mart perşembe reyting sonuçlarında Fox tv de Bizim Hikaye, Atv de Kanatsız Kuşlar, Kanal D de yeni bölümü ile Vatanım Sensin, Trt1 de Mehmetçik Kutül Amare, Star tv de yabancı filmler, Show tv de Yuvamdaki Düşmandan sonra farklı filmler ekrane gelecek..  Tv8 de ise Survivor yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

8 Mart 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında 3 favori var. Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye ile Tv8 de yayınlanan Survivor arasındaki rekabete şahit olacağız. Bizim Hikaye aylardır birinciliği kimseye kaptırmıyor. Bu hafta da büyük ihtimalle yine birinci olacaktır. Ancak Atv Kanatsız Kuşlar dizisi ile atak yapabilir geçen haftada iyi reyting almıştı.

Eğer Survivor 8 Mart reytinglerinde atılım gösterirse bu başarısı kalıcı olabilir. Tv8 de yayınlanan Survivor yayınlandığı günlerde oldukça çok izleniyor.  Yayına başladığı cumartesi günü Yeni Gelin dizisinin iki katı reyting alan Survivor Bizim Hikaye dizisinin tahtını perşembe günü alabilir. Bizim Hikaye ve Survivor arasında 8 Mart reytinglerinde ki rekabeti bakalım kim kazanacak?

8 Mart 2018 perşembe günü yayınlanacak dizilerden bir diğeri de Kanatsız Kuşlar. Geçtiğimiz hafta 4.86 oranındaki reyting ile 5. sırada yer alan Kanatsız Kuşlar iyi reyting almaya devam ediyor. 8 Mart reytinglerinde de nasıl bir sonuç alacak merak konusu.  Kanal D de ekrana gelen Vatanım Sensin ise bu hafta yeni bölümüyle ekrana gelecek. Geçen hafta Kolaj bölümü ile ekrana gelen dizi büyük bir reyting kaybedecek gibi görünüyor.. Kutül Amare’nin gecen hafta yeniden iddialı olması sonrasında bu hafta daha da iyi bir reyting alabilir.

Star tv de yerli filmden hemen sonra Börü dizisinin tekrarı ile dizi kaldığı yerden tekrar bölümü ile yayınlanacak. Börü dizisi çarşamba günü fazla ilgi görmemişti. Bakalım perşembe izleyen olacak mı.

8 Mart 2018 perşembe reyting sonuçlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ertesi gün saat 10:00 dan sonra 8 Mart resmi reyting sonuçlarını paylaşıyoruz. Bu hafta reyting birincisi kim olacak? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız… 8 Mart 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Total

8 Mart REYTİNG ANALİZİ: Sonuçlar açıklandıktan hemen sonra yazılacaktır. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

8 MART REYTİNG YORUMU ANALİZİ: Bizim Hikaye Survivor Kutül Amare ve Atv de kanatsız kuşlar günün en çok merak edilenleri olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mart 2018