8 Mart Survivor 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı? All Star mı Gönüllüler mi?

8 Mart Survivor 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı? All Star mı Gönüllüler mi?… Survivor 2018 programı bildiğimiz üzere All Star ve Gönüllüler takımlarından oluşuyor. Takımlar oldukça iddaalı. İlk bakışta All Star her yarışmayı kazanır diye düşünülse de pekte öyle olmuyor. Yarışmacıların hepsi birbirinden iddaalı ve başarılı.

Survivor 2018 programında ödül oyununu kim kazanacak?  8 Mart perşembe günü takımlar ödül oyunu oynayacaklar. Bu sefer ödül ne olacak? Survivor 2018 de ödül oyunları kıyasıya rekabetle geçiyor. All Star da Gönüllüler de bu oyunu kazanmak için her şeylerini veriyorlar biliyorlar ki dokunulmazlık oyunu için bugün kazanacakları ödül oyunu motivasyon olacak.

Survivor 2018 de en son yarışmadan elenen isim Emre olmuştu. Gönüllüler takımında olan Emre Survivor ‘a erken veda eden isimlerden oldu. Hakanda bildiğimiz üzere oyunlara katılamıyor sadece oyun dışında arkadaşlarına motivasyon taktik konuşmaları yaparak onların yanında oluyor.

Survivor da 8 mart perşembe ödül oyununu kazanan ismi de sizlerle paylaşacağız.  Survivor 2018’e dair tüyoları bilgileri konumuzda paylaşmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

8 Mart Survivor 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı? All Star mı Gönüllüler mi? (2 Yorum)

  1. Keske ipek gitseydi okizi istemiyorum onun yerine elif gelseydi unluler surekli horgoruyolar gonulluleri kimonlar kim

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2018